Super Grosz – opinie klientów i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Przykład reprezentatywny

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
Pierwsza pożyczka gratis
Nie
Maks. kolejna pożyczka
30000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Wiek pożyczkobiorcy
21 - 80 lat
Metoda wypłaty
Wiele możliwości
? Przelew lub czek GIRO
Okres spłaty
4 - 50 miesięcy
Kwota
1 000 - 30 000 zł
Oprocentowanie
18,50 %
? zmienne
Wymagane konto bankowe
Tak
Prowizja
0 %
? 100% upustu prowizji za regularną spłatę
RRSO
35,64 %
? RRSO promocyjne
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 30 000 zł
Promocja
Tak
? 100% upustu prowizji za regularną spłatę
Treść promocji
Prowizja od 0% miesięcznie*
? *Warunkiem otrzymania upustu jest: - wpłacenie wszystkich rat pożyczki poprzedzających ostatnią ratę w terminie zgodnie z harmonogramem - brak opóźnienia w zapłacie którejkolwiek z rat o więcej niż 20 dni kalendarzowych
Godziny pracy w sobotę
09:00-17:00
Sposób weryfikacji
Wiele możliwości
? Konto X lub przelew 1 zł

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 34,50% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 194,45 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 18.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 2 305,89 zł, w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 2 305,89 zł. Całkowita kwota do zapłaty 6 805,89 zł

Zalety
Prosta i przejrzysta w nawigacji witryna internetowa
Możliwość wydłużenia terminu spłaty pożyczki w formie refinansowania
Firma nie wymaga zaświadczeń o zarobkach
Możliwość przyspieszenia terminu spłaty pożyczki
Wady
Wysoka dolna granica wiekowa – 21 lat

Nasza ocena:

5.0/5

Ocena klientów:

3.7/5

Siedziba firmy

SuperGrosz Sp. z o.o.
Inflancka 11/27
00-189 Warszawa

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 300000
KRS: 0000551150
NIP: 5252607460
REGON: 360301004

Rynek pożyczek jest wyjątkowo zróżnicowany. Ukazuje to nie tylko mnogość ofert na przeróżnych warunkach, ale i wiek najważniejszych graczy. Firmy takie jak Provident czy Profi Credit mogą się poszczycić kilkunastoletnim stażem. Nie brakuje także firm, które dopiero co zadomawiają się na rynku, jak np. Super Rata. Do tego grona należy właśnie Super Grosz — polskie przedsiębiorstwo istniejące od 2015 roku, które oferuje pożyczki ratalne. Aby zostać zauważonym przez ogromne grono klientów, firma postarała się przyciągnąć uwagę potencjalnych pożyczkobiorców sprawdzonym sposobem. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 15 tysięcy złotych dla stałych klientów. Dla nowych jest to 10 tysięcy, pożyczka może być jednak całkowicie darmowa przy spłacie w ciągu 30 dni! Warto też wspomnieć o tym, że jest to firma 100% z polskim kapitałem. Czy warto skorzystać z oferty Super Grosza?

Super Grosz nasza opinia

Oferta firmy Super Grosz na pierwszy rzut oka wygląda bardzo atrakcyjnie. Tym bardziej powinien być to dla nas powód, żeby dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty. Jest ona bowiem wyjątkowo zróżnicowana. Charakteryzuje ją udostępnienie atrakcyjnych warunków finansowych z większymi maksymalnymi kwotami pożyczki dla stałych klientów.

Zapoznajmy się z ofertą i najważniejszymi warunkami tej polskiej firmy pożyczkowej.

Super Grosz obniża cennik!

Marka, mając na uwadze pilne potrzeby swoich klientów, wprowadziła na rynek nową ofertę „Super Promocji„. Polega ona na obniżeniu w wysokości od 20% do 90% prowizji przewidzianej w cenniku. Sama ostateczna obniżka zależy już od kwoty i okresu kredytowania, na jaki się zdecydujemy.

Dzięki temu możemy liczyć na niższą miesięczną ratę, a nawet na niedoliczanie dodatkowych kosztów w momencie niewielkiego opóźnienia w spłacie. Głównym warunkiem skorzystania z oferty jest dobra zdolność kredytowa oraz terminowe regulowanie wcześniejszych rat pożyczki (poprzedzających ostatnią ratę).

O ofertę „Super Promocji” możemy ubiegać się online na stronie firmy albo kontaktując się telefonicznie.

Super Grosz jakie warunki należy spełnić?

Warunki określone przez Super Grosz są całkowitą normą rynkową i nie odbiegają od konkurencji. Oto one:

 • Minimalny wiek wnioskodawcy to 21 lat. Górna granica wieku nie jest określona.
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa i ważnego dowodu osobistego.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Super Grosz jako jedna z niewielu firm pożyczkowych udostępnia 2 metody weryfikacji:

 1. przelew weryfikacyjny (w wysokości 1 grosza) na konto bankowe firmy pożyczkowej,
 2. weryfikacja za pomocą aplikacji Konto X, które działa niemal tak samo jak popularny Instantor.

Przed udzieleniem pożyczki klient zostaje sprawdzony w:

 • BIK – Biurze Informacji Kredytowej.
 • KRD – Krajowym Rejestrze Długów.
 • KBIG – Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej.
 • BIG InfoMonior.
 • PWIP – Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Przykładowe koszty

Specjalnością Super Grosza są pożyczki długoterminowe w formie ratalnej. Na czym polega promocja? Otóż jeśli jesteś nowym klientem, wystarczy zaciągnąć pierwszą pożyczkę na wysokość 10 000 złotych i spłacić ją w ciągu 30 dni (przed datą pierwszej raty). Wówczas wszelkie koszty związane ze spłatą znikają, przez co pożyczka staje się całkowicie darmowa! Podobną promocję w swojej ofercie zastosował również Provident.

Minimalna kwota pożyczki dla nowych klientów to 1 000 złotych. Nowy klient może pożyczyć maksymalnie 10 000 złotych (stali klienci mają większy limit nawet do 15 000 złotych). Termin spłaty wynosi od 4 do 50 miesięcy.

Pożyczka w Super Grosz krok po kroku

Proces wnioskowanie o pożyczkę w firmie Super Grosz w całości odbywa się przez internet i wygląda następująco.

 1. Przy pomocy kalkulatora znajdującego się na stronie głównej ustalasz interesującą Cię kwotę pożyczki oraz termin, w jakim chcesz spłacić zobowiązanie. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty pożyczki oraz po wyrażeniu niezbędnych zgód, możesz kliknąć przycisk „Otrzymaj ofertę”.
 2. Następnie wypełniasz formularz rejestracyjny kluczowy element składania wniosku w Super Groszu. Na początku wprowadzasz swoje podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko). Następnie podajesz dane na temat swojej zdolności kredytowej (status zatrudnienia, wysokość miesięcznych dochodów, charakter i miejsce pracy, miesięczne wydatki i ewentualnie osoby, jakie utrzymujemy). Nie możesz zapomnieć oczywiście także o adresie, numerze telefonu, numerze PESEL i adresie e-mail.

Kolejne kroki

 1. Przechodzisz do weryfikacji swojej tożsamości. Tak jak napisałem powyżej, możesz zrobić to na trzy sposoby.
 2. Super Grosz podejmuje decyzję, co nie zajmuje więcej niż kilka minut (oczywiście jeżeli zostałeś zweryfikowany w prawidłowy sposób). O przyznaniu pożyczki jesteś informowany za pomocą SMS-a.
 3. To wszystko pieniądze trafiają na Twoje konto. Zwykle trwa to kilkanaście minut.

Super Grosz – logowanie

Aby zalogować się na swój profil klienta w Super Grosz, musisz wejść na stronę supergrosz.pl i wybrać zakładkę „Zaloguj”, widoczną w prawym górnym rogu platformy. Następnie strona przeniesie Cię do okienka, w którym podajesz swój login oraz hasło podane podczas składania pierwszego wniosku.

Dane potwierdzasz przyciskiem „Zaloguj”. Gotowe. Z poziomu strefy klienta masz dostęp do informacji o aktualnych zobowiązaniach wobec Super Grosz. Mam możliwość też wnioskować o kolejną pożyczkę. Dostępna jest również opcja logowania się poprzez SMS, która przebiega w identyczny sposób.

Co, jeśli nie spłacisz pożyczki?

W przypadku nie spłacania rat pożyczki i braku woli u pożyczkobiorcy, aby nawiązać współpracę z placówką w celu uregulowania długu, Super Grosz ma do dyspozycji przewidziane prawem kroki. Ich cel jest jeden legalne i skuteczne wyegzekwowanie należnej zaległości.

 • Obciążenie pożyczkobiorcy odsetkami (wynoszą one 14% w skali roku) od dnia upłynięcia terminu spłaty.
 • Wypowiedzenie umowy pożyczki przez pożyczkodawcę, z czym wiąże się obowiązek oddania całości zobowiązania w terminie w przypadku nieterminowego spłacania rat.
 • Wysyłanie do pożyczkobiorcy upomnień i wezwań do zapłaty w formie listownej, telefonicznej, SMS-owej, a nawet przez osobiste wizyty przedstawiciela Super Grosza.
 • Przekazanie naszego długu firmie windykacyjnej.
 • Przeniesienie sprawy na drogę sądową. Sprawa zostanie po czasie opatrzona klauzulą wykonalności, a Ty będziesz musiał pokryć wszelkie koszty postępowania.
 • Wszczęcie postępowania komorniczego oraz obciążenie dłużnika wszelkimi kosztami wspomnianego postępowania.
 • Wprowadzenie Twoich danych do jednego, z rejestrów dłużników. Obniży to Twoją wiarygodność kredytową i utrudni w przyszłości ubieganie się o np. kredyty i chwilówki w innych firmach.

Podziel się swoimi spostrzeżeniami o pożyczkach w Super Grosz w komentarzach poniżej. Twoja opinia pomaga innym!

Super Grosz – opinie klientów i recenzjaAiqlabs Sp. z o.o.
Rodzaj:Firma pożyczkowa
Data utworzenia firmy:2015
Numer REGON:360301004
Numer KRS:0000551150
Numer NIP:5252607460
Adres siedziby:Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa   
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.7/5 - (169 votes)
Opinie o Super Grosz (78)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • M
  M

  Michał

  25.10.2022, 22:54

  Wyróżniający się komentarz

  Nie brać pięknie piszą 5 tys. zł pożyczki oddajemy 6.5 tysiąca z groszem czytajcie umowy przed podpisaniem pożyczka 5 tys. A zwrot całego kredytu i koszt to aż 18 tys

 • G
  G

  Grazyna

  17.10.2022, 12:06

  Wyróżniający się komentarz

  Wzięłam pożyczkę na 3700 podobno choc dostałam 3000 na 3 lata 35 rat mam spłacac po niecale 200 zł a ostatnia ratę mam zapłacić 3300 zł jak bym wiedziała o tym wcześniej to bym wogole tego nie brała

  • A
   A

   Aga

   25.10.2022, 15:57

   Wyróżniający się komentarz

   Proponuję przeczytać dokładnie umowę. W umowie jest napisane, że dla ostatniej raty zostanie zastosowany upust jeżeli będzie Pani terminowo spłacać raty. Pozdrawiam

 • A
  A

  Anastazja

  09.10.2022, 18:08

  Wyróżniający się komentarz

  Serdecznie polecam ;) Miła obsługa i przede wszystkim oferty tutaj są bardzo korzystne także nie mam zastrzeżeń

  • G
   G

   Grażyna

   17.10.2022, 12:19

   Wyróżniający się komentarz

   Minus taki to ostatnia rata to strasznie wielka wzięłam 3000 na 36 rat ostatnia ratę mam zapłacić 3600

 • L
  L

  Lidia

  07.10.2022, 20:32

  Wyróżniający się komentarz

  Nie ma w tej firmie żadnej restrukturyzacji pożyczki. Wprowadzają ludzi w błąd. Nie polecam tej firmy. Jak się spłaci wcześniej to żeby odzyskać nadpłatę radzę wziasc prawnika,nawet jeśli te koszty odzyskania dzieląc na połowę.Pol ja pół prawnik. Wolę tak niż im zostawiać dużą kasę.

 • W
  W

  Wiktor

  30.09.2022, 17:45

  Wyróżniający się komentarz

  Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy. Pożyczkę otrzymałem szybko, wystarczyło, że wypełniłem wniosek

 • M
  M

  Mariola

  29.09.2022, 13:32

  Wyróżniający się komentarz

  Bardzo dobra firma. Potrzebowaliśmy na szybko pieniędzy bo zepsuł nam się samochód, którym dojeżdżaliśmy do pracy i dowoziliśmy dzieci do przedszkola. Pieniądze otrzymaliśmy szybko co bardzo się liczy

 • N
  N

  Niezadowolony

  03.08.2022, 13:15

  Wyróżniający się komentarz

  NIE POLECAM!! PROSILEM, BLAGALEM O SPLATE DWA DNI POZNIEJ NA STAŁE…. NIE MAJA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI… A SPAM JAKI ROBIA TO MASAKRA!!!! NIE DAJA ZYC I STRASZA.. MUSIALEM NA RAZ SPLACIC CALOSC ZEBY MIEC SWIETY SPOKÓJ. A DALEJ DZWONIA I PISZĄ… NIE PAKUJCIE SIE W TO!

 • Ł
  Ł

  Łukasz

  02.07.2022, 15:54

  Wyróżniający się komentarz

  Masakra dzwonią to cisza a jak się do nich dzwoni jakaś beznadziejna muzyczka a po minucie się rozłącza

 • A
  A

  Anna

  31.05.2022, 10:02

  Wyróżniający się komentarz

  Naciągacze 2 razy chcą żeby kredyt spłacać Straszą komornikiem nawet jeśli co do grosza spłacone NIE POLECAM

 • Q
  Q

  Qb

  02.05.2022, 23:06

  Wyróżniający się komentarz

  Nie wiem skąd takie opinie wprowadzacie człowieka w błąd w rozmowie telefonicznej. Kwota wzięcia pożyczki 2000 zł po czym dostaje na konto 2000 zł ale w umowie jest ze przelaliście 2750 zł mam przelew z waszego konta gdzie wpłaciliście tylko 2000 złotych a nie tak jak zamieściliście to w umowie dlatego odstepuje od umowy. Jesteście oszustami mam papiery na Wasze oszustwo.. Nie polecam nikomu was

  • G
   G

   Grażyna

   17.10.2022, 12:11

   Wyróżniający się komentarz

   U mnie tak samo wzięłam 3000 na 36 miesięcy a podobno jakbym wzięła 3700 najpierw mam spłacac po niecale 200 zł a ostatnia ratę mam zapłacić 3600 zł jak bym wiedziała wcześniej to bym wogole nie starała się o pożyczkę

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Super Grosz
Złóż wniosek