Pożyczki w domu klienta bez BIK dla zadłużonych

Przyzwyczailiśmy się do tego, że pożyczki pozabankowe możemy zaciągać online bez wychodzenia z domu. Ale, czy możliwa jest dostawa środków pod same drzwi, w miejscu Twojego zamieszkania? Tak! Taką ofertę przygotowało dla nas kilka ogólnopolskich pożyczkodawców. Zobacz, gdzie otrzymasz pożyczki w domu klienta!

Pożyczki z obsługą domową bez BIK

Ostatnia aktualizacja: 24 Września 2023
Provident Samoobsługowa "Prima"
12 - 36 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 20 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
Provident Dopasowana "Prima"
12 - 30 miesięcy
Okres spłaty
500 - 20 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
35 - 44 tygodni
Okres spłaty
500 - 1 500 zł
Maks. pierwsza pożyczka
natychmiast
? wypłata w domu klienta, natychmiast po podpisaniu umowy gotówka/karta przedpłacona
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania

Zalety pożyczki w domu klienta

Jeśli chodzi o zalety pożyczki udzielanej w domu, to na pewno znajdziemy ich kilka:

 • rozwiązanie to docenią szczególnie osoby, które preferują kontakt osobisty z przedstawicielem firmy lub takie, które z różnych przyczyn nie chcą podawać swoich danych w internetowym wniosku;
 • oferta dla klientów niemających konta osobistego lub takich, których rachunek zajęty jest przez komornika;
 • dla osób starszych jest to wygoda w pozyskaniu dodatkowej gotówki bez wychodzenia z domu. Cały proces, a więc zawarcie umowy odbywa się pod wskazanym miejscem zamieszkania, a pieniądze dostarczane są „do ręki”;
 • niższe wymagania dotyczące, chociażby zdolności kredytowej;
 • szybkie realizowanie formalności, które są ograniczone do minimum, podobnie zresztą jak ma to miejsce przy pożyczkach społecznościowych.

Jeśli więc napotkałeś problem z otrzymaniem standardowej oferty chwilówki online, spróbuj pożyczek w domu z przedstawicielem. Bardzo możliwe, że w tym przypadku decyzja będzie pozytywna.

PożyczkodawcaKwota pożyczkiOkres spłaty
Provident
Pożyczka Dopasowana w domu z tygodniową ratą
od 100 zł do 15000 zł60-, 75-, 90- lub 104 tygodnie
Provident
Pożyczka Dopasowana w domu z miesięczną ratą
od 100 zł do 15000 zł12, 14, 18 lub 24 miesiące
Bocian Pożyczkiod 500 zł do 5000 zł25 tygodni
Bliska Pożyczkaod 200 do 5000 zł1-12 miesięcy
Pożyczkodawcy rzadko oferują pożyczki z dojazdem do domu. Dlatego powyższe propozycje naprawdę stanowią wyjątki na rynku.

Wady pożyczki z dojazdem do klienta

Niestety, są dwie strony medalu tego typu produktów. Zobaczmy ich najważniejsze minusy.

 • Wyższy koszt pożyczki w porównaniu ze standardową pożyczką online. Powód? Firma pożyczkowa musi zatrudnić dodatkową osobę, która pojedzie do klienta i podpisze z nim umowę. Czasami też odbiera co miesiąc raty (jeśli pożyczkobiorca wyrazi taką chęć). Przy pożyczkach online, wszystko odbywa się automatycznie, dlatego i koszty pożyczki są mniejsze, co skutkuje lepszymi warunkami cenowymi.
 • Dodatkowe opłaty za wydłużenie terminu spłaty (ale jest to standardem przy wszystkich rodzajach pożyczek).
 • Konieczność spłaty jednego zobowiązania, zanim zaciągniemy kolejne (dotyczy to finansowania w tej samej firmie pozabankowej).

Ze swojej strony polecamy aplikowanie o pożyczkę online – oczywiście, jeśli nic innego nie stoi Ci na przeszkodzie. W ten sposób zaoszczędzisz na dodatkowych opłatach. Ba, masz nawet szansę otrzymać pierwszą pożyczkę za darmo (UWAGA: oferta tylko dla nowych klientów!).

Pożyczki na raty online

Na co należy uważać, pożyczając w domu?

Korzystając z tradycyjnej formy pożyczek z obsługą domową, zwróć uwagę na kilka rzeczy.

 1. Jeśli pożyczasz od firmy zamieszczonej w rankingu powyżej, to przyjrzyj się wszystkim kosztom. Kluczowe znaczenie ma tutaj RRSO oraz oprocentowanie pożyczki!
 2. Rozłóż spłatę zobowiązania i kwotę do swoich możliwości finansowych, by nie nadwyrężyć budżetu domowego.
 3. Dokładnie przeczytaj wszystkie kwestie zawarte w umowie pożyczki. Jeśli nie rozumiesz jakiegoś zagadnienia jeszcze przed podpisaniem, podpytaj o szczegóły przedstawiciela firmy.

Zobacz, czy umowa zawiera podpunkt o zwrocie części kosztów za wcześniejszą spłatę kredytu konsumenckiego. Dotyczy to również prowizji!

4. Gdy znalazłeś ofertę pożyczki spoza naszego zestawienia, sprawdź wiarygodność pożyczkodawcy. Zweryfikuj jego dane, zajrzyj m.in. do KRS, REGON, CEiDG oraz KNF. Na rynku istnieje wielu lichwiarzy podających się za legalnie działające przedsiębiorstwa. W rzeczywistości zależy im tylko na wyłudzeniu przedpłat i danych osobowych nieświadomych niczemu klientów.

Pożyczki prywatne z podpisaniem umowy w domu

Tutaj sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, bo pożyczki prywatne udzielane są przez osoby prywatne – a dokładniej mówiąc – inwestorów, których działania nie są regulowane przez prawo (jedynym ich ograniczeniem są przepisy zawarte w Kodeksie cywilnym).

I choć są zdecydowanie prostsze w otrzymaniu niż jakikolwiek inny produkt finansowy i mniej sformalizowane, to warto podchodzić do nich z dużą rezerwą. Dlaczego? Bo niektórzy pożyczkodawcy wykorzystują desperację osób poszukujących finansowania i np. dają im do podpisania niekorzystne umowy, pobierają na wstępie bardzo wysokie opłaty, albo w ogóle nie mają zamiaru niż pożyczać. Dlatego w tym temacie polecamy pożyczki prywatne, ale jedynie od osób naprawdę bliskich, jak rodzina czy przyjaciele.


Uwaga na oferty: Załatwię kredyt każdemu!

Nowość: pożyczki do domu

Pożyczki domowe, czyli inaczej mówiąc pożyczki z dowozem, są dostarczane do naszego miejsca zamieszkania, ale po wcześniejszej weryfikacji wniosku.

No właśnie, w jaki sposób możesz złożyć wniosek przy tego typu ofertach?

 • Online, czyli wypełniasz prosty wniosek przez internet, czekasz na telefon od przedstawiciela firmy, z którym umawiasz się na wizytę domową (wtedy też dojdzie do podpisania umowy i wręczenia pożyczki);
 • Telefonicznie, a więc dzwonisz do wybranego pożyczkodawcy i wspólnie z nim wypełniasz wniosek. Reszta formalności przebiega jak powyżej:
 • Stacjonarnie, a więc udajesz się do siedziby firmy i tam załatwiasz wszystkie najważniejsze formalności.
pożyczki z obsługą domową - jak działają?

Firmy pozabankowe oferujące pożyczki w domu klienta wyróżniają się sporą elastycznością. Niektóre z nich nie sprawdzają bazy BIK, a te, które do niej zaglądają, są skłonne pożyczyć pieniądze nawet osobą z zadłużeniami. Jednak warunkiem koniecznym, żeby uzyskać pożyczkę bez BIK i KRD jest posiadanie zaświadczenia o zarobkach, lub innego stałego źródła dochodu. W przypadku przebywania na kuroniówce od dłuższego czasu lub utrzymywania się z zasiłków czy też 500+ można spotkać się z odmową. Mało która instytucja chce współpracować z osobą niemającą zatrudnienia, dlatego pożyczki dla bezrobotnych nie cieszą się zbyt dużą popularnością.

Gdzie znajdziemy nowe pożyczki z dojazdem do klienta?

Listę aktualnych dostawców pożyczek do domu odnajdziesz w naszym powyższym rankingu. Są to firmy sprawdzone i działające na rynku od wielu lat. Inną możliwością jest samodzielne wyszukiwanie takich pożyczkodawców przez internet, np. na portalach ogłoszeniowych typu OLX czy Oferteo (czego zdecydowanie nie polecamy. Nie wiadomo, na kogo tam trafisz!). Możesz też poszukać podobnych zestawień na porównywarkach online.

Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, dużo zależy od Twojego podejścia do podpisywanej umowy. Nie wykazuj się desperacją i nie podpisuj umowy, jeśli jej warunki nie są dla Ciebie korzystne! Podobnie, jeśli uważasz, że pracownik firmy, nie wzbudza Twojego zaufania – albo wręcz przeciwnie – jest miły i aż nazbyt zachęca Cię do złożenia podpisu. Pamiętaj, że to Ty ostateczne widniejesz na umowie i to do Ciebie należy ostatnie słowo.

Jak wygląda pożyczka domowa?

Spójrzmy, jak wygląda przykładowy proces wnioskowania o pożyczkę w gotówce w firmie Provident.

 1. Wejdź na stronę wybranego pożyczkodawcy, który oferuje pożyczki w domu klienta.
 2. Złóż wniosek o pożyczkę. Jeśli firma oferuje kilka sposobów wnioskowania, zdecyduj się na jeden z nich. Np.
 • na kalkulatorze pożyczki (widocznym na stronie internetowej firmy), wybierz kwotę oraz okres spłaty finansowania i dalej postępuj zgodnie z instrukcją;
 • zadzwoń na infolinię pożyczkodawcy i umów się na wizytę z doradcą klienta;
 • wybierz się do placówki pożyczkodawcy i złóż wniosek (o ile istnieje taka możliwość. Zazwyczaj dostępne sposoby złożenia wniosku, widoczne są w zakładce: Najczęściej zadawane pytania).

3. Poczekaj na weryfikację Twojego wniosku.

4. Umów się na wizytę z przedstawicielem firmy w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

5. Podpisz umowę (przed tym jednak dokładnie przeczytaj jej warunki – zwróć uwagę na podpunkty pisane małym drukiem!).

Ile czeka się na pożyczkę z dostawą do domu?

Tutaj niestety musimy uzbroić się w cierpliwość. O ile przy pożyczkach online możemy mieć to szczęście i otrzymać je nawet tego samego dnia, tak dostawa pożyczki z obsługą domową może potrwać do kilku dni. Wszystko zależy od ilości złożonych wniosków w danym momencie i dostępności przedstawicieli w Twoim regionie.

Dla kogo są ekspresowe pożyczki w domu klienta?

Kto najbardziej skorzysta na takiej opcji finansowania?

 • Osoby zadłużone, które we wniosku pożyczkowym nie mogą wskazać numeru konta bankowego do przelewu, bo jest ono zajęte przez komornika.
 • Seniorzy, którzy preferują bezpośredni kontakt i nie są zbyt obyci w sferze internetu.
 • Pozostałe osoby, które z pewnych względów chcą pozostać anonimowe lub nie chcą zawierać tak wiążącego zobowiązania przez internet.

Z ekspresowych pożyczek w domu klienta skorzystają osoby ceniące sobie prywatność i nie chcą tracić czasu na wizytę w placówce pożyczkowej. Nie bez znaczenia jest też możliwość skonsultowania się twarzą w twarz z przedstawicielem firmy pożyczkowej. Trzeba jednak pamiętać, że takich ofert jest niewiele na rynku a czas uzyskania środków do ręki jest na pewno dłuższy niż w przypadku szybkich chwilówek przez internet.

Najczęściej zadawane pytania

Kto udziela pożyczek w domu klienta?

Takich sprawdzonych firm na rynku jest niewiele. Wśród nich możemy wymienić najbardziej popularne: Provident oraz Bocian Pożyczki.


Ile kosztuje pożyczka z dojazdem do domu?

Koszty pożyczki z dojazdem do klienta na pewno są wyższe niż standardowej pożyczki online. Oprócz prowizji i odsetek doliczana jest tutaj obsługa domowa. Ostateczne opłaty możesz poznać na kalkulatorze pożyczki wybranej firmy, klikając preferowaną kwotę i okres spłaty.


Czy firmy udzielają pożyczek domowych bez sprawdzania baz?

Każda legalnie działająca firma ma obowiązek zaglądania do baz (nie do wszystkich, ale do wybranych). W tym pożyczkodawcy, którzy przyniosą pożyczkę wprost do domu. Mają oni jednak bardziej liberalne podejście do klienta i nawet jeśli, masz negatywne wpisy w sprawdzanym rejestrze, to są w stanie zaakceptować zadłużenie.


Co zamiast pożyczki w domu klienta?

Jeśli zależy Ci na tym, aby pieniądze dostać do ręki, alternatywą dla obsługi domowej są np. pożyczki na czek GIRO. Jednak w tym przypadku, aby odebrać środki, musisz udać się do najbliższej placówki pocztowej. Innym rozwiązaniem są pożyczki online z bezpośrednim przelewem środków na wskazany numer rachunku bankowego.

->Polecamy też:


4.4/5 - (127 votes)
Komentarze (62)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • K
  K

  Kaka

  29.09.2021, 11:04

  Wyróżniający się komentarz

  Gdzie w Przasnyszu dostane pozyczke bez sprawdzania baz z dojazdem do domu prócz Provident i bociana..

 • L
  L

  Leszek

  31.07.2021, 17:04

  Wyróżniający się komentarz

  Potrzebuje pilnie 5tys Gostyn prosze o wiadomosc

 • A
  A

  Agnieszka

  26.07.2021, 12:59

  Wyróżniający się komentarz

  Potrzebuję pożyczki 6000 do ręki w domu prywatne poza banki

  • A
   A

   Alfred

   28.07.2021, 09:54

   Wyróżniający się komentarz

   Pilnie potrzebuje pożyczki nie prowident i nie bocian Krosno Odrzańskie

 • M
  M

  Magdalena

  12.06.2021, 15:09

  Wyróżniający się komentarz

  Potrzebuje 7 Tysięcy z dostawa do domu. Dziękuję

  • J
   J

   Jo

   09.12.2021, 20:07

   Wyróżniający się komentarz

   Udzielają pożyczki omega pod weksel zabezpieczeniem

  • D
   D

   Dorota

   06.04.2022, 19:22

   Wyróżniający się komentarz

   Potrzebuje szybkiej pożyczki gotowkowej w kwocie 5000 tys zł nie bociana i prowidenta

 • R
  R

  Roman

  19.05.2021, 17:07

  Wyróżniający się komentarz

  Wujek.potrzebuje.3000.zl.na.juz.do.domu.

 • O
  O

  Ola

  17.02.2021, 11:28

  Wyróżniający się komentarz

  Witam potrzebuje 5000 proszę o kontakt.

  • K
   K

   Konrad Kowalczyk

   17.02.2021, 12:48

   Wyróżniający się komentarz

   Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem pożyczek bez BIK, który widnieje na górze tej strony. Wymienione w nim firmy mniej restrykcyjnie spoglądają na wnioski – nawet od osób zadłużonych. Pozdrawiamy

  • E
   E

   Edyta

   19.02.2021, 13:42

   Wyróżniający się komentarz

   Potrzebuję 5 tyś.Proszę o kontakt.

 • B
  B

  Barbara

  23.04.2020, 09:30

  Wyróżniający się komentarz

  Potrzebuje 4000tysiące proszę o kontakt

  • A
   A

   Agnieszka

   26.07.2021, 12:58

   Wyróżniający się komentarz

   Potrzebuję pożyczki 6000 do ręki w domu prywatne poza banki

  • E
   E

   Ewelna

   18.10.2021, 19:45

   Wyróżniający się komentarz

   Potrzebuje 40000tys

 • S
  S

  Sylwia S

  07.04.2020, 13:13

  Wyróżniający się komentarz

  Provident odmówił mi pożyczki.Nie jestem w KRD,BIK. Wysłałam wniosek – odmowa. Pracuje w Niemczech może to był powód. Moj sąsiad bezrobotny otrzymał z Providenta, gdzie jak sam mówi,jest zadłużony po uszy.

 • M
  M

  Mola

  06.04.2020, 18:49

  Wyróżniający się komentarz

  Ile pożyczek można dostać do ręki ?

  • P
   P

   Paulina Krupa

   07.04.2020, 09:36

   Wyróżniający się komentarz

   Wszystko zależy od Pani zdolności kredytowej, aktywnych zobowiązaniach do spłaty czy ewentualnych wpisach w BIK lub KRD. Zazwyczaj też u jednego pożyczkodawcy można mieć zaciągniętą tylko jedną pożyczkę w tym samym czasie. Co oczywiście nie skreśla Pani szans na otrzymanie chwilówki w innej firmie pozabankowej.

 • A
  A

  Anna

  27.01.2020, 23:27

  Wyróżniający się komentarz

  Prosze o pozyczke 4000 zl prosze o kontakt na maila

  • A
   A

   Adrian

   16.02.2020, 12:03

   Wyróżniający się komentarz

   Potrzebuję pilnie 5000prosze o kontakt na maila