“Rusz po 200 zł” – nowa kampania Millenium Banku

“Rusz po 200 zł” - nowa kampania Millenium Banku

Zastanawiasz się, jak złowić dodatkowe pieniądze, ot bez żadnego wysiłku? Jest na to pewien sposób. “Rusz po 200 zł” to nowa kampania Millenium Banku. Wystarczy, że założysz Konto 360° lub Konto 360° Student i przez trzy miesiące wykażesz aktywność na rachunku. Sprawdźmy zatem, co dokładnie trzeba uczynić, by gwarantowana nagroda trafiła w Twoje ręce.

Rusz po 200 zł” i zgarnij dodatkową gotówkę

W Millenium Banku zainicjowano nową promocję, która choć swoją odsłonę miała jakiś czas temu to nadal jest na czasie. Zasady jej działania są dość proste. Chodzi o to, by założyć Konto 360° lub Konto 360° Student, dzięki czemu zyskasz dodatkowe 200 zł na plusie. W tym celu istotne jest aktywne korzystanie z rachunku przez kolejne trzy miesiące oraz zasilenie jego stanu o minimalną kwotę 1 000 zł. Należy wykonać także jedną bezgotówkową transakcję.

Promocja rozpoczęła się 21 sierpnia i potrwa do 25 września 2019 roku. Warto jednak pamiętać, że może zakończyć się szybciej, tuż po zarejestrowaniu 9 000 kont osobistych.

Przejdź na stronę promocji i zgarnij 200 zł:

Załóż konto w Mikllennium

Idealne warunki dla Twoich pieniędzy w Millenium Banku– dla kogo?

Nowa kampania Banku Millenium: “Rusz po 200 zł” skierowana jest do konkretnego grona odbiorców. Zgodnie z regulaminem w promocji mogą wziąć udział osoby:

 • Pełnoletnie
 • Posiadające pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych
 • Nie będące pracownikami Banku
 • Mające status rezydenta w Polsce
 • Wyrażające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie wiadomości marketingowych w czasie składania wniosku
 • Będące nowym klientem banku1

Jeśli do 25 września 2019 roku złożysz wniosek online o założenie konta osobistego to zyskasz bonus 200 zł. Pamiętaj też o doładowaniu rachunku o kwotę minimum 1 000 zł i jednej transakcji bezgotówkowej. Źródło: bankmillenium.pl

O czym dokładnie wspomina ostatni podpunkt? Przede wszystkim w rozumieniu instytucji – za nowych klientów banku można uznać wnioskujących, którzy do dnia 21 sierpnia 2019 roku nie posiadali w Millenium Banku żadnego produktu finansowego, jak: konta technicznego, karty kredytowej bądź karty przedpłaconej prepaid. Osoby, które wyrażają chęć udziału w “Rusz po 200 zł” nie mogą także być współposiadaczami, pełnomocnikami, opiekunami prawnymi lub kuratorami posiadacza rachunku. Ponadto z kampanii wyłączeni są klienci, których wniosek jest już rozpatrywany w instytucji.


W świetle przepisów z promocji wykluczeni są konsumenci biorący udział we wcześniejszych promocjach organizowanych przez Millenium Bank lub inną instytucję związaną z Kontem 360° lub 360° Standard!


“Rusz po 200 zł” – warunki uczestnictwa w promocji

Abyś mógł zgarnąć dodatkową gotówkę oprócz powyższych warunków musisz spełnić jeszcze kilka innych kryteriów. Najważniejsze z nich to:

1. Do 25 września 2019 roku lub do momentu uzyskania 9 000 kont w ramach promocji, złóż wniosek o konto osobiste w Millenium Bank, korzystając ze strony promocji: bankmillennium.pl/rusz-po-200-zl. Na takich samych zasadach utworzysz konto w oddziale banku (z tą uwagą, że wniosek złożysz online, a finalizacji umowy dokonasz w placówce) lub z wizytą kuriera w domu (na koszt banku przyjeżdża pod wskazany przez Ciebie adres).

2. Do 30 września 2019 roku podpisz umowę z Millenium o prowadzenie Konta 360 ° lub Konta 360 ° Standard wraz z kartą debetową.

3. Aktywuj aplikację mobilną do 30 września 2019 roku.

4. W październiku, listopadzie oraz grudniu zapewnij wpływy na rachunek osobisty o łącznej wartości 1 000 zł (w każdym promocyjnym miesiącu).

5. W październiku, listopadzie oraz grudniu wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową. Dokonaj tego albo z pomocą karty debetowej dołączonej do konta, albo z wykorzystaniem systemu BLIK. Możesz też wykonać płatność internetową kartą za jakąkolwiek usługę.


Dodatkowa premia zostanie wypłacona przez bank na rachunek osobisty do 31 stycznia 2020 roku.


Nowa kampania Millenium Banku “Rusz po 200 zł” – czy to się opłaca?

Nie da się ukryć, że konto osobiste to sztandarowy produkt Millenium i zdecydowanie dobra opcja dla osób mających stałe źródło dochodu. To właśnie tacy klienci – ze stałymi wpływami na rachunek, lubiący dodatkowo płacić bezgotówkowo mają szansę skorzystać z bonusu. Co więcej, godnym uwagi jest również brak opłat za wypłaty dokonywane ze wszystkich bankomatów na całym świecie! Co jeszcze ma do zaoferowania Millenium Bank?

 • 0 zł za prowadzenie konta – zaliczają się do tego bezpłatne przelewy BLIK-iem oraz krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.
 • Darmowa karta do konta z pełnym Pakietem Bezpieczeństwa
 • Konto Oszczędnościowe Profit za 0 zł – oprocentowanie wynosi w nim 2,7% w skali roku, dla środków do 100 00 zł.
 • Pakiet Bardzo Pomocny – to roczny, darmowy pakiet od daty otwarcia konta. Dzięki niemu 7 razy w ciągu roku możesz skorzystać ze specjalistycznej pomocy w trakcie awarii sprzętu RTV/AGD/PC, kradzieży lub innego zdarzenia losowego. Możesz też korzystać z pomocy medycznej w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Po okresie próbnym składka za ofertę wynosi 4,98 zł i naliczana jest zgodnie z zasadami opisanymi w cenniku2.
 • Program Lojalnościowy “Lubię to Polecam” – gwarantuje zysk dodatkowych rabatów i nagród. Są to np. bilety do kina, karta upominkowa do Zalando w wysokości 80 zł, lokata 4% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł czy zwrot 10% za zakupy kartą do konta lub BLIK-iem (do 30 zł miesięcznie przez 3 miesiące).

Nowoczesne i funkcjonalne konto osobiste w Millenium Bank to szansa na premiowane zakupy, upominkowe karty do Empiku, jak i wiele innych rabatów. Źródło: bankmillenium.pl

Nagrody czekają! “Rusz po 200 zł” – co jeszcze warto o tym wiedzieć?

Jak wspomnieliśmy, “Rusz po 200 zł” to nowa kampania Millenium Banku będąca kolejną akcją promocyjną konta osobistego. I faktycznie – 200 zł to całkiem kusząca premia zważywszy, że same warunki oferty nie są zbyt wygórowane. Warto również zauważyć, że nie tylko sam bonus jest atrakcyjny. Bankowość Millenium oferuje zwolnienie z większości dodatkowych kosztów.

Millenium Bank posiada w szeregach nie tylko promocyjne „kąski” dla swoich klientów. To także darmowe prowadzenie rachunku i wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie. Źródło: bankmillenium.pl

Zalety:

 • Proste i przejrzyste warunki
 • Wysoki bonus pieniężny
 • Szereg dodatków do konta osobistego

Wady:

 • Dość długi czas oczekiwania na premię – styczeń 2020 rok.
 • Limit przyjmowanych zgłoszeń – pierwsze 9 000 kont zostanie premiowane dodatkowym 200 zł.
 • Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny tylko przez rok – w późniejszym okresie opłata za niego wynosi 4,98 zł.
 • Pakiet Bezpieczeństwa darmowy przez miesiąc. W kolejnych miesiącach kosztuje 4,99 zł za miesiąc.

Jednym słowem: “Rusz po 200 zł” to jedynie zachęta, która pozwoli korzystać z wielu przystępnych warunków w ramach konta osobistego. Czy warto z niej skorzystać? Owszem – jeśli szukasz nowego rachunku na dłużej to jest to oferta, którą powinieneś wziąć pod uwagę.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Rusz po 200 zł” w Millenium Bank, https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/963/latest

2. https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/21/latest


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły