SKOK Chmielewskiego – opinie klientów i recenzja

Szczegóły kredytu

Przykład reprezentatywny

Szczegóły kredytu
Oferta skierowana do
Osób fizycznych i przedsiębiorców (JDG)
? Akceptowane źródła dochodu: Umowa o pracę, Umowa o dzieło/zlecenie, Emerytura, Renta, Działalność Gospodracza, Gospodarstwo rolne, Umowa kontraktowa, Wynajem lokali, Produkcja rolna, Osoba duchowna, Zasiłek przedemerytalny, Renta strukturalna, Renta po zmarłym rodzicu, Dodatek dla pielęgniarek, Kontrakt żołnierski, Emerytura - Mama 4+, Mianowanie/powołanie.
Wiek firmy
12 miesięcy
Konto w banku
Nie
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 180 000 zł
? 1 000-80 000 zł - kredyt konsumpcyjny; 10 000-180 000 zł - kredyt konsolidacyjny.
Okres spłaty
9 - 120 miesięcy
? 9-96 m-cy kredyt konsumpcyjny; 12-120 m-cy kredyt konsolidacyjny
Pierwsza pożyczka gratis
Nie
Wiek pożyczkobiorcy
23 - 75 lat
? Termin płatności ostatniej raty przypada w dniu ukończenia 75 lat
Czas wypłaty
od 60 minut
Kwota
1 000 - 180 000 zł
? 1 000-80 000 zł - kredyt konsumpcyjny; 10 000-180 000 zł - kredyt konsolidacyjny.
RRSO
12,96 %
Prowizja
11%
Oprocentowanie
7 %
? zmienne
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki 10000 zł, umowa zawarta w dniu 01.04.2021 r. na okres 60 miesięcy z oprocentowaniem nominalnym zmiennym 7% w skali roku, prowizją za udzielenie pożyczki w wysokości 1100 zł (tj. 11%), opłatą przygotowawczą w wysokości 50 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,96%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 13032,68 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 3032,68 zł (w tym kwota odsetek 1882,68 zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 198,04 zł.

Nasza ocena

5.0/5

Ocena klientów

4.2/5

Siedziba firmy

SKOK im. Z. Chmielewskiego
ul. Wallenroda 2E
20-607 Lublin

Dane firmy

NIP: 7120170636

SKOK-i, czyli spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe to marka, która doskonale osadziła się w świadomości polskich konsumentów na przestrzeni ostatnich 30 lat.

Poza najpopularniejszym SKOK-iem Stefczyka, w Polsce działa sporo innych tego rodzaju instytucji – w tym SKOK Chmielewskiego z Lublina. Jeden z 23 działających obecnie w Polsce SKOKów, który w marcu 2021 dokonał fuzji ze SKOK-iem Małopolska.

Jego historia jest całkiem pokaźna, bo początki sięgają aż 1994 roku. Przez ten czas SKOK Chmielewskiego rozwinął obszerną sieć kilkudziesięciu placówek stacjonarnych aż w 11 na 16 polskich województw. Pomimo siedziby w Lublinie, z usług tej kasy korzystać mogą jednak mieszkańcy bardzo rozległych regionów — od Pomorza Zachodniego, po Śląsk, Warmię i Mazury czy Podkarpacie.

Co oferuje SKOK Chmielewskiego?

 • Pożyczki.
 • Kredyty.
 • Lokaty.
 • Rachunki.
 • Ubezpieczenia.
 • Usługi biznesowe.
 • Usługi dla sektora pozarządowego.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Będąc zainteresowanym usługami danego SKOK-u, niezależnie z którym mamy do czynienia, warto pamiętać o podstawowej zasadzie. Klient kasy musi najpierw zostać jej członkiem. Otwiera to dostęp do wszystkich produktów finansowych – czy to kredytów, czy pożyczek, lokat i ubezpieczeń.

Bez obaw – nie jest to jednak skomplikowane, a cały proces czytelnie przedstawiono na stronie internetowej w zakładce „jak się zapisać„. Co jest potrzebne?

 • Okazanie dowodu osobistego.
 • Wpłacenie wpisowego – 15 złotych.
 • Wykupienie co najmniej jednego udziału w kasie w wysokości 128 złotych.
 • Wpłacenie wkładu własnego w kwocie 2 złotych.

Co dalej? Zostając członkiem spółdzielczej kasy, uruchomione zostaje tzw. Indywidualne Konto spółdzielcze. Pozwala ono tym samym od samego początku korzystać z podstawowej funkcji SKOKu Chmielewskiego, czyli gromadzenia środków oszczędnościowych na oprocentowanym koncie.

We wrześniu 2021 roku oprocentowanie konta oszczędnościowego w SKOKu Chmielewskiego wynosiło 0,2% w skali roku dla konta z funkcją rozliczeniową lub 1,8% w skali roku dla konta bez funkcji rozliczeniowej.

Konto oszczędnościowe to oczywiście jedynie początek – w razie potrzeby, klient SKOKu Chmielewskiego może przejść do ubiegania się o np. pożyczkę lub kredyt.

strona główna SKOK Chmielewskiego
https://www.skokchmielewskiego.pl/

Jakie bazy weryfikuje SKOK Chmielewskiego?

Jak przystało na SKOK, także i SKOK Chmielewskiego ma wyraźnie określone zasady dotyczące warunków udzielenia pożyczki lub kredytu. Niezależnie od tego, z jakim produktem finansowym mamy do czynienia, jednym z podstawowych aspektów jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Obliczana jest ona na podstawie weryfikacji historii konsumenta w bazach gromadzących dane kredytowe.

Jakie rejestry mogą zostać sprawdzone podczas weryfikacji wniosku pożyczkowego lub kredytowego? Jest to zarówno BIK – Biuro Informacji Kredytowej, jak i wszystkie cztery bazy wchodzące w skład BIG – Biur Informacji Gospodarczej:

 • BIG InfoMonitor,
 • Krajowy Rejestr Długów BIG,
 • Rejestr Dłużników ERIF BIG,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG).

Jak złożyć wniosek o kredyt?

Wnioskowanie o pożyczkę lub kredyt, odbywa się to zwykle w stacjonarnej placówce, gdzie niezbędne informacje przekazuje nam pracownik kasy w danym oddziale.

Co ciekawe, za pośrednictwem Bancovo możliwe jest otrzymanie pożyczki od SKOKu Chmielewskiego w formie online.

Informacje na temat parametrów pożyczki oraz wysokości rat szczegółowo opisujemy w poniższym akapicie.

Logowanie w e-SKOK Chmielewskiego

Aby zalogować się na platformie e-SKOK Chmielewskiego:

 1. Kliknij ikonkę „e-SKOK” w górnej części strony internetowej.
 2. Wpisz swój LOGIN.
 3. Podaj HASŁO.
 4. Upewnij się, że hasło wpisano poprawnie.
 5. Zaloguj się do konta i korzystaj z jego funkcjonalności!

Nasza opinia

SKOK Chmielewskiego to propozycja dla osób, które rozglądają się za tradycyjną formą funkcjonowania usług finansowych. Nie zapomina jednak o klientach, którzy lubią usługi online. Świadczy o tym platforma e-SKOK oraz współpraca z Bancovo, dzięki której możliwe jest złożenie wniosku w wersji elektronicznej.

Co więcej, podobnie jak inne spółdzielcze kasy – także i SKOK Chmielewskiego stara się czerpać pełnymi garściami z tradycji polskiej spółdzielczości, sięgającej czasów przedwojennych.

To dlatego, zanim weźmiemy pożyczkę lub założymy lokatę, należy zostać członkiem posiadającym akcje SKOKu, co wyraźnie oddziela działanie kas oszczędnościowych od wszechobecnych banków.

Kontakt

Infolinia dla klientów:

 • 801 044 280

Telefon kontaktowy:

 • (81) 446 30 00

Faks:

 • (81) 446 30 09

Poczta e-mail:

 • list@skokchmielewskiego.pl

Dane firmy

 

SKOK im. Z. Chmielewskiego

Rodzaj usług:
Spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa
NIP:
7120170636
Adres siedziby: 

ul. Wallenroda 2E, 20-607 Lublin

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 13 września 2021 roku.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.2/5 - (33 votes)
Komentarze (3)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • Z
  Z

  Zofia Kędzierawska

  17.09.2022, 20:23

  Wyróżniający się komentarz

  Najbardziej kompetentna pracownica pani Monika która pracowała w oddziale w Chełmie została zwolniona bo zachorowała na guza mózgu, podobno pracowała 20 lat , piękne podziękowanie za tyle lat pracy.

  • K
   K

   Krzysztof

   20.09.2022, 11:12

   Wyróżniający się komentarz

   Dla nich pracownik się nie liczy tylko sprzedaż kredytów jest ważna.

  • M
   M

   Monika

   25.10.2022, 09:26

   Wyróżniający się komentarz

   A jest Pani pewna tego co pisze?

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie