Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł w Smartney!

Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł w Smartney!

Musimy szczerze przyznać, że co nowsze propozycje pożyczkodawców przebojem wdzierają się na szczyty list promocji. Raczkująca na rynku pożyczek online – firma Smartney wyszła do swoich klientów z atrakcyjną inicjatywą. W ramach oferty “Test na 60 dni” – pożyczasz od 1 000 do 50 000 zł, które oddajesz bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ciągu 60 dni. Promocja obowiązuje od 8 listopada i potrwa do 31 stycznia 2020 roku. Brzmi nieźle, ale zapoznajmy się jeszcze z jej szczegółami.

Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł w Smartney – wysokie kwoty i rewolucyjnie hot-oferta!

Jesteś miłośnikiem zniżek, upustów, wyprzedaży? Należysz do tych osób, dla których zwykła pożyczka to za mało? W takim razie mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Od kilku dni firma Smartney wypuściła na rynek nowy produkt finansowy. W najnowszej promocji, biorąc pożyczkę masz możliwość spłacać ją zgodnie z ustalonym harmonogramem – albo oddać całą kwotę w ciągu 60 dni bez ponoszenia dodatkowych kosztów i prowizji. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Jak dokładnie skorzystać z “Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł”?

Bardzo prosto! Od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz 60 dni, aby zwrócić całość zobowiązania, dokładnie w takiej samej kwocie, jaką pożyczałeś. Pamiętaj jednak, że brak spłaty w terminie 2 miesięcy oznacza rezygnację z udziału w promocji! W takim przypadku pożyczoną sumę regulujesz w ratach, zgodnie z harmonogramem spłat, który ustaliłeś w umowie (dodatkowo widoczny jest na Twoim Profilu w Strefie Klienta). Promocja trwa od 8 listopada i zakończy się 31 stycznia 2020 roku.

Testuj za 0 zł – jak działa promocja?

Sztandarowa promocja Smartney jest produktem dość nietypowym, który może zainteresować nie tylko nowych klientów stawiających swoje pierwsze kroki w pożyczkach online – ale i tych nieco bardziej doświadczonych i wymagających konsumentów.

Zanim jednak zdecydujesz się na udział w promocji, poświęćmy chwilę czasu na analizę parametrów “Testuj na 60 dni za 0 zł”. W końcu najważniejsze jest poznanie kosztów, które związane są z zaciągnięciem pożyczki. Jak się przedstawiają?

Przykładowo, jeśli potrzebujesz 8 000 zł na okres 12 miesięcy – to Twoja miesięczna rata wyniesie 773,66 zł przy RRSO 32,34%. Oto najważniejsze szczegółowe informacje:

 • Kwota wnioskowania – 8 000 zł
 • Okres spłaty – 12 miesięcy
 • Odsetki – 485,56 zł
 • Prowizja – 800,00 zł
 • Całkowita kwota do zapłaty – 9285,56 zł

Zatem, jeśli zdecydujesz na “testowanie pożyczki na 60 dni” – pierwszą ratę regulujesz zgodnie z harmonogramem, a w 60-ty dzień:

 • Czyli w ostatni dzień na zwrot pożyczki bez dodatkowych kosztów, zwracasz całą otrzymaną kwotę zobowiązania, pomniejszoną o dotychczas spłacone raty.
 • To Ty decydujesz czy zatrzymujesz pożyczkę na cały okres kredytowania, czy oddajesz całą kwotę bez kosztów w ciągu 60 dni.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji „Testuj do 60 dni za o zł” w Smartney to wejdź na stronę pożyczkodawcy i spłać całość zobowiązania w ciągu 60 dni. Źródło: smartney.pl 

Zasady promocji w Smartney

Abstrahując już od kwestii działania samej promocji – równie istotne są warunki, jakie Smartney stawia przed przyszłym pożyczkobiorcą. Tutaj możesz być nieco zaskoczonym, bo “Testuj pożyczkę na 60 dni za 0 zł” skierowane jest do wszystkich – nowych, jak i stałych klientów. Niemniej jednak, musisz przed tym wypełnić kilka podstawowych kryteriów. Są to:

 • Wiek od 25 do 70 lat
 • Osobisty rachunek bankowy
 • Ważny dowód osobisty
 • Dobra zdolność kredytowa w rejestrach dłużników
 • Adres e-mail oraz polski numer telefonu
 • Polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terenie kraju

Wówczas, gdy spełnisz wszystkie powyższe warunki i złożysz wniosek o pożyczkę, to organizator – a więc Smartney udzieli Ci rabatu od kosztów związanych z Kredytem w wysokości Całkowitego Kosztu Kredytu (który zostanie Ci anulowany i wynosić będzie 0 zł)1.

Smartney nie wymaga ani zaświadczeń o dochodach od pracodawcy, ani wyciągu z renty/emerytury. Wszystkie formalności ograniczone są do minimum.

Jak wnioskować o pożyczkę w Smartney? To proste!

Jeśli przygotowana przez pożyczkodawcę promocja przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś z niej skorzystać wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

1. Do 31 stycznia 2020 roku złóż wniosek o pożyczkę w Smartney. Ustal, ile potrzebujesz pieniędzy i na jak długo. Pamiętaj, że możesz ubiegać się od 1 000 do 50 000 zł, na okres od 12 do 50 miesięcy. Odnośnik do pożyczki podsyłamy poniżej:

Kliknij po pożyczkę w Smartney


2. Kliknij w przycisk: “Złóż wniosek”.
Zostaniesz odesłany do formularza. Będąc stałym klientem musisz zalogować się do Panelu, a jako nowy klient – zarejestruj się. Podaj imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, e-mail, a także potwierdź regulamin i wymagane zgody. Kliknij przyciska “Dalej”.

3. Potwierdź tożsamość. Do wyboru masz jedną z 3 form weryfikacji:

 • Przelew tradycyjny
 • Błyskawiczny przelew Blue Media
 • Aplikacja Kontomatik

4. Zaakceptuj ofertę.

5. To wszystko! Teraz pozostaje oczekiwać na przelew od pożyczkodawcy.

Smartney wykazuje się dużą innowacyjnością – weryfikuje swoich konsumentów sprawdzając informacje z rachunku bankowego. Skraca to czas oczekiwania na decyzję o dofinansowaniu, nawet do 1 minuty2.

Prosty i szybki wniosek pożyczkowy powinien zająć Ci kilka minut. Pamiętaj, aby podać w nim wyłącznie prawdziwe dane. Źródło: smartney.pl

Testuj pożyczkę do 60 dni za 0 zł w Smartney – czy to się opłaca?

Propozycja Smartney to oferta dla zwolenników szybkich pożyczek, którzy pomimo znacznie krótszego terminu spłaty – chcą, a przede wszystkim dysponują wolnymi środkami w budżecie. Dla polepszenia nastrojów dodamy też, że cały proces dokonasz w 100% online bez konieczności ruszania się z domu. No i masz możliwość zaciągnięcia naprawdę pokaźnej sumy – do 60 000 zł.

Wyjątkowo atrakcyjne warunki, wniosek online oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa to główne wyznaczniki Smartney. Źródło: smartney.pl

Dlatego, jeśli nie uda Ci się spłacić zobowiązania w ciągu promocyjnych 60 dni to dokonasz tego w ustalonym harmonogramie rat. Oczywiście, jak przed każdą decyzją wiążącą się z finansami, zastanów się czy pożyczka online nie jest dla Ciebie zbyt obciążająca. Jeśli nie, to kto wie – może jest to rozwiązanie szyte na miarę Twoich wydatków!

Źródło:

1. Strona oficjalna Smartney, https://www.smartney.pl/60dni

2. Regulamin promocji „Test 60 dni” organizowanej przez Smartney, https://www.smartney.pl/docs/Regulamin-promocji-Test-60-dni.pdf


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły