T-Mobile: Kredyt gotówkowy do 200 000 zł z kieszonkową ratą

T-Mobile: Kredyt gotówkowy do 200 000 zł z kieszonkową ratą

„Z kieszonkową ratą stać Cię na więcej” – tym hasłem T-Mobile Usługi Bankowe reklamuje ofertę dobrze znanej pożyczki online. W ramach promocji możesz wziąć kredyt gotówkowy do 200 000 zł z kieszonkową ratą. Rata zobowiązania wyniesie 15,01 zł na każdy pożyczony 1 000 zł. Zapoznajmy się bliżej ze szczegółami oferty.

Kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą – brać czy nie brać?

T-Mobile Usługi Bankowe to stosunkowo świeży powiew na rynku usług finansowych. Jest on połączeniem Alior Sync ze znanym polskim konsumentom, operatorem telefonii komórkowej – T-Mobile. Zresztą podobne działania na polskim rynku poczynił chociażby Plus GSM, w wyniku których powstał Plus Bank. I taka „mieszanka wybuchowa” bankowości z telefonią musiała zakończyć się sukcesem.

Obecnie T-Mobile Usługi Bankowe proponuje zarówno obecnym, jak i nowym klientom, kredyt gotówkowy w wysokości do 200 000 zł z kieszonkową ratą. Co to dokładnie oznacza? A no fakt, że za każdy pożyczony 1 000 zł – miesięczna rata wyniesie Cię jedyne 15,01 zł, a także:

  • Pieniądze otrzymasz nawet w 1 dzień od zawarcia umowy
  • Jest to pożyczka online bez wizyty w oddziale. Wszystkie formalności wypełniasz w domu przez Internet
  • Składasz jedynie oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Bank nie wymaga żadnych zaświadczeń o dochodach. Weryfikuje przy tym historię kredytową w BIK
  • Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 10 lat – możesz rozłożyć zobowiązanie na przystępne raty
  • Środki przeznaczasz na dowolny cel – na zakup samochodu, spłatę zobowiązań, remont mieszkania, wyjazd lub na inną realizację planów

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 16,52%. Promocja trwa do odwołania.

Wypełnij formularz, oczekuj na telefon konsultanta, podpisz umowę i ciesz się przelewem na konto. Źródło: t-mobilebankowe.pl.

Jak wziąć kredyt przez Internet z kieszonkową ratą?

Według informacji zamieszczonych przez kredytodawcę możemy dowiedzieć się, że Kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą uzyskasz całkowicie online. Prezentujemy 3 proste kroki, które przybliżą Cię do dodatkowej gotówki.

1. Wypełnij wniosek internetowy. Podaj w nim najistotniejsze informacje, jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, adres e-mail, numer telefonu i wysokość wnioskowanej kwoty wraz z okresem kredytowania. Istotne są również dane dotyczące Twojego źródła dochodu oraz akceptacja wymaganych zgód. Wstępną decyzję o przyznaniu kredytu otrzymasz tuż po wypełnieniu wniosku. Poniżej link do strony z promocyjnym kredytem online:

Kliknij po kredyt online w T-Mobile Usługi Bankowe


2. Po kliknięciu w przycisk: „Wyślij wniosek” skontaktuje się z Tobą konsultant banku.
Przedstawi szczegóły i warunki oferty. W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej otrzymasz kolejny telefon. Masz do wyboru dwie opcje: możesz zawrzeć umowę przez telefon (opcja dostępna dla kredytu do 20 000 zł). Wówczas bank prześle Ci umowę na podany adres e-mail. Możesz także zdecydować się na umówienie wizyty kuriera, który osobiście dostarczy umowę kredytową.

3. Oczekuj na przelew z banku. Środki zostaną przesłane niezwłocznie po podpisaniu umowy przez telefon lub zweryfikowaniu dokumentów, które odeślesz za pomocą kuriera.

Wniosek o Kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą złożysz również w jednej z placówek T-Mobile Usługi Bankowe. Jeśli jesteś już klientem banku zrobisz to też za pomocą bankowości internetowej!

T-Mobile Usługi Bankowe i kredyt gotówkowy – co musisz jeszcze wiedzieć?

Faktycznie – jak zdążyliśmy napomknąć o dodatkowe środki ma prawo ubiegać się każda osoba – zarówno dotychczasowi, jak i nowi konsumenci. Co oznacza, że nie musisz posiadać konta w T-Mobile Usługi Bankowe, by móc wziąć kredyt. Dodatkowo:

  • Bank akceptuje różne źródła dochodu – w tym także umowę zlecenie/o dzieło, a także emeryturę/rentę lub inne świadczenia
  • Sam kredyt możesz spłacać automatycznie – co dokładnie przez to rozumiemy? Wystarczy, że za pośrednictwem bankowości internetowej ustawisz opcję automatycznej spłaty kredytu gotówkowego z konta osobistego. Dzięki temu nie musisz pamiętać o comiesięcznej spłacie raty!
  • Możesz pożyczyć od 500 do nawet 200 000 zł
  • Posiadasz jeden z najdłuższych okresów kredytowania na rynku – do 10 lat
  • Spłaty kredytu dokonasz na kilka sposobów – poprzez przelew ze swojego banku, automatyczną spłatę z konta, zlecenie przelewu przez bankowość telefoniczną lub Internet. UWAGA: spłaty zobowiązania nie dokonasz za pomocą zlecenia stałego!

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe to szansa na „szybki zastrzyk gotówki” i pieniądze nawet w 1 dzień od zawarcia umowy. Źródło: t-mobilebankowe.pl.

Ile kosztuje Kredyt z kieszonkową ratą?

Orientacyjne koszty oraz wysokość miesięcznej raty z łatwością sprawdzisz na stronie internetowej usługodawcy. Wykorzystaj do tego praktyczny suwak. Przykładowo, jeśli chcesz pożyczyć 3 000 zł na 12 miesięcy – to miesięczna rata wyniesie 299,66 zł. Zauważ tylko, że ostateczna wysokość zależy od tego, czy zdecydujesz się wykupić ubezpieczenie kredytu.

Oto przykład reprezentatywny kredytu w T-Mobile Usługi Bankowe:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 16,52%, całkowita kwota kredytu: 28 865,58 zł (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie zmienne: 9,99%, całkowita kwota do zapłaty: 42 343,16 zł, całkowity koszt kredytu: 13 447,58 zł (w tym: prowizja 3 932,49 zł, odsetki: 9 545,09 zł), 64-miesięcznych rat, w tym 63 równe miesięczne raty w wysokości/po: 661,61 zł, ostatnia rata 661,73 zł1. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu.

Z kieszonkową ratą stać Cię na więcej. Więcej informacji odnajdziesz na t-mobilebankowe.pl.

Z kieszonkową ratą stać Cię na więcej? Podsumowanie

Kredyt gotówkowy do 200 000 zł z kieszonkową ratą oferowany przez T-Mobile Usługi Bankowe to z pewnością interesująca propozycja, jeśli chcesz pożyczyć dużą kwotę przez Internet, bez wypełniania szeregu formalności i wizyty w banku. Jest to więc alternatywna opcja dla pożyczek pozabankowych na dowód.

Na uwagę zasługuje także prosta i przejrzysta forma oferty oraz szybkość decyzji – co w dobie dzisiejszej konsumpcji jest niezwykle cenne.

Źródło:

1. https://pozyczka-online.info/kredyt-gotowkowy-t-mobile/#


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły