Pożyczka z darmowym zwrotem do 60 dni w Smartney

Promocja nieaktywna

Jeśli znudziły Ci się już tradycyjne promocje kart kredytowych i chcesz nieco od nich odetchnąć, to masz świetną okazję do wzięcia darmowej pożyczki. Firma Smartney uruchomiła Promocję “Test 60 dni”, w której oferuje darmowy 60-dniowy termin zwrotu pożyczki dla nowych klientów. Co ciekawe, Pożyczkodawca nie określił widełek kwotowych, stąd też maksymalna kwota o jaką możesz wnioskować wynosi nawet 60 000 zł.

60 dni zwrotu za darmową pożyczkę w Smartney

Firmy pożyczkowe mają różne sposoby na to, by zachęcić klientów do korzystania z ich usług. W Smartney wystartowała właśnie Promocja pod nazwą “Test 60 dni”, która gwarantuje darmowy zwrot pożyczki pod warunkiem, że dokonasz tego w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy zobowiązania. Wówczas Pożyczkodawca udzieli Ci rabatu od kosztów związanych z pożyczką (całkowity koszt zobowiązania zostanie anulowany i wynosić będzie 0 zł).

Testuj pożyczkę za 0 zł do 60 dni w Smartney

Mówiąc jeszcze bardziej obrazowo, czeka na Ciebie pierwsza pożyczka za darmo z RRSO 0%. Co ważne, decydująca jest ostateczna data zaksięgowania należnej kwoty na rachunku Organizatora. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Smartney i potrwa do 18.10.2020 r.

Smartney to firma należąca do francuskiej Grupy Oney Bank, działającej od 35 lat na 11 rynkach. Obsługuje ponad 7,6 mln osób na całym świecie.

Dla kogo jest darmowa pożyczka w Smartney?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych i do tej pory nie skorzystałeś z usług Smartney – to czytaj dalej. Być może zdecydujesz się na darmową pożyczkę za 0 zł.

Oto najważniejsze warunki stawiane przez Pożyczkodawcę.

 • Wiek: od 23 do 70 lat,
 • Obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terenie kraju,
 • Ważny dowód osobisty i numer PESEL,
 • Konto bankowe w polskim banku i numer telefonu,
 • Pozytywna ocena zdolności kredytowej. Przed akceptacją wniosku Smartney sprawdza klientów w BIK, BIG, KBIG, KRD, CRIF oraz ZBP,
 • Regularne miesięczne dochody,
 • W trakcie trwania Promocji (do 18.10.2020 r.) za pośrednictwem strony smartney.pl złóż wniosek o udzielenie pożyczki. Firma nie ustala widełek kwotowych, dlatego możesz wnioskować o kwotę od 3 000 do 60 000 zł. Oczywiście to, ile ostatecznie uda Ci się otrzymać zależy od wyniku oceny Twojej zdolności kredytowej, a także ryzyka kredytowego.

Podczas składania wniosku online, Smartney nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów, jak: zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy albo dokumentów z urzędów i wyciągu z konta bankowego. Zastrzega sobie jednak prawo, że w niektórych sytuacjach może poprosić o udokumentowanie dochodu. Wówczas o dalszym etapie postępowania poinformuje Ciebie konsultant firmy.

Jako uczestnik możesz skorzystać z premiowanych warunków tylko jeden raz w trakcie trwania Promocji. Z akcji wyłączone są osoby, które kiedykolwiek wcześniej zawarły umowę pożyczki w Smartney!

Jak złożyć wniosek o promocyjną pożyczkę?

Czasami bywa tak, że lista działań do wykonania jest krótsza niż lista ewentualnych wykluczeń co do udziału. Nie inaczej jest w przypadku tej akcji.

1. Najpóźniej do 18.10.2020 r. wejdź na stronę Pożyczkodawcy i korzystając z suwaków na kalkulatorze pożyczkowym, wybierz kwotę i okres kredytowania pożyczki (w Smartney pożyczysz od 3 do 60 000 zł na czas od 6 do 60 miesięcy). Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Testuj pożyczkę za 0 zł do 60 dni w Smartney

Promocja łączy się z akcją “Kody rabatowe”, dlatego jeśli posiadasz jakieś zniżki to śmiało wykorzystaj je w trakcie wnioskowania. Pamiętaj też, że promocyjne RRSO 0% obowiązuje tylko wtedy, gdy spłacisz wnioskowaną kwotę w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy pożyczki. Możesz też zachować tę sumę do końca trwania umowy i regulować ją w ustalonym harmonogramie spłat (dostępny jest na Twoim Profilu Strefy Klienta).

2. Wypełnij wniosek wpisując dane osobowe: imię i nazwisko, PESEL, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Wyraź także wymagane zgody.

3. Potwierdź wprowadzone informacje. Do wyboru masz 1 z 3 form weryfikacji tożsamości:

 • przelew tradycyjny,
 • szybki przelew Blue Media,
 • aplikację Kontomatik.

4. Zaakceptuj ofertę skomponowaną przez zespół Smartney. Może się ona nieco różnić od kwoty i okresu spłaty, o jaki wstępnie wnioskowałeś. Decydująca w tym przypadku jest Twoja wiarygodność kredytowa!

5. Oczekuj na przelew środków. Pożyczkodawca współpracuje z systemem Dotpay, dzięki czemu wypłata pożyczki może nastąpić już w ciągu kilku minut (najpóźniej do 30 minut). Przed tym jednak sprawdź, czy Twój bank znajduje się na liście banków obsługiwanych w ramach szybkich przelewów.

Kilka istotnych faktów

Aby lepiej zobrazować Promocję “Test 60 dni” posłużmy się prostym przykładem.

 • Pierwszy dzień = Data zawarcia umowy,
 • Spłacasz ratę/raty zgodnie z przewidzianym harmonogramem spłat pożyczki (dostępny jest na Twoim Profilu w Strefie Klienta),
 • 60-ty dzień = ostatni dzień na zwrot pożyczki za 0 zł. Jeśli zrezygnujesz z tej opcji to pożyczoną kwotę regulujesz zgodnie z harmonogramem spłat (już poza obowiązującą Promocją).

Pamiętaj również, że w celu zachowania 60-dniowego terminu spłaty decydująca jest data zaksięgowania kwoty na rachunku Pożyczkodawcy, a nie data wysłania przelewu z Twojego konta.

To od Ciebie zależy, czy chcesz oddać całą kwotę zobowiązania bez kosztów w ciągu promocyjnych 60 dni, czy może zatrzymasz pożyczkę na cały okres trwania umowy.

Ile wynoszą koszty pożyczki poza Promocją?

Oczywiście całkowity koszt pożyczki zależy przede wszystkim od kwoty oraz okresu kredytowania, na jaki zdecydujesz się wziąć środki.

Oto przykład pożyczki zaciągniętej na 4 000 zł ze spłatą w ciągu 6 miesięcy:

 • kwota wnioskowana: 4 000 zł.
 • okres spłaty: 6 miesięcy,
 • RRSO: 80,65%,
 • miesięczna rata: 789,65 zł,
 • odsetki: 98,12 zł,
 • prowizja: 640 zł,
 • całkowita kwota do zapłaty: 4 738,12 zł.

O pożyczkę w Smartney możesz ubiegać się 24h i przez 7 dni w tygodniu, choć samo biuro działa w godzinach od 8 do 21 (w weekendy od 9 do 16). Warto jednak wiedzieć, że sama decyzja kredytowa wydawana jest już w kilka minut od wysłania wniosku.

Testuj za darmo przez 60 dni!

Czy warto skorzystać z promocyjnej Oferty pożyczki w Smartney? Wszystko zależy od Ciebie i od Twoich aktualnych potrzeb finansowych. Jeśli możesz mieć kłopot ze zwrotem pożyczonych środków w ciągu 60 dni i jednocześnie boisz się, że dasz się ponieść radości wydawania zer na koncie, to zrezygnuj z tej akcji.

Być może w takiej sytuacji o wiele bezpieczniejsze okaże się dla Ciebie poszukanie na naszym portalu innej możliwości pożyczenia gotówki. Wybór jest naprawdę spory.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Test 60 dni – edycja III”

2. Strona Smartney, smartney.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły