Pożyczka od rodziny? Już nie! Rodzinnepozyczki.pl wkraczają na rynek

Pożyczka od rodziny? Już nie! Rodzinnepozyczki.pl wkraczają na rynek

Jak głosi stare polskie porzekadło: “jeśli chcesz stracić przyjaciela – pożycz mu pieniądze”. Choć może jest to dość ryzykowne stwierdzenie to trudno się z nim nie zgodzić, bo często pomoc bliskich jest ostatnią deską ratunku. Co powiesz na drugie rozwiązanie? Rodzinnepozyczki.pl to świeża propozycja na rynku pożyczkodawców, która bazuje na społeczności rodzinnych pożyczek. Oto oferta firmy w pigułce.

Rodzinnepozyczki.pl – nowy powiew na rynku pożyczkowym

Z pożyczaniem bywa różnie. Niektórzy z nas nie mają obaw przez zaciąganiem zobowiązań finansowych – a inni wręcz przeciwnie. Przeciętny Kowalski o pożyczkę najczęściej prosi rodzinę i znajomych. Choć są to zazwyczaj niewielkie sumy, rzędu 200-500 zł to zdarzają się też większe kwoty sięgające nawet kilku tysięcy złotych.

Z czasem jednak skłonność pożyczania pieniędzy od bliskich bywa krępująca i wstydliwa. Cenimy sobie dyskrecję i łatwiejsze zdaje się utrzymanie tajemnicy o wydatkach z osobami, z którymi nie łączy nas silna więź emocjonalna. Dlatego, dzisiaj krótko o nowej marce na rynku pożyczek krótkoterminowych – Rodzinnepozyczki.pl. Oferuje pożyczki od 300 do 3 000 zł dla nowych klientów oraz 300 do 7 000 zł dla stałych klientów.

Rodzinne pożyczanie z myślą o młodych

Zacznijmy od rzeczy podstawowej – mianowicie tego, co takiego posiada pożyczkodawca, że warto skorzystać z jego pomocy. Przede wszystkim na uwagę zasługuje możliwość przedłużenia terminu pożyczki o kolejne 15 dni.

Zanim zaciągniesz pożyczkę musisz przejść przez prosty formularz rejestracyjny. Źródło: rodzinnepozyczki.pl

Przykładowo, jeśli pożyczysz gotówkę na 30 dni, to masz możliwość wydłużyć spłatę o kolejne 15 dni – zatem do dnia, w którym zdołasz zgromadzić wymaganą sumę. Ponadto:

 • Potwierdzasz swoją tożsamość bez przelewania 1 gr lub 1 zł na konto pożyczkodawcy. Weryfikacja odbywa się za pomocą usługi Kontomatik.
 • Otrzymujesz pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach.
 • Zyskujesz mega atrakcyjne rabaty dla stałych klientów – rabat 139 zł od każdego pożyczonego 1 000 zł (dostępny od 2. pożyczki).
 • Rodzinnepozyczki.pl akceptują wnioski nawet 19-latków.
 • W ofercie dostępna jest pożyczka dla zadłużonych – o ile opóźnienia w spłacie nie wynoszą więcej niż 60 dni.
 • Spłacając pożyczkę wcześniej, płacisz niższe odsetki.
 • Wyjazd w góry? Kupno nowego sprzętu? Prezenty na zbliżające się święta Bożego Narodzenia? Pożyczasz na dowolny cel beż zbędnych tłumaczeń!

Oferta Rodzinnychpozyczek.pl widoczna jest już w naszym rankingu na stronie głównej.

Złóż wniosek o pożyczkę w Rodzinnepozyczki.pl

Formalności online i pieniądze w 15 minut

Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki to wniosek o dodatkowe środki złożysz całkowicie online. Nadmiar biurokracji? Odpada! Rodzinnepozyczki.pl ograniczają ilość niezbędnych danych, wymagając jedynie dowodu osobistego. Wpływa to nie tylko na szybkie wypełnienie formularza – ale też na ekspresową decyzję o przyznaniu pożyczki oraz sam przelew środków na konto.

Pierwsza darmowa pożyczka do 3 000 zł i kolejna nawet do 7 000 zł to główne wyróżniki pożyczkodawcy. Źródło: rodzinnepozyczki.pl

Jak podkreśla firma: “Twoja pożyczka to wyłącznie Twoja sprawa”. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na inny sposób zaciągnięcia zobowiązania – to nic nie stoi na przeszkodzie. Rodzinnepozyczki.pl oferują kilka kanałów komunikacji – kontakt nie tylko online, ale również poprzez e-mail lub SMS. Co więcej, na zmianę formy komunikowania możesz zdecydować się już w trakcie trwania umowy.

139 zł kosztów od każdego pożyczonego 1 000 zł dla stałych klientów i 179 zł kosztów od każdego 1 000 zł dla nowych klientów. Tak przedstawia się propozycja pożyczkodawcy.

Na co uważać?

Nie da się ukryć, że każda oferta posiada swoje plusy i minusy. I podobnie jest w tym przypadku. Z jednej strony warunki pożyczkowania są proste do spełnienia.

 • Firma zapewnia 100% dyskrecję
 • Oferuje różne formy komunikacji – infolinia, SMS, e-mail
 • Zyskujesz opcję przedłużenia terminu spłaty o kolejne 15 dni
 • Atrakcyjne rabaty dla nowych klientów
 • Szybki i prosty wniosek do wypełnienia
 • Brak zaświadczeń o dochodach
 • Rodzinnepozyczki.pl w zanadrzu dysponują pożyczkami dla zadłużonych
 • Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są 7 dni w tygodniu

Z drugiej strony, pożyczkodawca niejako jest “w tyle” za konkurencją. Powód jest banalny. Brak pierwszej darmowej chwilówki. I pomimo, że kolejne zobowiązania oferowane są na dobrych warunkach i oprocentowaniu, to jakiekolwiek koszty “na powitanie” mogą skutecznie zniechęcić zainteresowanego1.

Rodzinnepozyczki.pl to firma, która pomimo niewielkiego doświadczenia stara się, jak najlepiej wkupić „w łaski” klientów. Źródło: rodzinnepozyczki.pl

Mimo wszystko proponujemy, abyś na spokojnie rozważył te rozwiązanie. Rodzinnepozyczki.pl to firma nowoczesna, dysponująca prostymi zasadami i rozumiejąca potrzeby swoich klientów. Zapoznaj się z ofertą klikając w przycisk poniżej:

Pożycz gotówkę w Rodzinnepozyczki.pl

Źródło:

1 Strona oficjalna Rodzinnepozyczki.pl, https://rodzinnepozyczki.pl/


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły