Vippo – opinie klientów i recenzja

Weź pożyczkę

vippovippo opinie

Szczegóły oferty:

 • Maksymalna kwota pierwszej pożyczki: 6 000 zł na 12 miesięcy
 • Przykładowe koszty pożyczki: 5 000 złotych na 12 miesięcy – do spłaty 7 874 zł, rata wyniesie 656 zł. 3 000 złotych na 12 miesięcy – do spłaty 4 724 zł, rata wyniesie 393 zł. 1 000 złotych na 6 miesięcy – do spłaty 1 429 zł, rata wyniesie 238 zł.
 • Szybko, online, bez formalności? Wniosek rozpatrywany jest automatycznie w ciągu 5 minut przez Internet. Nie są wymagane żadne dodatkowe formalności. Gotówka na rachunek bankowy wypłacana jest przelewem, a szybkość zależy od czasu zaksięgowania przelewu pomiędzy bankami (od 10 minut do kilku godzin).
 • Krótka opinia: Vippo to nowa firma udzielająca pożyczek ratalnych. Do atutów pożyczkodawcy można zaliczyć długi czas spłaty (12 miesięcy) oraz dosyć niskie oprocentowanie pożyczek. Oprócz tego plusem będzie automatyczna decyzja kredytowa w 5 minut oraz brak konieczności podpisywania umowy z kurierem – wystarczy przelew na 1 zł. Do minusów można zaliczyć niską kwotę pożyczki oraz konto tylko w jednym banku.

Vippo – o firmie

Vippo to dość młoda instytucja finansowa, która powstała w 2017 r. i udziela pożyczek osobom fizycznym. Tworzą ją fachowcy z różnych dziedzin związanych z obrotem finansami, których doświadczenie i znajomość branży pozwala na stworzenie oferty najbardziej dogodnej dla klienta. Głównym założeniem przedsiębiorstwa jest stworzenie nowej jakości, która w centrum postawi potrzeby klienta i będzie traktowała swoich kontrahentów jako VIP-ów, do czego nawiązuje nazwa. Mimo stosunkowo krótkiego stażu na rynku pożyczkowym, profesjonalizm oferty i najwyższe standardy obsługi klienta zaowocowały zdobyciem wielu stałych kontrahentów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Vippo jest również właścicielem strony PożyczkaGo.

Pożyczka w Vippo – Jakie warunki trzeba spełnić?

Założeniem Vippo jest zminimalizowanie formalności towarzyszących procesowi ubiegania się o pożyczkę, z jakimi klient może spotkać się np. w bankach. Nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o zatrudnieniu ani wysokości zarobków, którego uzyskanie często wiąże się z krępującą wizytą w kadrach zakładu pracy. Żeby jednak móc uzyskać pożyczkę, należy spełniać kilka wymogów. Oferta przygotowana przez Vippo kierowana jest do osób:

 • mających polskie obywatelstwo,
 • które ukończyły 25 lat,
 • nie są dłużnikami, nie zalegają z żadnymi płatnościami i nie figurują w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Tego typu wymogi świadczą o rzeczywistym zminimalizowaniu formalności podczas ubiegania się o pożyczkę. W niektórych przypadkach barierą może być wiek. W takim przypadku zapraszam do sprawdzania sekcji pożyczki od 18 lat.

Opis produktu

Największą zaletą pożyczek zaciąganych w firmie Vippo jest przejrzystość warunków, która wpływa na wysoki profesjonalizm usługi. Zamiarem przedsiębiorstwa jest uwolnienie klienta od zbędnych formalności i pozbawienie produktu haczyków, które są niekorzystne dla pożyczkobiorcy. Priorytetem pożyczkodawcy jest szybkość obsługi wniosku pożyczkowego. Vippo umożliwia ubieganie się o przyznanie pożyczki z ratalnym system spłat w wysokości od 1 000 złotych, do 6 000 złotych. Sposób i częstotliwość spłaty zadłużenia zależy od klienta, który sam ustala jak długo chce spłacać otrzymaną pożuczkę. Vippo oferuje system ratalny ze spłatą w ciągu od 6 do 12 miesięcy, dzięki czemu klient może dostosować okres spłaty do własnych możliwości.

Zobowiązanie spłacane jest w równych ratach, co oznacza, że każdego miesiąca pożyczkobiorca będzie zobowiązany do uiszczenia spłaty tej samej wysokości. Pożyczka jest udzielana w wyniku zawartej umowy, a pieniądze są przelewane na rachunek bankowy wskazany przez pożyczkobiorcę. Wniosek wypełniany jest przez internet, co znacznie ułatwia i przyspiesza całą procedurę, a pożyczkę można uzyskać bez wychodzenia z domu. Nie ma także potrzeby zakładania konta klienta w Vippo. Vippo ma niestety konto tylko w jednym banku (w PKO BP).

vippo

Jakie bazy sprawdza Vippo?

Vippo ogranicza formalności i wymogi do minimum. Nie znaczy to jednak, że nie przeprowadza swojego procesu weryfikacyjnego, którego celem jest sprawdzenie wiarygodności i rzetelności płatniczej klienta. Wnioskodawca sprawdzany jest pod kątem ewentualnego zalegania z płatnościami i figurowania jako dłużnik. Vippo nie udziela pożyczek osobom, które nie spłacają na czas swoich zobowiązań.

Vippo sprawdza swoich potencjalnych klientów w:

 • BIG (Biuro Informacji Gospodarczej) InfoMonitor,
 • Crif Services,
 • KRD (Krajowy, Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej),
 • BIK (Biurze Informacji Kredytowej),
 • w Rejestr Dłużników ERIF
 • a także w bazie ZBP Związku Banków Polskich.

Jeżeli kandydat do wzięcia pożyczki nie figuruje w żadnym z tych rejestrów jako dłużnik i ma dowód osobisty, który potwierdza posiadanie polskiego obywatelstwa oraz ukończył dwudziesty piąty rok życia, może uzyskać wnioskowaną pożyczkę. W przypadku zadłużenia w jednej z powyższych baz mogą być przydatne pożyczki bez BIK.

Co w przypadku opóźnienia w spłacie?

W życiu nie zawsze wszystko układa się tak, jak to sobie zaplanowaliśmy. Nawet szczegółowe określenie swoich możliwości i dopasowanie do nich systemu spłacania rat, może okazać się w pewnym momencie niemożliwe do wykonania, co skutkuje opóźnieniami w spłacie zobowiązania. Co wtedy? Sytuacja związana z opóźnieniem w spłacie rozpatrywana jest indywidualnie. Pożyczkobiorca musi mieć jednak świadomość, że pożyczkodawca ma prawo do naliczenia karnych odsetek, które mogą podwoić spłacane odsetki. Klientowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji za pośrednictwem Rzecznika Finansowego.

Szczegóły i wymagania Vippo

Sprawdzane bazyBIK, BIG, KRD
Okres spłaty6 – 12 miesięcy
Pierwsza pożyczkaDo 6 000 zł
Wymagany wiek25 lat – brak górnej granicy
Możliwość wydłużenia spłatyNie
Czas wypłacenia chwilówek:7 dni w tygodniu od 9 do 19/td>
Rachunki bankowePKO BP
KRS0000669289

Vippo – zalety i wady oferty pożyczek

Zalety:

 • Niskie, jak na firmy pozabankowe, oprocentowanie
 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki
 • Zawarcie umowy przelewem 1 zł – brak formalności

Wady:

 • Konto w jednym banku (PKO BP) – brak natychmiastowego przelewu

Co nowego w Vippo w 2019 roku?

Choć firma pożyczkowa Vippo wyróżnia się bardzo krótkim stażem działania, to szybko rozpoczęła ona budowę pozycji i zaufania wśród klientów. Ci, którzy poszukują bezpiecznych pożyczek online w 2019 roku mogą tutaj znaleźć zobowiązania długoterminowe dostępne na duże kwoty. Vippo to zatem optymalna oferta dla osób, które rozglądają się za bezpieczną pożyczką na bardziej kosztowne wydatki. Warto przyjrzeć się tej ofercie w 2019 roku.

Kontakt – Infolinia Vippo:

e-mail: kontakt@vippo.pl
tel.:  22 376 00 76

Godziny pracy infolinii:

Poniedziałek – niedziela: 8.00 – 19.00

Maksymalna Kwota pożyczki wynosi 5000 zł. Uzyskanie pożyczki przez internet możliwe jest po dokonaniu rejestracji. Opłata weryfikacyjna – 1 zł. W przypadku Pożyczki online w wysokości 6000 zł na okres 12 miesięcy, RRSO wynosi 145,29%. Całkowita kwota do zapłaty 9451,05 zł. Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora na witrynie Vippo.pl mają charakter orientacyjny i przykładowy.

Dane firmy

Vippo Sp. z o.o. to spółka zajmująca się tworzeniem serwisu udzielającego szybkich pożyczek pozabankowych – vippo.pl.

Dane spółki Vippo Sp. z o.o.

Prezes zarządu:Tomasz Stanisław Kwiecień
REGON:366826073
KRS:0000669289
NIP:5272801231
Kapitał zakładowy:415000 zł
Adres:Vippo Sp. z o.o. ul. Solec 22 00-410 Warszawa

 

Autor wpisu: Stanisław

Dodaj komentarz

2 komentarze

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. Ela 29 lipca 2019 at 14:28 - Odpowiedz

  Polecam. Przelew przyszedł o dziwo bardzo szybko

 2. Adam 5 lipca 2018 at 16:13 - Odpowiedz

  Jak ktoś nie potrzebuje pożyczki to nie bierze widocznie nie zależy wam na klientach