Pożyczka Stabilna w Alior Banku – szczegóły oferty

Pożyczka Stabilna

Nasza ocena
4.0
Ocena użytkowników
4.0
Zobacz opinie użytkowników Złóż wniosek
Wiek pożyczkobiorcy18 - 99 lat
Czas wypłatydo 24 godzin
Maks. pierwsza pożyczka500 - 70 000 zł
Oprocentowanie7 %
Prowizja7.0%
RRSO10,85 %
Okres spłaty3 - 60 miesięcy
Kwota500 - 70 000 zł

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Stabilnej wynosi 10,85%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 10 838 zł; całkowita kwota do zapłaty: 13 440,89 zł; oprocentowanie stałe: 7%; całkowity koszt pożyczki: 2602,89 zł, w tym prowizja: 758,66 zł (7%), odsetki: 1844,23 zł; 51 miesięcznych rat, w tym 50 równych rat w wysokości 263,55 zł, ostatnia rata: 263,39 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Inne produkty Alior Bank

Alior Bank wprowadził do oferty nowy produkt o nazwie „Pożyczka Stabilna”. Dlaczego o tym piszemy? Bo jest to nowość na polskim rynku, dzięki której otrzymamy gwarancję stałej raty nawet przez 5 lat! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Już od dłuższego czasu w Polsce utrzymuje się środowisko niskich stóp procentowych. Dlatego osoby, które myślą o kredycie, mogą mieć obawy, czy w najbliższym czasie nie będą musiały płacić wyższych, niż planowały kosztów kredytowania.

Wątpliwości te rozwiewa Alior Bank, który wystartował z tzw. Pożyczką Stabilną. Gwarantuje ona niezmienność rat przez cały okres kredytowania. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zaplanować przyszłe wydatki w kontekście spłaty rat.

pożyczka stabilna Alior Bank
Alior Bank: Wyższa kultura. Bank nowości przygotował dla klientów nowość w postaci Pożyczki Stabilnej, która ma dać większe poczucie przewidywalności osobom, które potrzebują dodatkowych pieniędzy, aliorbank.pl
Złóż wniosek o Pożyczkę Stabilną

Ile pożyczysz? Na jak długo?

W ramach oferty „Pożyczki Stabilnej” bank udziela kredytu od 500 zł do 70 tys. zł (wraz z kredytowanymi kosztami). Sam okres spłaty może za to wynieść od 3 miesięcy do 5 lat.

Jak prezentują się pozostałe parametry finansowania na podstawie przykładu reprezentatywnego (obliczony na 15.09.2021 r.)?

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 10,85 proc.
 • Prowizja – 7 proc.
 • Oprocentowanie stałe – 7 proc.
 • Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 10 838 zł
 • 50 rat po 263,55 zł
 • Ostatnia rata: 263,39 zł.

Pamiętaj tylko, że ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku oceny zdolności kredytowej, kwoty pożyczki, daty jej wypłaty oraz daty płatności pierwszej raty.

Jak wziąć Pożyczkę Stabilną?

O kredyt w Alior Banku możesz ubiegać się:

 • w najbliższym oddziale banku,
 • telefonicznie: 19 502,
 • zdalnie przez internet (wypełniając szybki wniosek). Link do oferty znajdziesz poniżej:
Zawnioskuj o Pożyczkę Stabilną w Alior

Jeśli jesteś już klientem Aliora, wniosek o pożyczkę złożysz przez aplikację mobilną albo poprzez bankowość internetową.

Pamiętaj o dokumentach!

Jak w przypadku każdego kredytu gotówkowego instytucja wymaga złożenia wniosku kredytowego. Oprócz niego potrzebne będą:

 • ważny dowód osobisty oraz
 • zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i wysokości osiąganych dochodów.

We wniosku jesteś zobowiązany podać swoje dane osobowe, adres, e-mail oraz numer konta bankowego. Obowiązkowo przejdziesz również proces weryfikacji w BIKu.

Stabilne pożyczanie z Aliorem

Oferta dostępna jest w banku od 22 września 2021 roku do odwołania. Pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Plusem tego rozwiązania jest także komfort wnioskowania oraz krótki czas oczekiwania na dodatkowe środki. Jeśli więc jesteś w trakcie rozglądania się za pewną i stałą ofertą, z tej bez obaw warto skorzystać.

Źródło:

1. aliorbank.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x