T-mobile sesje przychodzące i wychodzące

T-Mobile usługi bankowe

Od czego zależą godziny księgowania w T-mobile Bank?

Godziny, w których przelewy pieniężne są księgowane w T-mobile Banku zależą od funkcjonowania systemu ELIXIR. ELIXIR to System Elektronicznej Izby Rozliczeniowej. Jego zadaniem jest przede wszystkim usprawnienie procesu przelewania środków pomiędzy poszczególnymi bankami. Tym samym wpływa na przelewy między osobami fizycznymi, firmami i innymi instytucjami. W ramach działania systemu ELIXIR przelewy są realizowane każdego dnia w ramach trzech sesji rozliczeniowych. Odbywają się one w dni robocze od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem od tej reguły są dwa dni – Wigilia i Sylwester (24 i 31 grudnia). Wówczas sesje są tylko dwie – poranna i południowa. Okazuje się więc, że kluczowe znaczenie ma godzina wykonania przelewu. To od niej zależy, kiedy pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie docelowym.

t-mobile sesje

T-Mobile sesje wychodzące

Przelew zostanie wysłany z banku o godzinie:

9.30 (przelew musi być zlecony do 8:20)  13:30 (przelew musi być zlecony do 12:20) 16:00 (przelew musi być zlecony do 15:10)

T-Mobile sesje przychodzące

Przelew zostanie zaksięgowany na rachunku banku o godzinie:

11:00 – 11:30  15:00 – 15:30  17:00 – 17:30

T-mobile Bank –  krótka historia

T-Mobile Bank, a więc T-Mobile Usługi Bankowe to owoc długotrwałej współpracy marki T-Mobile oraz Alior Banku. Celem było stworzenie najlepszej i najbardziej korzystnej na rynku oferty bankowej. Oferta T-Mobile Banku oparta jest na bazie sprawdzonych i cenionych rozwiązań Alior Sync. Oferta banku skierowana jest oczywiście  do wszystkich, ale klienci T-Mobile dodatkowo mogą liczyć na nowe usługi, które poprawiają ich współpracę z operatorem telekomunikacyjnym. Kredyt w banku T-mobile można wziąć online, bez zaświadczeń o dochodach, ponieważ sprawdzana jest historia w BIK.

Kiedy dojdzie przelew w T-mobile?

Czas przelewu środków pieniężnych między dwoma bankami (bankiem nadawcy i bankiem odbiorcy) uzależniony jest przede wszystkim od godzin księgowania, które w nich obowiązują. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat i uzyskać bardziej szczegółowe informacje na ten temat, warto zapoznać się ze specjalnym kalkulatorem.

Autor wpisu: Stanisław

08.07.2018|Banki|
Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

  1. Michał 22 lutego 2019 at 09:19 - Odpowiedz

    A czemu nie podano granicznych godzin składania dyspozycji przelewu