Vippo opinie – Tania pożyczka ratalna na 36 miesięcy


vippo logo
vippo opinie

Szczegóły oferty:

5000 złotych na 12 miesięcy – do spłaty 7874 zł, rata wyniesie 656 zł.

3000 złotych na 12 miesięcy – do spłaty 4724 zł, rata wyniesie 393 zł.

1000 złotych na 6 miesięcy – do spłaty 1429 zł, rata wyniesie 238 zł.

Wniosek rozpatrywany jest automatycznie w ciągu 5 minut przez Internet. Nie są wymagane żadne dodatkowe formalności. Gotówka na rachunek bankowy wypłacana jest przelewem, a szybkość zależy od czasu zaksięgowania przelewu pomiędzy bankami (od 10 minut do kilku godzin).

Vippo to nowa firma udzielająca pożyczek ratalnych. Do atutów pożyczkodawcy można zaliczyć długi czas spłaty, czyli aż 36 miesięcy, oraz dosyć niskie oprocentowanie pożyczek. Oprócz tego plusem będzie automatyczna decyzja kredytowa w 5 minut oraz brak konieczności podpisywania umowy z kurierem – wystarczy przelew na 1 zł. Do minusów można zaliczyć niską kwotę pożyczki oraz konto tylko w jednym banku.

Więcej szczegółów
Więcej szczegółów
Złóź wniosek
Złóź wniosek

Vippo – o firmie

Vippo to dość młoda instytucja finansowa, która została powołana do życia w roku 2017. Zajmuje się ona udzielaniem pożyczek osobom fizycznym. Tworzą ją fachowcy z różnych dziedzin związanych z obrotem finansami, których doświadczenie i znajomość branży pozwala na stworzenie oferty najbardziej dogodnej dla klienta. Głównym założeniem przedsiębiorstwa jest stworzenie nowej jakości, która w centrum postawi potrzeby klienta i będzie traktowała swoich kontrahentów jako VIP-ów, do czego nawiązuje nazwa. Mimo stosunkowo krótkiego stażu na rynku pożyczkowym, profesjonalizm oferty i najwyższe standardy obsługi klienta zaowocowały zdobyciem wielu stałych kontrahentów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Vippo jest również właścicielem strony PożyczkaGo.


Pożyczka w Vippo – Jakie warunki trzeba spełnić?

Założeniem Vippo jest zminimalizowanie formalności towarzyszących procesowi ubiegania się o pożyczkę, na jakie może napotkać się klient np. w instytucjach bankowych. Nie będzie potrzebne przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu ani wysokości zarobków, którego uzyskanie często wiąże się z krępującą wizytą w kadrach zakładu pracy. Żeby jednak móc uzyskać pożyczkę, należy spełniać kilka wymogów. Oferta przygotowana przez Vippo kierowana jest do osób posiadających obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej, którzy ukończyli 25 lat, a także nie są dłużnikami, nie zalegają z żadnymi płatnościami i nie figurują w Krajowym Rejestrze Dłużników. Tego typu wymogi świadczą o rzeczywistym zminimalizowaniu formalności podczas ubiegania się o pożyczkę. W niektórych przypadkach barierą może być wiek. W takim przypadku zapraszamy do sprawdzania sekcji pożyczki od 18 lat.

Opis produktu

Największą zaletą pożyczek zaciąganych w firmie Vippo jest przejrzystość warunków, która wpływa na wysoki poziom profesjonalizmu usługi. Zamiarem przedsiębiorstwa jest uwolnienie klienta od zbędnej machiny formalności i pozbawienie produktu haczyków, które okażą się niekorzystne dla pożyczkobiorcy. Szybkość obsługi wniosku pożyczkowego to priorytet. Produkt Vippo oferuje możliwość ubiegania się o przyznanie pożyczki z ratalnym system spłat zobowiązania w wysokości od 1 tysiąca złotych, do 5 tysięcy złotych. Sposób i częstotliwość spłaty zadłużenia zależy od klienta. Sam ustala na jak długi okres i jaką ilość rat chce rozłożyć obowiązek zwrotu należnych środków. Vippo oferuje system ratalny ze spłatą w ciągu od 6, do 36 miesięcy, co stwarza dużą mobilność wyboru dla klienta, który może dostosować formę spłaty do własnych możliwości. Raty mają charakter równy, co oznacza, że każdego miesiąca pożyczkobiorca będzie zobowiązany uiścić opłatę tej samej wysokości. Udzielenie pożyczki następuje w wyniku zawartej umowy, a pieniądze zostaną przelane na numer rachunku bankowego wskazanego w niej przez pożyczkobiorcę. Wypełnienie wniosku odbywa się przez internet, co znacznie ułatwia i przyspiesza całą procedurę, a pożyczkę można uzyskać bez wychodzenia z domu. Nie ma także potrzeby zakładania konta klienta w instytucji Vippo. Jeśli chodzi o rachunek bankowy, Vippo posiada niestety konto tylko w jednym banku. Jest to PKO BP.

vippo

Jakie bazy sprawdza Vippo?

Vippo ogranicza formalności i wymogi do minimum, nie znaczy to jednak, że nie przeprowadza swojego procesu weryfikacyjnego, którego celem jest sprawdzenie wiarygodności i rzetelności płatniczej klienta. Instytucja sprawdza wnioskodawcę pod kątem ewentualnego zalegania z płatnościami i figurowania jako dłużnik. Udzielenie pożyczki osobom, które nie spłacają na czas swoich zobowiązań nie jest przewidziane. Bazy, jakie sprawdza instytucja to: BIG (Biuro Informacji Gospodarczej) InfoMonitor, Crif Services, KRD (Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej), BIK (Biuro Informacji Kredytowej) oraz Rejestr Dłużników ERIF, a także bazę ZBP Związku Banków Polskich. Jeżeli kandydat do pożyczki nie figuruje w żadnym z tych rejestrów jako dłużnik i dysponuje dowodem osobistym, który potwierdza polskie obywatelstwo oraz ukończony dwudziesty piąty rok życia, może uzyskać wnioskowaną pożyczkę. W przypadku zadłużenia w jednej z powyższych baz mogą być przydatne pożyczki bez BIK.

Co w przypadku opóźnienia w spłacie?

W życiu nie zawsze wszystko układa się tak, jak to sobie zaplanowaliśmy. Nawet szczegółowe określenie swoich możliwości i dopasowanie do nich systemu spłacania rat, może okazać się w pewnym momencie niemożliwe do wykonania, co poskutkuje opóźnieniami w spłacie zobowiązania. Co wtedy? Sytuacja związana z opóźnieniem w spłacie rozpatrywana jest indywidualnie. Pożyczkobiorca musi mieć jednak świadomość, że pożyczkodawca ma prawo do naliczenia karnych odsetek, które mogą wynosić podwojenie obecnie spłacanych odsetek. Klientowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji za pośrednictwem Rzecznika Finansowego.

Szczegóły i wymagania Vippo

vippo oferta
Sprawdzane bazy:BIK, BIG, KRD
Okres spłaty: 6 - 36 miesięcy
Pierwsza pożyczka:Do 5000 zł
Wymagany wiek: 25 lat - brak górnej granicy
Możliwość wydłużenia spłaty:Nie
Godziny wypłacania chwilówek:7 dni w tygodniu od 9 do 19
Rachunki bankowe:PKO BP
KRS:0000669289

Vippo – zalety i wady oferty pożyczek

Zalety:

  • Niskie, jak na firmy pozabankowe, oprocentowanie
  • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki
  • Zawarcie umowy przelewem 1zł – brak formalności

Wady:

  • Konto w jednym banku (PKO BP) – brak natychmiastowego przelewu

Kontakt:

e-mail: kontakt@vippo.pl

tel.:  22 3 76 00 76

Maksymalna Kwota pożyczki wynosi 5000 zł. Uzyskanie pożyczki przez internet możliwe jest po dokonaniu rejestracji. Opłata weryfikacyjna – 1 zł. W przypadku Pożyczki online w wysokości 5000,00 zł na okres 36 miesięcy, RRSO wynosi 78,40%, stopa oprocentowania pożyczki 10% rocznie, prowizja 1400 zł. Całkowita kwota do zapłaty 10808,09 zł. Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora na witrynie Vippo.pl mają charakter orientacyjny i przykładowy.

Vippo opinie – Tania pożyczka ratalna na 36 miesięcy
5 (100%) 3 głos[ów]
2019-05-31T13:53:20+02:0008.03.2018|Opinie o firmach pożyczkowych|
Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

  1. Adam 5 lipca 2018 at 16:13 - Odpowiedz

    Jak ktoś nie potrzebuje pożyczki to nie bierze widocznie nie zależy wam na klientach