„Premia w zasięgu ręki” i 350 zł na Allegro za Konto Otwarte na Ciebie

Promocja nieaktywna

Przed nami kolejna akcja ochoczo promująca Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas. Oferta pod hasłem: “Premia w zasięgu ręki” to szansa na zgarnięcie 350 zł w e-kodach na Allegro. Warunki otrzymania bonusu są naprawdę bardzo proste i sprowadzają się jedynie do wykonania kilku niewielkich aktywności.

Aktywnie korzystaj z Konta i odbierz 350 zł na Allegro!

Liczyliśmy na to, że BNP Paribas ponownie zaproponuje wysoką premię za założenie rachunku osobistego – i Bank nie zawiódł naszych oczekiwań. Wspólnie z Ad Astra wystartował z kolejną odsłoną, w której za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wręcza 350 zł (50 zł + 250 zł + 50 zł) w formie trzech e-kodów do wykorzystania na platformie allegro.pl.

Niestety, jak to bywa w promocjach BNP Paribas, pula premiowanych kont jest jak zwykle ograniczona czasowo. Akcja potrwa do 11.10.2020 r. bądź do osiągnięcia 3 000 rejestracji.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

Bank przy okazji bonusu w postaci 350 zł dorzuca pakiet darmowych usług do Konta, z których będziesz mógł korzystać każdego dnia.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. Natomiast w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Wygodne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

Płatnicza karta debetowa dopasowana do potrzeb

BNP Paribas oferuje również dużą swobodę, jeśli chodzi o wybór karty debetowej. Sam decydujesz, która “debetówka” lepiej spełnia Twoje oczekiwania, i z której będziesz korzystał podczas transakcji. Możesz zdecydować się na jedną z trzech dostępnych opcji:

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

BNP Paribas prowadzi oddzielną promocję pod nazwą: “Wybierz nagrodę”, w której za założenie Konta Otwartego na Ciebie proponuje 350 zł w e-bonach do jednej z wybranych sieci: H&M, Rossmanna, Leroy Merlin bądź Orlen. Więcej pod linkiem.

Kto może uczestniczyć w akcji?

W przypadku tej Promocji musisz spełnić podobne warunki, jak przy wcześniejszych akcjach Organizatora. Co oznacza, że powinieneś być pełnoletnią osobą fizyczną, legitymującą się dowodem osobistym, mieszkającą w Polsce oraz posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. BNP Paribas zastrzega sobie też spełnienie poniższych wymogów:

 • najpóźniej do 11.10.2020 r. (bądź do wyczerpania puli 3 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji, wypełniając formularz rejestracyjny,
 • również do 11.10.2020 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • do 25.10.2020 r. zawrzyj umowę ramową, a także nadaj PIN do karty.

Ponadto, instytucja określa dodatkowe wymogi:

 • na dzień składania wniosku, nie możesz być stroną umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty,
 • w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem jakiegokolwiek ROR-u w BNP Paribas,
 • zaakceptujesz Regulamin, zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora oraz przekażesz Banku wymagane upoważnienia1.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Jak szybko otrzymasz 350 zł na Allegro?

Cieszymy się, że Bank w tej Promocji postawił na łatwą i mało skomplikowaną aktywność. Wystarczy tylko, abyś zrealizował standardowe operacje, np. przy okazji dokonywania zakupów. Oto dokładny harmonogram działań.

 1. Najpóźniej do 11.10.2020 r. (lub do wyczerpania limitu 3 000 wniosków) zarejestruj się na specjalnej stronie Promocji i wypełnij formularz rejestracyjny. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PESEL. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

W tym kroku pamiętaj również o konieczności zaakceptowania Regulaminu, wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych, a także udzielenie upoważnienia Banku do przekazania Ad Astra informacji o spełnieniu warunków do uzyskania Nagrody.

2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

4. Do 11.10.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera),
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS, w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza!

5. Do 25.10.2020 r. zawrzyj umowę ramową (na podstawie złożonego wniosku) oraz koniecznie nadaj PIN do karty.

6. Pierwsza Nagroda o wartości 50 zł na Allegro trafi do Ciebie, gdy:

 • w październiku 2020 wykonasz minimum 1 przelew (za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),

6. Druga Nagroda o wartości 250 zł na Allegro zostanie Ci przyznana, gdy w każdym z miesięcy: listopad-grudzień:

 • wykonasz co najmniej 3 przelewy (za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • zrealizujesz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą,
 • otrzymasz wpływ na łączną sumę 500 zł.

7. Nagrodę Dodatkową w postaci 50 zł na Allegro otrzymasz, gdy w każdym z miesięcy styczeń-luty będziesz dowolnie korzystać z Konta wraz z kartą!

Wydanie e-bonów na Allegro

Jeśli wykonasz wszystkie działania, które upoważniają Cię do odebrania premii, to z adresu Organizatora: wzasiegureki@bnpparibasplus.pl dostaniesz wiadomość e-mail wraz z informacją o kolejności przyznania nagród. Wiadomość o wręczeniu Pierwszej Nagrody zostanie przesłana najpóźniej do 25.11.2020 r., Drugiej Nagrody – do 26.01.2021 r. i Trzeciej Nagrody – do 26.03.2021 r.

Tym sposobem kolejność przekazania e-kodów prezentuje się następująco:

 • Pierwszą Nagrodę otrzymasz do 30.11.2020 r.,
 • Drugą Nagrodę otrzymasz do 31.01.2021 r.,
 • Nagrodę Dodatkową otrzymasz do 31.03.2021 r.

Nagroda w Promocji zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Garść definicji do zapamiętania!

Choć w Ofercie „Premia w zasięgu ręki” faktycznie nie musisz robić zbyt wiele, aby otrzymać bonus, to ważne jest dokładne zrozumienie tego, na czym polegają wspomniane działania. Spójrzmy, jak Regulamin definiuje najistotniejsze pojęcia.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Przelew. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.
 • Wpływy. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź – w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Najprostszym i zarazem najszybszym sposobem na zrealizowanie Wpływu jest przelew środków ze swojego konta w innym banku. Pamiętaj, że może to być kilka Wpływów – najważniejsze jest to, aby po zsumowaniu wynosiły łącznie 500 zł.

Do momentu przekazania bonusów przez Organizatora, nie możesz zrezygnować z rachunku, Karty oraz Bankowości elektronicznej!

Wysoka premia za niewielką aktywność

Oferta “Premia w zasięgu ręki” z jednej strony jest świetną okazją do zgarnięcia atrakcyjnego bonusu bez wychodzenia z domu. Z drugiej zaś strony, działania na Koncie musisz utrzymywać przez kilka miesięcy aż do końca marca 2021 r., co wymaga od Ciebie sporego zapału i motywacji2.

Jednak wydaje nam się, że kusząca premia w wysokości 350 zł na Allegro jest sowitą nagrodą za poświęcenie. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany udziałem w akcji, to lepiej nie zwlekaj. Promocja jest nie tylko ograniczona czasowo, ale też może skończyć się szybciej, gdy pula 3 000 rejestracji zostanie wyczerpana!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Premia w zasięgu ręki”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły