Pożyczka ratalna do 15 000 zł w Hapipożyczce!

To dopiero niespodzianka. Pożyczkodawca Hapipożyczki zachęca swoich nowych, jak i powracających klientów, by sięgnęli po pożyczkę ratalną do 15 000 zł rozłożoną w spłacie nawet do 36 miesięcy. Co więcej, proponuje również wakacje kredytowe, czyli odroczenie płatności, gdy pojawią się u Ciebie problemy z uregulowaniem zobowiązania.

Pożyczka ratalna w Hapipożyczce

Można powiedzieć, że darmowe pożyczki za 0 zł to absolutny bestseller na rynku. Oddajesz wyłącznie tyle, ile pożyczyłeś bez żadnych ukrytych kosztów i na dodatek – gotówkę na koncie masz w kilkanaście minut od wydania decyzji. Jedynym ich mankamentem jest zazwyczaj krótki, 30-dniowy okres, w którym musisz zwrócić całą pożyczoną kwotę. Mamy jednak na to pewne rozwiązanie! Pożyczki na raty to siostrzany produkt pozabankowy, który proponuje rozłożenie spłaty zobowiązania na wiele długich miesięcy.

Pożyczka ratalna w Hapipożyczki

W swojej najnowszej ofercie pod nazwą “Pożyczka ratalna”, Hapipożyczki oferuje kwoty od 800 zł do 15 000 zł dostępne z okresem kredytowania od 6 do nawet 36 miesięcy. Kolejną miłą niespodzianką jest fakt, że z Promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i powracający klienci Pożyczkodawcy. Oferta produktowa firmy ważna jest do odwołania (nie ma ustalonego terminu zakończenia).

Nasz ranking pożyczek na raty ułatwi Ci wybór najlepszej oferty odpowiadającej Twoim potrzebom. Bez względu na to, czy szukasz większej sumy, czy dłuższego okresu spłaty – na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Kto pożyczy na raty w Hapipożyczce?

Sprawdźmy, kto może pożyczyć pieniądze u tego Pożyczkodawcy, i co dokładnie wspomina o tym regulamin. Zgodnie z postanowieniami Hapipożyczki, Promocja “Pożyczka ratalna” skierowana jest do nowych i powracających klientów, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Jednak to nie wszystko. Oto dokładne warunki, jakie musisz spełnić, aby Twój wniosek został rozpatrzony pozytywnie.

 • Wiek, co najmniej 18 lat (jednocześnie Pożyczkodawca nie ustala górnej granicy wieku),
 • Aktualny dowód osobisty z PESEL-em,
 • Obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terenie kraju,
 • Ważny numer telefonu oraz adres e-mail,
 • Regularny i udokumentowany dochód, pochodzący z tytułu, m.in. umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło, własnej działalności gospodarczej, kontraktu lub emerytury/renty,
 • Pozytywna ocena zdolności kredytowej (jako klient musisz spełnić wymagania, co do scoringu kredytowego i wiarygodności finansowej obowiązujących w Hapipożyczce). Przed akceptacją wniosku, firma weryfikuje klientów w bazie BIK, a także w rejestrach BIG “InfoMonitor”, KRD, ERIF, ZBP i zewnętrznych rejestrach firmy Provident,
 • Złożenie wniosku o udzielenie pożyczki na raty, w kwocie od 2 000 do 15 000 zł z okresem kredytowania od 6 do 36 miesięcy.

Co ciekawe, Hapopożyczki podkreśla, że oferuje pożyczkę na dowolny cel, gdy złożysz oświadczenie o uzyskiwanym dochodzie (nie potrzebujesz do tego specjalnego zaświadczenia od pracodawcy, itp.). Jednocześnie zaznacza, że w niektórych przypadkach może wymagać dodatkowych dokumentów, o czym poinformuje podczas weryfikacji telefonicznej 1.

W akcji “Pożyczka ratalna” mogą wziąć udział również osoby, które już wcześniej korzystały z usług Pożyczkodawcy!

Jak złożyć wniosek o pożyczkę na raty w Hapipożyczce?

Nadszedł czas, abyś poznał działania, dzięki którym sięgniesz po potrzebne środki. Na wstępie dodamy od siebie, że cała procedura sprowadza się do zaledwie kilku kroków.

1. Wejdź na stronę Pożyczkodawcy: hapipozyczki.pl/pozyczka-ratalna i korzystając z suwaka pożyczkowego, wybierz kwotę oraz czas spłaty zobowiązania. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Pożyczka na raty w Hapipożyczce

2. Kliknij zielony przycisk: “Chcę pożyczkę”.

3. Jako nowy klient zostaniesz przekierowany do wypełnienia formularza zapoznawczego “Poznajmy się” (jako powracający klient zaloguj do Strefy Klienta). Wypełnij formularz o podstawowe dane osobowe, jak: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, PESEL, a także zdefiniuj swoje hasło do Strefy Klienta.

4. Kliknij zielony przycisk: “Zapytaj o Twoją ofertę”.

5. W ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą doradca firmy, który przedstawi indywidualną ofertę pożyczki.

6. Po zatwierdzeniu warunków oferty, dokończ proces weryfikacji i zrób przelew na konto Hapipożyczki, w wysokości symbolicznej 1 zł. W ten sposób akceptujesz wpisane we wniosku dane i jednocześnie potwierdzasz swoją tożsamość. Z kolei, Pożyczkodawca ma pewność, że przyznane środki trafią na Twój rachunek bankowy.

7. Oczekuj na przelew środków na konto. Jak podkreśla firma, po pozytywnej weryfikacji pieniądze od razu przesyłane są na wskazane konto. Musisz jednak pamiętać, że to, kiedy otrzymasz gotówkę zależy do sesji księgowań międzybankowych. Aktualne sesje możesz na bieżąco sprawdzać tutaj.

Jak prezentuje się ogólna oferta Pożyczkodawcy?

Zanim zawnioskujesz o dodatkowe środki, warto spojrzeć na jeszcze kilka ważnych szczegółów, które pozwolą Ci ostatecznie podjąć decyzję. Przede wszystkim musisz mieć świadomość, że Hapipożyczka dopasowuje ofertę pod kątem indywidualnym (z wysokością pożyczki i całkowitymi kosztami, jakie zapłacisz). W głównej mierze uzależnione jest to od Twojej oceny zdolności kredytowej. Dlatego, na stronie Pożyczkodawcy nie odnajdziesz realnych opłat, jakie poniesiesz przy wyborze konkretnej kwoty i okresu spłaty. Dowiesz się o nich, dopiero po telefonie doradcy, który przedstawi Ci ostateczną propozycję.

Natomiast dostępny jest przykład reprezentatywny, którego kalkulacji dokonano w dniu 1.07.2021 r.

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 118,81 %,
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów:) 3.000,00 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty: 5.273,40 zł,
 • Oprocentowanie stałe: 7,20 %,
 • Całkowity koszt kredytu: 2.273,40 zł (w tym: prowizja: 1.571,40 zł, odsetki: 178,20 zł, opłata hapiserwis: 523,80 zł),
 • 18-miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18-miesięczna rata w wysokości 292,91 zł.

Dodatkowo, Pożyczkodawca prezentuje krótką “przypominajkę” z usługami, za które nie pobiera żadnych opłat.

 • Decyzja o udzieleniu pożyczki – BEZ OPŁAT
 • Wypłata pieniędzy – BEZ OPŁAT
 • Wakacje od spłat – BEZ OPŁAT
 • Przypomnienie o zbliżającej się comiesięcznej spłacie – BEZ OPŁAT
 • Zmiana terminu spłaty pierwszej raty – BEZ OPŁAT
 • Przyznanie kolejnej pożyczki po spłacie aktualnej – BEZ OPŁAT

Rzeczy, o których musisz pamiętać!

Pożyczka ratalna to nie wszystko, co ma do zaoferowania firma. W swojej ofercie posiada również pożyczkę długoterminową, którą możesz zaciągnąć na kwoty od 2 000 do 15 000 zł, z niezmiennym okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Niestety, jest to akcja skierowana wyłącznie do nowych klientów, czyli osób, które do tej pory nie korzystały z usług Hapipożyczki. W tym przypadku, przykład reprezentatywny obliczony na dzień 25.02.2021 r. prezentuje się następująco:

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 9,81%,
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 4.600,00 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty: 5.063,68 zł,
 • Oprocentowanie stałe: 0,00%,
 • Całkowity koszt kredytu: 463,68 zł (w tym: prowizja: 463,68 zł, odsetki: 0,00 zł, opłata hapiserwis: 0,00 zł),
 • 24-miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł, ostatnia 24-miesięczna rata w wysokości 210,91 zł.

Opóźnienia w spłacie i dodatkowe koszty

Niezależnie od tego, jak atrakcyjna wydaje Ci się oferta – nie zapominaj, że każde zobowiązanie trzeba spłacić, a same preferencyjne warunki obowiązują tylko w ściśle określonych przypadkach! Oznacza to, że wybraną wysokość miesięcznych rat musisz uregulować w czasie, który zaznaczyłeś we wniosku. W przeciwnym razie, poniesiesz dodatkowe koszty w postaci odsetek karnych, jakie ma prawo naliczać Pożyczkodawca za każdy dzień opóźnienia w spłacie. Co więcej, firma pożyczkowa może również wpisać Cię do rejestru dłużników oraz BIK. A to z kolei wpłynie na Twoją ogólną wiarygodność kredytową i trudności w pozyskaniu kolejnej pożyczki lub kredytu gotówkowego.

Dlatego, jeśli przeczuwasz, że nie uda Ci się spłacić na czas pożyczki, Hapipożyczki udostępnia usługę, tzw. wakacji kredytowych. To bezpłatna opcja, która umożliwia przesunięcie terminu spłaty raty na kolejny miesiąc. Co ważne, w tym konkretnym przypadku musisz spełnić poniższe wymogi:

 • poinformować Pożyczkodawcę o chęci odroczenia spłaty zobowiązania, najpóźniej na 3 dni przed terminem spłaty,
 • odroczenie płatności jest dostępne, gdy Twoja pożyczka składa się minimum z 7 miesięcznych rat (w tym musisz spłacić co najmniej 3 pełne raty następujące po sobie),
 • o pierwsze wakacje kredytowe możesz wnioskować, najwcześniej w następnym dniu po terminie spłaty 6. raty zobowiązania,
 • jeśli skorzystałeś już z jednego odroczenia, a chcesz sięgnąć po kolejne, to należy wpłacić firmie co najmniej kwotę jednej raty,
 • im więcej rat posiadasz do uregulowania, tym więcej razy możesz wnioskować o wakacje kredytowe.

Oto liczba możliwych wakacji od raty:

1 x wakacje od raty – pożyczka z liczbą rat do spłaty od 7 do 11,

2 x wakacje od raty – pożyczka z liczbą rat do spłaty od 12 do 17,

3 x wakacje od raty – pożyczka z liczbą rat do spłaty od 18 do 23,

4 x wakacje od raty – pożyczka z liczbą rat do spłaty 24.

Decyzja należy do Ciebie!

Warunki Promocji nie sprawiają wrażenia skomplikowanych. Cały proces odbywa się na jasnych i wiarygodnych zasadach. Wszystkie formalności załatwiasz online bez wychodzenia z domu, a ostateczną decyzję o przyznaniu zobowiązania w ciągu kilku minut otrzymasz bezpośrednio od doradcy.

Pamiętaj tylko, że jeśli któryś z warunków z jakichś powodów Ci nie odpowiada, to możesz zrezygnować z przyjęcia oferty bez żadnych konsekwencji. Wówczas daj sobie czas do namysłu i albo zdecyduj się na taką pożyczkę, albo ewentualnie zwróć uwagę na tanie pożyczki pozabankowe.

Szanujemy Twój czas, dlatego każdego dnia staramy Ci się dostarczać aktualne i najlepsze promocje z rynku pozabankowego oraz kręgu produktów bankowych. Poświęć więc kilka minut na zapoznanie się z nimi!

Źródło:

1. Strona Pożyczkodawcy, hapipozyczki.pl/pozyczka-ratalna

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x