Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS!

Jedni mają szczęście w miłości – innym los sprzyja w finansach. Czasem też szczęściu trzeba pomóc, wystarczy dobrze szukać. VIA SMS – znana w świecie finansów firma pożyczkowa przygotowała “coś” specjalnego dla swoich klientów. W każdą środę oferuje 50 proc. rabatu na całkowite koszty pożyczki. Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS to z całą pewnością propozycja, obok której nie można przejść obojętnie!

VIA SMS – szczęśliwa środa dla klientów firmy

Żyjesz od wypłaty do wypłaty, a budżet domowy spędza Ci sen z powiek? Taką sytuację przeżywa wiele polskich rodzin. O ile jest to chwilowy kryzys to jest na to pewne rozwiązanie. Pożyczka w VIA SMS! Posiada w zanadrzu atrakcyjne warunki nie tylko dla swoich nowych klientów. Choć kwota pierwszej pożyczki nie jest powalająca – przypomnijmy, że po raz pierwszy można pożyczyć maksymalnie 1 500 zł na 30 dni przy RRSO: 0%. Tak już przy kolejnych zobowiązaniach zdaje się być niezwykle kusząca.

Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS oznacza zatem, że z oferty mogą skorzystać stali klienci pożyczkodawcy, którzy otrzymają 50 proc. obniżki na prowizję, Oto prosty przykład:

Biorąc pożyczkę na 4 000 zł z 30-dniowym terminem spłaty masz do oddania 4842,92 zł. Oznacza to, że same odsetki i opłaty wynoszą 842,92 zł. Decydując się więc na pożyczkę we środę możesz skorzystać z 50 proc. rabatu, przez co ostateczne odsetki i prowizja wyniosą 421,46 zł.

Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS? Kliknij po pożyczkę:

Złóż wniosek

Jak po raz kolejny pożyczyć w VIA SMS?

Jeśli chcesz, aby szczęście uśmiechnęło się do Ciebie w każdą środę wnioskuj o pożyczkę dokładnie tak samo, jak dokonałeś tego za pierwszym razem. Wystarczy, że:

  • Wejdziesz na stronę pożyczkodawcy i zaznaczysz interesującą kwotę wraz z terminem spłaty – pamiętaj, że po raz drugi możesz pożyczyć do 2 000 zł, po raz trzeci – do 2 500 zł, po raz czwarty – do 3 000zł, po raz piąty – do 4 000 zł.
  • Zaakceptujesz wniosek i klikniesz przycisk “Wyślij”.

Terminowa spłata pożyczki gwarantuje RRSO na poziomie 415%.


 

Szczęśliwa środa w VIA SMS – dla każdego coś dobrego

Pewnie myślisz sobie, że pożyczka może uratować z opresji – jednak przeraża Cię rata, jaką trzeba za nią spłacić. Dlatego, jeśli masz problem z terminową spłatą zadłużenia nie czekaj i skontaktuj się z VIA SMS. Pozwoli Ci to określić czas w jakim możesz zwrócić pieniądze. W przeciwnym razie firma naliczy oprocentowanie od zadłużenia przeterminowanego.

Pożyczka do 4 000 zł na 30 dni z 50% rabatem dla stałych klientów to dobra okazja, by obniżyć koszty zobowiązania i jednocześnie otrzymać gotówkę na realizację planów. Źródło: viasms.pl

Dlatego, by obniżyć wysokość rat co rusz sprawdzaj promocje i rabaty na stronie pożyczkodawcy. Dzięki temu masz dużą szansę zyskać wiele cennych profitów, które pozwolą rozwiązać bieżące wydatki. Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS to naprawdę dobry wybór!

 

Autor wpisu: Paulina Krupa

02.09.2019|Promocje|
Dodaj komentarz