PragmaGO®: Pakiet Roczny na faktoring online do 4 mln zł z ubezpieczeniem GRATIS

Nasza ocena
0.0
Ocena użytkowników
5.0
Zobacz opinie użytkowników Złóż wniosek
Opłaty i prowizje0,02%
Czas wypłaty1 godzina
Wartość faktury100 %
Faktoring odwrotnyTak
Wiek firmy0 miesięcy
Cichy faktoringNie
PromocjeTak
Okres spłaty1 - 12 miesięcy
Kwota50 000 - 4 000 000 zł
Oprocentowanie0,02 %
Limit finansowania50 tys - 4 mln zł

Posiadasz stałych kontrahentów, którzy wystawiają faktury z odległym terminem płatności? Istnieje świetne rozwiązanie na to, aby mieć stały dostęp do gotówki, która aktualnie „zamrożona” jest w należnościach – faktoring online. Firma PragmaGO® oferuje miesięczny limit środków nawet do 4 mln zł, w gratisie z darmowym ubezpieczeniem dla Twoich odbiorców.

Wystawiasz faktury stałym klientom? Skorzystaj z faktoringu online!

Jesteś mikro, małym, średnim albo dużym przedsiębiorcą, któremu pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany, przez co dłużej czekasz na swoje pieniądze od dostawców? Jednocześnie chcesz zabezpieczyć własne interesy i rozważasz poprawę płynności finansowej, byś mógł swobodnie obracać gotówką?

Ostatnie lata pokazały, że to właśnie faktoring dla firm staje się jedną z najpopularniejszych usług, dzięki którym przedsiębiorca – niezależnie od tego, w jakiej branży działa i jak odległe terminy płatności stosuje – zyskuje stały dostęp do gotówki. W PragmaGO® firma może otrzymać od 50 tys. zł do 4 mln miesięcznego finansowania, dzięki czemu bez opóźnień zrealizujesz nowe założenia i inwestycje biznesowe. Możliwe jest również finansowanie w walutach EUR, GBP oraz USD 😊.

pragmago.pl

Już sam fakt wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności może stanowić problemy z płynnością finansową, które zwykle zaczynają się dość niepozornie. Dlatego, aby zagwarantować sobie dostęp do „zamrożonych” środków z faktury, skorzystaj z PragmaGO®. To faktor kierujący swoje usługi do dużych podmiotów, jak i tych z sektora MŚP – w tym startupów.

Jak działa faktoring w PragmaGO®?

Faktoring w PragmaGO® działa bez żadnych ograniczeń branżowych. Bez względu na to, w czym specjalizuje się Twoja firma oraz jak długo istnieje na rynku, możesz uzyskać limit od 50 tys. do 4 mln zł w opcji abonamentowej na rok.

Zgłaszając wniosek o faktoring online, zyskujesz też darmową ochronę ubezpieczeniową na wypadek bankructwa lub przewlekłej niewypłacalności Twojego odbiorcy. Aktywni klienci platformy mogą dodatkowo otrzymać formę finansowania w postaci automatycznej zaliczki faktoringowej.

pragmago.pl

Faktoring w PragamaGO® jest bardzo prosty. W procesie uczestniczą trzy strony:

Faktor (PragmaGO®),

Faktorant (Twoja firma),

Odbiorca (Twój kontrahent).

Przykładowo, Twoja firma dostarcza towar bądź wykonuje usługę dla odbiorcy, następnie dostarczasz kopię faktury do PragmaGO® w celu szybszego uzyskania gotówki. Faktor przelewa na Twoje konto niezbędne środki, a odbiorca spłaca należność faktorowi. Prawda, że proste?

Jak sprzedać fakturę PragmaGO®?

Wypełnienie wniosku online o faktoring jest intuicyjne i szybkie. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie PragmaGO® ⇩.

Skorzystaj z faktoringu online w PragmaGO®
 • We wniosku podaj NIP Twojej firmy oraz swoje dane kontaktowe.
 • Wybierz interesujący Cię limit finansowania: od 50 tys. zł do 4 mln zł.
 • Faktor poprosi Cię także o uzupełnienie informacji nt. Twojej firmy i branży, w której się obracasz oraz numery NIP Twoich stałych odbiorców.
 • Po weryfikacji tożsamości Twojej firmy PragmaGO® udostępni Ci bieżący dostęp do środków.
 • Listę swoich stałych odbiorców na bieżąco możesz zmieniać w Strefie Klienta!

Faktoring w PragmaGO® to forma faktoringu jawnego opartego o cesję należności. Dlatego Twoi odbiorcy otrzymają zawiadomienie o przeprowadzonej cesji z prośbą o podpisanie i odesłanie do PragmaGO®.

Ile kosztuje usługa faktoringu?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – niewiele. Aby sprawdzić wstępny koszt oferty faktoringowej, o jaką chcesz się ubiegać – skorzystaj z kalkulatora stałego finansowania dostępnego na stronie faktora.

Ostateczny koszt faktoringu otrzymasz online po pozytywnej weryfikacji wniosku. Na samą decyzję przyjdzie Ci poczekać 1-2 dni od wypełnienia formularza online 😊.

Dodatkowe źródło finansowania dla każdego biznesu!

Sprzedaż wierzytelności w PragmaGO® następuje w trybie błyskawicznym, a sam koszt, jaki ponosi Twoja firma jest niewielki – w porównaniu do korzyści, jakie możesz dzięki temu uzyskać.

 • Szybki dostęp do „zamrożonych” środków z faktury ze stałą opłatą miesięczną.
 • Finansowanie faktur, których termin płatności jeszcze nie minął (min. 8 dni przed datą wymagalności).
 • Limit finansowania: od 50 tys. do 4 mln zł w pakiecie rocznym,
 • Finansowanie odbiorców zagranicznych z krajów UE (pod warunkiem, gdy skorzystasz ze swojej polisy ubezpieczeniowej albo otrzymasz ubezpieczenie kontrahenta przez PragmaGO®).
 • Darmowe ubezpieczenie, które chroni Cię przed niewypłacalnością Twoich odbiorców.
 • W trakcie trwającej umowy faktoringu masz możliwość zwiększyć przyznany Ci limit albo zmniejszyć go, gdy dopadnie Cię nieprzewidziany spadek sprzedaży.
 • Monitoring płatności faktur, który przy okazji dyscyplinuje bardziej opieszałych kontrahentów do zapłaty.

Weź sprawy w swoje ręce, wypełnij wniosek online i pozyskaj finansowanie od faktora jeszcze przed wystawieniem faktury. Skorzystaj z możliwości, jakie otwiera przed Tobą PragmaGO® i przeznacz gotówkę na realizację dalszych zamówień oraz inwestycji wspierających Twój biznes.

Źródło:

1. pragmago.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x