Tani Kredyt – opinie klientów i recenzja

Weź pożyczkę

tani kredyt logotani kredyt opinie

Szczegóły oferty:

 • Maksymalna kwota pierwszej pożyczki:1500 zł na 60 dni
 • Pierwsza pożyczka za darmo?Tak.
 • Online, w 15 minut, bez formalności?Proces pożyczkowy może się wydłużyć, jeśli konsument posiada konto w innym banku niż firma pożyczkowa. Wówczas bowiem, opłata za rejestrację konta może dotrzeć z opóźnieniem – zgodnie z sesją przelewów międzybankowych.

Na silnie konkurencyjnym rynku pożyczkowym wciąż nie brakuje nowych graczy. Do tego grona zalicza się między innymi firma Tani Kredyt, działająca na rynku od nieco ponad 3 lat. Oferuje ona pożyczki krótkoterminowe w dość atrakcyjnych kwotach i jasno przewidzianych warunkach. Przyjrzyjmy się temu dokładniej.

Tani Kredyt — nasza opinia

TaniKredyt nie jest samodzielnym pożyczkodawcą. Firma ta należy do łotewskiego koncernu finansowego Alfa Finance sp. z.o.o., który w Polsce rozpoczął działalność w połowie 2015 roku. Specjalnością TaniKredyt jest oferowanie pożyczek krótkoterminowych w kwotach do 7000 złotych, a do bliższego przyjrzenia się ofercie zachęca przejrzyście rozplanowana witryna internetowa firmy. Kalkulator pożyczkowy w przejrzysty sposób informuje o promocji pierwszej darmowej pożyczki, a także kosztów każdego kolejnego zobowiązania. Ponadto, firma przedstawia swoją ofertę jako atrakcyjną finansowo, szybką w uzyskaniu i pozbawioną prowizji dla nowych konsumentów.

Warto docenić rozbudowane sposoby komunikacji z firmą, bowiem odbywa się to za pomocą rozmowy telefonicznej, czatu, rozmowy na Facebooku lub wiadomości e-mail.

 

Pożyczka w TaniKredyt  jakie warunki należy spełnić?

TaniKredyt na wstępie określa jasne warunki dla tych klientów, którzy chcą skorzystać z usług firmy i nie wiedzą, czy mają prawo do ubiegania się o zobowiązanie pożyczkowe. Należy spełnić poniższe warunki.

 • Konieczne jest bycie w wieku od 20 do 75 lat.
 • Posiadać ważny dowód osobisty.
 • Być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Posiadać aktywny Profil Klienta na stronie internetowej.
 • Nie widnieć w żadnym rejestrze dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.
 • Mieć konto bankowe.
 • Posiadać aktywny numer telefonu komórkowego.

Złóż wniosek Tani Kredyt

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy przez Tani Kredyt

Typowo dla firmy pożyczkowych, TaniKredyt sprawdza dane swoich potencjalnych klientów w bazach dłużników i rejestrach finansowych. Celem jest ocenienie w ten sposób zdolności kredytowej i sprawdzenie historii spłaty dotychczasowych zobowiązań. W przypadku opisywanego pożyczkodawcy, bazy te są dość nietypowe.

 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.
 • EUCB – European Union Credit Bureau.
 • Bazy danych uczestników Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej.

TaniKredyt nie sprawdza np. Biura Informacji Kredytowej (BIK).

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Będąc nowym klientem opisywanej firmy, przysługuje nam pierwsza pożyczka za darmo. W ramach tej oferty, można zaciągnąć od 200 złotych w dolnym zakresie do 3100 złotych w kwocie maksymalnej. Termin spłaty można ustalić na nie mniej niż 5 dni i nie maksymalnie niż 30 dni, czyli miesiąc. Pożyczka w tej taryfie jest całkowicie darmowa, czyli nie zawiera w sobie kosztów prowizji i odsetek.

Za drugim i kolejnym razem z kolei, klienci TaniKredyt mają już do dyspozycji pełne kwoty pożyczek. Minimalna wartość nie ulega zmianie i nadal wynosi 200 złotych, jednak maksymalna rośnie niemal dwukrotnie — to 7000 złotych. Termin spłaty, również bez zmian, można dobrać na minimalnie 5 dni a maksymalnie na 30 dni (miesiąc). Druga i każda kolejna pożyczka jest płatna, zawierając w sobie kosz odsetek i prowizji.

Przykładowy koszt pożyczki przedstawiamy na poniższym, reprezentatywnym przykładzie.

 • Pożyczając 4000 złotych na 30 dni (miesiąc), odsetki umowne wynoszą 33 złote, a prowizja 1098 złotych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) przy tym to 1969,83%. Łącznie w dniu spłaty należy zatem zwrócić 5131 złotych.

TaniKredyt — czy są wymagane jakieś formalności?

W rozmowie z konsultantem firmy przekazano nam, że podczas procesu ubiegania się o pożyczkę firma zazwyczaj nie zwraca się z prośbą o przedstawienie zaświadczenia dokumentującego zarobek i zatrudnienie. Jednakże, w zależności od weryfikacji danych klienta, prośba o przedstawienie takich dokumentów może zostać zastosowana, do czego prawo sobie zastrzega firma.

Złóż wniosek Tani Kredyt

W jakim banku TaniKredyt ma konto i jak długo trzeba czekać na przelew?

Firma TaniKredyt ma swoje rachunki bankowe w następujących placówkach.

 • Bank PKO.
 • mBank.
 • Millenium Bank.
 • Alior Bank.
 • Santander Bank.
 • Pekao Bank.

Klienci wspomnianych wyżej placówek mają największe szanse na szybkie uzyskanie pożyczki na swoim koncie — w zależności od pory dnia, może to być nawet od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Konsumenci mający rachunki w innych placówkach, będą musieli poczekać nawet do 24 godzin, w zależności od godziny sesji przychodzącej w danym banku.

Podsumowanie – zalety i wady pożyczki w Tani Kredyt

Zalety

 • Przejrzyście rozplanowana witryna internetowa.
 • Oferta pierwszej darmowej pożyczki do 3100 złotych.
 • Wysoka kwota pożyczki dla stałych klientów — 7000 złotych.
 • Brak weryfikacji Biura Informacji Kredytowej (BIK).
 • Szerokie granice wiekowe — od 18 lat do 75 lat.
 • Międzynarodowa, ustabilizowana pozycja firmy.

Wady

 • Weryfikowanie w zagranicznych rejestrach finansowych.
 • Czasami firma może ubiegać się o przedstawienie zaświadczenia dokumentującego comiesięczne zarobki i fakt bycia zatrudnionym.

Kontakt:

e-mail: info@tanikredyt.pl

tel.:  223802373

Złóż wniosek Tani Kredyt

Sytuacja w firmie Tani Kredyt w 2019 roku

Tani Kredyt jest jedną z najciekawszych ofert pożyczkowych w 2019 roku – oferuje klientom szybkie i bezpieczne chwilówki online przy minimum formalności. Należąca do łotewskiego Alfa Finance firma szybko zbudowała pozycję godnego zaufania pożyczkodawcy, dzielnie zabiegając o klientów potrzebujących w 2019 roku pilnych środków finansowych na duże kwoty.

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki – 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki – 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat – 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 8400,22 zł; RRSO – 119,26%.

Jeżeli jesteś klientem Tanikredyt, podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej. Pomóż innym w podjęciu decyzji i napisz, jakie masz doświadczenia z tą firmą.

Złóż wniosek Tani Kredyt

Dane firmy

Firmą – matką marki Tani Kredyt jest firma Alfa Finance z siedzibą w Warszawie. Spółka może pochwalić się sporym kapitałem zakładowym, co wskazuje na dużą stabilność finansową.

Dane spółki Alfa Finance Sp. z o.o

Członkowie zarządu:Janis Kulikovskis Ingars Zagorskis
REGON:362517837
KRS:0000579136
NIP:5252632179
Kapitał spółki:3200000 zł
Adres:Alfa Finance Sp. z o.o ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 428 00-695 Warszawa

Autor wpisu: Michał Frankowski

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. Emil 28 listopada 2018 at 11:36 - Odpowiedz

  Darmowa pożyczka na ponad 3 tys to dobra opcja! Potem można pożyczać gdzie indziej ;)