sLoan – opinie klientów i recenzja

Weź pożyczkę

sloansloan opinie

Szczegóły oferty:

  • Maksymalna kwota pierwszej pożyczki:3000 zł na 30 dni
  • Maksymalna kwota:4000 zł, dostępna od 4 pożyczki
  • Online, w 15 minut, bez formalności?Tak
  • Krótka opinia:sLoan to firma pożyczkowa wywodząca się z Estonii, skupiająca się na udzielaniu szybkich chwilówek online. Do plusów firmy należy zaliczyć wysoką kwotę pierwszej pożyczki (3000 złotych) i szybką decyzję. Do minusów brak darmowej pożyczki oraz wąską granicę wieku (21-65 lat).

sLoan to jedna z firm, która oferuje natychmiastowe pożyczki przez internet. Czas oczekiwania na pieniądze w tej firmie jest niezwykle krótki, a wniosek o pożyczkę jest błyskawiczny do wypełniania. Plusem pożyczki sLoan jest to, że może ubiegać się o nią każda osoba, która ukończyła już 21 lat. Wniosek składany jest przez Internet, a średni czas oczekiwania na przelew środków na konto to raptem kilka minut.

Jak wziąć pożyczkę w sLoan?

By wziąć pożyczkę w firmie sLoan, należy wypełnić formularz rejestracyjny. Jest on niezbędny do złożenia wniosku o pożyczkę, tym samym uzyskanie pożyczki bez rejestracji jest niemożliwe. Ankieta jest łatwa do wypełnienia i wymaga podania podstawowych danych. Zaraz po jej uzupełnieniu następuje potwierdzenie danych oraz możliwość uzupełnienia wniosku o pożyczkę.

W formularzu rejestracyjnym należy podać swoje imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, adres e-mail, rodzaj dokumentu tożsamości, adres zameldowania, kod pocztowy, województwo, miejscowość, ulicę, numer domu oraz miejsce zamieszkania, jeśli ten jest inny, niż zameldowania. Prócz tego na samym końcu formularza użytkownik ustala swoje hasło do strony sLoan, na które później będzie mógł się logować.

Pożyczka w sLoan.pl – jakie warunki trzeba spełnić?

Pożyczkę w firmie sLoan.pl mogą wziąć osoby, które mają ukończone 21 lat, a jednocześnie nie przekroczyły 65 roku życia. Do tego należy być obywatelem Polski, jak i mieć stałe miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Co więcej, konieczne jest utworzenie profilu na stronie sLoan oraz zweryfikowanie rachunku bankowego, zaakceptowania warunków oraz złożenie poprawnego wniosku. Obowiązkowe jest posiadanie telefonu kontaktowego, jak i osobisty rachunek bankowy.

Jeśli jesteś już klientem firmy sLoan, to musisz pamiętać, że nie uzyskasz kolejnej pożyczki, jeśli masz zaległości w spłacie innych chwilówek. W tym przypadku należy uregulować wcześniejsze zobowiązania, by starać się o nową pożyczkę.

Złóż wniosek w Sloan

Jak otrzymać pożyczkę?

By otrzymać pożyczkę, należy wypełnić formularz. Po jego uzupełnieniu klient dostaje powiadomienie SMS o udanym zakończeniu rejestracji. Później należy zalogować się na profil klienta (wpisując PESEL i hasło) i wypełnić wniosek o pożyczkę. Po wypełnienie wniosku należy przejść do zakładki rachunki bankowe i zweryfikować konto za pomocą usługi kontomatik. Potem na suwaku należy wybrać kwotę pożyczki, jak i okres jej spłaty, a potem przesłać wniosek.

Kiedy dostanę pieniądze?

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć o każdej porze dnia i nocy – słowem, kiedy Ci tylko wygodnie.  Pieniądze zostaną wypłacone w formie przelewu na rachunek bankowy. Pożyczone pieniądze są wypłacane za pośrednictwem ekspresowych przelewów BlueCash. Tym samy czas oczekiwania na pożyczkę będzie krótki i zgodny z zasadami i terminami, w jakie Twój bank realizuje przelewy.

Jak wygląda spłata pożyczki?

Spłata pożyczki wziętej w firmie sLoan jest niezwykle łatwa. Wystarczy przelać środki przez Internet na rachunek bądź wpłacić je w dowolnym oddziale banku. W takim przelewie należy podać takie dane, jak: rachunek odbiorcy, tytuł przelewu: „spłata pożyczki nr”, nazwę odbiorcy oraz tytuł płatności.

Pożyczkę można spłacić także przed terminem – jedyne, co należy zrobić to wysłać przelew z odpowiednią kwotę podając tam wypisane powyżej dane.

Złóż wniosek w Sloan

Co się dzieje, gdy następuje opóźnienie w spłacie pożyczki?

Gdy klient nie spłaca swojej pożyczki terminowo, to otrzymuje wezwanie do zapłaty. Jeśli po takim wezwaniu pożyczkobiorca dalej zalega ze spłatą bądź unika kontaktu z konsultantem, to taka zaległa płatność zostaje przekazana do windykacji. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest natychmiastowe skontaktowanie się z konsultantem, by omówić spłatę pożyczki i uzgodnić na nowo jej warunki. Unikanie tej rozmowy, nieodbieranie telefonów przynosi zdecydowanie gorsze rezultaty. W takiej sytuacji dane klienta zostaną przekazane do baz dłużników BIK i KRD.

Szczegóły oferty oraz wymagania sLoan

Sprawdzane bazyBIK, KRD, BIG
Okres spłaty10 – 30 dni
Pierwsza pożyczka1200 zł
Wymagany wiekOd 21 do 65 lat
Możliwość wydłużenia splatyTak
Godziny wypłacania chwilówek:24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Następna pożyczkaDo 3000 zł od drugiej pożyczki
Rachunki bankowe:Firma korzysta z szybkich przelewów BlueMedia, więc bank nie ma znaczenia.
KRS0000552638

Kontakt sLoan:

e-mail: bok@sloan.pl
tel.:  +48 222 092 540

Godziny pracy infolinii:

Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00
Sobota: 9.00 – 18.00

Reprezentatywny przykład dla pożyczki 3 000 zł na 30 dni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 1081,2%, oprocentowanie stałe w skali roku – 9,73%; całkowity koszt pożyczki – 675 zł; całkowita kwota do spłaty – 3675 zł. Stan na 08.05.2018 r.

Złóż wniosek w Sloan

Dane firmy

Właścicielem marki sLoan jest Nordecum, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Zajmuję się tworzeniem oferty produktów pożyczkowych za pośrednictwem platformy działającej online.

Dane spółki Nordecum Sp. z o.o.

Członek zarządu:Gennadi Krotov
REGON:36127089500000
KRS:0000552638
NIP:5252614997
Kapitał zakładowy500000 zł
Adres:Nordecum Sp. z o.o. UL. GRZYBOWSKA 4 /13 00-131 Warszawa

Autor wpisu: Stanisław

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

  1. Zbigniew 28 listopada 2018 at 10:26 - Odpowiedz

    Nie wyrobiłem się ze spłacaniem, na szczęście mogłem przedłużyć. Zwiększyło to trochę odsetki, ale co robić.