PożyczkaGO – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
3.5
Wymagania
Status osoby fizycznej
Konto w banku
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie
Maks. pierwsza pożyczka
200 - 2 000 zł
Termin spłaty
10 - 60 dni

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 3 Lipca 2020
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 miesiąc
Termin spłaty
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
300 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 miesiąc
Termin spłaty
Tak
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 miesiąc
Termin spłaty
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
500 - 5 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 miesiąc
Termin spłaty
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
100 - 5 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
91 - 120 dni
Termin spłaty
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «

Zalety i wady firmy pozyczkago

Zalety
 • Wysoka maksymalna kwota pożyczka.
 • Elastyczny maksymalny termin spłaty.
 • Możliwość ubiegania się o wsparcie online.
Wady
 • Weryfikacja w bazach.
 • Brak możliwości refinansowania.

Siedziba firmy

Affiliate Partners Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 99 lok 9

02-001 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 50000 PLN

KRS: 0000332371

NIP: 5342427508

REGON: 141918409

Maks. pierwsza pożyczka200 - 2 000 zł
Maks. kolejna pożyczka5000 zł
Wiek pożyczkobiorcy19 - 99 lat
Pierwsza pożyczka gratisNIE
Termin spłaty10 - 60 dni
Weryfikacja w bazach dłużników
KRD CCC ERIF

PozyczkaGO – nasza opinia

Kolejna nowość pośród szybkich pożyczek pozabankowych. Spółka Vippo, która stoi za domeną PożyczkaGo.pl została wpisana do KRS w marcu 2017 roku. Firma udziela stosunkowo tanich pożyczek, bo w przypadku kwoty 1000 zł na 12 miesięcy, całkowity koszt wyniesie jedyne 1574 zł. Być może jest to podobna kwota niż jak gdybyśmy zapożyczyli się w Ferratum, Ratka czy Monedo, jednak plusem składania wniosków w PożyczkaGo jest dosyć wysoka przyznawalność, oraz możliwość wypłaty pieniędzy przelewem GIRO. Dodatkowo klient otrzyma decyzję przez internet w ciągu 15 minut, bez żadnych formalności i zaświadczeń. Na pochwałę zasługuje również wysoki czas spłaty pożyczki, czyli aż 36 miesięcy. Minusem jest niestety dosyć niska kwota maksymalnej pożyczki, bo można pożyczyć jedynie 5000 zł. Oprócz tego wysoki minimalny wiek, aż 24 lata sprawia, że wielu klientów nie będzie mogło skorzystać z oferty. Młodsze osoby mogą skorzystać z ofert takich firm jak Wonga, Monedo czy Provident.

Jakie warunki należy spełnić w PozyczkaGo?

Aby starać się o szybką pożyczkę ratalną od PozyczkaGo należy mieć ukończone co najmniej 24 lata oraz posiadać stały adres zameldowania na terenie polski. Niezbędny będzie również dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Standardem jest, że przy pożyczkach na raty online wymagane osobiste konto bankowe, numer telefonu do kontaktu, oraz adres email. Oprócz tego na stronie można znaleźć informacje na temat wymaganego stałego dochodu. Nie jest jednak powiedziane, że musi być to dochód z pracy, ponieważ firma nie wymaga żadnych zaświadczeń od pracodawcy, oraz wyciągów z konta.

Koszta pożyczki ratalnej w PożyczkaGo

Czy zaciągając pożyczkę w tej firmie przepłacimy? Jakie duże są koszta w porównaniu z konkurencją? Otóż PożyczkaGo nie odstaje od konkurencji, ale nie ma też wygórowanych opłat i prowizji. Oprocentowanie oraz pozostałe koszta są bardzo podobne jak u innych firm udzielających pożyczek na miesięczne raty. Na stronie Pożyczkago.pl warto złożyć wniosek, jeśli nie jesteśmy pewni decyzji w innych firmach. Firma ta posiada bowiem dość wysoką przyznawalność. Poniżej zamieszczamy porównanie dzisiaj opisywanej firmy, wraz z innymi pożyczkodawcami w branży pożyczek na raty. Żeby różnice były dobrze widoczne, pod lupę wzięliśmy kwotę 1000 złotych, na okres 12 miesięcy. W przypadku dobrej zdolności kredytowej, zdecydowanie warta uwagi jest firma Monedo i Ratka. Oferują jedne z najtańszych pożyczek ratalnych na rynku.

PożyczkaGo – całkowita kwota do spłaty: 1574 zł, miesięczna rata: 131 zł

Wonga – całkowita kwota do spłaty 1536 zł, rata 128 zł

Provident – całkowita kwota do spłaty 1587 zł, rata 132 zł

Ratka – całkowita kwota do spłaty 1440 zł, rata 120 zł

Super Grosz – całkowita kwota do spłaty 1604 zł, rata 133 zł

Monedo Now – całkowita kwota do spłaty 1278 zł, rata 106 zł

Czy Pożyczka Go sprawdza bazy BIK BIG KRD ERiF?

Nie będzie zaskoczeniem, że przy udzielaniu wysokich kwot na raty, pożyczkodawca sprawdzi bazę BIK. Robią to praktycznie wszyscy pożyczkodawcy, którzy udzielają pożyczek ratalnych. Wyjątkami od tej reguły jest tylko Ferratum Bank oraz Provident z ofertą pożyczki samoobsługowej. Nie znaczy to jednak, że w PożyczkaGo klient ma mniejsze szanse na pożyczkę. Dzięki weryfikacji baz BIK, BIG, KRF oraz ERiF, pożyczkodawca może jaśniej określić sytuację kredytową klienta i dopasować dla niego lepszą ofertę. Firmy pożyczkowe mają bowiem standardy, do jakiego maksymalnie zadłużenia mogą pożyczać oraz ile minimalnie punktów w BIK-u ma klient. Jeśli mogą określić precyzyjnie te warunki, szansa na pożyczkę nawet dla zadłużonych wzrasta.

Co w przypadku braku spłaty pożyczki?

Umyślny brak spłaty raty nigdy nie będzie dobrym wyborem. Klient naraża się przez to na szereg dodatkowych kosztów, które na pewno nie pomogą nam spłacić zadłużenia. Jeśli z powodu nieprzewidzianych wydatków nie zdążymy ze spłatą pożyczki, warto powiadomić o tym firmę na infolinii. Być może zaproponuje nam, przesuniecie spłaty rat. Nawet jeśli nic takiego się nie stanie, lepiej zawsze mieć kontakt z firmą, której jesteśmy dłużni pieniądze. Dzięki temu firma wie, że nie zapadliśmy się pod ziemię. Pożyczkodawca będzie bardziej cierpliwy oraz zdolny do wypracowania porozumienia. Jeśli jednak przestaniemy odbierać telefony, nie pozostawimy pożyczkodawcy wyboru. W ciągu 30 dni od planowanego terminu spłaty, do dłużnika zostanie wysłane powiadomienie listowne o wpisaniu go do rejestrów BIK, BIG, oraz KRD. A w ciągu kolejnych 30 dni od dostarczenia powiadomienia taki wpis pojawi się w bazach. Taka informacja może w przyszłości utrudnić lub nawet uniemożliwić uzyskanie pożyczki.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 112,30%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2581,37 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 1081,37 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 420,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 30,00 zł-łącznie 540 zł, odsetki 121,37 zł), 18 miesięcznych rat równych po 143,42 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.09.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • Komentarz od Dominik
  Dominik
  28.11.2018, 10:09

  Można im zaufać, tylko trzeba pilnować terminu spłaty, bo dowalą karę (o czym boleśnie się przekonałem)