Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK) sesje przychodzące i wychodzące

santander sesje przychodzące i wychodzące

Godziny księgowania w Santander Bank Polska

W Polsce przelewy realizowane są za pomocą sesji ELIXIR. ELIXIR to elektroniczny system rozliczeń międzybankowych. Pozwala on na realizowanie przelewów bankowych na terenie Polski. W znakomitej większości banków w każdym dniu roboczym odbywają się trzy sesje. Jeśli realizujemy przelewy w weekend bądź w święta, gotówka na koncie pojawi się dopiero w kolejnym dniu roboczym. Klienci banków mogą także korzystać z opcji sesji EXPRES ELIXIR, czyli przelewu ekspresowego. Jest to usługa, dzięki której pieniądze można otrzymać w 5 minut przez 24 godziny na dobę. Sesja przychodząca to czas, w jakim przelew przychodzi na rachunek w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK). Sesja wychodząca to z kolei czas, w którym przelew zostaje wysłany na inne konto.

Sesje wychodzące:

08:15

I Sesja wychodząca Elixir

Dyspozycja przelewu musi być złożona do godziny 08:15

12:15

II Sesja wychodząca Elixir

Dyspozycja przelewu musi być złożona do godziny 12:15

14:45

III Sesja wychodząca Elixir

Dyspozycja przelewu musi być złożona do godziny 14:45

Sesje przychodzące:

11:00

I Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 11:00

15:00

II Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 15:00

18:00

III Sesja przychodząca Elixir

Księgowanie przelewów po godzinie 18:00

91

Znasz się na finansach?

Wypełnij nasz quiz i sprawdź, czy pobijesz ekspertów

1 / 10

Jak w PRL'u nazywało się osobę, która prowadziła nielegalny obrót walutami?

Question Image

2 / 10

Symbolem hossy jest?

Question Image

3 / 10

Dlaczego niektóre monety (np. korona duńska) mają dziurkę?

Question Image

4 / 10

Który z tych kruszców jest najdroższy?

Question Image

5 / 10

W jaki sposób dorobił się Janusz Palikot?

Question Image

6 / 10

Jak nazywa się indeks na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie przeznaczony dla niewielkich, perspektywicznych spółek?

Question Image

7 / 10

Najdroższym polskim obrazem jest dzieło Wojciecha Fangora "M22". Za ile sprzedano ten obraz?

Question Image

8 / 10

Czyj portret znajduje się na banknocie o nominale 500 złotych?

Question Image

9 / 10

Jak nazywała się polska ustawa gospodarcza z 1988 roku, która została oparta na zasadzie -  "co nie jest zakazane, jest dozwolone"

Question Image

10 / 10

Ile wynosi w 2021 roku maksymalne oprocentowanie kredytów?

Question Image

Your score is

The average score is 59%

0%

Santander Bank Polska – krótka historia

Sprawdź także:

Santander Bank Polska, czyli dawne BZ WBK, to firma należąca do hiszpańskiej grupy Santander. Istnieje ona na polskim rynku już od prawie 20 lat, bo od 2001 roku. Bank posiada w tej chwili 314 placówek na terenie Polski. Santander Bank Polska udostępnia klientom swoje kredyty ratalne w 35 tysiącach marketów oraz sklepów.

Czy jesteś zadowolony/a z usług Santander Bank Polska?

Zobacz wyniki

Kiedy dojdzie przelew w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK)?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, kiedy dojdzie przelew wysłany na konto w Santander Bank Polska. Należy pamiętać o tym, że wszystko zależy od tego, jakie są godziny przelewów wychodzących oraz przychodzących w banku, z którego wysyłamy pieniądze na konto w Santander Bank Polska. Zachęcamy gorąco do tego, aby skorzystać z zamieszczonego na stronie kalkulatora – pozwala on na szybkie i łatwe sprawdzenie, kiedy dojdzie przelew na konto w Santander Bank Polska. Jest to bardzo wygodna funkcjonalność, z której korzysta wielu klientów banków.

Komentarze (169)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • l
  l
  lula
  18.07.2020, 15:46

  Zgadzam się z przedmówcami. Byłam klientka jeszcze za WBK… czekam na przelew który wyszedl w czwartek. Niemożliwym jest, żeby do soboty nie dotarł. A jednak.
  Nigdy nie zwracałam na to uwagi bo nie czekałam nerwowo na gotówkę wiec nie miało to znaczenia. Ale dzisiaj ma bo jej potrzebuje.
  Nie warto mieć tutaj konta.
  Jednocześnie mam drugie ING… i nawet waluta jest na drugi dzień. Brak słów.

 • K
  K
  Karolina
  15.07.2020, 12:55

  Ostatnio po 9:00 zrobiłam dwa przelewy jeden z ing do millenium doszedl rano nastepnego dnia ,drugi z Ing do Santander, który szedl 3 dni. Obydwa przelewy były w euro na tych samych parametrach itd. Czemu az tak wielka różnica.

 • R
  R
  Rafa84
  11.07.2020, 00:42

  Ja dostaje przelew w ciagu 5 minut niezaleznie od dnia i godziny, mam konto w angielskim banku i nie wiem dlaczego tak prosta rzecz musi byc tak trudna w Polsce :/

 • J
  J
  Jan Mak
  10.07.2020, 09:22

  Podzielam opinię o żółwim tempie przelewów z tego banku (tak SANTANDER)!!! przelew wyszedł wczoraj przed godz. 11;00 i nie doszedł do godz 09;16 do Banku Pocztowego. Od przelewu minęły już dwie sesje wychodzące i 2 przychodzące. To już któryś raz, że przelew idzie przez kilka sesji. Pewnie przetrzymują pieniądze bo z innymi bankami nie mam takich problemów. Chyba zabiorę – zlikwiduję konto w Santanderze.

 • D
  D
  Dami
  09.07.2020, 14:44

  Ja rownież dostaje przelew kilka godzin pozniej lub na następny dzień. Nigdy na to uwagi nie zwracałem,ale po dziesiatkach negatywnych komentarzy zwróciłem na to uwage i faktycznie tak jest. Szkoda,wydawało się,że to kompetentny i odpowiedzialny bank, ale w takim wypadku widze,ze konkurencja korzysta.

 • P
  P
  Przemek
  04.07.2020, 12:07

  Zenada, znajomi dostali wyplate 2 dni temu a u mnie na koncie dalej nic!!! Infolinia to jakas pomyłka, niczego nie mozna sie dowiedziec!!! Jak tylko przejdzie przelew, zamykam konto bo takiego bałąganu, jak u was nie ma nigdzie!!! Nie polecam nikomu!!!

 • G
  G
  Gosia
  22.06.2020, 14:56

  Ja również mam problem z szybkością przelewów. Np wypłata – wszyscy w pracy mają wcześniej niż ja, Santander strasznie przetrzymuje przelewy, co powinno być w ogóle niedozwolone. Za każdym razem to widzę, i w porównaniu do wielu banków, gdzie przelewy przychodzą znajomym ok. Bankomaty ciągle się psują bądź w ogóle zawieszenie i gotówki nie wydają. Miałam taką sytuację, kilka tysięcy złotych musiałam reklamować, żeby odzyskać. Od dawna sobie obiecuje że zamknę już to konto, ale niestety brak czasu. Infolinia niedoinformowana do tego i płatna. Problem ze strony banku, dzwonisz aby wyjaśnić, czekasz na infolinii X czasu i jeszcze musisz płacić za to. Tak czy inaczej na pewno w końcu przejdę do innego banku.

  • M
   M
   Michaś
   06.07.2020, 13:47

   nie wiem jak wy to robicie ze macie wszyscy same problemy z bankiem, jak to czytam to sie dziwie. Mam kilka lat konto nigdy nie miałem zadnego z wymienionych rzeczy problemu, wrecz jestem bardzo zadowolony bo wiele banków nie ma tego co ma sanstander. pozdrawiam

  • J
   J
   Joanna
   17.07.2020, 15:34

   I ja tak samo

  • l
   l
   lula
   18.07.2020, 15:56

   ciekawe czego…?

  • J
   J
   Ja
   06.08.2020, 18:58

   Dokładnie ja zawsze mam wypłatę wcześniej niż inni pracownicy i jestem zadowolony z tego banku

 • D
  D
  Dorota
  22.06.2020, 10:11

  Nie wiem, skąd tyle narzekań na ten bank. Z moimi przelewami wszystko OK. Mam konto od kilkunastu lat.

 • A
  A
  Andrzej
  19.06.2020, 15:43

  Najgorsze, co może być. Nic glupszego nie mogłem zrobić jak założyć konto w santanderze. Broń Boże firmowe, jeszcze gorzej. Nie polecam

 • A
  A
  Angelika
  05.06.2020, 11:50

  Bank tragedia. Na przelew z wypłata czekam już drugi dzień, gdzie każdy dostał tego samego dnia, bądź następnego rano. Nie polecam. Jak tylko dojdą pieniadze to zamykam konto.

Podobne artykuły