Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360° w Banku Millenium

Promocja ważna do 30.11.2020r.

Ciąg dalszy zakupowego szaleństwa w listopadzie! Za założenie Konta 360° (także w wersji studenckiej) i spełnienie kilku warunków aktywności, otrzymasz okrągłe 150 zł premii w gotówce oraz bon podarunkowy do Zalando o wartości 100 zł. Promocja została przygotowana przez Bank Millenium.

Upoluj nagrody z Kontem 360°

Ograniczenia związane z pandemią oraz listopadowa aura sprawiają, że coraz więcej czasu spędzamy w domu. Zaczyna brakować nam rozrywki, treningów na siłowniach czy codziennych zakupów w galeriach handlowych. Między innymi, dlatego wystartowała nowa Promocja “Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360°” w Banku Millenium, która jest świetną okazją, by zapłacić mniej za ulubione marki.

Załóż Konto 360° i odbierz 100 zł do Zalando i 150 zł premii

Aby otrzymać bonusy: 100 zł do Zalando + 150 zł premii, musisz otworzyć Konto 360° (albo Konto 360° Student) i wykazać się aktywnością przez 4 miesiące (m.in. wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK-iem oraz płatność zbliżeniową telefonem oraz zapewnij wpływ na rachunek na min. 1 000 zł). Formalnie akcja potrwa do 30.11.2020 r. jednak może zakończyć się szybciej, gdy pula 2 000 rejestracji zostanie wyczerpana.

Bank Millennium został uznany za „Najlepszy bank 2019” w Polsce w konkursie Best Bank Awards, organizowanym przez magazyn Global Finance. Wyboru zwycięskich banków dokonali redaktorzy magazynu Global Finance po szeroko zakrojonych konsultacjach z ekspertami z zakresu bankowości z całego świata.

Kto może zawalczyć o nagrody?

W tej kwestii Bank raczej nie zaskakuje. Promocja skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo, trzeba spełnić jeszcze kilka poniższych warunków:

 • podaj Banku Millenium swój polski numer telefonu (niezbędny do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE),
 • najpóźniej do 30.11.2020 r. (lub do osiągnięcia 2 000 rejestracji) złóż wniosek o promocyjne Konto 360° i zawrzyj umowę o Konto 360° wraz z kartą debetową,
 • wyraź konieczne zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od Banku (poprzez kanały elektroniczne i telefony),
 • do 31.03.2021 r. aktywuj aplikację mobilną Millenet,
 • na dzień rozpoczęcia Promocji (czyli 2.11.2020 r.) nie możesz posiadać jakiegokolwiek produktu w Banku Millenium. Instytucja wyklucza z akcji posiadaczy, współposiadaczy rachunku, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów lub kuratorów posiadacza rachunku – w tym karty przedpłaconej pre-paid i dodatkowej karty kredytowej. Nie możesz też poręczać kredytu w Banku Millenium albo posiadać jednostki uczestnictwa Millenium TFI, a także być byłym klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej bądź sprzedaży premiowej Konta 360°.

Jeszcze kilka słów o samej metodzie wideoweryfikacji. Decydując się na założenie Konta za pomocą “selfiaka”, musisz być rezydentem posiadającym ważny dowód osobisty i nadany numer PESEL. Do 30.04.2021 r. powinieneś również udać się do najbliższego oddziału Banku i złożyć wzór podpisu (w tym udostępnić dowód tożsamości).

Co oferuje Konto 360° w Banku Millenium?

Sztandarowy rachunek Banku Millenium od samego początku plasuje się w czołówce naszego rankingu kont osobistych. Spójrzmy na najważniejsze darmowe usługi dołączone do Konta 360°.

 • 0 zł za prowadzenie Konta (po ukończeniu 26. roku życia prowadzenie Konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów kosztują 8 zł/miesięcznie lub 0 zł, gdy zapewnisz wpływ zewnętrzny na kwotę min. 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK-iem w miesiącu),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (pod warunkiem zrealizowania na Koncie 360° Student min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu. W przypadku braku zrealizowania transakcji, koszt za obsługę “debetówki” wynosi 4 zł/miesięcznie),
 • Bezpłatne i wygodne przelewy BLIK-iem na numer telefonu,
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN (w bankowości internetowej oraz aplikacji),
 • Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,

Dodatkowo, do Konta bezpłatnie otrzymujesz:

 • Nowoczesna aplikacja mobilna Millenet (za pomocą, której np. załatwisz sprawy w MilleUrzędzie, kupisz bilet komunikacji miejskiej lub parkingowy czy opłacisz rachunki),
 • Wygodne płatności mobilne: HCE, Apple Pay, Garmin Pay oraz portfele elektroniczne: Masterpass, Visa Checkout,
 • Program “Lubię to Polecam” (w 7. edycji Programu możesz zdobyć: 4 bilety do kin Multikino/Helios, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł, eKartę na 80 zł do sklepu internetowego empik.com, a także lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł),
 • Program Inspiracje (zniżki i rabaty do ponad 1 000 Partnerów Banku),
 • Limit w Koncie (0 zł prowizji za przyznanie limitu, 7 dowolnych dni bezodsetkowych, RRSO 7,46%),
 • Happy Hours (co tydzień w wybranych godzinach dostępne są lokaty z promocyjnym oprocentowaniem),
 • Konto oszczędnościowe Profit (1% dla nowych środków do 25 000 zł na 60 dni),
 • Manager Finansów (narzędzie ułatwiające planowanie domowego budżetu oraz kontrolowanie wpływów i wydatków),
 • Usługa AutoPay (czyli automatyczne opłaty za autostrady, dzięki czemu unikasz kolejek do bramek),
 • Konto walutowe (0 zł za prowadzenie rachunku i darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach Banku Millenium).

Jak upolować 100 zł do Zalando i 150 zł premii?

Akcja nie ma wygórowanych oczekiwań względem uczestników, dlatego aby zgarnąć bonusy wystarczy przebrnąć przez poniższy scenariusz.

1. Najpóźniej do 30.11.2020 r. (albo do osiągnięcia limitu 2 000 rejestracji) złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto Student 360°) i zawrzyj umowę o te produkty wraz z kartą debetową. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto 360° i odbierz 100 zł do Zalando i 150 zł premii

Składając wniosek online pamiętaj także, by wyrazić wymagane zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku (przez kanały elektroniczne i telefon).

2. 100 zł na zakupy do Zalando jest już Twoje! Ważną bezterminowo kartę podarunkową otrzymasz w formie kodu SMS-em najpóźniej do 20.12.2020 r.

3. Kolejne 150 zł premii w gotówce otrzymasz, gdy w każdym kolejnym miesiącu: grudniu 2020, styczniu 2021, lutym 2021 oraz marcu 2021:

 • dokonasz zasilenia Konta kwotą na minimum 1 000 zł,
 • wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem. W tym minimum jedna z tych transakcji do 31.03.2021 r. musi być płatnością zrealizowaną zbliżeniowo telefonem.

4. Do 31.03. 2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku – Millenet.

5. Jeśli Twoje Konto zostało otwarte na selfie, to nie zapomnij potwierdzić swojej tożsamości w placówce Banku. Masz na to czas do końca kwietnia (30.04.2021 r.).

6. Premia w postaci 150 zł zostanie wypłacona na nowo otwarte Konto do 30.04.2021 r.

Dodatkowe szczegóły

Przy ocenie spełnienia aktywności, czyli m.in. wpływu, instytucja uzna wpływy zewnętrzne prowadzone nie z Twoich kont w Banku Millenium. Najprościej spełnisz ten warunek, realizując przelewy ze swojego rachunku w innym banku. Natomiast, jeśli chodzi o płatności kartą debetową i BLIK-iem, mogą to być operacje zrealizowane w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Wysokość kwoty nie ma w ich przypadku dużego znaczenia.

Organizator nie będzie uwzględniał za to wypłat gotówki, transakcji nie będących zapłatą za towary i usługi oraz płatności, które powiązane są z grami hazardowymi, np. bukmacherką. Wykluczone są również transakcje zwrócone na Konto.

Pamiętaj, że przed przekazaniem premii na rachunek, nie możesz wypowiedzieć, rozwiązać, ani odstąpić od umowy i wypowiedzianych zgód!

Przyzwoite nagrody za aktywność na Koncie 360°

Bank Millenium od czasu do czasu przygotowuje ciekawe akcje promujące swój sztandarowy rachunek osobisty. Ta Oferta jest na tyle ciekawa, że już za samo otwarcie Konta 360° otrzymujesz bon podarunkowy do Zalando.

Jeśli taka nagroda nie do końca Cię zadowala, to wtedy spełnij warunki aktywności do końca marca 2021 r., dzięki czemu otrzymasz kolejne 150 zł premii “do ręki”. Naszym zdaniem warto zastanowić się nad tą Promocją. Wymagana aktywność nie jest skomplikowana, ale to czy ostatecznie skorzystasz z nadarzającej się okazji zależy już wyłącznie od Ciebie.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360”

1. Strona Banku Millenium, bankmillenium,pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły