PragmaGO®: Pakiet Roczny na faktoring online do 4 mln zł z ubezpieczeniem GRATIS

Szczegóły

Sprawdź ofertę
Szczegóły
Limit finansowania
30 tys - 15 mln zł
Okres spłaty
8 - 120 dni
Kwota
50 000 - 4 mln zł
Cichy faktoring
Nie
Wiek firmy
0 miesięcy
Faktoring odwrotny
Tak
? dostępny w ofercie
Czas wypłaty
do 120 minut
Wartość faktury
100 %
? W zależności od wybranego produktu
Opłaty i prowizje
od 0,03%
? za każdy dzień finansowania
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Nasza ocena

4.0/5

Ocena klientów

4.5/5

Siedziba firmy

PRAGMAGO S.A
Brynowska 72
40-584 Katowice

Dane firmy

Wystawiasz faktury z odległymi terminami płatności na stałych odbiorców? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoja firma boryka się z problemem zatorów płatniczych. Faktoring online od PragmaGO® to usługa, dzięki której możesz odzyskać kontrolę nad finansami swojej firmy. Dowiedz się, jak działa faktoring i zyskaj limit środków nawet do 4 mln zł!

Wystawiasz faktury stałym klientom? Skorzystaj z faktoringu online!

Ostatnie lata pokazały, że to właśnie faktoring dla firm staje się jedną z najpopularniejszych usług, dzięki którym przedsiębiorca – niezależnie od tego, w jakiej branży działa i jak odległe terminy płatności stosuje – zyskuje stały dostęp do gotówki. W PragmaGO® Twoja firma może otrzymać od 50 tys. zł do 4 mln finansowania, dzięki czemu bez opóźnień zrealizujesz nowe założenia i inwestycje biznesowe. Co więcej, możliwe jest również finansowanie w walutach obcych – EUR, GBP oraz USD. 😊.

faktoring online - pragmago
pragmago.pl

Już sam fakt wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności może stanowić problemy z płynnością finansową, które zwykle zaczynają się dość niepozornie. Dlatego, aby zagwarantować sobie dostęp do środków „zamrożonych” w fakturach, skorzystaj z PragmaGO®. To pozabankowy faktor kierujący swoje usługi do dużych podmiotów, jak i tych z sektora MŚP – w tym startupów.

Jak działa faktoring?

Wbrew pozorom faktoring to prosta usługa. W procesie biorą udział trzy strony: faktor, faktorant oraz odbiorca. Tylko dwa pierwsze podmioty są stronami w umowę faktoringowej.

Faktor to firma faktoringowa, np. PragmaGO®. Faktorantem z kolei nazywana jest Twoja firma lub inna ubiegająca się o finansowanie. Odbiorcą jest Twój kontrahent. Co ważne w ramach faktoringu można zgłosić więcej niż jednego odbiorcę.

schemat faktoringu
pragmago.pl

Faktoring w PragamaGO® jest bardzo prosty. W procesie uczestniczą trzy strony:

Faktor (PragmaGO®),

Faktorant (Twoja firma),

Odbiorca (Twój kontrahent).

Przykładowo, Twoja firma dostarcza towar bądź wykonuje usługę dla odbiorcy, następnie dostarczasz kopię faktury do PragmaGO® w celu szybszego uzyskania gotówki. Faktor przelewa na Twoje konto należne środki, a odbiorca spłaca zobowiązanie faktorowi w terminie wskazanym na fakturze. Prawda, że proste?

Jak złożyć wniosek o faktoring PragmaGO®?

Proces wnioskowania w PragmaGO® niezależnie od wybranej usługi jest niezwykle prosty i odbywa się w 100% online. Wystarczy wypełnić formularz składający się z 4 kroków, a następnie potwierdzić tożsamość. Link do strony poniżej ⇩.

Skorzystaj z faktoringu online w PragmaGO®
 • Krok 1 – podaj NIP swojej firmy, imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Zadbaj o to, aby dane były poprawne. To na podany we wniosku numer telefonu oraz adres e-mail będziesz otrzymywał wszystkie komunikaty od PragmaGO®.
 • Krok 2 – wybierz interesującą Cię wysokość limitu. Uwzględnij fakt, że po każdej spłacie Twój limit się odnowi. Jeżeli nie widzisz odpowiadającej Ci kwoty, wybierz najbardziej zbliżoną wartość. Tę właściwą przekaż doradcy, gdy ten się z Tobą skontaktuje.
 • Krok 3 – wypełnij kilka prostych pól z informacjami dotyczącymi działalności Twojej firmy, a także podaj limity na poszczególnych odbiorców oraz ich numery NIP.
 • Krok 4 – zaakceptuj niezbędne zgody i przejdź do weryfikacji tożsamości. Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, zostaniesz dodatkowo poproszony o podanie informacji na temat właściciela firmy – jego imienia i nazwiska, numeru PESEL, serii i numeru dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu).
 • Weryfikacja tożsamości – ostatnim, niezwykle istotnym etapem jest weryfikacja tożsamości. Bez niej PragmaGO® nie będzie w stanie rozpatrzyć Twojego wniosku i przygotować dedykowanej oferty. Do wyboru masz dwie opcje – Kontomatik lub Blue Media. Kontomatik to szybka weryfikacja. Wybierając ją, możesz zyskać większy limit i korzystniejsze warunki cenowe. Blue Media to z kolei zwrotny przelew bankowy na kwotę 1 zł. Obie metody są w pełni bezpiecznie. Pamiętaj, by potwierdzenia tożsamości dokonać za pośrednictwem konta firmowego, z którego opłacasz firmowe podatki i ZUS.

Po wysłaniu wniosku i pozytywnej weryfikacji tożsamości skontaktuje się z Tobą doradca PragmaGO®. Do 48 godzin otrzymasz decyzję w sprawie finansowania oraz ostateczne warunki umowy, które możesz omówić właśnie z nim. Warto tutaj podkreślić, że od niedawna, PragmaGO® oferuje także możliwość zawierania umowy przy wykorzystaniu podpisu kwalifikowanego, dzięki współpracy z firmą Autenti.

Jak sprzedać fakturę PragmaGO®?

Podpisanie umowy to pierwszy etap do uzyskania środków z faktur. Od razu po potwierdzeniu cesji przez Twoich odbiorców, możesz zgłaszać faktury do sfinansowania. Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się do Strefy Klienta i w odpowiednim miejscu załączyć plik z fakturą, a następnie przesłać go do sfinansowania. Gotówka pojawi się na Twoim koncie do 2 godzin.

W Strefie Klienta możesz też m.in. na bieżąco sprawdzać aktualnie dostępny limit czy w razie potrzeby zgłosić chęć zwiększenia lub zmniejszenia limitu.

Ile kosztuje usługa faktoringu?

Już na etapie przeglądania oferty możesz sprawdzić wstępny koszt faktoringu. Wystarczy skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie faktora. Ostateczne warunki cenowe każdorazowo są podawane do akceptacji przez klienta.

Dodatkowe źródło finansowania dla każdego biznesu!

Jeżeli nadal masz wątpliwości czy faktoring to usługa dla Ciebie, poznaj jeszcze więcej korzyści ze stałego finansowania faktur w PragmaGO®:

 • Finansowanie odbiorców zagranicznych z krajów UE.
 • Darmowe ubezpieczenie, które chroni Cię przed niewypłacalnością Twoich odbiorców.
 • Możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia finansowego w postaci zaliczki faktoringowej.
 • Monitoring płatności faktur, który przy okazji dyscyplinuje bardziej opieszałych kontrahentów do zapłaty.
 • W PragmaGO® możesz otrzymać faktoring nawet od 1. dnia działalności Twojej firmy.
 • Możliwość zawierania umów całkowicie online – dzięki podpisom kwalifikowanym Autenti.

Weź sprawy w swoje ręce, wypełnij wniosek online i pozyskaj finansowanie od faktora jeszcze przed wystawieniem faktury. Skorzystaj z możliwości, jakie otwiera przed Tobą PragmaGO® i przeznacz gotówkę na realizację dalszych zamówień oraz inwestycji wspierających Twój biznes.

Źródło:

1. pragmago.pl

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.5/5 - (4 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie