Teleratka – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
3.5
Ocena użytkowników
3.5
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Konto w banku
Zaświadczenie o zarobkach
Maks. pierwsza pożyczka
500 - 3 000 zł
Złóż wniosek w Teleratka

Siedziba firmy

Adres:

LoanMe Sp. zo.o

Aleje Jerozolimskie 99/9

02-001 Warszawa Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 205,000 PLN
KRS: 0000544100
NIP: 527-272-96-11
REGON: 360839407
Prowizja15,49%
Wymagane konto bankoweTak
Kwota500 - 3 000 zł
Oprocentowanie7,20 %
RRSO462,80 %
Okres spłaty5 tygodni
Pierwsza pożyczka gratisNie
Wiek pożyczkobiorcy18 - 75 lat
Maks. pierwsza pożyczka500 - 3 000 zł
Maks. kolejna pożyczka3000 zł
Sposób weryfikacjiKontomatik
Metoda wypłatyZwykły przelew
Czas wypłaty24 godziny

Przykład reprezentytywny: (Oferta dla Klienta Indywidualnego): Dla pożyczki w kwocie 1000 zł udzielonej na 5 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 1162,38 zł (w tym prowizja 155,75 zł) dla oprocentowania 7.2%, opłata przygotowawcza 0 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 232,48 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 462,89%. Minimalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 462,91%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.07.2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Teleratka specjalizuje się w proponowaniu takiego produktu, jak szybka i wygodna pożyczka online, o którą możesz ubiegać się bez wychodzenia z domu. Ta nowa marka na rynku łączy w sobie nowoczesne usługi finansowe z innowacyjnym podejściem do rozporządzania swoim portfelem finansowym. Oto krótka recenzja i opinie klientów na temat Teleratki.

Teleratka – nowa marka na rynku pożyczek pozabankowych

Pożyczki na raty to jeden z produktów finansowych przekonujący do siebie coraz większe grono zadowolonych klientów. Wie coś o tym Teleratka, będąca marką należącą do Affiliate Partners z siedzibą w Warszawie. Ten brand jest znakiem towarowym firmy LoanMe, która pożycza gotówkę w 100% online i bez wychodzenia z domu.

Teleratka posiada więc niemal identyczne kryteria i wymogi, co jej protoplasta LoanMe. W swojej ofercie ma pożyczki udzielane na kwoty od 500 zł do 3 000 zł. I co niezwykle istotne, już korzystając pierwszy raz oferty tej firmy, możesz zawnioskować o maksymalną kwotę! Z kolei, okres kredytowania wynosi: 5 tygodni.

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Jak podkreśla sama firma, Teleratka powstała po to, aby spełniać marzenia swoich klientów oraz być na wyciągnięcie ręki każdego – kto pilnie potrzebuje pomocy finansowej1. Jak to wygląda w praktyce? Ile kosztuje pożyczka w Teleratce?

Spójrzmy na przykład reprezentatywny dla pożyczki w kwocie 1 000 zł udzielonej na 5 tygodni:

całkowita kwota do zapłaty wynosi 1162,38 zł (w tym prowizja 155,75 zł) dla oprocentowania 7.2%, opłata przygotowawcza 0 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 232,48 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 462,89%. Minimalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 462,91%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.07.2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Dla kogo jest oferta Teleratki?

Jako pochodna firmy LoanMe, Teleratka posiada identyczne kryteria wobec osób ubiegających się o dodatkową gotówkę. Najważniejsze z nich to:

 • pełnoletność. Aby móc ubiegać się o pożyczkę, musisz mieć ukończone przynajmniej 18 lat (górna granica wynosi 75 lat),
 • polskie obywatelstwo i zameldowanie na terenie Polski,
 • aktywny rachunek bankowy w banku mającym siedzibę w Polsce,
 • ważny e-mail oraz numer telefonu,
 • zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki. Teleratka wymaga udokumentowania miesięcznego dochodu w wysokości minimum 1 000 zł. W rzeczywistości wystarczy zwykłe oświadczenie, w którym wskazujesz źródło swoich dochodów.
Źródło: teleratka.pl

Pamiętaj również, że każda decyzja o przyznaniu zobowiązania rozpatrywana jest indywidualnie i zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. W przeciwnym razie firma może odmówić pożyczenia środków.

Jakie bazy sprawdza Teleratka?

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę rzędu kilku tysięcy złotych, to każda wiarygodna firma musi mieć pewność, że jesteś w stanie oddać dług w terminie. Dlatego Teleratka dokładnie analizuje historię kredytową konsumentów. Przed zatwierdzeniem wniosku online weryfikuje wewnętrzne bazy dłużników.

 • BIK,
 • KRD,
 • BIG “InfoMonitor,
 • ZBP,
 • KBIG,
 • CRIF.

Co zatem, jeśli posiadasz negatywną historię kredytową? Teleratka do każdego złożonego wniosku podchodzi indywidualnie. Wpisy w bazach dłużników niekoniecznie muszą stanowić przeszkodę w otrzymaniu dodatkowej gotówki!

Pożyczka w Teleratce krok po kroku

Teleratka to szybka i wygodna pożyczka dostępna w całości przez internet. Podobnie też, jak klasyczne pożyczki pozabankowe, niesie ze sobą minimum formalności i prostotę wnioskowania.

Aby otrzymać pieniądze, wystarczy kilka prostych kroków.

1. Wejdź na stronę teleratka.pl i na suwaku pożyczkowym wybierz kwotę wraz z opcjonalnym terminem spłaty zobowiązania. Do wyboru masz sumy od 500 zł do 3 000 zł na 5 tygodni.

2. Kliknij przycisk “Weź pożyczkę”. Zostaniesz przeniesiony do formularza, który musisz uzupełnić o najważniejsze informacje: imię i nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, e-mail, numer telefonu, a także aktualny adres zamieszkania. Nie zapomnij zaznaczyć zgód, m.in. na przetwarzanie danych osobowych oraz wymaganych oświadczeń.

3. Zweryfikuj tożsamość. Teleratka sprawdzi informacje podane we wniosku, korzystając z szybkiej usługi Kontomatik lub Instantor. Nie musisz zatem wykonywać żadnego przelewu na konto firmy!

4. Poczekaj na decyzję pożyczkową, która nadejdzie w ciągu kilku minut.

5. Odbierz telefon od konsultanta, który zweryfikuje podane przez Ciebie dane.

6. Po akceptacji wniosku oczekuj na zastrzyk gotówki! Jak podkreśla Teleratka, przelew na koncie otrzymasz najpóźniej do następnego dnia roboczego. Wszystko zależne jest od sesji Elixir i czasu księgowania przelewów przez Twój bank.

7. Przeznacz pożyczkę na dowolny cel i spłać zobowiązanie w terminie.

Problem ze spłatą zadłużenia – co robi Teleratka?

Widniejące w internecie opinie klientów na temat Teleratki nie niosą ze sobą negatywnych przesłanek. Jednak, co w przypadku, gdy dosięgnie Cię problem spłaty zobowiązania? Teleratka nie przewiduje zmian terminu spłaty rat. Natomiast, jeśli nie jesteś w stanie sprostać terminom pożyczki, oferuje pomoc telefoniczną pod numerem: 22 377 78 00. Firma deklaruje, że postara się pomóc swojemu klientowi, który znalazł się w kłopotliwej sytuacji.

Weryfikacja klientów w Teleratka to klasyczna procedura, z jaką spotkasz się u większości pożyczkodawców. Źródło: teleratka.pl

W kiepskim położeniu znajdziesz się, gdy pomimo problemów będziesz unikał kontaktu z pożyczkodawcą. Teleratka ma prawo naliczać odsetki za opóźnioną płatność i co więcej – nie omieszka dokonać wpisu do rejestrów dłużników prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej. Oznacza to, że w przyszłości możesz mieć duży problem z uzyskaniem kredytu w banku czy zwykłej chwilówki online. Co więcej, Twoja wiarygodność kredytowa zmaleje, a dalsze działania w imieniu pożyczkodawcy podejmie firma windykacyjna, czego konsekwencje z całą pewnością odczujesz w swoim życiu finansowym.Źródło:

1. Strona Teleratki, https://teleratka.pl/

Opinie o Teleratka (1)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • J
  J
  Jan
  17.03.2021, 09:47

  Polecam, nie miałem z nimi żadnych problemów.

Podobne artykuły
Sprawdź ofertę!