Wakacje z LoanMe – czyli weź pożyczkę i wygraj 200 zł na zakupy!

Wakacje z LoanMe – czyli weź pożyczkę i wygraj 200 zł na zakupy!

LoanMe to jeden z pożyczkodawców, który w swojej ofercie posiada chwilówki, jak i pożyczki ratalne. Nic więc dziwnego, że stawia na maksymalne zainteresowanie klientów swoimi produktami. W kolejnej odsłonie “Wakacje z LoanMe” pożyczkodawca z okazji gorących temperatur, w zamian za pierwszą pożyczkę oferuje bon na 200 zł na zakupy w dyskoncie. Jak zyskać pieniądze na dodatkowe wydatki?

Weź pożyczkę, wygraj 200 zł i zacznij wakacje z LoanMe!

Złóź wniosek

Jesteś tuż przed urlopem i snujesz plany o wymarzonych wakacjach, niestety saldo na Twoim koncie nie pozwala Ci zrealizować wszystkich postanowień? Weź pożyczkę w LoanMe i złóż wniosek nawet o 6 000 zł za darmo. Dzięki temu, masz również możliwość wziąć udział w konkursie, gdzie na hasło: “Wakacje z LoanMe” możesz wygrać kartę do dyskontu zasiloną na kwotę 200 zł. Taki dodatkowy “zastrzyk gotówki” na nadprogramowe zakupy z całą pewnością przyda się podczas wakacyjnych wojaży. Oferta ważna jest od 9 lipca 2019 do wyczerpania zapasów kart.

I co, podoba Ci się taka perspektywa? Świetnie! Jednak jeszcze przed samym snuciem planów, zapoznaj się z warunkami promocji i zasadami, na jakich będziesz mógł zawalczyć w zabawie.

“Wakacje z LoanMe” – oferta promocyjna dla nowych klientów

W promocji pożyczkodawcy może wziąć udział każda osoba, która po raz pierwszy wnioskuje o pożyczkę. Co oznacza, że szansę na wygranie 200 zł na zakupy mają wyłącznie nowi klienci. Ponadto, przyszły pożyczkobiorca musi spełnić kilka kryteriów, m.in.:

 • Musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat,
 • Posiadać polskie obywatelstwo ze stałym miejscem zamieszkania na terenie kraju,
 • Wykazywać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,
 • Dysponować dochodem, który umożliwia spłatę zaciągniętego zobowiązania,
 • Posiadać ważny dowód osobisty, konto bankowe, numer telefonu oraz adres e-mail.

Warto również wspomnieć, że biorąc udział w konkursie możesz skorzystać z oferty tylko raz. “Wakacje z LoanMe” nie łączy się także z innymi promocjami i ofertami firmy.

Wygraj 200 zł na zakupy przy okazji wzięcia pożyczki!

Pierwsza bezpłatna pożyczka w LoanMe z opcją wygrania bonu podarunkowego to kusząca perspektywa. Szczególnie teraz, gdy lato w pełni, a gorące temperatury zachęcają do większych wydatków. Dlatego, jeśli jesteś zdecydowany na wzięcie pożyczki to postępuj zgodnie z naszą instrukcją.

 • Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając w poniższy przycisk:
Złóź wniosek
 • Z pomocą wirtualnego suwaka wybierz kwotę oraz okres kredytowania (na 5, 17 lub 130 tygodni).
 • Zapoznaj się z opłatami widocznymi w dolnej części suwaka i kliknij: “Zamów kontakt”.

Wakacje z LoanMe, czyli weź pożyczkę i wygraj 200 zł na zakupy to doskonała okazja, by zasięgnąć dodatkowej gotówki na wakacyjne wydatki.

 • W kolejnym kroku zostaniesz przeniesiony do krótkiego formularza “Zamów rozmowę z konsultantem”. Zostaw tam swój numer telefonu, zatwierdź regulamin oraz wyraź zgody, m.in. na przetwarzanie danych osobowych. Możesz także bezpośrednio zadzwonić na infolinię, pod numer: 22 377 78 00.
 • W trakcie rozmowy z konsultantem podaj hasło: “Wakacje z LoanMe” i następnie przekaż dane niezbędne do wypełnienia wniosku. Pamiętaj też o przygotowaniu dowodu osobistego!
 • Podczas rozmowy otrzymasz odpowiedź, czy masz szansę uzyskać pożyczkę. W przypadku pozytywnej weryfikacji pieniądze mogą trafić na Twoje konto, od kilkunastu minut do 1 dnia roboczego. Wszystko zależy od czasu księgowania pieniędzy w Twoim banku. Sprawdż sesję Elixir Twojego banku na Czerwona Skarbonka.

“Wakacje z LoanMe” – czyli weź pożyczkę i wygraj 200 zł to bez dwóch zdań kusząca promocja. Wystarczy, że zaciągniesz zobowiązanie, a masz szansę otrzymać bon zakupowy. Na jakich zasadach przyznawana jest nagroda?

Karty wysyłane są pocztą tradycyjną do 5 dni roboczych po dokładnej weryfikacji, czy pożyczkobiorca spełnia wszystkie warunki umowy. Dodatkowo, z oferty promocyjnej może skorzystać osoba, która nie wykorzystała przysługującego mu prawa do odstąpienia od umowy w ustawowym terminie! 1

“Wakacje z LoanMe”, czyli wygraj 200 zł na zakupy – czy warto skorzystać z oferty?

Z pewnością jest to dobra okazja, jeśli planujesz wziąć pożyczkę na drobne wydatki i rozglądasz się na rynku ofert w poszukiwaniu wiarygodnego pożyczkodawcy. W LoanMe czekają na Ciebie przejrzyste warunki i sprawna rozmowa telefoniczna, w trakcie której to konsultant wypełnia w Twoim imieniu wniosek pożyczkowy. Niski próg wiekowy także przemawia na korzyść firmy, bo o pożyczkę mogą ubiegać się też młode osoby, które nie mają doświadczenia kredytowego.

“Wakacje z LoanMe” są więc dobrą opcją, by rozpocząć wakacje z pełnią sił i pieniędzmi w portfelu!

Źródło:

1. Regulamin promocji: „Wakacje z LoanMe” / https://loanme.pl/wl.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły