Trend Capital – pożyczka pomostowa dla biznesu

Oferta nieaktywna, sprawdź polecane oferty:
Opinie:
4,2/5
Okres spłaty
1 miesiąc
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
? od 300 zł do 3000 zł
Czas wypłaty
od 15 minut
? Jest to uzależnione od banku, w którym jest rachunek oraz od godzin sesji księgowania
Kwota
300 - 15 000 zł

1388 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
2.
taRata pożyczka online
Okres spłaty
3 - 36 miesięcy
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
? Zależnie od oferty pożyczkodawcy
Czas wypłaty
max 15 minut
Kwota
100 - 60 000 zł

1767 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
4,5/5
Okres spłaty
7 - 61 dni
? 30 dni 61 dni 2 raty
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
? Do 3 000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
300 - 5 000 zł

1349 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
3,9/5
Okres spłaty
61 - 90 dni
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
100 - 10 000 zł

1638 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
5.
Pożyczka online - Hajsonline
Okres spłaty
1 miesiąc
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
100 - 5 000 zł

791 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Chwilówki online
Opinie:
3,7/5
Okres spłaty
4 - 50 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy
21 - 80 lat
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
1 000 - 30 000 zł

1643 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Okres spłaty
6 - 120 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy
21 - 70 lat
Czas wypłaty
30 minut
Kwota
1 000 - 150 000 zł

2103 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
3.
taRata pożyczka online
Okres spłaty
3 - 36 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 80 lat
Czas wypłaty
max 15 minut
Kwota
100 - 60 000 zł

1767 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
3,7/5
Okres spłaty
6 - 36 miesięcy
? 6,11, 18, 24, 30, 36 rat
Wiek pożyczkobiorcy
21 - 99 lat
Czas wypłaty
od 10 minut
Kwota
1 000 - 20 000 zł

1143 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
3,9/5
Okres spłaty
61 - 90 dni
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 80 lat
Czas wypłaty
15 minut
Kwota
100 - 10 000 zł

1638 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Pożyczki na raty

Szczegóły pożyczki

Szczegóły pożyczki
Maks. pierwsza pożyczka
30 000 - 500 000 zł
Opłaty i prowizje
od 7%
? od 7% za 3 miesiące i od 24% za 12 miesięcy
Zabezpieczenie
Tak
? do 60% wartości nieruchomości
Czas wypłaty
48 godzin
Cel
dowolny
? pożyczka pomostowa
Okres spłaty
1 - 24 miesięcy
Kwota
30 000 - 500 000 zł
Wiek firmy
12 miesięcy
Forma prawna firmy
wszystkie formy
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Nasza ocena:

4.0/5

Ocena klientów:

4.0/5

Siedziba firmy

Trend Capital Sp. z.o.o.
Młynarska 7
01-205 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

KRS: 0000804117
NIP: 5272905893
REGON: 384369526

Prowadząc przedsiębiorstwo, często podejmuje się szereg działań, aby jego płynność finansowa była w możliwie jak najlepszej kondycji. Ze względu na większe wydatki, chęć zainwestowania w rozwój lub niespodziewane, niesprzyjające czynniki, konieczne może okazać się uzyskanie dodatkowej gotówki. Wówczas dobrym rozwiązaniem może okazać się np. pożyczka pomostowa dla biznesu w Trend Capital.

Nie tylko przyroda to żywy organizm – podobną analogię można zaobserwować także w świecie gospodarki, gdzie podobnie do grzybów po deszczu, w Polsce w ciągu ostatnich lat zauważalna jest rosnącą popularność różnego rodzaju działalności gospodarczych. Ta akcja wywołuje z kolei reakcję, którą zaobserwować można w sektorze usług pozabankowych. Przedsiębiorcy mogą wybierać w coraz liczniejszym pakiecie skierowanych do nich usług, mając na wyciągnięcie ręki różne sposoby na uzupełnienie firmowego budżetu. Dzisiaj przedstawiamy jedno z ciekawszych rozwiązań – pożyczkę pomostową w Trend Capital.

Trend Capital – podstawowe informacje

Pod nazwą Trend Capital kryje się polskie przedsiębiorstwo sektora pozabankowego, które swoje usługi kieruje do różnej wielkości działalności gospodarczych działających w naszym kraju. Ta młoda inicjatywa wywodzi się ze stołecznej Warszawy, a swoje pierwsze kroki stawiała we wrześniu 2019 roku. Wtedy to założona została spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która pod taką samą nazwą jak jej marka koncentruje się przede wszystkim na oferowaniu tzw. pożyczek pomostowych dla małych i średnich firm.

W zakładce „o nas” na stronie głównej możemy się dowiedzieć, że Trend Capital to młoda inicjatywa założona przez osoby, które zyskały już doświadczenie z wcześniejszej pracy w różnych firmach oferujących usługi pożyczkowe. Priorytetem, jaki obrano, jest zaoferowanie usług konkurencyjnych nie tylko wobec przedsiębiorców, którzy dotychczas z zainteresowaniem spoglądali w stronę kredytów firmowych, ale i pożyczek pozabankowych. Trend Capital proponuje zatem własny „złoty środek”.

Warto też dodać, że poza pożyczką pomostową będącą sztandarowym elementem usług Trend Capital, firma specjalizuje się także w pobocznych usługach stanowiących wsparcie dla firm, oferując pomoc w poszukiwaniu finansowania oraz restrukturyzację. Można zatem stwierdzić, że do czynienia mamy z pełnym pakietem usług dla przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki. Sprawdźmy, jak prezentują się szczegóły na temat tej oferty. Natomiast jeśli szukacie alternatywy dla pożyczek dla firm, warto przyjrzeć się ofertom faktoringu, np Fandla.

Trend Capital opinie

Trend Capital to niewątpliwie inicjatywa wyjątkowo młoda wiekiem, bo licząca sobie niespełna rok działalności na polskim rynku finansowym. Z tego względu, dopiero rozwija ona swoje skrzydła i zdobywa rozpoznawalność wśród konsumentów. Jakie czynniki mogą przekonać do tego, aby jej zaufać? Dla wielu może to być satysfakcjonująca kwota finansowania, niewygórowane warunki czy prosty formularz zgłoszeniowych. Niebagatelne znaczenie ma też jednak często i rozeznanie w opiniach dotychczasowych klientów.

W ten sposób, pomocna okazuje się fraza „Trend Capital opinie„. Możemy się za jej pomocą dowiedzieć, że konsumenci cenią tę firmę za możliwość uzyskania szybkiego finansowania na przejrzystych warunkach. Znaczenie ma też atrakcyjna kwota dostępnej pożyczki, a także niewygórowane koszty oraz – co istotne – możliwość uzyskania profesjonalnego doradztwa w przypadku uzyskania odmowy udzielenia pożyczki.

Trend Capital

Trend Capital – na czym polegają te usługi?

Wspomniana wcześniej pożyczka pomostowa, czyli filar, na którym opierają się usługi Trend Capital, to specyficzna odmiana pozabankowego zobowiązania, które przedstawić można za pomocą dość prostego schematu.

Udzielając określonego wsparcia finansowego, przedsiębiorca decyduje się na zabezpieczenie transakcji poprzez ustanowienie hipoteki na nieruchomości. W zależności od indywidualnych warunków, zależnych od takich czynników jak ostateczna kwota pożyczki, wartość i udział zabezpieczenia w całkowitej kwocie nieruchomości może być rzecz jasna różny.

Maksymalny zakres, jaki jest przewidziany jest w regulaminie firmy, może wynieść jednak nie więcej niż 60% wartości nieruchomości. Mowa tutaj o sytuacji niezależnej od tego, jaką całkowitą wartość ma nieruchomość poddawana zabezpieczeniu na rzecz pożyczki.

Zabezpieczenie a nieruchomość – kryteria

Nieruchomość nieruchomości jest rzecz jasna nierówna, dlatego warto doprecyzować, jakie ich odmiany mogą stać się przedmiotem zabezpieczenia umowy pożyczki w Trend Capital. W celu rozwiania tych wątpliwości, należy zajrzeć do zakładki „pytania i odpowiedzi”, gdzie otrzymujemy obszerną dawkę informacji.

Kryteria dotyczące rodzaju nieruchomości

 • Zabezpieczeniu może zostać poddany dom, lokal użytkowy lub działka budowlana.
 • Jako zabezpieczenie nie są akceptowane działki przemysłowe, mienie ruchome, działki rolne, hale lub tereny produkcyjne i tartaki.

Kryteria dotyczące obszaru, gdzie znajduje się nieruchomość

Akceptowane są nieruchomości położone w 7 największych miastach lub obszarach aglomeracyjnych w Polsce.

 • Warszawa i okolice.
 • Kraków i okolice.
 • Trójmiasto i okolice.
 • Poznań i okolice.
 • Łódź i okolice.
 • Wrocław i okolice.
 • Lublin i okolice.

Nieruchomość, która nie spełnia wyżej wskazanych kryteriów dotyczących lokalizacji, niestety nie może być traktowana jako przedmiot zabezpieczenia. Mowa tutaj zarówno o małych miejscowościach, jak i dużych miastach, niewymienionych jednak w gronie pożądanych przez Trend Capital lokalizacji.

Jak skorzystać z usług opisywanego pożyczkodawcy?

Aby z powodzeniem złożyć wniosek o uzyskanie pożyczki pomostowej w Trend Capital, należy przygotować się na przejście przez następujące etapy. Uprzedzamy – nie jest to skomplikowana procedura, gdyż pożyczkodawca zadbał o maksymalne uproszczenia całego procesu.

 1. Należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, następnie skierować się do wyeksponowanego na stronie głównej zielonego formularza.
 2. W formularzu należy podać swoje imię i nazwisko, adres poczty e-mail, numer telefonu komórkowego, kwotę finansowania, jakiej potrzebujemy oraz szczegóły związane z wnioskiem.
 3. Wypełniony formularz należy zatwierdzić, po czym zostaje on pod postacią zapytania wysłany do pożyczkodawcy.
 4. Firma deklaruje, że niezwłocznie nawiąże z nami kontakt, ustalając szczegółowe warunki pożyczki, kwotę, czas obowiązywania, harmonogram jej spłaty i wreszcie szczegóły dotyczące zabezpieczenia.
 5. W przypadku akceptacji przedstawionych warunków, Trend Capital przygotowuje wszystkie niezbędne do udzielenia pożyczki dokumenty – na czele z umową.
 6. Przedstawiciel pożyczkodawcy umawia się z nami na podpisanie umowy, po czym pieniądze zostają przekazane przelewem na wskazany numer rachunku bankowego.
 7. Gotowe!

Trend Capital – dostępne parametry pożyczki

Pora scharakteryzować szczegóły na temat pożyczki pomostowej, jaka jest możliwa do uzyskania przez przedsiębiorcę w Trend Capital. Informacje te przedstawiamy na podstawie danych ze strony internetowej.

 • Minimalna wartość pożyczki to 30 000 złotych, z kolei maksymalna – 500 000 złotych.
 • Termin obowiązywania pożyczki może wynieść minimalnie 1 miesiąc, za to maksymalnie – 24 miesiące.
 • Prowizja za udzielenie pożyczki to minimalnie 7% jej wartości w przypadku 3 miesięcy obowiązywania i od 23% w przypadku 12 miesięcy.

Trend Capital – przykładowa pożyczka

Charakteryzując parametry pożyczki w Trend Capital, wspomnieliśmy o określanych przez tę firmę procentowych zakresach prowizji w stosunku do kwoty pożyczki. Warto jeszcze nakreślić podstawowe, reprezentatywne parametry pożyczki dla przedsiębiorcy w aktualnym wymiarze.

 • Kwota pożyczki: 80 000 złotych.
 • Czas pożyczki: 12 miesięcy.
 • Miesięczna rata przez 11 miesięcy: 992 złote.
 • Ostatnia rata: 69 088 zł (raty balonowe).
 • Odsetki: 0% przy terminowej obsłudze pożyczki.
Trend Capital

Co jeszcze oferuje Trend Capital?

Pożyczka pomostowa dla biznesu to nie wszystko, w czym specjalizuje się przedstawiona dziś firma pożyczkowa. Przedstawiamy charakterystykę pozostałych dwóch produktów, które można znaleźć w portfolio Trend Capital.

 • Pośrednictwo finansowe.
  Jeżeli z różnych względów nie udało się nam uzyskać pożyczki i uzyskaliśmy odmowną decyzję w sprawie złożonego zapytania, firma nie zamyka jeszcze przed nami drzwi. Oferuje ona pomoc w uzyskaniu wsparcia finansowego u partnerów Trend Capital, którzy specjalizują się w udzielaniu pożyczek o bardzo zróżnicowanych parametrach.
  – Od 50 000 złotych do nawet kilku milionów złotych.
  – Z 12 miesięcy do nawet 10 lat pożyczki.
  – Prowizje od 5% do 15% kwoty pożyczki w zależności od parametrów.
  – Pożyczki, a także kredyty.
  – Wymagane zabezpieczenie lub brak takiego wymogu.
 • Restrukturyzacja długu.
  Usługi opisywanej firmy pozabankowej obejmują także kwestie profesjonalnego doradztwa finansowego dla osób, które są w trudnej sytuacji finansowej. W ramach restrukturyzacji, opisywana firma pożyczkowa może zaoferować następujące formy pomocy.
  – Refinansowanie zadłużenia.
  – Reprezentowanie w postępowaniach.
  – Pomóc w zawarciu ugód z wierzycielami.

Trend Capital – czym się wyróżnia?

Każda firma pozabankowa obiera własny, specyficzny sposób na prowadzenie usług i nie inaczej jest także w przypadku przedstawionego dziś pożyczkodawcy. Przyjrzyjmy się najważniejszym kwestiom, pod których względem możemy mówić o czymś niestandardowym w związku z tą instytucją finansową.

 • Trend Capital oferuje pożyczki pomostowe polegające na zabezpieczeniu udzielonej pożyczki poprzez umowę hipoteki do 60% wartości nieruchomości.
 • To polska, niezwykle młoda firma, która łączy możliwość sprawdzenia informacji o usługach i złożenia wniosku online. Pozostałe procedury domykane są już drogą spotkania w cztery oczy.
 • Trend Capital stara się łączyć cechy typowe zarówno dla firmowych kredytów w bankach, jak i firmach pożyczkowych.
 • Dla spłacających terminowo zgodnie z ustaleniami, opisywana firma pożyczkowa przewiduje zerową prowizję od każdej z rat.

Trend Capital – nasza opinia

Przedstawiona oferta pożyczkowa to jeden z atrakcyjniejszych produktów finansowych, jaki znaleźć można w gronie pozabankowych firm. Choć oferowana forma zabezpieczenia to rozwiązanie, przed skorzystaniem z którego należy poważnie namyślić się i oszacować jego ryzyko, to może ono okazać się wartościową alternatywą np. dla weryfikacji w bazach. Jeżeli działamy na obszarze dużych polskich aglomeracji i posiadamy tam nieruchomości, lokale użytkowe lub działki, a nasza firma potrzebuje dodatkowego zastrzyku środków finansowych – warto rozważyć skorzystanie z usług opisywanej firmy pożyczkowej.

Dane kontaktowe dla klientów

Telefon:

Mail:

 • kontakt@trendcapital.pl

Informacje na temat spółki

Trend Capital

Trend Capital

Sp. z o.o

Rodzaj:
Pożyczki dla firm
Numer REGON:
384369526
Numer NIP:
5272905893
Numer KRS:
0000804117
Data rejestracji KRS:
13 września 2019
Adres firmy

ul. Młynarska 7, 01-205 Warszawa

 

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie tej firmy pożyczkowej przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 16 czerwca 2020 roku.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4/5 - (10 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • K
  K

  Kamila

  06.10.2023, 14:12

  Wyróżniający się komentarz

  Omijać z daleka – lichwa w czystej postaci! Pożyczki, których nie da się płacić. Masa spraw w Sądach.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie