Vivus Kod rabatowy 5% [aktualny]

Od 24 do 28 sierpnia 2022 roku każda osoba, która już zawarła umowę i dokonała spłaty co najmniej jednej pożyczki, na hasło URODZINY otrzyma 20% rabat na prowizję kolejnej pożyczki.

Viuvs.pl przygotował dla swoich stałych klientów, w ramach regularnej promocji, kody rabatowe uprawniające do 5% rabatu na prowizję od pierwszej wypłaconej kwoty pożyczki. Kod można wykorzystać TYLKO dla kolejnych pożyczek na 30 dni na kwotę do 7500 zł z RRSO 819,12%.

Jak otrzymać kod rabatowy od Vivus.pl?

Kod Rabatowy możesz otrzymać na maila lub SMSem na telefon, znaleźć go w serwisach internetowych, w tym na portalach partnerskich z kodami rabatowymi lub pozyskać z reklamy, z social mediów, itp.

vivus - kod rabatowy
Oferta Vivus to szansa na szybki zastrzyk gotówki, który możemy zyskać z rabatem – również jako powracający klienci

Jak odebrać kod rabatowy Vivus?

Bardzo prosto. Jeśli jesteś już klientem Vivusa i interesuje Cię szybka pożyczka pozabankowa, wystarczy, że za pośrednictwem strony internetowej firmy, zalogujesz się na swój Profil klienta.

Co dalej?

  1. Wpisz kod rabatowy w odpowiednie miejsce na Profilu Klienta podczas składania wniosku o kolejną pożyczkę lub podaj go konsultantowi podczas składania wniosku przez telefon.
  2. Prowizja od wypłacanej kwoty pożyczki zostanie automatycznie pomniejszona!

nazwa kodu: CZERWONASKARBONKA

Pamiętaj, aby zwracać uwagę na datę ważności kodu. W przypadku, jeśli kod rabatowy utracił ważność, zostaniesz o tym poinformowany, po jego wpisaniu, na Profilu Klienta na Vivus.pl.

Ważne informacje dotyczące Kodu rabatowego Vivus.pl

  • Kod rabatowy w wysokości 5% obejmuje prowizję na pierwszą wypłacaną kwotę pożyczki,
  • Kod można użyć tylko jeden raz,
  • Oferta ważna tylko dla kodów wpisywanych na Profilu Klienta podczas składania wniosku o kolejną pożyczkę,
  • Kod można wykorzystać TYLKO dla kolejnej pożyczki na 30 dni,
  • Promocja nie obejmuje pierwszej pożyczki na kwotę do 3000 zł udzielanej na okres 61 dni,
  • Kody rabatowe wykorzystujesz w ramach promocji. Wraz z kodem znajdziesz odwołanie do regulaminu promocji na stronie www.vivus.pl/rabat. Zapoznaj się z nim przed użyciem kodu,
  • Pożyczkodawcą i Organizatorem promocji jest Vivus Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania.

Więcej informacji o samej firmie, oferowanych produktach, weryfikacji w bazach, ale i o opiniach jej klientów, odnajdziesz w oddzielnym wpisie —> Vivus – opinie klientów i eksperta

Atrakcyjna pożyczka w Vivus.pl także dla nowych klientów

Biorąc pierwszą pożyczkę, możesz pożyczyć do 3000 zł na 61 dni i oddać tyle ile pożyczyłeś, bo pierwsza pożyczka jest za darmo, RSSO 0%.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1400 zł; całkowita kwota do spłaty 1400 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 03.01.2022 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 319,14% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 5900 zł; całkowita kwota do zapłaty 6637,50 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 20,5%; całkowity koszt pożyczki 737,50 zł (prowizja 638,09 zł, odsetki 99,41 zł); umowa na 30 dni. Stan na 17.12.2022 r.

Czekamy na Wasze komentarze, w których podzielicie się własnymi spostrzeżeniami, i tym czy warto wziąć pożyczkę w Vivus z rabatem.

nazwa kodu: CZERWONASKARBONKA

Źródło:

1. https://www.vivus.pl/

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.5/5 - (8 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie