PragmaGO® Raty dla firm: finansowanie zakupów firmowych do 100 tys. zł

Szczegóły

Sprawdź ofertę
Szczegóły
Wartość faktury
100 %
Czas wypłaty
do 60 minut
Okres spłaty
3 - 24 miesięcy
Wiek firmy
12 miesięcy
Maks. pierwsza pożyczka
100 - 100 000 zł
Limit finansowania
100-100000
Opłaty i prowizje
od 0,05%
? za każdy dzień finansowania *cena uzależniona od oceny kondycji kredytowej klienta
Forma prawna firmy
wszystkie formy
Kwota
50 000 - 15 mln zł
? Do 150 000 zł bez weksla
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od indywidualnego wniosku klienta.

Nasza ocena

5.0/5

Ocena klientów

4.4/5

Siedziba firmy

PragmaGO S.A.
Brynowska 72
40-584 Katowice

Dane firmy

KRS: 0000267847
NIP: 634 24 27 710
REGON: 277573126

Brakuje Ci środków na zakupy firmowe? Zaledwie w kilka minut po wypełnieniu wniosku i akceptacji warunków, PragmaGO® opłaci Twoje firmowe wydatki przelewem ekspresowym bezpośrednio do dostawcy! Pożyczoną kwotę oddasz PragmaGO® w wybranej przez siebie liczbie rat – od 3 do nawet 24. Poznaj szczegóły oferty i przekonaj się, jak proste może być finansowanie Twojej firmy.

Dlaczego warto wybrać finansowanie zakupów w PragmaGO®?

Na rynku pozabankowym mamy obecnie znacznie więcej opcji do wyboru niż pożyczki czy kredyty dla firm. Od jakiegoś czasu przedsiębiorcy z sektora MŚP mogą finansować swoje wydatki również za pomocą faktoringu, do którego zestawu usług należy, m.in. finansowanie zakupów firmowych w PragmaGO®. Co wyróżnia tę usługę?

  • Cały proces odbywa się w 100% online – od wypełnienia wniosku po akceptację umowy za pośrednictwem kodu SMS;
  • Dodatkowy odnawialny limit na kolejne zakupy na raty – po zgłoszeniu pierwszej faktury otrzymujesz limit do 100 tys. zł. Co ważne, płatność pobierana jest jedynie za limit wykorzystany. Nie korzystasz, nie płacisz, ale zawsze masz w odwodzie gotówkę na nagłe wydatki;
  • Wygodna Strefa Klienta – to w niej możesz m.in. jeszcze szybciej zgłaszać kolejne zakupy do finansowania czy sprawdzać na bieżąco wysokość limitu lub informacje o nadchodzących spłatach rat;
  • Finansowanie dostępne jest dla zakupów od 100 do 100 000 zł.

Dodatkowo sam wybierasz, w ilu ratach spłacasz zakup – do wyboru 3, 6, 9, 12 lub 24 raty płatne do 10. dnia miesiąca.

pragmago zakupy na raty
pragmago.pl

PragmaGO® to polska firma z ponad 20-letnią tradycją, która na przestrzeni lat przeszła dużą metamorfozę. Od malutkiej firmy działającej offline przeobraziła się w jedną z największych niebankowych instytucji finansowych! Obecnie nawet w kilka minut dostarcza kapitał, mikro, małym i średnim przedsiębiorcom w 100% online, dzięki czemu mogą oni rozwijać swój biznes bez ryzyka przestojów płatniczych. Od 2022 roku firma wykorzystuje także podpisy kwalifikowane, dzięki współpracy z firmą Autenti, rezygnując tym samym z papierowych umów.

Jak złożyć wniosek o raty dla biznesu?

By móc ubiegać się o finansowanie zakupów wystarczy przejść do formularza PragmaGO® i wypełnić prosty wniosek.

Formularz składa się z 4 kroków, które po załadowaniu dokumentu potwierdzającego transakcję z dostawcą, częściowo uzupełniają się automatycznie.

Na pierwszym kroku formularza zostaniesz poproszony o załączenie dokumentu potwierdzającego zakup i podanie swoich podstawowych danych takich jak: adres e-mail, imię, nazwisko oraz numer telefonu. Znajdziesz też miejsce na opcjonalne dodanie komentarza, jak również możliwość załączenia np. plików z danymi finansowymi. Dokumenty te mogą być przydatne, zwłaszcza gdy ubiegasz się o finansowanie zakupów na wysoką kwotę.

Kolejny krok to przede wszystkim informacje związane z transakcją oraz dokumentem ją potwierdzającym, w tym:

  • obowiązkowo – NIP Twojej firmy, kwota brutto, waluta, termin płatności na fakturze, zgoda na BIK i BIG, optymalna dla Ciebie liczba rat (miesięcy) na spłatę;
  • nieobowiązkowo – płatność w Split Payment oraz kwota netto;
  • obowiązkowo dla jednoosobowych działalności gospodarczych – dane właściciela firmy: numer PESEL, typ dokumentu oraz jego numer i seria (dowód osobisty lub paszport), imię i nazwisko.

Ostatni czwarty krok to obowiązkowa akceptacja regulaminu oraz przejście do weryfikacji tożsamości, która jest niezwykle istotna. Bez niej PragmaGO® nie będzie w stanie rozpatrzyć Twojego wniosku i przygotować dedykowanej oferty. Weryfikacja możliwa jest na dwa sposoby – poprzez zalogowanie się do Kontomatik lub zwrotny przelew przez Blue Media na kwotę 1 zł. Obie metody są w 100% bezpieczne. Warto jednak w tym miejscu wybrać Kontomatik. Decydując się na tę metodę, zyskujesz wyższy limit i korzystniejsze warunki.

Pamiętaj, by wybrać firmowe konto, z którego opłacasz podatki i ZUS!

Jak zaakceptować warunki zaproponowane przez PragmaGO®?

Po rozpatrzeniu wniosku otrzymasz e-mail, w którym znajdziesz informacje na temat przyznanego limitu oraz warunki współpracy i ostateczny koszt usługi. Aby zaakceptować umowę, zaloguj się do Strefy Klienta i zaakceptuj ją kodem SMS. Wszystko bez stania w kolejkach i zbędnych formalności.

Kto może skorzystać z finansowania zakupów?

Finansowanie zakupów w PragmaGO® to usługa, z której mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy prowadzący działalność minimum od 12 miesięcy. To, w jakiej branży działasz, nie ma żadnego znaczenia. Wystarczy, że Twoja firma jest zarejestrowana w Polsce i posiada numer NIP.

korzyści w pragmago
pragmago.pl

Raty dla biznesu w PragmaGO® to usługa dla Ciebie, gdy:

  • potrzebujesz szybkiego dostępu do gotówki na przejrzystych warunkach, by poprawić swoją płynność finansową;
  • szukasz alternatywnych rozwiązań dla drogich i wymagających licznych formalności usług bankowych;
  • chcesz zainwestować w rozwój firmy, ale potrzebujesz do tego zewnętrznego źródła finansowania.

Przejrzyste warunki, bezpieczeństwo, minimum formalności, wygodna spłata i błyskawiczna gotówka na koncie Twojego dostawcy – to najważniejsze zalety usługi finansowania zakupów w PragmaGO®. Nie zapominajmy także o dużym udogodnieniu jak i kroku w stronę ograniczania śladu węglowego, jakim bez wątpienia jest są podpisy kwalifikowane od firmy Autenti. Nie czekaj, przekonaj się, jak proste i pragmatyczne może być finansowanie Twojej firmy.

Źródło:

1. pragmago.pl

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.4/5 - (5 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Faktoring Zakupowy dla firm PragmaGO
Sprawdź ofertę