Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł w Smartney!

Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł w Smartney!

Musimy szczerze przyznać, że co nowsze propozycje pożyczkodawców przebojem wdzierają się na szczyty list promocji. Raczkująca na rynku pożyczek online – firma Smartney wyszła do swoich klientów z atrakcyjną inicjatywą. W ramach oferty “Test na 60 dni” – pożyczasz od 1 000 do 50 000 zł, które oddajesz bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ciągu 60 dni. Promocja obowiązuje od 8 listopada i potrwa do 31 stycznia 2020 roku. Brzmi nieźle, ale zapoznajmy się jeszcze z jej szczegółami.

Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł w Smartney – wysokie kwoty i rewolucyjnie hot-oferta!

Jesteś miłośnikiem zniżek, upustów, wyprzedaży? Należysz do tych osób, dla których zwykła pożyczka to za mało? W takim razie mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Od kilku dni firma Smartney wypuściła na rynek nowy produkt finansowy. W najnowszej promocji, biorąc pożyczkę masz możliwość spłacać ją zgodnie z ustalonym harmonogramem – albo oddać całą kwotę w ciągu 60 dni bez ponoszenia dodatkowych kosztów i prowizji. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Jak dokładnie skorzystać z “Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł”?

Bardzo prosto! Od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz 60 dni, aby zwrócić całość zobowiązania, dokładnie w takiej samej kwocie, jaką pożyczałeś. Pamiętaj jednak, że brak spłaty w terminie 2 miesięcy oznacza rezygnację z udziału w promocji! W takim przypadku pożyczoną sumę regulujesz w ratach, zgodnie z harmonogramem spłat, który ustaliłeś w umowie (dodatkowo widoczny jest na Twoim Profilu w Strefie Klienta). Promocja trwa od 8 listopada i zakończy się 31 stycznia 2020 roku.

Testuj za 0 zł – jak działa promocja?

Sztandarowa promocja Smartney jest produktem dość nietypowym, który może zainteresować nie tylko nowych klientów stawiających swoje pierwsze kroki w pożyczkach online – ale i tych nieco bardziej doświadczonych i wymagających konsumentów.

Zanim jednak zdecydujesz się na udział w promocji, poświęćmy chwilę czasu na analizę parametrów “Testuj na 60 dni za 0 zł”. W końcu najważniejsze jest poznanie kosztów, które związane są z zaciągnięciem pożyczki. Jak się przedstawiają?

Przykładowo, jeśli potrzebujesz 8 000 zł na okres 12 miesięcy – to Twoja miesięczna rata wyniesie 773,66 zł przy RRSO 32,34%. Oto najważniejsze szczegółowe informacje:

 • Kwota wnioskowania – 8 000 zł
 • Okres spłaty – 12 miesięcy
 • Odsetki – 485,56 zł
 • Prowizja – 800,00 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty – 9285,56 zł

Zatem, jeśli zdecydujesz na “testowanie pożyczki na 60 dni” – pierwszą ratę regulujesz zgodnie z harmonogramem, a w 60-ty dzień:

 • Czyli w ostatni dzień na zwrot pożyczki bez dodatkowych kosztów, zwracasz całą otrzymaną kwotę zobowiązania, pomniejszoną o dotychczas spłacone raty.
 • To Ty decydujesz czy zatrzymujesz pożyczkę na cały okres kredytowania, czy oddajesz całą kwotę bez kosztów w ciągu 60 dni.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji „Testuj do 60 dni za o zł” w Smartney to wejdź na stronę pożyczkodawcy i spłać całość zobowiązania w ciągu 60 dni. Źródło: smartney.pl 

Zasady promocji w Smartney

Abstrahując już od kwestii działania samej promocji – równie istotne są warunki, jakie Smartney stawia przed przyszłym pożyczkobiorcą. Tutaj możesz być nieco zaskoczonym, bo “Testuj pożyczkę na 60 dni za 0 zł” skierowane jest do wszystkich – nowych, jak i stałych klientów. Niemniej jednak, musisz przed tym wypełnić kilka podstawowych kryteriów. Są to:

 • Wiek od 25 do 70 lat
 • Osobisty rachunek bankowy
 • Ważny dowód osobisty
 • Dobra zdolność kredytowa w rejestrach dłużników
 • Adres e-mail oraz polski numer telefonu
 • Polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terenie kraju

Wówczas, gdy spełnisz wszystkie powyższe warunki i złożysz wniosek o pożyczkę, to organizator – a więc Smartney udzieli Ci rabatu od kosztów związanych z Kredytem w wysokości Całkowitego Kosztu Kredytu (który zostanie Ci anulowany i wynosić będzie 0 zł)1.

Smartney nie wymaga ani zaświadczeń o dochodach od pracodawcy, ani wyciągu z renty/emerytury. Wszystkie formalności ograniczone są do minimum.

Jak wnioskować o pożyczkę w Smartney? To proste!

Jeśli przygotowana przez pożyczkodawcę promocja przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś z niej skorzystać wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

1. Do 31 stycznia 2020 roku złóż wniosek o pożyczkę w Smartney. Ustal, ile potrzebujesz pieniędzy i na jak długo. Pamiętaj, że możesz ubiegać się od 1 000 do 50 000 zł, na okres od 12 do 50 miesięcy. Odnośnik do pożyczki podsyłamy poniżej:

Kliknij po pożyczkę w Smartney


2. Kliknij w przycisk: “Złóż wniosek”.
Zostaniesz odesłany do formularza. Będąc stałym klientem musisz zalogować się do Panelu, a jako nowy klient – zarejestruj się. Podaj imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, e-mail, a także potwierdź regulamin i wymagane zgody. Kliknij przyciska “Dalej”.

3. Potwierdź tożsamość. Do wyboru masz jedną z 3 form weryfikacji:

 • Przelew tradycyjny
 • Błyskawiczny przelew Blue Media
 • Aplikacja Kontomatik

4. Zaakceptuj ofertę.

5. To wszystko! Teraz pozostaje oczekiwać na przelew od pożyczkodawcy.

Smartney wykazuje się dużą innowacyjnością – weryfikuje swoich konsumentów sprawdzając informacje z rachunku bankowego. Skraca to czas oczekiwania na decyzję o dofinansowaniu, nawet do 1 minuty2.

Prosty i szybki wniosek pożyczkowy powinien zająć Ci kilka minut. Pamiętaj, aby podać w nim wyłącznie prawdziwe dane. Źródło: smartney.pl

Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł w Smartney – czy to się opłaca?

Propozycja Smartney to oferta dla zwolenników szybkich pożyczek, którzy pomimo znacznie krótszego terminu spłaty – chcą, a przede wszystkim dysponują wolnymi środkami w budżecie. Dla polepszenia nastrojów dodamy też, że cały proces dokonasz w 100% online bez konieczności ruszania się z domu. No i masz możliwość zaciągnięcia naprawdę pokaźnej sumy – do 60 000 zł.

Wyjątkowo atrakcyjne warunki, wniosek online oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa to główne wyznaczniki Smartney. Źródło: smartney.pl

Dlatego, jeśli nie uda Ci się spłacić zobowiązania w ciągu promocyjnych 60 dni to dokonasz tego w ustalonym harmonogramie rat. Oczywiście, jak przed każdą decyzją wiążącą się z finansami, zastanów się czy pożyczka online nie jest dla Ciebie zbyt obciążająca. Jeśli nie, to kto wie – może jest to rozwiązanie szyte na miarę Twoich wydatków!

Źródło:

1. Strona oficjalna Smartney, https://www.smartney.pl/60dni

2. Regulamin promocji „Test 60 dni” organizowanej przez Smartney, https://www.smartney.pl/docs/Regulamin-promocji-Test-60-dni.pdf

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Vindix
03.04.2020
Vindix wzywa do zapłaty długu? Zobacz, jak się bronić!
Vindix – co to jest? Vindix jako firma windykacyjna skupia się przede wszystkim na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Dlatego też, jak możemy przeczytać na stronie firmowej Vindix, spółka oferuje kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Do usług znajdujących się w portfolio Vindix zalicza się także budowa strategii windykacyjnej, wycena wierzytelności oraz […]
02.04.2020
BEST – czym się zajmuje i jak traktuje dłużników?
BEST – co to za firma? BEST S.A. to jeden z największych podmiotów windykacyjnych, działających na polskim rynku. Firma założona została w 1994 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe S.A. Zajmowała się wówczas sprzedażą ratalną i doradztwem w zakresie pośrednictwa kredytowego. W 2002 roku firma BEST przeszła zmiany reorganizacyjne, których pokłosiem było […]
Ranking chwilówek
02.04.2020
Ranking chwilówek – kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki online
Pożyczki pozabankowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów jako wygodne i szybko dostępne źródło wsparcia finansowego. Poszukując najlepszej oferty, warto skorzystać z zestawień gromadzących tylko te, które zasługują na zaufanie konsumenta. Przedstawiamy nasz najnowszy ranking chwilówek, który pozwoli szybko znaleźć bezpieczne pożyczki. Ranking chwilówek – kwiecień 2020 Chwilówki online cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów na przestrzeni […]
02.04.2020
Arvato do mnie wydzwania. Co robić?
Arvato – co to za firma? Arvato Financial Solutions to międzynarodowa firma windykacyjna świadcząca m.in. takie usługi jak monitoring płatności, windykacja należności, skup wierzytelności czy globalna platforma windykacyjna. Polski oddział firmy mieści się w Poznaniu. Arvato Polska obsługuje m.in. klientów z sektora finansowego, w tym tak znanych pożyczkodawców jak Hapipożyczki, MoneyMan czy Vivus. Podmiot ten […]
Ranking pożyczek ratalnych: luty 2020. Najlepsze pożyczki na raty
02.04.2020
Ranking pożyczek ratalnych: kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki na raty
Legitymując się dowodem osobistym i spełniając niewygórowane kryteria, można otrzymać pozabankowe pożyczki na raty. Są to pożyczki długoterminowe, gdyż suma do spłaty zostaje rozłożona na dłuższy czas. To atrakcyjna alternatywa dla kredytów bankowych. Brak wystarczającej gotówki na większe wydatki to nie koniec świata. Jak widać, pozabankowe pożyczki ratalne na kwiecień nie kosztują tak wiele, jak przed […]
pozyczki prywatne
01.04.2020
Pożyczki prywatne – czy pożyczka prywatna jest bezpieczna? Opinie
Poza kredytami udzielanymi przez banki oraz pożyczkami, w których specjalizują się profesjonalne firmy pozabankowe, leży mroczne królestwo pożyczek prywatnych. Czym charakteryzuje się ten typ finansowania? I najważniejsze – czy pożyczki prywatne są bezpieczne? Przemierzając miasto, możemy natknąć się na karteczki z napisem „prywatne pożyczki od ręki” na tablicach ogłoszeń. Otwierając lokalną gazetę, często ujrzymy dużą […]