Weź hapipożyczkę i zyskaj zwrot pieniędzy od każdej spłaconej raty!

Weź hapipożyczkę i zyskaj zwrot pieniędzy od każdej spłaconej raty!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki na dłuższy czas? Na szczęście, jak szybko pojawiają się problemy finansowe, tak szybko można je wyeliminować. Jak pewnie się domyślasz biegniemy z zaprezentowaniem nowej oferty. Tym razem, weź hapipożyczkę i w ramach “Raty bardzo hapi” zyskaj zwrot pieniędzy od każdej spłaconej raty.

Hapipożyczki z nową ofertą

Pożyczkodawcy przyzwyczaili nas do tego, że tuż po zakończeniu jednej akcji specjalnej “odpalane” są kolejne edycje promocji. Podobnie jest i tym razem. Hapipożyczki wraz z Nowym Rokiem zainicjowały akcję “Rata bardzo hapi”, w ramach której nagradzana będzie terminowa spłata miesięcznych rat. Przewidziano premię w wysokości 2% wartości raty pożyczki od:

 • 12 pierwszych rat dla pożyczek zawartych na okres dłuższy niż 12 miesięcy,
 • 12 miesięcy,
 • wszystkie raty umów pożyczek zawartych na okres krótszy niż 12 miesięcy

Akcja “Rata bardzo hapi” obowiązuje od 27 stycznia 2020 roku do 30 kwietnia 2020 roku.Chcę pożyczkę w Hapipożyczki

Weź pożyczkę i zyskaj zwrot gotówki za każdą spłaconą ratę – ile pożyczysz?

Zanim przejdziemy do wymogów, zwróćmy jeszcze uwagę na samą ofertę. Hapipożyczki proponuje pożyczki ratalne od 800 zł do maksymalnie 25 000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy. Przykładowo, jeśli weźmiesz 10 000 zł na 24 miesiące to klasyczne koszty będą przedstawiać się następująco:

 • kwota pożyczki – 10 000 zł
 • okres spłaty – 24 miesiące
 • RRSO – 9,81%
 • miesięczna rata – 458,67 zł

Pamiętaj jednak, że obecnie przy spłacie każdej miesięcznej raty otrzymasz 2% premię wartości raty pożyczki.

Wypłata premii w ramach promocji nie może przekroczyć 2 000 zł. Minimalna kwota miesięcznej wypłaty nie może być niższa niż 1 zł.

Rata bardzo hapi – dla kogo?

Czas przedstawić wymogi, które uprawniają Cię do wzięcia udziału w promocji. Zgodnie z regulaminem musisz być osobą pełnoletnią (mieć minimum 18 lat) oraz:

 • być konsumentem w rozumieniu Ustawy Kodeks cywilny,
 • być nowym klientem Hapipożyczki,
 • w czasie trwania promocji złożyć wniosek o pożyczkę online1.

Co ważne – nie możesz także odstąpić od Umowy pożyczki!

“Rata bardzo hapi” skierowana jest do nowych klientów. Oznacza to, że z promocji wykluczeni są byli lub powracający klienci pożyczkodawcy.

Co zrobić, by otrzymać zwrot pieniędzy od każdej spłaconej raty?

Ze szczegółowej teorii, przejdźmy teraz do praktyki. W tym przypadku chcemy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Maksymalna kwota, o jaką możesz wnioskować to 25 000 zł na 48 miesięcy. Jeśli każdą miesięczną ratę spłacisz w wyznaczonym terminie, to zyskasz 2% zwrot wartości raty pożyczki.

W Hapipożyczki pożyczysz od 800 zł do 25 000 zł na 48 miesięcy. Źródło: hapipozyczki.pl

1. Od 27 stycznia do 30 kwietnia 2020 roku zarejestruj się na stronie hapipozyczki.pl. W tym celu skorzystaj z linku poniżej:Złóż pożyczkę w Hapipożyczki

 1. Na suwaku pożyczkowym wybierz kwotę wraz z okresem spłaty zobowiązania i kliknij przycisk: “Chcę pożyczkę”. Pamiętaj też, aby przed tym zapoznać się z Formularzem Informacyjnym widocznym pod przyciskiem.

3. Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych i kontaktowych. Podaj: imię i nazwisko, PESEL, e-mail i numer telefonu. Zdefiniuj też hasło do Strefy Klienta, po czym kliknij: “Zapytaj o ofertę”.

 1. W ciągu kilku minut otrzymasz telefoniczną odpowiedź od Hapipożyczki o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku pożyczkowego.

5. W przypadku akceptacji wniosku, dokonaj weryfikacji tożsamości. Pożyczkodawca poprosi o przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł, która po sprawdzeniu danych powróci na Twoje konto.

6. Spłacaj zobowiązanie w terminie i oczekuj przyznania 2% premii każdego miesiąca!

Wypłata premii nastąpi w cyklach miesięcznych, w formie przelewu na rachunek bankowy wskazany w Umowie, w terminie do 10 dni od daty uiszczenia płatności za raty.

Co jeszcze Hapipożyczki przygotowały dla klientów?

Pożyczkodawca w swojej ofercie posiada specjalne usługi za 0 zł. Są to:

 • decyzja o udzieleniu pożyczki – BEZ OPŁAT
 • wypłata gotówki – BEZ OPŁAT
 • wakacje od spłat – BEZ OPŁAT
 • powiadomienie o zbliżającej się miesięcznej spłacie – BEZ OPŁAT
 • zmiana terminu spłaty pierwszej raty – BEZ OPŁAT
 • przyznanie kolejnej pożyczki po spłacie aktualnej – BEZ OPŁAT

Decyzja należy do Ciebie!

Opcja pożyczenia pieniędzy na tak wysoką sumę oraz długi okres kredytowania są bardzo kuszące, szczególnie dla osób, które poszukują większego dofinansowania. Dodatkowy zwrot 2% od wysokości miesięcznej raty pożyczki pozwala też na oszczędność. Warto więc rozważyć tę ofertę, jeśli kredyt w banku odpada i rozglądasz się za dodatkowymi środkami na rynku pozabankowym.

Pożyczka ratalna w Hapipożyczki pozwala na rozwiązanie wakacji kredytowych, gdy pojawi się problem ze spłatą zobwiązania. Źródło: hapipozyczki.pl

Źródło:

1. Strona Hapipożyczki, https://www.hapipozyczki.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły