Pożyczki w domu klienta – z dojazdem do każdego

Okres spłaty
12 - 48 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 30 000 zł
Czas wypłaty
15 minut

678 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
3,7/5
Okres spłaty
35 - 44 tygodni
Maks. pierwsza pożyczka
500 - 1 500 zł
Czas wypłaty
natychmiast
? wypłata w domu klienta, natychmiast po podpisaniu umowy gotówka/karta przedpłacona

56 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
4,0/5
Okres spłaty
12 - 30 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 20 000 zł
Czas wypłaty
15 minut

91 osób

wybrało ofertę
Sprawdź

Przyzwyczailiśmy się do tego, że pożyczki pozabankowe możemy zaciągać online bez wychodzenia z domu. Ale, czy możliwa jest dostawa środków pod same drzwi, w miejscu Twojego zamieszkania? Tak! Taką ofertę przygotowało dla nas kilku ogólnopolskich pożyczkodawców. Zobacz, gdzie otrzymasz pożyczki w domu klienta!

pożyczki w domu klienta ranking

Kluczowe informacje

 • Kilku ogólnopolskich pożyczkodawców oferuje pożyczki dostarczane bezpośrednio do domu klienta, co jest dość niespotykane na rynku pozabankowym.
 • Przy pożyczkach domowych polecamy przyjrzeć się dokładnie kosztom, RRSO, oprocentowaniu oraz rozłożyć spłatę finansowania na dogodne raty.
 • Wniosek o tego typu zobowiązanie możesz złożyć online, telefonicznie lub stacjonarnie (w zależności od polityki firmy).
 • Nasz ranking pożyczek do domu zawiera wyłącznie sprawdzone oferty, pochodzące od legalnych i wiarygodnych pożyczkodawców.

Czym są pożyczki udzielane w domu klienta?

Pożyczki domowe, czyli inaczej mówiąc pożyczki z dowozem, są dostarczane do naszego miejsca zamieszkania, ale po wcześniejszej weryfikacji wniosku. Ten najczęściej można złożyć na jeden z poniższych sposobów:

 • Online – wypełniasz prosty wniosek przez internet, czekasz na telefon od przedstawiciela firmy, z którym umawiasz się na wizytę domową (wtedy też dojdzie do podpisania umowy i wręczenia środków).
 • Telefonicznie – dzwonisz do wybranego pożyczkodawcy i wspólnie z nim wypełniasz wniosek. Reszta formalności przebiega jak wyżej.
 • Stacjonarnie – udajesz się do siedziby firmy i tam załatwiasz wszystkie najważniejsze formalności.
pożyczki z obsługą domową - jak działają?

Kto może skorzystać z domowych pożyczek?

Kto najbardziej skorzysta na takiej opcji finansowania?

 • Seniorzy, którzy preferują bezpośredni kontakt i nie są zbyt obyci w sferze internetu.
 • Osoby, które nie posiadają rachunku bankowego, na który mogłyby zostać przelane środki.
 • Pozostali wnioskujący, którzy z pewnych względów chcą pozostać anonimowi lub nie chcą zawierać tak wiążącego zobowiązania przez internet.

Z ekspresowych pożyczek w domu klienta może skorzystać każdy, kto ceni sobie prywatność i nie chce tracić czasu na wizytę w placówce pożyczkowej. Nie bez znaczenia jest też możliwość skonsultowania się twarzą w twarz z przedstawicielem firmy pożyczkowej. Trzeba jednak pamiętać, że takich ofert jest niewiele na rynku, a czas uzyskania środków do ręki jest znacznie dłuższy niż w przypadku tradycyjnych chwilówek przez internet. Jeśli zależy Ci na czasie, skorzystaj z pożyczek online.

Jak wygląda proces udzielania domowej pożyczki?

Proces udzielania pożyczki z dojazdem do klienta w dużej mierze zależy od sposobu, w jakim zdecydowałeś się złożyć wniosek. Najczęściej jednak, aby otrzymać finansowanie, wystarczy:

 1. Wejść na stronę wybranego pożyczkodawcy, który oferuje pożyczki w domu klienta.
 2. Złożyć wniosek o pożyczkę. Jeśli firma oferuje kilka sposobów wnioskowania, zdecyduj się na jeden z nich np.:
 • na kalkulatorze pożyczki (widocznym na stronie internetowej firmy), wybierz kwotę oraz okres spłaty finansowania i dalej postępuj zgodnie z instrukcją;
 • zadzwoń na infolinię pożyczkodawcy i umów się na wizytę z doradcą klienta;
 • wybierz się do placówki pożyczkodawcy i złóż wniosek (o ile istnieje taka możliwość. Zazwyczaj dostępne sposoby złożenia wniosku, widoczne są w zakładce: Najczęściej zadawane pytania).

3. Poczekać na weryfikację Twojego wniosku.

4. Umówić się na wizytę z przedstawicielem firmy w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

5. Podpisać umowę (przed tym jednak dokładnie przeczytaj jej warunki – zwróć uwagę na podpunkty pisane małym drukiem!).

Pożyczki na czek GIRO – ranking Sprawdź

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę do domu?

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych pożyczek pozabankowych, klient, który chce otrzymać finansowanie, powinien spełnić kilka podstawowych warunków. Są to przede wszystkim:

 • odpowiedni wiek (wnioskujący musi być osobą pełnoletnią),
 • polskie obywatelstwo,
 • miejsce zamieszkania na terenie Polski,
 • stałe źródło dochodów, które umożliwi spłatę zobowiązania.

Po wejściu w życie ustawy antylichwiarskiej instytucje pożyczkowe zostały zobowiązane do tego, aby sprawdzać swoich klientów w bazach dłużniczych. To oznacza, że osoby zadłużone mogą mieć problem z otrzymaniem pozytywnej decyzji kredytowej.

Pomoc dla zadłużonych – 7 porad dla osoby zadłużonej Zobacz

Ile czeka się na pożyczkę z dostawą do domu?

Decydując się na tę formę finansowania, niestety musisz uzbroić się w cierpliwość. O ile przy pożyczkach online udzielanych zdalnie, środki trafiają na rachunek jeszcze tego samego dnia, tak dostawa pożyczki z obsługą domową może potrwać do kilku dni. Wszystko zależy od ilości złożonych wniosków i dostępności przedstawicieli w Twoim regionie.

Zalety pożyczki w domu klienta

Jeśli chodzi o zalety pożyczki udzielanej w domu, to na pewno znajdziemy ich kilka:

 • Rozwiązanie to docenią szczególnie osoby, które preferują kontakt osobisty z przedstawicielem firmy lub takie, które z różnych przyczyn nie chcą podawać swoich danych w internetowym wniosku.
 • Oferta dla klientów niemających konta osobistego.
 • Wygodna opcja dla osób starszych. Cały proces, a więc zawarcie umowy odbywa się pod wskazanym miejscem zamieszkania, a pieniądze dostarczane są „do ręki”.
 • Szybkie realizowanie formalności, które są ograniczone do minimum, podobnie zresztą jak ma to miejsce przy pożyczkach społecznościowych.

Jeśli więc napotkałeś problem z otrzymaniem standardowej oferty chwilówki online, spróbuj pożyczek w domu z przedstawicielem. Bardzo możliwe, że w tym przypadku decyzja będzie pozytywna.

Wady pożyczki z dojazdem do klienta

Niestety, są dwie strony medalu tego typu produktów. Zobaczmy ich najważniejsze minusy.

 • Wyższy koszt pożyczki w porównaniu ze standardową pożyczką online. Powód? Firma pożyczkowa musi zatrudnić dodatkową osobę, która pojedzie do klienta i podpisze z nim umowę. Czasami też odbiera co miesiąc raty (jeśli pożyczkobiorca wyrazi taką chęć). Przy pożyczkach online, wszystko odbywa się automatycznie, dlatego i koszty pożyczki są mniejsze, co skutkuje lepszymi warunkami cenowymi.
 • Dodatkowe opłaty za wydłużenie terminu spłaty (ale jest to standardem przy wszystkich rodzajach pożyczek).
 • Konieczność spłaty jednego zobowiązania, zanim zaciągniemy kolejne (dotyczy to finansowania w tej samej firmie pozabankowej).

Ze swojej strony polecamy aplikowanie o pożyczkę online – oczywiście, jeśli nic innego nie stoi Ci na przeszkodzie. W ten sposób zaoszczędzisz na dodatkowych opłatach. Ba, masz nawet szansę otrzymać pierwszą pożyczkę za darmo (UWAGA: oferta tylko dla nowych klientów!).

Na co należy uważać, pożyczając w domu?

Korzystając z tradycyjnej formy pożyczek z obsługą domową, zwróć uwagę na kilka rzeczy.

 1. Przyjrzyj się wszystkim kosztom. Kluczowe znaczenie ma tutaj RRSO oraz oprocentowanie pożyczki!
 2. Rozłóż spłatę zobowiązania i kwotę do swoich możliwości finansowych, by nie nadwyrężyć budżetu domowego.
 3. Dokładnie przeczytaj wszystkie kwestie zawarte w umowie pożyczki. Jeśli nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia jeszcze przed podpisaniem, podpytaj o szczegóły przedstawiciela firmy.
 4. Gdy znalazłeś ofertę pożyczki spoza naszego zestawienia, sprawdź wiarygodność pożyczkodawcy. Zweryfikuj jego dane, zajrzyj m.in.: do KRS, REGON, CEiDG oraz KNF. Na rynku istnieje wielu lichwiarzy podających się za legalnie działające przedsiębiorstwa. W rzeczywistości zależy im tylko na wyłudzeniu przedpłat i danych osobowych nieświadomych niczemu klientów.

Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu

Pożyczki prywatne, jak sama nazwa wskazuje, udzielane są przez osoby prywatne, a dokładniej mówiąc – inwestorów, których działania nie są regulowane przez prawo (jedynym ich ograniczeniem są przepisy zawarte w Kodeksie cywilnym).

I choć są zdecydowanie prostsze w otrzymaniu niż jakikolwiek inny produkt finansowy i mniej sformalizowane, to warto podchodzić do nich z dużą rezerwą. Dlaczego? Ponieważ niektórzy pożyczkodawcy wykorzystują desperację osób poszukujących finansowania i np. dają im do podpisania niekorzystne umowy czy pobierają na wstępie bardzo wysokie opłaty. Dlatego w tej sprawie polecamy pożyczki prywatne, ale jedynie od osób naprawdę bliskich, jak rodzina czy przyjaciele.

Załatwię kredyt każdemu. Sprawdź poradnik Zobacz

Pożyczki tygodniowe do domu

Atutem tego rodzaju rozwiązania jest to, że możesz zdecydować się nie tylko na miesięczną spłatę finansowania, a również tygodniową. Czyli, np. jeśli zależy Ci na jak najszybszym zwrocie zobowiązania lub chcesz je rozłożyć na jeszcze mniejsze raty, zawnioskuj o raty tygodniowe. Wówczas doradca firmy, w której zaciągnąłeś pożyczkę, raz na tydzien w wybrany przez Ciebie dzień, będzie pojawiał się u Ciebie po odbiór pieniędzy.

Taką ofertę pożyczki tygodniowej odnajdziesz, m.in. w Provident czy Bocian Pożyczki.

Gdzie znajdziemy nowe pożyczki z dojazdem do klienta?

Listę aktualnych dostawców pożyczek do domu odnajdziesz w powyższym rankingu. Są to firmy sprawdzone i działające na rynku od wielu lat. Inną możliwością jest samodzielne wyszukiwanie takich pożyczkodawców przez internet, np. na portalach ogłoszeniowych typu OLX czy Oferteo (czego zdecydowanie nie polecamy. Nie wiadomo, na kogo tam trafisz!). Możesz też poszukać podobnych zestawień na porównywarkach online.

Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, wiele zależy od Twojego podejścia do podpisywanej umowy. Nie wykazuj się desperacją i nie podpisuj umowy, jeśli jej warunki nie są dla Ciebie korzystne! Podobnie, jeśli uważasz, że pracownik firmy, nie wzbudza Twojego zaufania – albo wręcz przeciwnie – jest miły i aż nazbyt zachęca Cię do złożenia podpisu. Pamiętaj, że to Ty ostateczne widniejesz na umowie i to do Ciebie należy ostatnie słowo.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Kto udziela pożyczek w domu klienta?

Takich sprawdzonych firm na rynku jest niewiele. Wśród nich możemy wymienić najbardziej popularne: Provident oraz Bocian Pożyczki.

Ile kosztuje pożyczka z dojazdem do domu?

Koszty pożyczki z dojazdem do klienta na pewno są wyższe niż standardowej pożyczki online. Oprócz prowizji i odsetek doliczana jest tutaj obsługa domowa. Ostateczne opłaty możesz poznać na kalkulatorze pożyczki wybranej firmy, klikając preferowaną kwotę i okres spłaty.

Czy firmy udzielają pożyczek domowych bez sprawdzania baz?

Każda legalnie działająca firma ma obowiązek zaglądania do baz (nie do wszystkich, ale do wybranych). W tym pożyczkodawcy, którzy przyniosą pożyczkę wprost do domu. Mają oni jednak bardziej liberalne podejście do klienta i nawet jeśli, masz negatywne wpisy w sprawdzanym rejestrze, to są w stanie zaakceptować zadłużenie.

Co zamiast pożyczki w domu klienta?

Jeśli zależy Ci na tym, aby pieniądze dostać do ręki, alternatywą dla obsługi domowej są np. pożyczki na czek GIRO. Jednak w tym przypadku, aby odebrać środki, musisz udać się do najbliższej placówki pocztowej. Innym rozwiązaniem są pożyczki online z bezpośrednim przelewem środków na wskazany numer rachunku bankowego.
Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.4/5 - (129 votes)
Komentarze (64)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • T
  T

  Tomasz

  31.12.2021, 05:24

  Wyróżniający się komentarz

  Gdzie moge dostac pozyczke na sam dowód osobisty bez uzasadniania o dochodach i w domu?

  • A
   A

   Alicja

   02.03.2022, 20:06

   Wyróżniający się komentarz

   Witam potrzebuje pilnie 10tys stały dochód świadczenia i pielęgnacyjne do końca września 2024 zapewnione. Proszę o pomoc pilnie potrzebuje

 • K
  K

  Kaka

  29.09.2021, 11:04

  Wyróżniający się komentarz

  Gdzie w Przasnyszu dostane pozyczke bez sprawdzania baz z dojazdem do domu prócz Provident i bociana..

 • L
  L

  Leszek

  31.07.2021, 17:04

  Wyróżniający się komentarz

  Potrzebuje pilnie 5tys Gostyn prosze o wiadomosc

 • A
  A

  Agnieszka

  26.07.2021, 12:59

  Wyróżniający się komentarz

  Potrzebuję pożyczki 6000 do ręki w domu prywatne poza banki

  • A
   A

   Alfred

   28.07.2021, 09:54

   Wyróżniający się komentarz

   Pilnie potrzebuje pożyczki nie prowident i nie bocian Krosno Odrzańskie

 • M
  M

  Magdalena

  12.06.2021, 15:09

  Wyróżniający się komentarz

  Potrzebuje 7 Tysięcy z dostawa do domu. Dziękuję

  • J
   J

   Jo

   09.12.2021, 20:07

   Wyróżniający się komentarz

   Udzielają pożyczki omega pod weksel zabezpieczeniem

  • D
   D

   Dorota

   06.04.2022, 19:22

   Wyróżniający się komentarz

   Potrzebuje szybkiej pożyczki gotowkowej w kwocie 5000 tys zł nie bociana i prowidenta

 • R
  R

  Roman

  19.05.2021, 17:07

  Wyróżniający się komentarz

  Wujek.potrzebuje.3000.zl.na.juz.do.domu.

 • O
  O

  Ola

  17.02.2021, 11:28

  Wyróżniający się komentarz

  Witam potrzebuje 5000 proszę o kontakt.

  • K
   K

   Konrad Kowalczyk

   17.02.2021, 12:48

   Wyróżniający się komentarz

   Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem pożyczek bez BIK, który widnieje na górze tej strony. Wymienione w nim firmy mniej restrykcyjnie spoglądają na wnioski – nawet od osób zadłużonych. Pozdrawiamy

  • E
   E

   Edyta

   19.02.2021, 13:42

   Wyróżniający się komentarz

   Potrzebuję 5 tyś.Proszę o kontakt.

 • B
  B

  Barbara

  23.04.2020, 09:30

  Wyróżniający się komentarz

  Potrzebuje 4000tysiące proszę o kontakt

  • A
   A

   Agnieszka

   26.07.2021, 12:58

   Wyróżniający się komentarz

   Potrzebuję pożyczki 6000 do ręki w domu prywatne poza banki

  • E
   E

   Ewelna

   18.10.2021, 19:45

   Wyróżniający się komentarz

   Potrzebuje 40000tys

 • S
  S

  Sylwia S

  07.04.2020, 13:13

  Wyróżniający się komentarz

  Provident odmówił mi pożyczki.Nie jestem w KRD,BIK. Wysłałam wniosek – odmowa. Pracuje w Niemczech może to był powód. Moj sąsiad bezrobotny otrzymał z Providenta, gdzie jak sam mówi,jest zadłużony po uszy.

 • M
  M

  Mola

  06.04.2020, 18:49

  Wyróżniający się komentarz

  Ile pożyczek można dostać do ręki ?

  • P
   P

   Paulina Krupa

   07.04.2020, 09:36

   Wyróżniający się komentarz

   Wszystko zależy od Pani zdolności kredytowej, aktywnych zobowiązaniach do spłaty czy ewentualnych wpisach w BIK lub KRD. Zazwyczaj też u jednego pożyczkodawcy można mieć zaciągniętą tylko jedną pożyczkę w tym samym czasie. Co oczywiście nie skreśla Pani szans na otrzymanie chwilówki w innej firmie pozabankowej.

Porównywarka ofert
Porównaj ()