Program Visa Oferty, czyli częściowy zwrot pieniędzy za zakupy

Program Visa Oferty zakończył działalność 30.09.2021 r. w swojej dotychczasowej formie. Teraz programy lojalnościowe Visa oferowane są we współpracy z konkretnymi bankami. Jakie korzyści niesie dla nas płacenie w programie kartą Visa? Jak możemy zarejestrować kartę Visa? Kiedy otrzymamy zwrot pieniędzy? Na wszystkie te pytania odpowiemy poniżej.

Nie od dzisiaj wiadomo, że promocje bankowe to miód na serce każdego łowcy zakupowych okazji. Kto może się bowiem oprzeć różnej maści upustom i rabatom na tańsze zakupy? Jedną z takich pożądanych ofert jest karta lojalnościowa. W Polsce obok Visa drugim najpopularniejszym operatorem płatniczym oferującym taki program rabatowy jest Mastercard – noszący nazwę Mastercard Bezcenne Chwile.

Kilka słów o programie Visa Oferty

Visa Oferty to usługa programu lojalnościowego dla właścicieli kart płatniczych oznakowanych logo Visa. Program składa się ze spersonalizowanych ofert bazujących na licznych ofertach specjalnych, zniżkach i rabatach. Część ofert organizowana jest samodzielnie, a część powstaje dzięki współpracy z bankami. Visa liczy wielu partnerów programu. W tym m.in. Pekao S.A.

Do partnerów Visa do niedawna należał ING Bank Śląski. Jednak bank obwieścił zgodnie z komunikatem na swojej stronie internetowej, że z dniem 18 sierpnia 2022 r. kończy możliwość przystąpienia do programu. 1

Do programu Visa Oferty dołączymy, jeżeli posiadamy kartę debetową lub kredytową opatrzoną znaczkiem Visa. Rejestracja do programu lojalnościowego to gwarancja szybkiego zwrotu środków pieniężnych. Jeśli więc lubimy robić zakupy stacjonarnie i przez internet, to z pewnością docenimy tę ofertę. W ciągu pięciu dni roboczych pieniądze trafią na nasze konto osobiste. 2

Jak korzystać z Visa Oferty?

Visa zakończyła kontynuowanie programu lojalnościowego Visa Oferty dokładnie 30 września 2021 r. Aktualnie możemy skorzystać z tej oferty za pośrednictwem wybranego partnera-banku. Rejestracji dokonamy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Instytucje również prezentują tam aktualne okazje dla swoich klientów.

Warto pamiętać, że oferty spersonalizowane są ograniczone czasowo. Na e-mail podany podczas rejestracji otrzymamy je wraz ze szczegółami ich obowiązywania. Zakupy dokonane w sklepie lub przez internet nie wymagają od nas okazywania aplikacji mobilnej ani osobistych kart debetowych. Później możemy się cieszyć zwrotem części pieniędzy ustalonej w ofercie, jednak nie więcej niż w kwocie 760 złotych.

Bank PEKAO S.A. dokładnie opisuje jak dołączyć do Visa Oferty. Sama rejestracja jest prosta i szybka, a po jej przejściu dostępne oferty będą pojawiać się w naszej skrzynce mailowej.

Płacąc kartą Visa u partnerów Visa Oferty, otrzymamy częściowy cashback.

Do programu możesz przystąpić w kilku prostych krokach:

 1. logujesz się na stronie visaoferty.pl lub w aplikacji mobilnej, tam rejestrujesz swoją kartę Visa;
 2. otrzymujesz oferty promocyjne u partnerów programu;
 3. robisz zakupy u partnerów programu, płacąc zarejestrowaną kartą Visa;
 4. dostajesz zwrot części pieniędzy w ciągu 5 dni roboczych.

To nic trudnego!

visa oferty w pekao
Aby skorzystać z profitów Visy jako klient Pekao, musisz najpierw zarejestrować swoją kartę na stronie visa.pl, pekao.com.pl

Kto może wziąć udział w programie Visa Oferty?

Dołączenie do programu Visa Oferty nie wymaga specjalnych warunków do spełnienia. Istotne jest to, aby posiadający kartę Visa był osobą pełnoletnią i legitymował się statusem polskiego rezydenta. Ponadto konto bankowe musi być przypisane do karty płatniczej.

Ile można zyskać w programie?

Udział w programie jest bezpłatny. Jako uczestnik ponosisz koszty za towary i usługi nabyte kartą lojalnościową. Zwrot pieniędzy jest uzależniony od danej promocji. W programie usługodawca ustalił limit na każdą ofertę. Jednorazowo możesz otrzymać do 760 złotych.

Visa Oferty a partnerzy

Program Visa Oferty współpracuje z wieloma partnerami. Zatem jakie sklepy biorą udział?

Do partnerów karty Visa należą, m.in.:

 • Deichmann;
 • Decathlon;
 • Intersport;
 • Carrefour;
 • Semilac;
 • Telepizza;
 • Guess;
 • Legimi;
 • Ecco;
 • Glovo;
 • Jean Louis David;
 • Chocolissimo;
 • Free Now;
 • Traficar;
 • BlaBlaCar.

ING Visa Oferty

ING Bank Śląski, niestety wyłączył program Visa Oferty w Moim ING. Z oferty mogliśmy skorzystać do 18 sierpnia, natomiast jego aktywacja możliwa była do 26 sierpnia 2022 r. Po 30 września 2022 r. usługa ta zostanie całkowicie wyłączona. Gwarancja szybkiego zwrotu pieniędzy ma być zapewniona przez bank do 14 października br.

Aplikacja Visa Oferty

W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej banku Pekao możemy skorzystać z programu Visa Oferty. Wystarczy, że zalogujemy się na stronie internetowej lub pobierzemy aplikację poprzez Google Play, lub App Store.

Visa Oferty – opinie klientów

Oferta tej organizacji płatniczej cieszy się pozytywną opinią wśród korzystających z kart Visa. Najczęściej powielane zalety, to:

 • udział wielu partnerów programu;
 • szybki zwrot pieniędzy w ciągu pięciu dni roboczych;
 • wysoki moneyback do 760 zł za jedną transakcję przy zakupie kartą visa;
 • łączenie różnych promocji ze sobą;
 • pewne bezpieczeństwo, bo nikt nie ma dostępu do naszych danych;
 • korzystanie z karty za pomocą bankowości mobilnej.

Jeżeli zatem lubimy robić zakupy oszczędnie, powyższy program lojalnościowy pomoże nam nie przepłacać.

Co Czerwona Skarbonka myśli o Visa Oferty?

W programie Visa Oferty nie można już wziąć udziału bezpośrednio u organizacji płatniczej, jaką jest Visa. Amerykańska firma zakończyła projekt w ubiegłym roku. Program lojalnościowy dostępny jest jedynie u partnerów współpracujących. Niestety, większość banków również wycofuje się z oferowania tej promocji. Nie jest to dla nas dobra wiadomość, gdyż programy kart lojalnościowych i ich spersonalizowane oferty cieszą się wśród konsumentów sporą popularnością. Pozwalają zatem na spore oszczędności.

Obecnie na rynku podobną ofertą może pochwalić się Mastercard – a dokładniej Mastercard Bezcenne Chwile. Ponadto Visa rozwija kolejny program zniżkowy – Visa Benefit Program. Być może to on w przyszłości zastąpi program Visa Oferty.

Źródło:

1. https://www.ing.pl/indywidualni/aplikacja-mobilna/dodatki/visa-oferty

2. https://www.visa.pl/plac-z-visa/visa-oferty.html#

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
5/5 - (1 vote)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie