Raiffeisen infolinia i dane kontaktowe

Raiffeisen infolinia

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):

Zastrzeżenie karty (dostępność: 24/7):
godziny pracy:
24/7

Infolinia w języku ukraińskim (dostępność: pn-ndz 9:00-17:00):
godziny pracy:
pon-ndz: 9:00-17:00

Windykacja (dostępność: pon-pt: 8:00-20:00):
godziny pracy:
pon-ndz: 8:00-20:00

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

To bank komercyjny należący do austriackiej grupy bankowej, który w Polsce działa pod marką Raiffeisen Polbank w związku z połączeniem jakie miało miejsce w ostatnich latach. Oferta przeznaczona dla klientów indywidualnych i firmowych.

Sprawdź też:

Raiffeisen Bank kontakt

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w oferowaniu szerokiego wachlarza usług Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorcom, a także wielkim korporacjom.

Raiffeisen Bank ma grubo ponad 800 000 Klientów. Na terenie naszego kraju stacjonuje 228 jego placówek. Nie można nie wspomnieć o nowoczesnej bankowości elektronicznej czy Centrum Obsługi Telefonicznej, które zawsze służy swoją pomocą i doradztwem. Jaka jest oferta Raiffeisen Bank? Klienci indywidualni mogą korzystać z licznych produktów bankowości codziennej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać konto osobiste czy zdecydować się na kartę płatniczą. Bardzo rozwinięty jest także segment oszczędności oraz inwestycji. Interesanci mają sposobność zdeponować swoje pieniądze w bezpiecznym miejscu. Oczywiście, nie brakuje też różnego rodzaju kredytów. Bank oferuje pożyczki gotówkowe, a także hipoteczne. Jest też wiele produktów stricte przeznaczonych dla Klientów biznesowych. Mogą oni bowiem korzystać na przykład z faktoringu, usługi r-dealer czy kredytów na prowadzenie oraz rozwijanie własnej działalności itp.

Bank działa na naszym rynku od 1991 roku. Od 2000 roku nastąpił zaś początek ekspansji w branży detalicznej. Pięć lat potem na rynek zostały wprowadzone specjalne karty kredytowe dla biznesu. W 2009 roku bank aktywował natomiast platformę transakcyjną r-dealer. Warto wspomnieć, że w 2012 roku nastąpiła zaś fuzja prawna Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG. Od 2013 roku istnieje natomiast Raiffeisen Polbank, który jest nowoczesną marką w sektorze finansowym.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.2/5 - (4 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie