Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS!

Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS!

Jedni mają szczęście w miłości – innym los sprzyja w finansach. Czasem też szczęściu trzeba pomóc, wystarczy dobrze szukać. VIA SMS – znana w świecie finansów firma pożyczkowa przygotowała “coś” specjalnego dla swoich klientów. W każdą środę oferuje 50 proc. rabatu na całkowite koszty pożyczki. Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS to z całą pewnością propozycja, obok której nie można przejść obojętnie!

VIA SMS – szczęśliwa środa dla klientów firmy

Żyjesz od wypłaty do wypłaty, a budżet domowy spędza Ci sen z powiek? Taką sytuację przeżywa wiele polskich rodzin. O ile jest to chwilowy kryzys to jest na to pewne rozwiązanie. Pożyczka w VIA SMS! Posiada w zanadrzu atrakcyjne warunki nie tylko dla swoich nowych klientów. Choć kwota pierwszej pożyczki nie jest powalająca – przypomnijmy, że po raz pierwszy można pożyczyć maksymalnie 1 500 zł na 30 dni przy RRSO: 0%. Tak już przy kolejnych zobowiązaniach zdaje się być niezwykle kusząca.

Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS oznacza zatem, że z oferty mogą skorzystać stali klienci pożyczkodawcy, którzy otrzymają 50 proc. obniżki na prowizję, Oto prosty przykład:

Biorąc pożyczkę na 4 000 zł z 30-dniowym terminem spłaty masz do oddania 4842,92 zł. Oznacza to, że same odsetki i opłaty wynoszą 842,92 zł. Decydując się więc na pożyczkę we środę możesz skorzystać z 50 proc. rabatu, przez co ostateczne odsetki i prowizja wyniosą 421,46 zł.

Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS? Kliknij po pożyczkę:

Złóż wniosek

Jak po raz kolejny pożyczyć w VIA SMS?

Jeśli chcesz, aby szczęście uśmiechnęło się do Ciebie w każdą środę wnioskuj o pożyczkę dokładnie tak samo, jak dokonałeś tego za pierwszym razem. Wystarczy, że:

  • Wejdziesz na stronę pożyczkodawcy i zaznaczysz interesującą kwotę wraz z terminem spłaty – pamiętaj, że po raz drugi możesz pożyczyć do 2 000 zł, po raz trzeci – do 2 500 zł, po raz czwarty – do 3 000zł, po raz piąty – do 4 000 zł.
  • Zaakceptujesz wniosek i klikniesz przycisk “Wyślij”.

Terminowa spłata pożyczki gwarantuje RRSO na poziomie 415%.


 

Szczęśliwa środa w VIA SMS – dla każdego coś dobrego

Pewnie myślisz sobie, że pożyczka może uratować z opresji – jednak przeraża Cię rata, jaką trzeba za nią spłacić. Dlatego, jeśli masz problem z terminową spłatą zadłużenia nie czekaj i skontaktuj się z VIA SMS. Pozwoli Ci to określić czas w jakim możesz zwrócić pieniądze. W przeciwnym razie firma naliczy oprocentowanie od zadłużenia przeterminowanego.

Pożyczka do 4 000 zł na 30 dni z 50% rabatem dla stałych klientów to dobra okazja, by obniżyć koszty zobowiązania i jednocześnie otrzymać gotówkę na realizację planów. Źródło: viasms.pl

Dlatego, by obniżyć wysokość rat co rusz sprawdzaj promocje i rabaty na stronie pożyczkodawcy. Dzięki temu masz dużą szansę zyskać wiele cennych profitów, które pozwolą rozwiązać bieżące wydatki. Szczęśliwa środa dla klientów VIA SMS to naprawdę dobry wybór!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły