Promocja Mikołajkowa w BNP Paribas: 250 zł premii + zestaw klocków Lego lub voucher do Costa Coffee

Promocja nieaktywna

BNP Paribas niestrudzenie zachęca do założenia Konta Otwartego na Ciebie. Jednak w tym przypadku czas na podjęcie decyzji jest bardzo krótki – bo i same nagrody są wyjątkowe. Premia w wysokości 250 zł w gotówce oraz prezent w postaci zestawu klocków Lego lub karty podarunkowej do Costa Coffee, czekają na Ciebie za zrealizowanie szybkiej aktywności na rachunku.

„Promocja Mikołajkowa” od BNP Paribas

Mikołajki zbliżają się małymi kroczkami, tak więc BNP Paribas ze spółką Hagen postanowili obdarować nowych klientów drobnymi upominkami. W “Promocji Mikołajkowej” możesz zgarnąć 250 zł premii w gotówce (podzielona na dwie części: 100 zł + 150 zł) oraz nagrody do wyboru: voucher podarunkowy o wartości 20 zł do Costa Coffee albo zestaw klocków Lego o wartości 40 zł. Te ostatnie otrzymasz losowo, poprzez jeden z wybranych zestawów o numerach: 30098, 45098 bądź 65098.

Aby zgarnąć powyższe prezenty musisz założyć Konto Otwarte na Ciebie i wykonać na nim standardową aktywność (m.in. przelewy + transakcje bezgotówkowe kartą). Promocja trwa bardzo krótko, bo tylko do 6.12.2020 r., ale może też zakończyć się jeszcze szybciej – do osiągnięcia 3 000 rejestracji!

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020, zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Kto może wziąć udział w Promocji?

O nagrody możesz się starać, jeśli jesteś osobą pełnoletnią o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadasz polski dowód osobisty (jest on niezbędny do zawarcia umowy rachunku). Dodatkowo, powinieneś spełnić kilka poniższych warunków:

 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta osobistego, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas,
 • najpóźniej do 6.12.2020 r. (albo do osiągnięcia puli 3 000 rejestracji) dokonasz zgłoszenia w Promocji, wypełniając formularz rejestracyjny i składając wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • najpóźniej do 20.12.2020 r. zawrzesz umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej,
 • nie możesz być też żadną stroną umowy ramowej (do momentu przystąpienia do Promocji). Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem karty.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

W ramach akcji otworzysz rachunek osobisty, który w zanadrzu proponuje wiele darmowych usług. Oto najważniejsze korzyści płynące z Konta Otwartego na Ciebie ?

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

… i karta debetowa do wyboru

BNP Paribas proponuje także jedną z trzech dostępnych “debetówek”, które możesz wybrać według własnego uznania. Pamiętaj tylko, że każda z nich to inna miesięczna opłata oraz zupełnie inne funkcjonalności.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez -dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Jak zgarnąć mikołajkowe prezenty?

Czas na najważniejszy moment w tekście, czyli opisanie sposobu ubiegania się o nagrody: 250 zł + bonusy dodatkowe (klocki Lego lub voucher podarunkowy Costa). Na wstępie podkreślamy, że wszystkie wymagane aktywności są naprawdę łatwe do spełnienia ?

1. Najpóźniej do 6.12.2020 r. (lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków) dokonaj zgłoszenia w Promocji Mikołajkowej„, wypełniając formularz rejestracyjny. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, a także PESEL. Link do Promocji podsyłamy poniżej

Zaakceptuj przy tym Regulamin Oferty, wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Hagen oraz upoważnij Bank do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.

2. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

3. Również do 6.12.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera) albo
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza.

4. Do 20.12.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Podaj w niej takie same dane, jak podczas wypełniania wniosku! Koniecznie przypisz też PIN do karty.

5. W dniach od 21.12.2020 r. do 31.12.2020 r. wykonaj przynajmniej 1 przelew. Wówczas na podany w formularzu numer telefonu (w postaci wiadomości SMS) otrzymasz voucher podarunkowy Costa Coffee lub losowy zestaw Lego.

6. Pierwszą część premii, czyli 100 zł otrzymasz, gdy w styczniu 2021:

 • wykonasz minimum 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • zrealizujesz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową na kwotę minimum 300 zł.

Do 28.02.2021 r. trafi na Twoje konto wspomniane 100 zł.

7. Kolejne 150 zł premii otrzymasz, gdy w lutym 2021:

 • wykonasz minimum 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • zrealizujesz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową na kwotę minimum 300 zł.

Premia w postaci 150 zł wpłynie na Twój rachunek najdalej 31.03.2021 r.

Wydanie nagród

Jeśli jako uczestnik spełniłeś warunki Promocji, to informację o wręczeniu poszczególnych bonusów dostaniesz na adres e-mail (podany podczas rejestracji) z adresu: mikolajki@bnpparibasplus.pl. Wiadomość o przyznaniu Pierwszej nagrody otrzymasz do 19.01.2021 r.

Dodatkowo, Organizator prześle Ci wiadomość e-mail z linkiem i unikalnym kodem do zalogowania się na stronie, na której musisz wpisać adres wysyłki nagrody (gdy zdecydujesz się na zestaw klocków Lego). Masz na to czas do 25.01.2020 r. Zestaw podarunkowy lub voucher otrzymasz do 31.01.2020 r. Z kolei, informację o przyznaniu Drugiej nagrody (100 zł premii) dostaniesz do 18.02.2021 r. i Trzeciej (150 zł premii) – do 26.03.2020 r.

Jeśli nie wskażesz adresu wysyłki prezentu w podanym terminie, odbierzesz go po indywidualnych ustaleniach z Organizatorem. Jednak musi to nastąpić nie później niż do 6.12.2021 r.

Ważne informacje

Choć warunki akcji są proste, to warto zajrzeć do Regulaminu, który dokładnie opisuje wymagane aktywności.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Przelew internetowy. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.

Aby zgarnąć kolejne cząstkowe premie, musisz spełnić warunki uprawniające się do zdobycia poprzedniej nagrody. Przykładowo, jeśli nie spełnisz aktywności na rachunku w styczniu 2021, to pozbawiasz się szansy na bonus w lutym 2021.

Szybka akcja na Mikołajki

“Promocja Mikołajkowa” przygotowana przez BNP Paribas nie dość, że rozdaje prezenty – to jeszcze bez trudu umożliwia spełnienie wymaganych działań. Mobilizujące jest również to, że bonusy wypłacane są tuż po zrealizowaniu każdego etapu – dzięki czemu nie musisz na nie zbyt długo czekać.

Naszym zdaniem warto zawalczyć o mikołajkowe upominki, ale ostateczna decyzja pozostaje w Twoich rękach. Dla większej obiektywności, polecamy również nasz ranking kont osobistych, który skrywa w zanadrzu wiele premiowanych ofert ?

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Promocja Mikołajkowa”

2. Strona BGŻ BNP Paribas, bnpparibas.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły