Santander Bank Polska: 680 zł premii za założenie “Konto Jakie Chcę”!

Santander Bank: 680 zł premii za założenie “Konto Jakie Chcę”!

Szukasz konta, które mógłbyś dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań? Zależy Ci na nowoczesnych usługach bankowych, w tym szybkich płatnościach mobilnych? Cenisz sobie dodatkowe promocje związane z posiadaniem rachunku? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Santander Bank Polska ruszył z nową promocją. Teraz za założenie konta osobistego “Konto Jakie Chcę” możesz zgarnąć nawet 680 zł premii. Jak tego dokonać?

“Konto Jakie Chcę” – 680 zł premii w Santander Bank Polska!

Załóż konto w Santander Bank Polska!

Jeśli chciałbyś posiadać konto w banku, które przynosi Ci zyski to powinieneś zainteresować się nową ofertą Santander Bank Polska. W ramach promocji: “Masz Konto Jakie Chcę z premią” możesz skorzystać z aż 4 akcji promocyjnych i łącznie zyskać rekordową kumulację premii, w wysokości nawet 680 zł!

W jaki sposób nowi klienci banku mogą otrzymać kilkaset złotych bonusu? Wystarczy poprzez stronę promocji założyć rachunek “Konto Jakie Chcę” w Santander Bank Polska i następnie korzystać z niego aktywnie, przez minimum miesiąc. Do promocji można przystąpić najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku.

Konto pełne korzyści – moc nagród w Santander Bank Polska

Zamiast kumulować konta dedykowane różnym klientom, bank postawił na uniwersalność. “Konto Jakie Chcę” jest na tyle elastycznym rachunkiem, że możesz konfigurować go odpowiednio do swoich oczekiwań. Zaś samą “wisienką na torcie” są promocje i atrakcyjne bonusy zarówno dla stałych, jak i nowych klientów.

I tym sposobem na 680 zł premii za założenie konta osobistego w Santander Bank Polska składają się 4 promocje:

 • “Mam Konto Jakie Chcę z premią” – czyli 150 zł na zakupy do sklepów w sieci Biedronka. Vouchery wydawane są w wysokości 50 zł, zaś dodatkowe 100 zł otrzymasz za aktywność.
 • “Polecam mój Bank – edycja IV”80 zł za polecenie “Konta Jakie Chcę” rodzinie i znajomym.
 • “150 zł za Konto z wynagrodzeniem – III edycja”150 zł za wpływy z wynagrodzenia i aktywność na koncie. Wystarczy, że przeniesiesz swój rachunek na “Konto Jakie Chcę” do 31 lipca 2019 roku.
 • 300 zł zwrotu w skali roku za rachunki – czyli do 25 zł miesięcznie.

Założenie „Konta Jakie Chcę” to okresowe bonusy na różne usługi. W tym przypadku jest to nawet 680 zł premii za skorzystanie z 4 bankowych promocji. Źródło: bank.santander.pl

680 zł premii na “Konto Jakie Chce” – dla kogo?

Z promocji Santander Bank Polska mogą skorzystać osoby spełniające odpowiednie wymogi, do których należą:

 • pełnoletność
 • pełna zdolność do czynności prawnych
 • ponadto, każdy wnioskujący musi posiadać ważny dowód osobisty i być nowym klientem banku. W przypadku promocji “Masz Konto Jakie Chcę z premią” za nowego klienta uznaje się osobę, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego w tym banku, w okresie od 1 lipca 2018 roku aż do momentu uruchomienia konta w ramach promocji. Z kolei z promocji: “150 zł za konto z wynagrodzeniem – III edycja” mogą skorzystać te osoby, które nie posiadały rachunku w okresie od 1 kwietnia 2018 roku do 5 maja 2019 roku. Natomiast, aby otrzymać kolejne 80 zł z polecenia to okres karencji wynosi od 1 maja 2018 roku.

Jak skorzystać z premii Santander Bank Polska?

Moc nagród jaką sprezentował swoim konsumentom bank to z pewnością doskonała okazja dla łowców promocji. Jest również świetnym rozwiązaniem dla miłośników nowinek technologicznych, którzy chcą zminimalizować koszty prowadzenia konta.

Dlatego, aby skorzystać z 680 zł premii za założenie konta w Santander Bank Polska, do 31 sierpnia 2019 roku musisz złożyć wniosek o otwarcie “Konta Jakie Chcę” wraz z usługami Santander Online.

Wniosek o „Konto Jakie Chcę” wymaga uzupełnienia o swoje dane osobowe, zdjęcie dowodu osobistego i wybór karty: Dopasowana Mastercard lub Dopasowana Visa. Źródło: bank.santander.pl

Ponadto:

 • potwierdź swoją tożsamość: za pośrednictwem kuriera, podczas wideorozmowy z doradcą lub przelewem z obecnego konta w innym banku.
 • wyraź zgody na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych.
 • wyraź zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK) oraz zgodę na realizację wniosku o konto.
 • podaj w formularzu kod polecający, by uzyskać 80 zł premii.
 • aktywuj konto. SMS-em lub e-mailem otrzymasz hasło do bankowości internetowej i mobilnej.
 • w ciągu 30 dni od utworzenia konta dokonaj wpływów na minimum 1 000 zł, a także wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem, na kwotę 300 zł.

Premie 80 zł za polecenie otrzymasz do końca miesiąca, tuż po miesiącu spełnienia powyższych rachunków. Z kolei dodatkowe 150 zł za wpływy z wynagrodzenia uzyskasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym zapewnisz sobie trzeci wpływ z wynagrodzenia – czyli, np. dla konta otwartego w lipcu premia zostanie wypłacona w listopadzie 2019 roku. Natomiast voucher biedronkowy w wysokości 50 zł otrzymasz już za samo założenie konta – drugi na kwotę 100 zł bank przekaże Ci za odpowiednie wpływy i aktywność. Oba zostaną przesłane do 31 października 2019 roku na adres e-mailowy Uczestnika. Bony podarunkowe do Biedronki są ważne do 31 lipca 2020 roku.

Santander Bank Polska i 680 zł premii dla każdego nowego klienta!

“Konto Jakie Chcę” w Santander Bank Polska to obecnie jedna z lepszych propozycji rachunków osobistych na rynku. Z jednej strony cechuje się uniwersalnością, a z drugiej – elastycznością i dopasowaniem parametrów do własnych możliwości i oczekiwań. Mówiąc z przekąsem – rachunek osobisty w Santander pozwala “zamówić” ulubione usługi, z których stworzysz swój własny autorski produkt – jaki chcesz i lubisz! Jedynym minusem oferty jest zapamiętanie różnych terminów obowiązywania konkretnych promocji.

Oto naszym zdaniem najważniejsze cechy konta!

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę do konta (jeśli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu)
 • Bezpłatne wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska oraz w bankomatach innych sieci korzystających z BLIK
 • Brak opłaty bankowej za wypłaty z bankomatów za granicą (dla osób do 26. roku życia lub z włączonym Pakietem wielowalutowym)
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe
 • 0 zł za polecenia zapłaty i przelewy stałe
 • Płatności zbliżeniowe telefonem lub zegarkiem
 • Automatyczne oszczędzanie z 1,5% oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym
 • Możliwość korzystania z programu Mastercard Priceless Specials i Visa Oferty1

Premia 680 zł za założenie „Konto Jakie Chcę” to nie jedyne walory oferty. To także darmowe prowadzenie konta.  Źródło: bank.santander.pl

Aktualny ranking kont osobistych odnajdziesz na stronie Czerwona-Skarbonka.

Źródło:

1.https://bank.santander.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły