sLoan – opinie klientów i recenzja

Weź pożyczkę

sloansloan opinie

Szczegóły oferty:

  • Maksymalna kwota pierwszej pożyczki: 3 000 zł na 30 dni
  • Maksymalna kwota: 4 000 zł, dostępna od 4 pożyczki
  • Online, w 15 minut, bez formalności? Tak
  • Krótka opinia: sLoan to firma pożyczkowa wywodząca się z Estonii, skupiająca się na udzielaniu szybkich chwilówek online. Do plusów firmy należy zaliczyć wysoką kwotę pierwszej pożyczki (3 000 złotych) i szybką decyzję. Do minusów brak darmowej pożyczki oraz wąską granicę wieku (21-65 lat).

sLoan to jedna z firm, która oferuje natychmiastowe pożyczki przez internet. Czas oczekiwania na pieniądze w tej firmie jest niezwykle krótki, a wniosek o pożyczkę jest wypełnia się błyskawicznie. Plusem pożyczki sLoan jest to, że może ubiegać się o nią każda osoba, która ukończyła już 21 lat. Wniosek składany jest przez Internet, a średni czas oczekiwania na przelew środków na konto to raptem kilka minut.

Jak wziąć pożyczkę w sLoan?

By wziąć pożyczkę w firmie sLoan, należy wypełnić formularz rejestracyjny, który jest niezbędny do złożenia wniosku o pożyczkę (uzyskanie pożyczki bez rejestracji jest niemożliwe). Formularz jest łatwy do wypełnienia, podaje się w nim podstawowe dane. Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego potwierdzasz swoje dane i możesz wypełnić wniosek o pożyczkę.

W formularzu rejestracyjnym podajesz swoje imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, adres e-mail, rodzaj dokumentu tożsamości, adres zameldowania (z kodem pocztowym i województwem) oraz miejsce zamieszkania (jeśli jest inne niż miejsce zameldowania). Na końcu ustalasz swoje hasło do strony sLoan, które będziesz później wykorzystywał do logowania.

Pożyczka w sLoan.pl – jakie warunki trzeba spełnić?

Pożyczkę w firmie sLoan.pl możesz wziąć, jeżeli masz ukończone 21 lat, a jednocześnie nie przekroczyłeś 65 roku życia. Musisz mieć polskie obywatelstwo i mieć stałe miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Co więcej, musisz utworzyć profil na stronie sLoan oraz zweryfikować rachunek bankowy, zaakceptować warunki oraz złożyć poprawny wniosek. Obowiązkowe jest posiadanie numeru kontaktowego i osobistego rachunku bankowego.

Jeśli jesteś już klientem firmy sLoan, to musisz pamiętać, że nie uzyskasz kolejnej pożyczki, jeśli masz zaległości w spłacie innych chwilówek.

Złóż wniosek w Sloan

Jak otrzymać pożyczkę?

By otrzymać pożyczkę, należy wypełnić formularz. Po jego uzupełnieniu dostajesz powiadomienie SMS o udanym zakończeniu rejestracji. Później logujesz się na profil klienta (wpisując PESEL i hasło) i wypełniasz wniosek o pożyczkę. Po wypełnieniu wniosku przechodzisz do zakładki „rachunki bankowe” i zweryfikować konto za pomocą usługi kontomatik. Następnie na suwaku wybierasz kwotę pożyczki i okres jej spłaty, a potem wysyłasz wniosek.

Kiedy dostanę pieniądze?

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć o każdej porze dnia i nocy – słowem, kiedy Ci tylko wygodnie.  Pieniądze zostaną wypłacone w formie przelewu na rachunek bankowy. Pożyczone pieniądze są wypłacane za pośrednictwem ekspresowych przelewów BlueCash. Tym samy czas oczekiwania na pożyczkę będzie krótki i zgodny z zasadami i terminami, w jakie Twój bank realizuje przelewy.

Jak wygląda spłata pożyczki?

Spłata pożyczki wziętej w firmie sLoan jest niezwykle łatwa. Wystarczy przelać środki przez Internet na rachunek bądź wpłacić je w dowolnym oddziale banku. W takim przelewie należy podać takie dane, jak: rachunek odbiorcy, tytuł przelewu: „spłata pożyczki nr”, nazwę odbiorcy oraz tytuł płatności.

Pożyczkę można spłacić także przed terminem – jedyne, co należy zrobić to wysłać przelew z odpowiednią kwotę podając tam wypisane powyżej dane.

Złóż wniosek w Sloan

Co się dzieje, gdy następuje opóźnienie w spłacie pożyczki?

Gdy nie spłacasz swojej pożyczki terminowo, otrzymujesz wezwanie do zapłaty. Jeśli po takim wezwaniu dalej zalegasz ze spłatą bądź unikasz kontaktu z konsultantem, to taka zaległa płatność zostaje przekazana do windykacji. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest natychmiastowe skontaktowanie się z konsultantem, by omówić spłatę pożyczki i uzgodnić na nowo jej warunki. Unikanie tej rozmowy, nieodbieranie telefonów przynosi zdecydowanie gorsze rezultaty. W takiej sytuacji dane klienta zostaną przekazane do baz dłużników BIK i KRD.

Szczegóły oferty oraz wymagania sLoan

Sprawdzane bazyBIK, KRD, BIG
Okres spłaty10 – 30 dni
Pierwsza pożyczka1200 zł
Wymagany wiekOd 21 do 65 lat
Możliwość wydłużenia splatyTak
Godziny wypłacania chwilówek:24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Następna pożyczkaDo 3000 zł od drugiej pożyczki
Rachunki bankowe:Firma korzysta z szybkich przelewów BlueMedia, więc bank nie ma znaczenia.
KRS0000552638

Kontakt sLoan:

e-mail: bok@sloan.pl
tel.:  +48 222 092 540

Godziny pracy infolinii:

Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00
Sobota: 9.00 – 18.00

Reprezentatywny przykład dla pożyczki 3 000 zł na 30 dni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 1081,2%, oprocentowanie stałe w skali roku – 9,73%; całkowity koszt pożyczki – 675 zł; całkowita kwota do spłaty – 3675 zł. Stan na 08.05.2018 r.

Złóż wniosek w Sloan

Dane firmy

Właścicielem marki sLoan jest Nordecum, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Zajmuję się tworzeniem oferty produktów pożyczkowych za pośrednictwem platformy działającej online.

Dane spółki Nordecum Sp. z o.o.

Członek zarządu:Gennadi Krotov
REGON:36127089500000
KRS:0000552638
NIP:5252614997
Kapitał zakładowy500000 zł
Adres:Nordecum Sp. z o.o. UL. GRZYBOWSKA 4 /13 00-131 Warszawa

Autor wpisu: Stanisław

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

  1. Zbigniew 28 listopada 2018 at 10:26 - Odpowiedz

    Nie wyrobiłem się ze spłacaniem, na szczęście mogłem przedłużyć. Zwiększyło to trochę odsetki, ale co robić.