PragmaGO® Raty dla firm: finansowanie zakupów firmowych do 100 tys. zł

Nasza ocena
0.0
Ocena użytkowników
4.0
Zobacz opinie użytkowników Złóż wniosek
Forma prawna firmywszystkie formy
Opłaty i prowizje0,029%
Kwota1 - 100 000 zł
Faktoring odwrotnyTak
Wartość faktury100 %
Wiek firmy0 miesięcy
PromocjeTak
Maks. pierwsza pożyczka1 - 100 000 zł
Czas wypłaty1 godzina
Okres spłaty1 - 12 miesięcy
Oprocentowanie0,03 %
Limit finansowania1-100000

Brakuje Ci środków na zakupy firmowe? Być może jeszcze je planujesz i chcesz rozłożyć tę płatność na raty? Zaledwie w kilka minut po wypełnieniu wniosku i akceptacji warunków, PragmaGO® opłaci je za Ciebie szybkim przelewem ekspresowym do dostawcy! Możesz spłacać je w wygodny dla Ciebie sposób z limitem aż do 100 tys. zł.

Zakupy na raty z PragmaGO

Na rynku pozabankowym mamy obecnie znacznie więcej opcji do wyboru niż pożyczki czy kredyty dla firm. Od jakiegoś czasu przedsiębiorcy z sektora MŚP mogą finansować swoje wydatki również za pomocą faktoringu, do którego zestawu usług należy, m.in. finansowanie zakupów firmowych.

Jeśli brakuje Ci gotówki na zakupy – albo sprzedawca, u którego chcesz nabyć produkt/usługę nie oferuje odroczenia lub rozłożenia płatności na raty, skorzystaj z możliwości, jakie udostępnia PragmaGO®. Po prostu poprzez platformę zamów towar tam, gdzie potrzebujesz (do 100 tys. zł) i odrocz tę płatność o 30 dni lub zapłać za nią w wygodnych dla Ciebie ratach (nawet do 36 rat!).

pragmago.pl

PragmaGO® to polska firma z ponad 20-letnią tradycją, która na przestrzeni lat przeszła dużą metamorfozę. Od malutkiej firmy działającej offline przeobraziła się w jedną z największych niebankowych instytucji finansowych! Obecnie nawet w kilka minut dostarcza kapitał, mikro, małym i średnim przedsiębiorcom w 100% online, dzięki czemu mogą oni rozwijać swój biznes bez ryzyka przestojów płatniczych.

Jak można rozłożyć spłatę?

Aby wesprzeć proces podejmowania decyzji biznesowych, PragmaGO® pod pojęciem finansowania zakupów kryje limit zakupowy, który działa na zasadzie kredytu odnawialnego. Dzięki niemu zapłacisz wygodnie za czekające na zapłatę, np. faktury kosztowe za kolejne 30 dni – albo rozłożysz je na raty: 3, 6, 9, 12, 18, 24, a nawet 36, które będą płatne do 10. każdego miesiąca.

O raty dla biznesu w PragmaGO® może ubiegać się każdy przedsiębiorca – zarówno nowopowstały, jak i ten z wieloletnim doświadczeniem, zarejestrowany w Polsce i posiadający numer NIP. W ramach usługi finansowane są faktury już od 500 zł. Nie musisz w tym celu podpisywać żadnej umowy! Wystarczy tylko, że zaakceptujesz warunki stawiane przez faktora SMS-em.

Jak zgłosić fakturę za zakupy do finansowania?

Jasne warunki finansowania sprawiają, że cały proces zgłoszenia faktury do odroczenia o 30 dni lub rozłożenia jej na raty – jest zwyczajnie bardzo prosty. Wystarczy, że złożysz wniosek poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie PragmaGO® ⇩.

Sfinansuj fakturę za zakupy w PragmaGO®

Cała procedura wnioskowania o finansowanie zakupów, weryfikacja i podpisanie umowy odbywają się całkowicie online.

  • W formularzu wskaż faktorowi, za co ma zapłacić i wybierz liczbę rat. Do zgłoszenia wniosku potrzebujesz dokumentu potwierdzającego zakup. Może to być faktura, faktura pro forma lub inny dokument od Twojego dostawcy.
  • Podaj podstawowe dane kontaktowe Twojej firmy oraz dane Twojego dostawcy.
  • Po zaakceptowaniu przez PragmaGO® wniosku zaloguj się do Strefy Klienta, sprawdź warunki cenowe i zapoznaj się z treścią umowy.
  • Potwierdź warunki umowy, wysyłając kod SMS.

Na podstawie zgłoszonej faktury zakupowej faktor nada Ci limit, w obrębie którego będziesz mógł zgłaszać kolejne zakupy do finansowania 😊.

Brak gotówki na zakupy firmowe to już nie problem

Usługa finansowania zakupów w PragmaGO® jest o wiele mniej restrykcyjna niż chociażby kredyt bankowy – a mimo to jest tak samo w 100% bezpieczna.

W dodatku sam przelew do Twojego dostawcy zostanie wysłany w trybie ekspresowym, zaraz po tym jak zaakceptujesz warunki umowy.

pragmago.pl

Raty dla biznesu w PragmaGO® to także:

  • limit na zakupy firmowe do 100 tys. zł,
  • odroczenie płatności o 30 dni lub rozłożenie jej do nawet 36 rat,
  • brak kryterium prowadzenia działalności – z usługi finansowania zakupów skorzystają także nowe firmy!
  • chcesz zmienić przyznany przez faktora limit na zakupy firmowe? W Strefie klienta wybierz opcję „Zwiększ limit” —> oraz podaj kwotę, jaka Cię interesuje 😊.
  • łatwa kalkulacja kosztów, która ustalana jest indywidualnie po złożeniu wniosku. Na stronie dostępny jest również kalkulator finansowania zakupów, pozwalający na oszacowanie kosztów spłaty w zależności od kwoty zakupów firmowych oraz liczby rat.

Przejrzyste warunki, bezpieczeństwo, minimum formalności, wygodna spłata i błyskawiczna gotówka na koncie Twojego dostawcy – to najważniejsze zalety usługi finansowania zakupów na tej platformie. Potrzebujesz środków na zakupy firmowe? Odpowiedź jest prosta. PragmaGO®!

Źródło:

1. pragmago.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x