Premium Pożyczki – opinie klientów i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
Maks. pierwsza pożyczka
500 - 10 000 zł
Okres spłaty
18 - 62 dni

Wymagania:

Konto w banku
Status osoby fizycznej
Zaświadczenie o zarobkach
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.
Zalety
Duża firma pożyczkowa o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku pożyczek
Szybki czas weryfikacji i wypłaty środków
Przejrzysta strona internetowa
Bardzo wysoka maksymalna kwota pożyczki – nawet do 400 000 złotych
Możliwość wyboru oprocentowania pożyczki
Wady
Nie ma możliwości przyśpieszonej spłaty zobowiązania
Brak zakładki „FAQ” z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania
Brak jasno określonych informacji o warunkach wiekowych i innych wymaganiach wobec potencjalnych klientów

Nasza ocena:

4.0/5

Ocena klientów:

4.0/5

Siedziba firmy

Premium Pożyczki S.A.
Ziębicka 35
60-164 Poznań

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 1 000.000
KRS: 0000449031
NIP: 7792411224
REGON: 302335818

Rynek usług pozabankowych intensywnie się zmienia i coraz większą rolę odgrywają w nim firmy pożyczkowe, które stawiają przede wszystkim na innowacyjne usługi internetowe. W branży nie brakuje jednak i takich pożyczkodawców, którzy trzymają się tradycyjnego sposobu pożyczania pieniędzy. Przykładowo, spotykają się z klientem w cztery oczy i przekazują mu określoną sumę gotówki. Tak właśnie działa polska firma – Premium Pożyczki. Oto dokładna oferta pożyczkodawcy.

Premium Pożyczki — nasza opinia

Premium Pożyczki to wywodzący się z Poznania pożyczkodawca. Od stycznia 2013 roku funkcjonuje pod postacią spółki akcyjnej o takiej samej nazwie. Firma pomimo swojego dużego doświadczenia postanowiła obrać własną, zgoła inną ścieżkę działania niż pozostali konkurenci.

Premium Finance nie udziela pożyczek online. Oferuje pożyczki, które są dostarczane klientom w gotówce, w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku. Pożyczkodawca działa regionalnie, w wybranych miastach województw wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego (Zielona Góra, Nowa Sól, Żary, Sulechów). Planuje też poszerzyć swój zasięg o Konin i Bydgoszcz oraz o Dolny Śląsk, Kujawy i Gdańsk.

Pomimo tradycyjnego profilu działalności, Premium Pożyczki zadbało o dobrze opracowaną stronę internetową, na której klienci mogą składać wnioski o pożyczkę gotówkową. Witryna zaplanowana została przejrzyście i czytelnie. Poza kalkulatorem doboru parametrów pożyczki, dostępne są zakładki z informacjami o ofercie.

Jakie warunki należy spełnić w Premium Pożyczki?

Chcąc poznać podstawowe informacje na temat warunków pożyczkowania w Premium Pożyczki, pojawiają się spore utrudnienia. Na próby zlokalizowania choćby strzępków informacji, klient musi poświęcić przynajmniej kilka minut. W polityce prywatności czytamy, że konsument wnioskujący o pożyczkę musi ukończyć co najmniej 18 lat.

Konieczne jest również posiadanie polskiego obywatelstwa oraz ważnego dokumentu tożsamości. Ponadto, potencjalny pożyczkobiorca powinien udostępnić szereg danych osobowych pozwalających na jego identyfikację, w tym okazać zaświadczenie o uzyskiwanych miesięcznych dochodach. Równie ważne jest legalne i udokumentowane źródło, z jakich przyszły klient uzyskuje dochody.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Każdy pożyczkobiorca przechodzi proces weryfikacji zdolności kredytowej. Informacji na jego temat nie można niestety znaleźć na stronie internetowej. Wiadomości dotyczące wymagań stawianych pożyczkobiorcom udało mi się dopiero uzyskać telefonicznie od konsultanta BOK. Dowiedziałem się od niego, że firma sprawdza Krajowy Rejestr Długów (KRD) oraz BIG InfoMonitor. I właśnie w tych bazach zostanie zweryfikowana historia kredytowa, każdej osoby wnioskującej o pożyczkę.

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Choć Premium Pożyczki nie udziela pożyczek online, to na jego głównej stronie odnajdziemy kalkulator pożyczkowy. Za jego pomocą możesz złożyć wniosek o pożyczkę. Parametry pożyczki są uzależnione od wysokości pożyczanej kwoty oraz terminu spłaty. Termin spłaty ma przy tym bezpośredni wpływ na maksymalną i dostępną kwotę zobowiązania. Minimalna kwota pożyczki zawsze wynosi 500 zł. Im dłuższy jest okres spłaty pożyczki, tym więcej można pożyczyć.

 • Przy terminie spłaty 18 tygodni, maksymalna kwota pożyczki wynosi 1 000 zł.
 • Jeśli termin spłaty wynosi maksymalnie 25 tygodni, to maksymalna kwota rośnie do 2 000 zł.
 • Gdy termin spłaty ustalimy na 35 tygodni, to maksymalnie uzyskamy 4 000 zł.
 • Przy terminie spłaty do 44 tygodni, maksymalna pożyczka to 5 000 zł.
 • Jeśli termin spłaty wyniesie 52 tygodnie, maksymalna suma pożyczki równa się 8 000 zł.
 • Z kolei przy najdłuższym okresie spłaty, wynoszącym 60 tygodni, maksymalna kwota pożyczki to 10 000 zł

Reprezentatywne koszty pożyczki prezentują się następująco.

 • Całkowity koszt pożyczki w kwocie 900 zł na 25 tygodni wynosi 376 zł. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi przy tym 341,52%, a miesięczna rata – 51,04 zł.Łączna kwota do zwrócenia wynosi 1 276 zł.

Pożyczka w Premium Pożyczki krok po kroku

Proces ubiegania się o pożyczkę w firmie Premium Pożyczki przebiega następująco:

 1. Wejdź na stronę premium-pozyczki.pl i wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki. Sumę pożyczki wybierz pierwszym suwakiem, a termin spłaty ustal za pomocą drugiego suwaka. Sprawdź kwotę do spłaty oraz RRSO.
 2. Wciśnij przycisk: „Weź pożyczkę”. Zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego. Wpisz do niego swoje imię i nazwisko, kod pocztowy, numer telefonu i adres poczty e-mail. Ponownie wpisz okres, na jaki chcesz pożyczyć gotówkę wraz z wysokością kwoty i ewentualnym komentarzem.
 3. Zatwierdź potrzebne zgody, a następnie wyślij formularz. Konsultant Premium Pożyczki skontaktuje się z Tobą w ciągu najbliższego dnia roboczego.
 4. Po dokonaniu pozytywnej weryfikacji, na wskazany adres otrzymasz środki pożyczkowe. Dostarczy je sam konsultant!
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4/5 - (2 votes)
Opinie o Premium Pożyczki (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • W
  W

  Wojtek

  17.03.2021, 10:03

  Wyróżniający się komentarz

  Warunki znośne, szkoda tylko że nie można brać wyższych kwot na krótszy okres, żeby zmniejszyć koszty…

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Premium Pożyczki
Złóż wniosek