Weekend w Paryżu od Szybkiej Gotówki!

Mnożą się oferty firm pożyczkowych, które chcą współuczestniczyć w nadchodzących Walentynkach. Proponują już nie tylko darmowe pożyczki, premie gotówkowe, bilety do kina, ale także zagraniczne wycieczki! Z okazji Święta Zakochanych, Szybka Gotówka organizuje konkurs “Zakochany Paryż”, w którym możesz wygrać niezapomnianą podróż do najbardziej romantycznej stolicy na świecie.

Weekend w Paryżu na Walentynki od Szybkiej Gotówki

Walentynki tuż, tuż. Nie masz ani dodatkowej gotówki, ani pomysłu na sprezentowanie oryginalnego upominku dla swojej drugiej połówki? Pędzimy z pomocą. Odpowiedzią na spełnienie Twoich potrzeb jest akcja promocyjna zorganizowana przez Szybką Gotówkę. “Zakochany Paryż” to konkurs, w ramach którego masz szansę wygrać jedyną w swoim rodzaju wycieczkę do miasta miłości – Paryża! Jest to absolutny hit wśród aktualnie dostępnych prezentów na Walentynki, oferowanych przez firmy pozabankowe.

Zasady akcji są proste. W terminie od 10 do 14 lutego 2020 roku włącznie, weź pożyczkę na dowolną kwotę i z dowolnym terminem spłaty. Dodatkowo, pożyczkodawca poprosi Cię o wykonanie prostego zadania konkursowego. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi 17 lutego 2020 roku.Kliknij po weekend w Paryżu od Szybkiej Gotówki

„Zakochany Paryż” – kto może wziąć udział?

Sprawdźmy teraz, kto pożyczy środki w ramach akcji Szybkiej Gotówki. Zgodnie z regulaminem musisz spełnić kilka istotnych kryteriów.

  • Pełnoletność. Pożyczka dla osób od 18 lat (brak górnej granicy wieku),
  • Obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terenie kraju,
  • Rachunek bankowy w jednym z polskich banków,
  • Aktywny telefon komórkowy oraz adres e-mail,
  • Brak zaległości w spłacie zaciągniętych wcześniej kredytów i pożyczek.

Ponadto, aby wziąć udział w Konkursie:

  • włącznie do 14 lutego 2020 roku weź pożyczkę na dowolną kwotę z wybranym okresem spłaty,
  • wykonaj zadanie konkursowe nadesłane od Szybkiej Gotówki na adres e-mailowy podany we wniosku1.

Zwycięzcą Konkursu jest uczestnik, który udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe, oraz którego odpowiedź okaże się najlepsza. Jury podczas wyłaniania laureata weźmie pod uwagę: oryginalność, zwięzłość i pomysłowość.

Kilka słów o nagrodzie

Czas przedstawić “wisienkę na torcie”, czyli nagrodę główną. Co o niej wiemy? Wiadomo, że jest nią 2-dniowa podróż do Paryża wraz z przejazdem i zakwaterowaniem dla 2 osób.

Weekend w Paryżu od Szybkiej Gotówki to doskonała okazja do spędzenia chwil w najbardziej romantycznym miejscu na Ziemi. Źródło: szybkagotowka.pl

Do 17 lutego 2020 roku Jury wyłoni zwycięzcę Konkursu. Informację o wygranej otrzymasz na e-maila, którego podałeś w momencie rejestracji na stronie organizatora.

Co zrobić, by wygrać wycieczkę do Paryża?

Weekend w Paryżu od Szybkiej Gotówki to doskonała okazja do kolejnej romantycznej randki z ukochaną osobą. Czas przedstawić działania, które przybliżą Cię do wygrania niezapomnianej podróży.

1. Weź pożyczkę od 10 do 14 lutego 2020 roku. Jeśli jesteś nowym klientem, kliknij w przycisk poniżej:Zawnioskuj o pożyczkę w Szybkiej Gotówce

2. Na suwaku pożyczkowym wybierz kwotę z okresem kredytowania. Jako nowy konsument pożyczysz do 6 000 zł na 65 dni z RRSO 0% (maksymalna kwota to 15 000 zł dla stałych klientów).

3. Na tym etapie podaj swoje dane: imię i nazwisko, hasło, telefon komórkowy, PESEL oraz numer dowodu osobistego.

4. Zweryfikuj swoją tożsamość. Co ważne, Szybka Gotówka nie akceptuje przelewów od SKOK!

5. Wejdź na e-mail i odpowiedz na pytanie konkursowe. Pamiętaj, że organizator weźmie pod uwagę pomysłowość i oryginalność wypowiedzi.

6. Oczekuj na chwilówkę i pamiętaj o terminowej spłacie zobowiązania!

Dla kogo jest to Konkurs?

Sama akcja brzmi naprawdę kusząco, jednak nie można ulegać emocjom. Decydując się na udział w konkursie Szybkiej Gotówki musisz spłacić całość zobowiązania w terminie. Jakiekolwiek opóźnienie oznacza nie tylko utratę szansy na podróż marzeń, ale i konieczność poniesienia dodatkowych kosztów za każdy dzień opóźnienia.

Dlatego podkreślamy, że tego typu promocje pożyczek są dla osób, które rozsądnie potrafią zarządzać swoimi finansami, nie ulegają wpływom chwili i nie pożyczają gotówki tylko dlatego, że do wygrania jest ciekawa nagroda (no chyba że Cię na to stać ?).

Źródło:

1. Regulamin konkursu „Zakochany Paryż”, https://szybkagotowka.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły