Weź hapipożyczkę i zyskaj zwrot pieniędzy od każdej spłaconej raty!

Weź hapipożyczkę i zyskaj zwrot pieniędzy od każdej spłaconej raty!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki na dłuższy czas? Na szczęście, jak szybko pojawiają się problemy finansowe, tak szybko można je wyeliminować. Jak pewnie się domyślasz biegniemy z zaprezentowaniem nowej oferty. Tym razem, weź hapipożyczkę i w ramach “Raty bardzo hapi” zyskaj zwrot pieniędzy od każdej spłaconej raty.

Hapipożyczki z nową ofertą

Pożyczkodawcy przyzwyczaili nas do tego, że tuż po zakończeniu jednej akcji specjalnej “odpalane” są kolejne edycje promocji. Podobnie jest i tym razem. Hapipożyczki wraz z Nowym Rokiem zainicjowały akcję “Rata bardzo hapi”, w ramach której nagradzana będzie terminowa spłata miesięcznych rat. Przewidziano premię w wysokości 2% wartości raty pożyczki od:

 • 12 pierwszych rat dla pożyczek zawartych na okres dłuższy niż 12 miesięcy,
 • 12 miesięcy,
 • wszystkie raty umów pożyczek zawartych na okres krótszy niż 12 miesięcy

Akcja “Rata bardzo hapi” obowiązuje od 27 stycznia 2020 roku do 30 kwietnia 2020 roku.Chcę pożyczkę w Hapipożyczki

Weź pożyczkę i zyskaj zwrot gotówki za każdą spłaconą ratę – ile pożyczysz?

Zanim przejdziemy do wymogów, zwróćmy jeszcze uwagę na samą ofertę. Hapipożyczki proponuje pożyczki ratalne od 800 zł do maksymalnie 25 000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy. Przykładowo, jeśli weźmiesz 10 000 zł na 24 miesiące to klasyczne koszty będą przedstawiać się następująco:

 • kwota pożyczki – 10 000 zł
 • okres spłaty – 24 miesiące
 • RRSO – 9,81%
 • miesięczna rata – 458,67 zł

Pamiętaj jednak, że obecnie przy spłacie każdej miesięcznej raty otrzymasz 2% premię wartości raty pożyczki.

Wypłata premii w ramach promocji nie może przekroczyć 2 000 zł. Minimalna kwota miesięcznej wypłaty nie może być niższa niż 1 zł.

Rata bardzo hapi – dla kogo?

Czas przedstawić wymogi, które uprawniają Cię do wzięcia udziału w promocji. Zgodnie z regulaminem musisz być osobą pełnoletnią (mieć minimum 18 lat) oraz:

 • być konsumentem w rozumieniu Ustawy Kodeks cywilny,
 • być nowym klientem Hapipożyczki,
 • w czasie trwania promocji złożyć wniosek o pożyczkę online1.

Co ważne – nie możesz także odstąpić od Umowy pożyczki!

“Rata bardzo hapi” skierowana jest do nowych klientów. Oznacza to, że z promocji wykluczeni są byli lub powracający klienci pożyczkodawcy.

Co zrobić, by otrzymać zwrot pieniędzy od każdej spłaconej raty?

Ze szczegółowej teorii, przejdźmy teraz do praktyki. W tym przypadku chcemy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Maksymalna kwota, o jaką możesz wnioskować to 25 000 zł na 48 miesięcy. Jeśli każdą miesięczną ratę spłacisz w wyznaczonym terminie, to zyskasz 2% zwrot wartości raty pożyczki.

W Hapipożyczki pożyczysz od 800 zł do 25 000 zł na 48 miesięcy. Źródło: hapipozyczki.pl

1. Od 27 stycznia do 30 kwietnia 2020 roku zarejestruj się na stronie hapipozyczki.pl. W tym celu skorzystaj z linku poniżej:Złóż pożyczkę w Hapipożyczki

 1. Na suwaku pożyczkowym wybierz kwotę wraz z okresem spłaty zobowiązania i kliknij przycisk: “Chcę pożyczkę”. Pamiętaj też, aby przed tym zapoznać się z Formularzem Informacyjnym widocznym pod przyciskiem.

3. Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych i kontaktowych. Podaj: imię i nazwisko, PESEL, e-mail i numer telefonu. Zdefiniuj też hasło do Strefy Klienta, po czym kliknij: “Zapytaj o ofertę”.

 1. W ciągu kilku minut otrzymasz telefoniczną odpowiedź od Hapipożyczki o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku pożyczkowego.

5. W przypadku akceptacji wniosku, dokonaj weryfikacji tożsamości. Pożyczkodawca poprosi o przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł, która po sprawdzeniu danych powróci na Twoje konto.

6. Spłacaj zobowiązanie w terminie i oczekuj przyznania 2% premii każdego miesiąca!

Wypłata premii nastąpi w cyklach miesięcznych, w formie przelewu na rachunek bankowy wskazany w Umowie, w terminie do 10 dni od daty uiszczenia płatności za raty.

Co jeszcze Hapipożyczki przygotowały dla klientów?

Pożyczkodawca w swojej ofercie posiada specjalne usługi za 0 zł. Są to:

 • decyzja o udzieleniu pożyczki – BEZ OPŁAT
 • wypłata gotówki – BEZ OPŁAT
 • wakacje od spłat – BEZ OPŁAT
 • powiadomienie o zbliżającej się miesięcznej spłacie – BEZ OPŁAT
 • zmiana terminu spłaty pierwszej raty – BEZ OPŁAT
 • przyznanie kolejnej pożyczki po spłacie aktualnej – BEZ OPŁAT

Decyzja należy do Ciebie!

Opcja pożyczenia pieniędzy na tak wysoką sumę oraz długi okres kredytowania są bardzo kuszące, szczególnie dla osób, które poszukują większego dofinansowania. Dodatkowy zwrot 2% od wysokości miesięcznej raty pożyczki pozwala też na oszczędność. Warto więc rozważyć tę ofertę, jeśli kredyt w banku odpada i rozglądasz się za dodatkowymi środkami na rynku pozabankowym.

Pożyczka ratalna w Hapipożyczki pozwala na rozwiązanie wakacji kredytowych, gdy pojawi się problem ze spłatą zobwiązania. Źródło: hapipozyczki.pl

Źródło:

1. Strona Hapipożyczki, https://www.hapipozyczki.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Bank BPS
07.04.2020
Bank BPS – opinie i recenzja
Świat bankowości może z pozoru sprawiać wrażenie, że oparty jest na stosunkowo prostych założeniach i instytucjach, które nie różnią między sobą. Nie brakuje jednak banków, które działają w zupełnie inny sposób niż najpopularniejsi i najwięksi giganci. Jednym z nich jest Bank BPS, będący spółdzielczą instytucją zrzeszającą kilkaset placówek. Przyglądamy się dzisiaj bliżej jego ofercie. Największe […]
07.04.2020
Bank Pocztowy – opinie i recenzja
Z pozoru większość instytucji tworzących sektor bankowych świadczy praktycznie takie same usługi. Kredyty, konta osobiste czy lokaty, o które wnioskować można przez internet lub stacjonarnie. To, co czyni je konkurencyjnymi, to odpowiednie dobieranie parametrów jak np. prowizje czy koszty prowadzenia konta. Istnieją jednak i takie banki, które z tego schematu się wyłamują, prowadząc działalność w […]
Kredyt gotówkowy paribas
07.04.2020
BNP Paribas – Kredyt gotówkowy do 200 000 zł – opinie i recenzja
Kredyt gotówkowy to sztandarowy produkt finansowy każdego z liczących się na rynku banków. Poszczególne oferty kuszą nas niskim RRSO czy prowizją, niewielkimi odsetkami i bardzo długim okresem spłaty. Sprawdźmy dzisiaj, jak prezentuje się oferta przygotowana przez BNP Paribas – czy ich kredyt gotówkowy do 200 00 złotych to finansowanie, na które warto się skusić? Kredyt […]
Bank Credit Agricole
07.04.2020
Bank Credit Agricole – opinie i recenzja
Rynek bankowy tworzą instytucje, które mają ambicję zabiegania o wyselekcjonowane i ściśle określone grupy klientów. Są jednak i tacy, którzy preferują budowanie pozycji dużego banku ze zróżnicowanymi usługami, które są gotowe sprostać oczekiwaniom szerokiego grona konsumentów. Do tego zalicza się Bank Credit Agricole, proponujący nowoczesne usługi bankowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prowadzących małe oraz średnie […]
Santander Bank
07.04.2020
Santander Bank Polska – opinie i recenzja
Bankowość to dziedzina, która podlega nieustannym przemianom – zarówno lokalnie, jak i globalnie. Niektóre zmiany pozostają niezauważone przez konsumentów, inne mają na nich bezpośredni wpływ. Dobrym przykładem jest Santander Bank Polska, który dużo namieszał na polskim rynku bankowym w ostatnich latach. Czym wyróżnia się oferta tego dużego gracza i jakie ciekawe usługi proponuje on dla […]
07.04.2020
Pożyczka internetowa 0% Prowizji w Alior Banku – opinie i recenzja
Awaria sprzętu domowego, chęć kupna nowego samochodu czy chwilowe problemy finansowe, które wydarzyły się w niespodziewanym momencie, mogą skłonić do sięgnięcia po szybki kredyt gotówkowy online. Pożyczka Internetowa 0% Prowizji w Alior Banku to kolejna oferta, która dostępna jest w naszym rankingu. Jak prezentują się odsetki, opłaty oraz dodatkowe koszty? Sprawdźmy najważniejsze parametry produktu. Pożyczka […]