Wakacje z IKO: 5 000 zł do wygrania w PKO BP

“Płać BLIK-iem i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest 5 000 zł”! Tak PKO BP rozpoczyna “Wakacje z IKO”. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie? Klienci, którzy wpadną na niecodzienny pomysł, jak uratować wakacje, dzięki aplikacji mobilnej zgarną bony na szałową podróż wraz serwisem Wakacje.pl.

Wakacje z IKO  w PKO BP to nie ściema!

iko promocjaWakacje w pełni, letnia aura dopisuje, a sezon urlopowych wyjazdów trwa w najlepsze. Takiej okazji nie mógł przegapić bank PKO BP, który zaprasza na “Wakacje z IKO”! Nie ważne, czy urlop masz już za sobą, czy jesteś w trakcie jego planowania. Po prostu, weź udział w konkursie. Do wygrania 5 000 zł w postaci 6 voucherów do wykorzystania na dowolny cel w serwisie wakacje.pl

Konkurs trwa od 29.07. 2019 roku do 11.08.2019 roku. Zwycięzcy konkursu otrzymają bony do 14.08.2019 roku, ważne do 24.07.2020 roku.

Wakacje marzeń? 5 000 zł do wygrania tylko w PKO BP!

Wakacje z IKO to prosty sposób, by zapewnić sobie dodatkowe wakacje – w pełni szczęścia i bez zbędnych wydatków. Co zrobić, aby wyjechać na urlop marzeń?

Przede wszystkim musisz być posiadaczem konta osobistego w banku PKO BP (z wyłączeniem rachunku Inteligo). Jeśli jeszcze go nie założyłeś, kliknij w przycisk poniżej:

Załóż konto w PKO
Ponadto:

  • Masz wyrażone zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą komunikatorów elektronicznych, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
  • Bank w ramach konkursu “Wakacje z IKO” – czyli od 29.07.-11.08. 2019 roku wymaga, by “zweryfikować swoje dane osobowe dostępne w serwisie iPKO”. Chodzi o uzupełnienie pól: dokument tożsamości, adres e-mail oraz adres korespondencyjny1.

Jednak najważniejsze dopiero przed Tobą! Aby wziąć udział w “Wakacje z IKO”, w którym do wygrania jest 5 000 zł, w trakcie trwania zabawy musisz wykonać minimum 2 transakcje za pomocą BLIK-a (za wyjątkiem przelewów) na minimalną łączną kwotę 20 zł. Dodatkowo – zostaniesz poproszony o pomysłową odpowiedź na krótkie pytanie: “W jaki sposób aplikacja mobilna IKO może uratować Twoje wakacje?”. Zadanie konkursowe należy wypełnić w formularzu konkursowym dostępnym na stronie: https://pkobp.pl/ipk/wakacjeziko/2.

wniosek iko

„W jaki sposób aplikacja mobilna IKO może uratować Twoje wakacje?” – ciekawa odpowiedź gwarantuje „Wakacje z IKO” i 5 000 zł do wygrania! Źródło: pkobp.pl

 


Odpowiedzi zgłoś poprzez konkretny formularz widoczny na stronie konkursu. Limit długości odpowiedzi to 1 000 znaków.


“Wakacje z IKO” w PKO BP – co warto wiedzieć?

Jury konkursowe, aby mogło rozpatrzyć formularze, nie wymaga od wnioskujących nic skomplikowanego – prócz wykonania dwóch transakcji BLIK-iem. W dniu 14 sierpnia 2019 roku wybierze zaś 6 najciekawszych odpowiedzi, a ich twórców nagrodzi voucherami, w wysokości 5 000 zł. Laureaci jeszcze tego samego dnia otrzymają wiadomość o wygranej, powiadomieniem push w aplikacji mobilnej lub w wiadomości e-mail. Całość nagrody zostanie przekazana w ciągu miesiąca.

I to w zasadzie tyle. Pamiętaj tylko jeszcze o jednej kwestii – aby do dnia zakończenia zabawy “Wakacje z IKO” posiadać aktywną aplikację mobilną IKO oraz serwis internetowy IPKO. Do czasu konkursu nie możesz też wycofywać wyrażonych zgód.

Płać BLIK-iem i wygrywaj nagrody!

“Wakacje z IKO” to z pewnością dobra opcja na skorzystanie z darmowych wakacji. Co więcej – organizator konkursu dorzuca nagrodę gotówkową, którą przekaże do urzędu skarbowego, w celu pokrycia podatku od wygranej. Tak więc laureaci poza zrealizowaniem bonów, nie muszą się niczym przejmować!

Dlatego, jeśli jesteś w trakcie rozmyślania nad założeniem konta, a w dodatku nie obce są Ci płatności BLIK-iem to oferta PKO BP może być naprawdę opłacalna.

 

Źródło:

1. Regulamin konkursu „Wakacje z IKO”, https://iko.pkobp.pl/media_files/eaba8c46-5c13-498b-b775-b108f26daa75.pdf

2. https://www.pkobp.pl/lpk/wakacjeziko/

Autor wpisu: Paulina Krupa

01.08.2019|Promocje|
Dodaj komentarz