Szybkie 275 zł premii + 100 zł do Biedronki za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

Świetne promocje przyciągają nas jak magnes. Nie inaczej więc nasze oczy skierowały się ku najnowszej akcji “Zakupowy szał” zorganizowanej przez BNP Paribas i spółkę Hagen. Bank w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie przygotował premie pieniężne: 275 zł w gotówce + 100 zł w formie karty podarunkowej do sieci sklepów Biedronka. Czy to nie brzmi zachęcająco?

Konto Otwarte na Ciebie z kolejnymi korzyściami!

Musimy przyznać, że jesteśmy pełni uznania dla BNP Paribas, który co rusz zasypuje nas świetnymi promocjami. Obok akcji specjalnej karty kredytowej MasterCard Standard, ponownie przyszła kolej na darmowe Konto Otwarte na Ciebie. Najnowsza Oferta pod nazwą “Zakupowy szał” to kolejna szansa na szybki i łatwy “zastrzyk gotówki”.

Do zdobycia jest w sumie 375 zł premii rozłożone na trzy części (175 zł w gotówce + 100 zł w gotówce + 100 zł w formie e-bonu do Biedronki). Aby je zdobyć musisz najpierw założyć Konto osobiste oraz sprowadzić swoją aktywność do kilku działań (m.in. wykonaj 1 przelew + 5 transakcji bezgotówkowych w listopadzie i grudniu 2020). Promocja trwa do 31.10.2020 r. bądź do wyczerpania puli pierwszych 3 000 rejestracji.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Jakie korzyści oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

Dość spory pieniężny bonus to nie jedyne, co Cię czeka po założeniu rachunku. Musisz wiedzieć też, że Konto Otwarte na Ciebie posiada (z punktu widzenia klienta) najważniejsze usługi całkowicie za darmo.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

Płatnicza karta debetowa do wyboru

Wraz z założeniem Konta możesz też zdecydować się na jedną z trzech dostępnych kart debetowych BNP Paribas. Do wyboru masz poniższe „debetówki”:

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Kto może skorzystać z Promocji?

Nie będziemy oryginalni, jeśli powiemy, że aby wziąć udział w Promocji musisz być pełnoletnim, nowym klientem BNP Paribas, który legitymuje się dowodem osobistym oraz posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Jednak to nie wszystko. Dodatkowo, powinieneś spełnić jeszcze poniższe warunki:

 • do 31.10.2020 r. (lub do osiągnięcia 3 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w Promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • do 13.11.2020 r. zawrzyj umowę ramową oraz nadaj PIN do karty,
 • w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku,
 • na dzień składania wniosku nie możesz być stroną umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty,
 • zaakceptuj Regulamin oraz wszystkie niezbędne zgody i upoważnienia wymagane przez Organizatora.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

375 zł za aktywność na Koncie

Jeśli nie znalazłeś się na “liście wykluczeń” to świetnie, bo możesz przejść do najważniejszego kroku jakim jest odbiór 375 zł premii. Oto harmonogram działań, który nie wymaga od Ciebie skomplikowanej aktywności.

1. Najpóźniej do 31.10.2020 r. (lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków) dokonaj zgłoszenia w Promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PESEL. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

W tym kroku musisz także zatwierdzić Regulamin Promocji, wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Hagen, a także upoważnić Bank do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

2. Kliknij przycisk: “Zarejestruj się”.

3. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

4. Do 31.10.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera),
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza.

5. Do 13.11.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej. Podaj w niej takie same dane, jak podczas wypełniania wniosku! Koniecznie przypisz też PIN do karty.

6. Pierwszą nagrodę w wysokości 175 zł w gotówce otrzymasz, gdy w listopadzie 2020:

 • wykonasz minimum 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • zrealizujesz co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

7. Druga nagroda w wysokości 100 zł w gotówce oraz 100 zł w postaci e-kodu do Biedronki zostanie Ci przyznana, gdy w grudniu 2020:

 • wykonasz minimum 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • zrealizujesz transakcje bezgotówkowe na łączną sumę minimum 300 zł.

Kiedy BNP Paribas wyda premię?

Jeśli zrealizujesz wszystkie wymagania stawiane przez Bank to z adresu: zakupowyszal@bnpparibasplus.pl otrzymasz wiadomość o kolejności przyznania poszczególnych premii. Wiadomość o wręczeniu Pierwszej nagrody dostaniesz do 18.12.2020 r. i Drugiej – do 22.01.2021 r.

Tym sposobem kolejność przyznawania bonusów prezentuje się następująco:

 • Pierwsza nagroda zostanie wypłacona na Twój rachunek do 31.12.2020 r. Aby ją odebrać musisz do 27.12.2020 r. zalogować się na stronie wskazanej w wiadomości przez Organizatora (otrzymasz ją w wiadomości e-mail wraz z linkiem i unikalnym kodem). Koniecznie też podaj numer rachunku bankowego, na który zostanie wypłacona premia (numer konta bankowego musisz wskazać nie później niż do 30.10.2021 r.)
 • Druga nagroda trafi na Konto do 31.01.2021 r. Z kolei nagroda w formie e-kodu zostanie Ci przekazana na numer telefonu podany podczas rejestracji w formularzu rejestracyjnym.

Nagroda w Promocji zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Kilka ważnych szczegółów

Choć w Promocji “Szał zakupowy” nie musisz robić zbyt wiele, by otrzymać premię to warto dokładnie wiedzieć, na czym polegają wspomniane aktywności. Zobaczmy, jak BNP Paribas definiuje najważniejsze pojęcia.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Przelew internetowy. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.

Do momentu przekazania bonusów przez Organizatora nie możesz zrezygnować z rachunku, Karty oraz Bankowości elektronicznej. Nie możesz też odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji!

Duża premia jeszcze przed Nowym Rokiem!

Najnowsza Promocja “Zakupowy szał” kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami do spełnienia. Jeden przelew w miesiącu możesz wykonać w kilka minut, natomiast transakcje bezgotówkowe zrobisz przy codziennych zakupach. Doceniamy również fakt, że pierwszą cześć nagrody (275 zł) trafi na Twoje Konto jeszcze przed Nowym Rokiem.

Tym sposobem pokaźną sumkę możesz wydać na bożonarodzeniowe i noworoczne zakupy. Jeśli jesteś zainteresowany Ofertą, to nie zwlekaj, bo jej proste warunki z pewnością przyciągną chętnych, a Bank zaakceptuje tylko pierwszych 3 000 rejestracji.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Zakupowy szał”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły