Szybki kredyt gotówkowy do 30 000 zł z prowizją 0% w Santander Bank Polska

Nasza ocena
0.0
Złóż wniosek
Czas wypłaty 24 godziny
Metoda wypłaty przelew
Wymagane konto bankowe Tak
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 99 lat
Prowizja 0%
Oprocentowanie 7,20 %
Kwota 5 000 - 30 000 zł
RRSO 7,44 %
Okres spłaty 3 - 120 miesięcy
Promocja Tak

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,44 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 726,50 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 7,20% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 01.07.2020.r. wynosi 0,10% i marży banku w wysokości 7,10%), całkowity koszt kredytu 2 106,40 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 2 106,40 zł), umowa zawarta na okres 47 miesięcy, 46 miesięcznych rat równych w kwocie 313,65 zł, ostatnia rata 298,60 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.10.2020.r. na reprezentatywnym przykładzie.

Szukasz szybkiego i możliwie taniego kredytu online? Nie masz czasu na formalności i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach? Mamy miłą niespodziankę wprost od Santander Bank Polska. Oprócz tego, że proponuje szybki kredyt gotówkowy do 30 000 zł z prowizją 0%, to zapewnia też wypłatę środków w 1 dzień z opcją spłaty pierwszej raty do 3 miesięcy od uruchomienia zobowiązania.

Szybki kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Bywały już promocje mniej lub bardziej korzystne na rynku, prostsze, jak i te bardziej skomplikowane, o mniejszym i większym zainteresowaniu klientów. Jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przedstawili oferty, która naszym zdaniem zasługuje na uwagę.

Szybki kredyt gotówkowy to nowa promocja Santander Bank Polska zorganizowana w ramach “Tani kredyt online – edycja III”. Tym na co warto zwrócić uwagę jest fakt, że kredyt dostępny jest w całości przez internet. A więc pieniądze otrzymasz bez wychodzenia z domu, składając jedynie wniosek online. Dodatkowo, Bank rezygnuje z prowizji. Przelewa środki na konto klienta jeszcze w dniu złożenia wniosku oraz dorzuca korzyść w postaci wakacji kredytowych.

Szybki kredyt gotówkowy – proste zasady, przejrzyste opłaty

Na samym początku spójrzmy na najważniejsze informacje z punktu widzenia klienta indywidualnego. Każdy kredyt wiąże się z dodatkowymi kosztami. Na jakie parametry warto zwrócić uwagę, zanim złożysz wniosek w Banku?

 • Kwota kredytu gotówkowego: od 4 000 zł do 30 000 zł dla posiadaczy Konta Jakie Chcę, od 4 000 zł do 60 000 zł dla posiadaczy Konta Select, Konta24 VIP lub Konta Private Banking,
 • Prowizja: 0% za udzielenie kredytu z ubezpieczeniem Spokojny Kredyt bądź 3,99% za udzielenie kredytu bez ubezpieczenia Spokojny Kredyt,
 • RRSO: 7,44%,
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące,
 • Maksymalny okres spłaty: do 120 miesięcy (10 lat) dla kwoty od 5 000 zł,
 • Minimalna kwota kredytu: 4 000 zł,
 • Opłata za udzielenie zobowiązania: 0 zł,
 • Spłata całości lub części kredytu przed terminem: 0 zł,
 • Zmiana pozostałych warunków umowy na wniosek kredytobiorcy w formie: Aneksu do umowy – 30 zł, Porozumienie ustalające nowe warunki spłaty wierzytelności w windykacji (po wypowiedzeniu umowy kredytowej) – 0 zł,

Dla jasności warunków niech posłuży nam przykład reprezentatywny widoczny na stronie oferty. Jego kalkulacja została dokonana na dzień 15.04.2020 r.

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): wynosi 8,12 %,
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 800 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty: 14 906,40 zł,
 • Oprocentowanie zmienne w skali roku: 7,84% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 15.04.2020.r. wynosi 0,5% i marży banku w wysokości 7,34%),
 • Całkowity koszt kredytu: 2 106,40 zł (w tym prowizja: 0 zł, odsetki: 2 106,40 zł),
 • Umowa zawarta na okres 47 miesięcy, 46 miesięcznych rat równych w kwocie 317,17 zł, ostatnia rata 316,58 zł.

Decyzja kredytowa, wysokość oprocentowania, maksymalna kwota kredytu, a także maksymalny okres kredytowania zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanych przez Bank.

Tani kredyt online w Santander Bank Polska – dla kogo?

Kredyty internetowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród konsumentów ceniących sobie wygodę, czas oraz technologiczne rozwiązania. Z tego względu Santander Bank Polska do minimum uprościł wszystkie niezbędne wymagania, jakie stawia przed swoimi klientami.

Kto może wnioskować o Tani kredyt online? W Promocji mogą wziąć udział wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Kluczowa jednak w tym przypadku będzie sama ocena ryzyka kredytowego dokonana przez Bank. Dodatkowo, Uczestnikiem może być:

 • nowy klient, czyli osoba, która dotychczas nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Santander Bank Polska lub/
 • były klient Banku, który przez ostatnie 12 miesięcy, przed dniem złożenia wniosku o kredyt gotówkowy w ramach Promocji, nie posiadał żadnego produktu w Santander Bank Polska1.

Co bardzo ważne, Promocja kredytu gotówkowego przeznaczona jest dla posiadaczy lub współposiadaczy:

 • Konta Jakie Chcę oraz karty dopasowanej Visa bądź MasterCard/lub,
 • Konta Select, Konta24 VIP lub Konta Private Banking, na których spełnisz co najmniej jeden z poniższych warunków:

1. zapewnisz wpływ pieniężny na rachunek, w kwocie co najmniej 10 000 zł (w tym jednorazowy wpływ w wysokości minimum 7 500 zł) w każdym z 3 ostatnich miesięcy kalendarzowych, przypadających przed dniem złożenia wniosku o kredyt gotówkowy.

2. utrzymasz w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych przypadających przed dniem złożenia wniosku o kredyt online, średnie saldo aktywów (liczone, jako średnia ze stanu w poszczególnych dniach miesiąca) w kwocie co najmniej 200 000 zł na rachunkach ROR, w produktach inwestycyjnych lub na rachunkach Santander Biura Maklerskiego.

Szybki kredyt online w Santander Bank Polska

Nie zapomnij o formalnościach!

Pomimo tego, że wnioskowanie przez internet ogranicza się do kilku kliknięć nie oznacza to, że proces całkowicie pozbawiony jest formalności. Pamiętaj, by przygotować dokumentację niezbędną do prawidłowego złożenia wniosku. W tym przypadku, Santander Consumer Bank wymaga:

 • danych osobowych, czyli imię i nazwisko, numer PESEL, serię oraz numer dowodu osobistego, a także adres zamieszkania,
 • informacji o pracodawcy, jak: nazwa, adres, telefon kontaktowy, NIP, REGON,
 • wysokości średnich dochodów netto z ostatnich 3 miesięcy,
 • datę zawarcia umowy o pracę bądź datę przyznania świadczenia emerytalnego/renty,
 • dane o zaciągniętych kredytach oraz Twoich pozostałych zobowiązaniach finansowych.

Jeśli nie znasz średniej wysokości dochodów z ostatnich 3 miesięcy, to poproś swojego pracodawcę o wyliczenie tej kwoty lub poproś go o wypełnienie zaświadczenia o zarobkach.

Warunki udziału w Promocji – krok po kroku

W samym procesie wnioskowania musisz wziąć pod uwagę najważniejsze kwestie, które prezentujemy poniżej:

 • złożyć wniosek o kredyt gotówkowy oraz podpisać umowę (limit czasowy został zniesiony i promocja jest obecnie bezterminowa,
 • zezwolić Bankowi na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji bankowych drogą elektroniczną i telefoniczną,
 • wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK),
 • podać aktualny numer telefonu oraz adres e-mail do kontaktu.

Decydując się na Tani kredyt online w Banku możesz odroczyć termin płatności pierwszej raty kredytu, nawet do 3 miesięcy od uruchomienia zobowiązania.

Jak wnioskować o szybki Kredyt gotówkowy?

Przejdźmy teraz do samej praktyki. Proces wnioskowania jest wyjątkowo prosty i nie powinien sprawić problemu chociażby osobom, które rzadko zaglądają do internetu. Oto kilka szybkich kroków do dodatkowej gotówki!

1. Za pomocą strony Promocji, złóż wniosek o Tani kredyt online w Santander Bank Polska. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Wypełnij wniosek. Wybierz kwotę zobowiązania, a także wpisz wymagane dane: imię i nazwisko, numer telefonu oraz godzinę kontaktu, w której ma zadzwonić doradca kredytowy Banku. Przy okazji konieczne zaznacz zgodę na kontakt telefoniczny Santander Bank Polska oraz zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych.

3. Kliknij przycisk “Zamów kontakt”.

4. Poczekaj na telefon od doradcy, który zadzwoni o wybranej przez Ciebie porze.

5. W trakcie rozmowy wypełnij wniosek z doradcą (telefonicznie przekaże również wstępną decyzję kredytową).

6. Podpisz umowę o kredyt gotówkowy w oddziale wybranym we wniosku.

7. Oczekuj na przelew środków na konto (nawet w ten sam dzień), które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Alternatywą jest też bezpośrednio wypłata gotówki w oddziale Banku2.

proces wnioskowania o kredyt gotówkowy

Szybki Kredyt online od Santander Bank Polska

Lubimy szybkie i proste we wnioskowaniu kredyty. Nie da się ukryć, że propozycja kredytu online skomponowana przez Santander Bank Polska prezentuje się całkiem nieźle na tle konkurencji. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to kolejna odsłona Promocji Tani kredyt online, która zdobyła Złoty Bankier w kategorii najlepszy kredyt gotówkowy oraz została wyróżniona Gwiazdą jakości obsługi 2019.

Cieszy nas stosunkowo wysoka kwota zobowiązania, która w zależności od zdolności kredytowej może poszybować do 30 000 zł z zerową prowizją. Zaś samą spłatę kredytu możesz rozłożyć nawet w 120 ratach. Jednocześnie pamiętaj, że w każdej chwili masz możliwość aplikowania o wakacje kredytowe. Jest to zatem oferta godna uwagi dla osób, które od jakiegoś czasu poszukują dodatkowego finansowania. Przypominamy tylko, żeby rozsądnie wybrać potrzebną kwotę i okres kredytowania, dzięki czemu zobowiązanie nie będzie zbytnim obciążeniem dla Twojego portfela.

W celu zapoznania się z szerszą ofertą banków polecamy zajrzeć na nasz najnowszy ranking kredytów gotówkowych. Są to propozycje, które na bieżąco aktualizujemy, porównujemy oraz zestawiamy z najlepszymi promocjami na rynku,

Źródło:

1. Regulamin promocji ”Tani kredyt online – edycja III”

2. Strona Santander Bank Polska, santander.pl/klient-indywidualny/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz