Pożyczki od 18 lat bez przelewania grosza

Firmy pożyczkowe starają się docierać do jak największej ilości klientów, poprzez większą dostępność swojej oferty. Mimo iż firm udzielających chwilówek od 18 roku życia jest stosunkowo niewiele, to duża część z nich nie wymaga wykonywania przelewów weryfikacyjnych w postaci grosza lub złotówki. Jest to wygodna opcja, która znacznie ułatwia wnioskowanie o pożyczkę i prawdopodobnie w przyszłości będą ją również wprowadzać również pozostałe firmy pożyczkowe.

Jak można wziąć pożyczkę w wieku 18 lat bez przelewu weryfikacyjnego?

Metod weryfikacji jest kilka. Między innymi jest to usługa Instantor, KontoConnect oraz Kontomatik. Korzystanie z tej opcji weryfikacji jest szczególnie przydatne, kiedy saldo konta bankowego wynosi 0,00 złotych i nie możemy sobie pozwolić na symboliczny przelew 1 grosz. Równie częstsza sytuacja to korzystanie z karty debetowej lub kredytowej. Jeśli saldo wynosi nawet kilkaset złotych na minusie, w takiej sytuacji inna metoda weryfikacji jest trudna do przyjęcia.

Korzystanie z każdej z tych metod jest całkowicie darmowe.

1-miejsce pozyczki

50 - 20000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

1 - 60 dni

Termin płatności

Tak

Pierwsza pożyczka gratis

15 minut

Czas wypłaty

Zobacz
1-miejsce pozyczki

500 - 2000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

7 - 30 dni

Termin płatności

Tak

Pierwsza pożyczka gratis

15 minut

Czas wypłaty

Zobacz

500 - 8000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

15 - 30 dni

Termin płatności

Tak

Pierwsza pożyczka gratis

15 minut

Czas wypłaty

Zobacz

500 - 2000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

7 - 30 dni

Termin płatności

Tak

Pierwsza pożyczka gratis

15 minut

Czas wypłaty

Zobacz

100 - 7000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

1 - 35 dni

Termin płatności

Nie

Pierwsza pożyczka gratis

15 minut

Czas wypłaty

Zobacz

1500 - 20000 zł

Maks. pierwsza pożyczka

3 - 48 mies.

Termin płatności

Nie

Pierwsza pożyczka gratis

15 minut

Czas wypłaty

Zobacz

Czy są jakieś inne sposoby weryfikacji bez przelewania grosza dla 18-latka?

Jeśli nie chcemy z różnych powodów korzystać z usług firm wymienionych powyżej lub zwyczajnie dostaliśmy odmowy, to nic jeszcze nie jest stracone. Istnieje inne wyjście. Jeśli na danym koncie posiadamy debet kilkaset złotych i nie damy rady spłacić go inaczej niż przez uzyskanie pożyczki, warto zwyczajnie założyć drugie konto w innym banku. My polecamy mBank, Millennium, lub NestBank. Wszystkie konta są za darmo. Dzięki tej operacji zyskamy konto z saldem 0,00 zł. Teraz wystarczy zdobyć 1 grosz na potwierdzenie rachunku. Dobrze wiemy, że poproszenie kogoś o pożyczenie grosza może być nieco krępujące, jednak jeśli zależy nam na dodatkowej gotówce, warto spróbować. Jeśli jednak nie uda się Ci się od nikogo pozyskać tej kwoty, daj nam znać na adres kontakt@czerwona-skarbonka.pl. Wyślij numer konta, a bez problemu prześlemy Ci 1 grosz.

Minusem tej całej operacji jest czas. Zanim założymy konto w banku i uzyskamy wszelkie dostępy do logowania, oraz doczekamy się przelewu 1 grosz, minie zapewne około 2 dni. Jeśli zależy nam na czasie, to taka opcja raczej nie będzie korzystna. Jeśli jednak pożyczka nie jest nam potrzebna w bardzo pilnym terminie, warto wziąć tą możliwość pod uwagę.

Jak działają metody weryfikacji pożyczkobiorców? Instantor, KontoConnect oraz Kontomatik.

Szczegółowy proces weryfikacji konta opisaliśmy w artykule Pożyczki bez weryfikacji 1 grosz. Tutaj opiszemy w skrócie, jak wygląda weryfikacja bez przelewania grosza w trzech powyższych aplikacjach. Jeśli chodzi o KontoConnect, jest to najwygodniejszy wybór, jeśli ktoś nie chce ujawniać o sobie zbyt dużej ilości informacji. Będzie to pomocne, jeśli na przykład, już od dłuższego czasu ma problemy finansowe, nie ma systematycznych przychodów, lub pracuje na czarno. KontoConnect weryfikuje jedynie podstawowe dane, tak samo, jak przy przelewaniu 1 gorsza. Te dane do imię i nazwisko, adres, oraz numer konta. Jednym słowem mówiąc, taka metoda weryfikacji nie różni się za wiele od wysłania grosza na konto firmy pożyczkowej.

Następne opcje weryfikacji to Instantor oraz Kontomatik. Opiszemy obydwie metody razem, ponieważ praktycznie wcale się od siebie nie różnią. Po wybraniu tej opcji weryfikacji logujemy się za ich pośrednictwem do systemu naszej bankowości internetowej. Po kilku sekundach pojawia się komunikat, że nasz rachunek został zweryfikowany. Bez przeczytania regulaminów aplikacji, dla klienta ta metoda nie różni się niczym od KontoConnect. Jeśli zagłębimy się jednak w lekturę regulaminów, można znaleźć informację, że zarówno Instantor, jak i Kontomatik weryfikuje nie tylko dane właściciela rachunku. Sprawdza również jego historię na koncie bankowym.

Nie jest wiadome dokładnie jakie czynniki firmy pożyczkowe biorą pod uwagę. Pewne jest, że jeśli nie mamy regularnych wypływów na konto, to szansa na pożyczkę się zmniejsza. Jeśli jednak mamy systematyczne przychody z pracy oraz w miarę porządną historię na rachunku, dzięki tej metodzie weryfikacji możemy zdobyć dodatkowe plusy. Firma pożyczkowa zauważy, że jedynie teraz jesteśmy w chwilowym dołku, a dzięki regularnym wpłatom na konto będziemy mieli pieniądze na spłatę pożyczki. Wtedy z ochotą pożyczy nam pieniądze.

Jak często osoby w wieku 18 lat sięgają po pożyczki bez przelewania grosza?

Czy osoby młode często sięgają po pożyczki pozabankowe bez weryfikacji? Jest to wciąż rosnący segment na branży szybkich chwilówek przez internet. Firmy, które wprowadzają nowe metody weryfikacji oraz obniżają minimalny wiek pożyczkobiorcy, pokazują siłę tego trendu. 18-latkowie, którzy sięgają po pożyczki pozabankowe, to najczęściej studenci oraz osoby, które dopiero co wyprowadziły się od rodziców. Największe zainteresowanie tą formą finansowania zaczyna się w miesiącach rozpoczęcia studiów, czyli sierpień, wrzesień, październik. Następnie trochę opada, po czym znów wzrasta w lutym i w marcu. Następnie rośnie ponownie w czerwcu.

Jeśli nie znalazłeś tu czego szukałeś sprawdź te artykuły, być może okażą się pomocne. Jeśli nie, daj nam znać w komentarzu.

Pożyczki od 18 lat bez przelewania grosza
4.7 (93.88%) 49 głos[ów]
2019-06-24T13:39:26+02:0003.12.2017|Rodzaje pożyczek|
Dodaj komentarz