Promocyjny kredyt gotówkowy do 30 000 zł z prowizją 3,2% w Santander Bank Polska

Nasza ocena
0.0
Ocena użytkowników
4.8
Zobacz opinie użytkowników
PromocjaTak
Czas wypłaty24 godziny
Metoda wypłatyprzelew
Wymagane konto bankoweTak
Wiek pożyczkobiorcy18 - 99 lat
Prowizja3,2
Oprocentowanie7,20 %
Kwota5 000 - 100 000 zł
RRSO9,31 %
Okres spłaty3 - 120 miesięcy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,31 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 286,37 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 7,20% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 01.07.2021.r. wynosi 0,10% i marży banku w wysokości 7,10%), całkowity koszt kredytu 2 422,03zł (w tym: prowizja 425,27 zł, odsetki 1 996,76 zł), umowa zawarta na okres 47 miesięcy, 46 miesięcznych rat równych w kwocie 325,34 zł, ostatnia rata 320,73zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021.r. na reprezentatywnym przykładzie.

Inne produkty Santander Bank Polska

Szukasz szybkiego i możliwie taniego kredytu online? Nie masz czasu na formalności i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach? Mamy miłą niespodziankę wprost od Santander Bank Polska. Oprócz tego, że proponuje promocyjny kredyt gotówkowy do 30 000 zł z prowizją 3,2%, to zapewnia też wypłatę środków w 1 dzień z opcją spłaty pierwszej raty do 3 miesięcy od uruchomienia zobowiązania.

Szybki kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Bywały już promocje mniej lub bardziej korzystne na rynku, prostsze, jak i te bardziej skomplikowane, o mniejszym i większym zainteresowaniu klientów. Jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przedstawili oferty, która naszym zdaniem zasługuje na uwagę.

„Promocyjny kredyt gotówkowy” to nowa oferta specjalna Santander Bank Polska. Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest fakt, że kredyt dostępny jest w całości przez internet. A więc pieniądze otrzymasz bez wychodzenia z domu, składając jedynie wniosek online. Dodatkowo bank przelewa środki na konto klienta jeszcze w dniu złożenia wniosku oraz dorzuca korzyść w postaci wakacji kredytowych.

Promocyjny kredyt gotówkowy – proste zasady, przejrzyste opłaty

Na samym początku spójrzmy na najważniejsze informacje z punktu widzenia klienta indywidualnego. Każdy kredyt wiąże się z dodatkowymi kosztami. Na jakie parametry warto zwrócić uwagę, zanim złożysz wniosek w Santander Bank Polska?

 • Kwota kredytu gotówkowego: od 5 000 zł do 30 000 zł,
 • Prowizja: 3,2%
 • RRSO: 9,31%,
 • Oprocentowanie: 7,20% (oprocentowanie stałe dla kredytów do 24 rat, oprocentowanie zmienne dla kredytów od 25 rat),
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące,
 • Maksymalny okres spłaty: do 120 miesięcy (10 lat) dla kwoty kredytu od 5 000 zł,
 • Minimalna kwota kredytu: 5 000 zł,
 • Opłata przygotowawcza: 0 zł,
 • Spłata całości lub części kredytu przed terminem: 0 zł,
 • Opłata za prowadzenie rachunku bankowego – 0 zł.

Dla jasności warunków niech posłuży nam przykład reprezentatywny widoczny na stronie oferty. Jego kalkulacja została dokonana na dzień 1.02.2021 r.

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): wynosi 9,31 %,
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 800 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty: 15 286,37 zł,
 • Oprocentowanie zmienne w skali roku: 7,20% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 1.07.2020.r. wynosi 0,10% i marży banku w wysokości 7,10%),
 • Całkowity koszt kredytu: 2 422,03 zł (w tym prowizja: 425,27 zł , odsetki: 1 996,76 zł),
 • Umowa zawarta na okres 47 miesięcy, 46 miesięcznych rat równych w kwocie 325,34 zł, ostatnia rata 320,73 zł.

Decyzja kredytowa, wysokość oprocentowania, maksymalna kwota kredytu, a także maksymalny okres kredytowania zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanych przez Bank.

Promocyjny kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – dla kogo?

Kredyty internetowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród konsumentów ceniących sobie wygodę, czas oraz technologiczne rozwiązania. Z tego względu Santander Bank Polska do minimum uprościł wszystkie niezbędne wymagania, jakie stawia przed swoimi klientami.

Kto może wnioskować o promocyjny kredyt gotówkowy? Mogą to być wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych – i które przez okres min. 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku, nie posiadały żadnego produktu w Santander Bank Polska. Kluczowa jednak w tym przypadku będzie sama ocena ryzyka kredytowego dokonana przez instytucję.

Dodatkowo:

 • Bank akceptuje różne źródła dochodów: działalność gospodarcza, umowa na czas określony i nieokreślony, umowa zlecenie, renta/emerytura, wolny zawód,
 • może być wymagany poręczyciel. Wszystko jednak zależy od zdolności kredytowej kredytobiorcy,
 • obligatoryjnie może być konieczne ubezpieczenie, np. od utraty pracy.

Nie zapomnij o formalnościach!

Pomimo tego, że wnioskowanie przez internet ogranicza się do kilku kliknięć, nie oznacza to, że proces całkowicie pozbawiony jest formalności. Pamiętaj, by przygotować dokumentację niezbędną do prawidłowego złożenia wniosku. W tym przypadku, Santander Bank Polska wymaga:

 • danych osobowych, czyli imię i nazwisko, numer PESEL, serię oraz numer dowodu osobistego, a także adres zamieszkania,
 • informacji o pracodawcy, jak: nazwa, adres, telefon kontaktowy, NIP, REGON,
 • wysokości średnich dochodów netto z ostatnich 3 miesięcy,
 • datę zawarcia umowy o pracę bądź datę przyznania świadczenia emerytalnego/renty,
 • dane o zaciągniętych kredytach oraz Twoich pozostałych zobowiązaniach finansowych.

Jeśli nie znasz średniej wysokości dochodów z ostatnich 3 miesięcy, to poproś swojego pracodawcę o wyliczenie tej kwoty lub poproś go o wypełnienie zaświadczenia o zarobkach.

Warunki udziału w ofercie specjalnej – krok po kroku

W samym procesie wnioskowania musisz wziąć pod uwagę najważniejsze kwestie, które prezentujemy poniżej:

 • złożyć wniosek o kredyt gotówkowy (obecna promocja trwa do 31.03.2021 r.) i podpisać umowę najpóźniej do 30.04.2021 r.
 • zezwolić instytucji na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji bankowych drogą elektroniczną i telefoniczną,
 • wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK),
 • podać aktualny numer telefonu oraz adres e-mail do kontaktu.

Decydując się na promocyjny kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska możesz odroczyć termin płatności pierwszej raty kredytu, nawet do 3 miesięcy od uruchomienia zobowiązania.

Jak wnioskować o szybki kredyt?

Przejdźmy teraz do samej praktyki. Proces wnioskowania jest wyjątkowo prosty i nie powinien sprawić problemu chociażby osobom, które rzadko zaglądają do internetu. Oto kilka szybkich kroków do dodatkowej gotówki!

1. Poprzez stronę promocji, złóż wniosek o promocyjny kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Wypełnij formularz. Wybierz kwotę zobowiązania, a także wpisz wymagane dane: imię i nazwisko, numer telefonu oraz godzinę kontaktu, w której ma zadzwonić doradca kredytowy. Przy okazji konieczne zaznacz zgodę na kontakt telefoniczny Santander Bank Polska oraz zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych.

3. Kliknij przycisk “Zamów kontakt”.

4. Poczekaj na telefon od doradcy, który zadzwoni o wybranej przez Ciebie porze.

5. W trakcie rozmowy wypełnij wniosek z doradcą (telefonicznie przekaże również wstępną decyzję kredytową).

6. Podpisz umowę o kredyt gotówkowy w wybranym oddziale.

7. Oczekuj na przelew środków na konto (nawet w ten sam dzień), które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Alternatywą jest też bezpośrednio wypłata gotówki w oddziale instytucji.

proces wnioskowania o kredyt gotówkowy

Promocyjny kredyt od Santander Bank Polska

Lubimy szybkie i proste we wnioskowaniu kredyty. Nie da się ukryć, że propozycja kredytu online skomponowana przez Santander Bank Polska prezentuje się całkiem nieźle na tle konkurencji. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to kolejna odsłona wcześniejszej promocji, która zdobyła Złoty Bankier w kategorii Najlepszy Kredyt Gotówkowy oraz została wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi.

Cieszy nas stosunkowo wysoka kwota zobowiązania, która w zależności od zdolności kredytowej może poszybować do 30 000 zł – zaś samą spłatę kredytu możesz rozłożyć nawet do 120 miesięcy. Jednocześnie pamiętaj, że w każdej chwili masz możliwość aplikowania o wakacje kredytowe. Jest to zatem oferta godna uwagi dla osób, które od jakiegoś czasu poszukują dodatkowego finansowania.

W celu zapoznania się z szerszą ofertą banków polecamy zajrzeć na nasz najnowszy ranking kredytów gotówkowych. Są to propozycje, które na bieżąco aktualizujemy, porównujemy oraz zestawiamy z najlepszymi promocjami na rynku,

Źródło:

1. Regulamin oferty „Promocyjny kredyt gotówkowy”.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x