Pożyczka to za mało! W Credit Agricole “Oddajesz mniej niż pożyczasz”

Pożyczka to za mało! W Credit Agricole “Oddajesz mniej niż pożyczasz”

Pewnie zastanawiasz się, czy jest możliwe pożyczyć więcej i oddać mniej. Otóż tak! W Credit Agricole zwykła pożyczka to już zdecydowanie za mało! Bank uruchomił promocję „Oddajesz mniej niż pożyczasz”, w ramach której dorzuca bonus w postaci anulowania ostatniej raty zobowiązania. Czy mamy do czynienia z pożyczką na medal?

„Oddajesz mniej niż pożyczasz” – w Credit Agricole to norma

Tak, dokładnie. W tytule nie ma żadnego błędu. Credit Agricole co rusz zaskakuje swoich klientów gamą promocyjnych produktów. Ostatnio pisaliśmy o „Jesiennych korzyściach z Kontem dla Ciebie” – gdzie za otwarcie lub przeniesienie rachunku możesz zdobyć do 300 zł premii. Sama oferta jest jeszcze aktualna i trwa do 30 listopada 2019 roku. Dzisiaj jednak nie o tym.

Od początku października, bank skupił swoją uwagę na reklamowaniu nowej oferty kredytowej. Do końca listopada każda osoba, która do tej pory nie miała okazji skorzystać z usług Credit Agricole, dostanie darmową pożyczkę do 3 000 zł na 12 miesięcy – bez żadnej prowizji i z oprocentowaniem 0%. Jak to możliwe? Zwyczajnie, pożyczkę spłacasz w 12 równych ratach, po 250 zł miesięcznie i tu uwaga – pożyczkodawca zapewnia, że ostatnią ratę spłaci za klienta. Oczywiście, gdy ten wcześniej nie spóźni się z żadną płatnością za wcześniejsze 11 rat. Promocja trwa do 30 listopada 2019 roku.

Kto może oddać mniej niż pożyczyć? Warunki promocji

Słuchamy naszych klientów i wiemy co jest dla nich ważne. A przecież każdy lubi, kiedy do portfela wpada dodatkowo parę groszy. Dlatego w tej ofercie bierzemy część spłaty pożyczki na siebie i dajemy klientom zaoszczędzić aż 250 złotych. I to bez żadnych ukrytych haczyków – tak przekonuje swoich klientów Credit Agricole.

W promocji „Oddajesz więcej niż pożyczasz” mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, które posiadają rachunek bankowy w Credit Agricole oraz nie mają w banku żadnego produktu kredytowego, np. karty kredytowej, pożyczki lub kredytu1.

Promocja „Oddajesz mniej niż pożyczasz” dostępna jest dla klientów Credit Agricole. Płacisz terminowo 11 rat, a 12-stą bank spłaca za Ciebie. Źródło: credit-agricole.pl

Nie masz konta w Credit Agricole? Nic straconego! Załóż je w wolnej chwili udając się do placówki banku lub wygodnie przez Internet. Konto prowadzone jest za darmo pod warunkiem wpływów na minimum 1 000 zł oraz dokonaniem co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK-iem. Jeśli spełnisz ten warunek to zwolniony jesteś również z opłaty za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Załóż „Konto dla Ciebie” w Credit Agricole

Pożyczka to za mało! Co zrobić, by „oddać mniej niż pożyczasz” w Credit Agricole?

Przechodzimy już do samego działania. Jakie kroki należy podjąć, aby oszczędzić sobie spłatę ostatniej raty pożyczki? Spójrzmy, jak to wygląda w praktyce.

1. Do 30 listopada 2019 roku złóż wniosek o pożyczkę w ramach promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz” na kwotę 3 000 zł ze spłatą w okresie 12 miesięcy. Link do podstrony podsyłamy poniżej.

Kliknij po pożyczkę w Credit Agricole


2. Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych
, które są niezbędne, by przejść do kolejnego etapu.

3. Najpóźniej do 6 grudnia 2019 roku podpisz z bankiem Umowę pożyczki. Przy okazji zapoznaj się z regulaminem promocji i zaakceptuj jego warunki.

4. Spłacaj obowiązkowo i w terminie kolejne raty pożyczki, w wysokości 250 zł.

5. W momencie ostatniej raty zobowiązania sprawdź konto i upewnij się, że Credit Agricole ostatnią ratę spłacił za Ciebie.

6. Anulowanie spłaty ostatniej raty pożyczki to właśnie premia, jaką bank przygotował dla klientów potrzebujących “zastrzyku gotówki”2.

Decyzję kredytową bank wydaje nawet w ciągu 10 minut od momentu złożenia wniosku.

Credit Agricole – w sumie korzystne pożyczki

Pożyczając pieniądze w ramach promocji banku, nie zapłacisz ani grosza. Pożyczasz 3 000 zł, a oddajesz 2 750 zł. Proste! Pamiętaj tylko o tym, że wszystkie 11 rat musisz spłacać regularnie, aby Credit Agricole uregulował za Ciebie ostatnią z rat. Nie możesz także dokonać spłaty przed czasem.

Jeśli zwykła pożyczka do 3 000 zł to dla Ciebie za mało, możesz wnioskować o wyższą kwotę. W tym przypadku bank także przygotował ciekawą promocję. Źródło: credit-agricole.pl

Podsumowując – to bez wątpienia wyjątkowa okazja, jeśli rozglądasz się na rynku nad szybkim zastrzykiem gotówki. Poza tym, poczujesz satysfakcję, że to właśnie bank spłaca za Ciebie ratę zobowiązania, a nie Ty. No i przy okazji budujesz swoją pozytywną historię w BIK. A to faktycznie cenny bonus, który w niedalekiej przyszłości może pomóc, gdy będziesz starać się o kredyt na wyższą kwotę.

Promocja „W sumie korzystna pożyczka” nie łączy się z akcją „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie”. Za to nie ma przeciwwskazań, by korzystać z Programu Poleceń. 

Źródło:

1. Regulamin promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz”, https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-oddajesz-mniej-niz-pozyczasz_16792.pdf.

2. Strona główna Credit Agricole, https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły