Pozyczkacity.pl – opinie klientów i recenzja

Niezależnie od tego, czy nasza firma lub przedsiębiorstwo zostało założone niedawno, czy też prosperuje na rynku od lat, może pojawić się konieczność zdobycia dodatkowych środków finansowych, dzięki którym możliwe będzie pokrycie nowych kosztów. Dotyczy to zarówno niewielkich kosztów niespodziewanych, jak i zaplanowanych wydatków. W tej sytuacji stają zresztą nie tylko firmy, ale i indywidualni klienci, którzy zwłaszcza mogą poszukiwać nagłych zastrzyków gotówki. Nie zawsze musimy sięgać po usługi bankowe tj. kredyty, a zamiast tego możemy sięgnąć po bardzo korzystne oferty pożyczkowe. Taką opcję przedstawia pozyczkacity.pl. Dzięki nam możliwe jest sprawdzenie, czym ich oferta wyróżnia się na rynku usług finansowych!

W ostatnich latach zauważyć można wzmożoną popularność zaciągania kredytów oraz brania pożyczek. W bankach musimy liczyć się jednak z tym, że spłata kredytu zostanie rozciągnięta na co najmniej rok, a często nie będzie można wziąć niższej kwoty niż konkretne kilka tysięcy złotych. W tym celu, na rynku pojawiają się instytucje oferujące tzw. chwilówki, dające możliwość błyskawicznego zdobycia pożyczki na krótki czas. Ofertę taką przedstawia również pozyczkacity.pl, umożliwiając krótkotrwałe zaciągnięcie zobowiązania i to nieraz bez dodatkowych kosztów. Dzisiaj sprawdzamy jej ofertę i oceniamy, jakim klientom może się ona spodobać.

Podstawowe informacje o pozyczkacity.pl

Serwis pozyczkacity.pl należy do Adepto Sp. z o.o. i współpracuje bezpośrednio lub za pośrednictwem Net Credit Sp. z o.o. Serwis pozyczkacity.pl powstał z myślą o osobach potrzebujących uzyskania szybkiej pożyczki online, która nie będzie wymagała wyjścia z domu. W związku z tym serwis ten ma na celu świadczenie usług przede wszystkim tam, gdzie konieczne jest jak najszybsze zdobycie pieniędzy. Pozyczkacity.pl skierowana jest w głównej mierze do klientów indywidualnych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby decyzję o zaciągnięciu pożyczki podjęły również firmy i biznesy. Co więcej, umożliwia ona zaciągnięcie pożyczki ratalnej do 5000 złotych.

pozyczkacity.pl wygląd strony www

Opinie w sieci bywają różne

Błyskawiczne pożyczki stały się nieodłącznym elementem wchodzącym w paletę usług dostępnych w cyberprzestrzeni. Ciesząc się coraz większą popularnością, serwisy takie jak pozyczkacity.pl starają się podjąć wszelkich możliwych kroków, aby jak najowocniej móc świadczyć usługi swoim klientom. Sednem zdaje się błyskawiczne udzielanie pożyczki, a także przejrzyste przedstawianie warunków spłaty zobowiązania w okresie do miesiąca. W takim przypadku klienci łatwo mogą ocenić, czy w ogóle czeka nas jakaś dodatkowa opłata.

Opinie na temat pozyczkacity.pl zdają się potwierdzać to, że pożyczka udzielana jest bardzo szybko, a w wielu przypadkach wręcz błyskawicznie. Klienci również pozytywnie oceniają współpracę z Net Credit, dzięki czemu pieniądze na koncie pojawiały się w ciągu nawet kilkunastu minut. Pozytywne okazało się również udzielanie pożyczki pomimo posiadania umowy o dzieło. Z drugiej strony negatywne opinie zazwyczaj pojawiały się ze strony osób, które nie były w stanie na czas spłacić swojego zobowiązania.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z oferty pozyczkacity.pl?

Oferta serwisu pozyczkacity.pl przeznaczona jest dla osób spełniających określone warunki. Wymogi te są dość proste do spełnienia i zdecydowanie mniej restrykcyjne niż te, które spotkamy w tradycyjnej instytucji bankowej.  Jakie warunki należy spełnić?

 • Przede wszystkim oferta skierowana jest do obywateli Polski w wieku od 20 do 70 lat.
 • Pożyczkobiorca musi posiadać konto w polskim banku.
 • Wymagane są regularne przychody, choć nie ma ograniczenia w postaci rodzaju umowy, co daje szanse na zaciągnięcie pożyczki również osobom na umowie o dzieło oraz umowie zleceniu.
 • Dane kontaktowe – koniecznie należy podać adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego
 • Historia kredytowa – ważne jest to, aby posiadać pozytywną historię kredytową. Pozyczkacity.pl zweryfikuje odpowiednie bazy kredytowe.

Jakie bazy weryfikuje pozyczkacity.pl?

Zgodnie z informacją podaną w formularzu informacyjnym, który zamieszczony jest w serwisie pozyczkacity.pl, pożyczkobiorca zostanie sprawdzony w kilku bazach danych. Celem weryfikacji jest zminimalizowanie ryzyka niewypłacalności klienta i upewnienie się, że wszelkie dotychczasowe zobowiązania były spłacane rzetelnie i w terminie. Sprawdzone zostaną:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor (BIG)
 • Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej (KRD)
 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
 • European Union Credit Bureau

Jeśli pomyślnie przejdziemy weryfikację, nic nie będzie stało na przeszkodzie, abyśmy otrzymali upragnioną pożyczkę.

Złożenie wniosku o pożyczkę

Złożenie wniosku o szybką pożyczkę wymaga wejścia na stronę pozyczkacity.pl. Na stronie głównej wystarczy wybrać interesujące nas parametry pożyczki, a następnie wybrać opcję „złóż wniosek”. W efekcie zostaniemy przekierowani do kolejnego etapu wypełniania formularza. Tu konieczne jest podanie danych podstawowych (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres email), a także wyrażenie zgód. Na tym etapie zweryfikowana zostanie zgodność tych danych. W kolejnych częściach tego procesu wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.

Pozyczkacity.pl – jakie są dostępne parametry pożyczki?

Serwis pozyczkacity.pl umożliwia skorzystanie z poręcznego narzędzia wyposażonego w suwaki, dzięki którym odpowiednio dobierzemy parametry interesującej nas pożyczki online. Jesteśmy w stanie wybrać kwotę od minimum 100 zł aż do 5000 zł. Podane kwoty jesteśmy w stanie modyfikować w przedziałach co 50 zł, więc istnieje możliwość bardzo dokładnego dobrania pożądanej wysokości środków. Jeśli wybierzemy wartość powyżej 500 złotych, okres spłaty pożyczki będzie wynosił 30 dni. Dla kwoty do 500 zł włącznie istnieje możliwość skrócenia czasu spłaty pożyczki nawet do 7 dni. 

Opłaty wliczone do pożyczki – pozyczkacity.pl

Obecnie na stronie funkcjonują oferty promocyjne (we współpracy z netcredit), zgodnie z którymi każda kwota spłacona do 30 dni nie zawiera w sobie uwzględnionej prowizji, więc można mówić o pożyczce „za darmo”. Co więcej, przy niższych kwotach, istnieje możliwość uzyskania takiej pożyczki, w której nawet jeśli nie spłacimy kredytu w ciągu 30 dni, nie zostaną nam naliczone odsetki. W przypadku wyższych kwot brak terminowej spłaty pożyczki oznaczać będzie wzrost kwoty zobowiązania. I tak przy pożyczce w wysokości 5000 zł po 30 dniach do spłacenia będzie 5804 zł.

Jak wygląda sytuacja wzięcia pożyczki w normalnych, niepromocyjnym toku? Istnieje kilka opłat, które wliczone są do tego zobowiązania. Uzależnione są one od wysokości kwoty pożyczki. Na stronie można znaleźć przykładowe warunki spłaty pożyczki, jeśli zaciągniemy zobowiązanie na 30 dni na 1000 zł. RRSO wynosi 513,59% (stan na 29.05.2020). Oprocentowanie zmienne w skali roku wynosi 7,2%, a koszt całkowity pożyczki wyniesie 160,80 zł. Na to składają się:

 • Prowizja: 154,90 zł
 • Odsetki: 5,90 zł
 • Okres umowy wynosi 30 dni.

Czym się wyróżnia Pozyczkacity.pl ?

Serwis pozyczkacity.pl umożliwia nie tylko szybkie zaciągnięcie pożyczki, ale także poszerzenie swojej wiedzy m.in. o wyjaśnienie tego, czym jest zdolność kredytowa, jak znaleźć pożyczki dla zadłużonych online, ranking najlepszych firm oferujących pierwsze pożyczki za darmo i wiele innych. Informacje te umieszczone są na stronie serwisu pozyczkacity.pl w zakładce „blog”.

Nasza opinia

Dla osób poszukujących nagłego zastrzyku gotówki np. na drobne prace remontowe, które nie mogą zwlekać (np. wymianę pieca w okresie grzewczym) sięgnięcie po ofertę proponowaną w serwisie pozyczkacity.pl może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Oferowane pożyczki są przeznaczone zwłaszcza dla tych klientów, którzy mają pewność, że terminowo zdołają spłacić zobowiązanie. Uzyskanie pożyczki nie wiąże się z koniecznością spełnienia nazbyt wielu wymogów, a przede wszystkim nie wiąże się z koniecznością posiadania umowy o pracę. Dla osób decydujących się na wzięcie pożyczki w tym serwisie, szczególnie przydatne będzie spełnienie warunków oferty promocyjnej.

Dane kontaktowe dla klientów

Mail:

 • kontakt@pozyczkacity.pl

Godziny otwarcia:

 • 08:00 – 19:00
Właścicielem serwisu jest Adepto Sp. z o.o
Rodzaj:Firma pożyczkowa
Numer REGON:38201513200000
Numer NIP:6423215024
Numer KRS:0000762240
Adres firmyRaciborska 35a, 44-200 Rybnik
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.3/5 - (3 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • H
  H

  Hubert

  08.09.2020, 11:12

  Wyróżniający się komentarz

  Skorzystałem, spłaciłem w terminie. Minus za ciągłe wysyłanie ofert przez sms.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie