„Premia z żabką”: 250 zł w gotówce + 40 zł do Żabki za Konto Otwarte na Ciebie

Promocja nieaktywna

W najświeższej promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć aż 290 zł premii – 250 zł w gotówce oraz 40 zł w e-bonach do Żabki. Warunki aktywności nie są zbyt trudne, musisz tylko dokładnie pilnować tego, by w poszczególnych miesiącach zrealizować to, co wymaga od Ciebie organizator.

Szybka premia z miłym bonusem do Żabki

Po raz kolejny BNP Paribas wraz ze spółką Hagen zainaugurowali akcję specjalną z oryginalnymi nagrodami za podpisanie umowy o konto osobiste. Aktualna promocja „Premia z Żabką” oferuje w sumie 290 zł premii – z czego 250 zł otrzymasz w gotówce na nowo otwarty rachunek i 40 zł (w e-bonach po 20 zł) do wydania w sieci sklepów Żabka.

Warunki aktywności sprowadzają się do wykonania transakcji BLIK-iem i przelewów, a także zapewnienia wpływów przez 3 kolejne miesiące od podpisania umowy o Konto Otwarte na Ciebie. Promocja potrwa do 31.03.2021 r., przy czym może zakończyć się szybciej do osiągnięcia 3 tys. promocyjnych rejestracji.

W 2020 r. Bank zdobył trzecie miejsce w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii Bankowość Tradycyjna oraz drugie w kategorii Bankowość Zdalna.

Kto może wziąć udział?

Oferta dedykowana jest nowym klientom BNP Paribas, którzy w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta, nie posiadali w tej instytucji ROR-u (również jako współposiadacz).

Oczywiście uczestnikiem może być także osoba, która ukończyła 18 lat, jest obywatelem Polski i posiada dowód osobisty (dokument jest niezbędny do założenia konta).

Co zrobić, żeby otrzymać 290 zł?

Jak już wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są skomplikowane. W ich przypadku ważne jest tylko dopilnowanie zrealizowania poszczególnych działań – bo nawet najdrobniejsza pomyłka wykluczy Cię z prawa do premii …

1. Do 31.03.2021 r. dokonaj zgłoszenia w promocji, wypełniając formularz rejestracyjny. Pamiętaj, że przyjętych zostanie pierwszych 3 tys. zgłoszeń. Kliknij w link poniżej, aby się zarejestrować:

Na tym etapie zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora.

2. Po przesłaniu formularza otrzymasz informację o objęciu promocją, w postaci potwierdzenia na ekranie urządzenia, a także w postaci e-maila zawierającego link promocyjny. Wtedy to złóż wniosek o konto osobiste wraz z kartą. Tę czynność również musisz wykonać do 31.03.2021r.

WSKAZÓWKA: We wniosku podaj takie same dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

3. Do 14.04.2021 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Do tego dnia koniecznie nadaj też PIN do karty (najlepiej dokonaj tego w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą płatniczą).

4. W kwietniu 2021 r. spełnij poniższe kroki, a otrzymasz 50 zł w gotówce oraz e-bon do Żabki na 20 zł:

  • wykonaj min. 1 przelew,
  • otrzymaj wpływy o łącznej wartości min. 500 zł.

Wiadomość o zgarnięciu premii dostaniesz do 18.05.2021 r. na e-maila podanego w formularzu rejestracyjnym. Aby odebrać nagrodę pieniężną do 25.05.2021 r., kliknij w link przesłany od organizatora i zaloguj się na wskazanej stronie. Podaj tam numer swojego Konta Otwartego na Ciebie. Zarówno premię, jak i bonus do Żabki otrzymasz do 31.05.2021 r.

5. W maju 2021 r. zrealizuj poniższe działania, by zgarnąć 100 zł:

  • zrób transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł,
  • otrzymaj wpływy w łącznej wysokości min. 1 tys. zł.

Informację o kolejnej premii otrzymasz do 28.06.2021 r., zaś sama nagroda wpłynie na Twój rachunek do 31.06.2021 r.

6. W czerwcu 2021 r. czekają na Ciebie kolejne zadania za sprawą, których odbierzesz kolejne 100 zł oraz bon do Żabki o wartości 20 zł:

  • zrealizuj transakcje BLIK na łączną sumę min. 300 zł,
  • otrzymaj wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1 tys. zł.

Wiadomość o wręczeniu bonusów za aktywność w czerwcu zostanie Ci przekazana do 28.07.2021 r. – a otrzymasz je do ostatniego dnia tego miesiąca.

O tym musisz pamiętać!

Aby móc cieszyć się przyznanymi benefitami, do dnia ich przekazania musisz być posiadaczem Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Same e-bony do Żabki organizator prześle Ci w postaci SMS-ów na numer telefonu, który podałeś w formularzu rejestracyjnym. Vouchery będą ważne do 31.12.2022 r. i co równie istotne – możesz wykorzystać je jednorazowo!

Z kolei, gdybyś nie wskazał numeru swojego rachunku w BNP Paribas w wyznaczonym terminie, to na szczęście wymóg ten możesz dopełnić później. Ostateczny termin na przekazanie tej informacji upływa do 23.12.2021 r. Taką wiadomość powinieneś przesłać na adres: premiazzabka@bnpparibasplus.pl.

Wszystkie nagrody przyznane w tej akcji zwolnione są z opodatkowania. W związku z tym nie masz potrzeby rozliczania się z nich z urzędem skarbowym.

Krótko o ofercie BNP Paribas

Aby sprawdzić, czy „gra jest warta świeczki” przybliżmy nieco cechy konta oraz usługi, jakie proponuje. Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe, a najbardziej interesujące w nim jest to, że sam możesz wybrać jedną z trzech dostępnych kart płatniczych.

Najtańsza i najbardziej uniwersalna wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie. Jednak opłaty da się uniknąć, jeśli wykonasz, chociażby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Konto Otwarte na Ciebie oferuje też darmowe wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash, 0 zł za polecenia przelewów krajowych w PLN, a także wygodne płatności mobilne: BLIK, Apple Pay czy Google Pay.

Obiektywnie o premii z Żabką

Przy zakładaniu nowego konta bankowego z pewnością nic tak nie cieszy, jak dołączone do niego nagrody. W tym przypadku bonusy do zdobycia są cenne, a wymagane aktywności niezbyt wymagające.

Jednym minusem może być sam zestaw różnych wymagań na poszczególne miesiące, co będzie wymagało od Ciebie odpowiedniej koncentracji, by niczego nie pomylić. Można też pomarudzić, że wskazane operacje trzeba wykonywać dopiero od kwietnia, co wiąże się z rozłożoną w czasie wypłatą bonusów. Cóż, decyzja o udziale w akcji i tak ostatecznie należy do Ciebie. Jeśli nie chcesz czekać, zajrzyj na nasze pozostałe promocje bankowe.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Premia z Żabką”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x