„Weź pożyczkę na święta i spłać ją nawet w styczniu” – promocja w Vivus

"Weź pożyczkę na święta i spłać ją nawet w styczniu" - promocja w Vivus

Święta za pasem, a Twój budżet domowy pęka w szwach? W międzyczasie czekają Cię Mikołajki i zakup prezentów dla najbliższych? Jeśli lubisz “łapać” okazje to z myślą o nadchodzących wydatkach, firma Vivus ogłasza świąteczną promocję i zmienia warunki udzielania pożyczki. W ramach akcji: “Weź pożyczkę na święta i spłać ją nawet w styczniu” pożyczysz z RRSO 0% i nie na 30 – a 61 dni!

Świąteczna promocja w Vivus – weź pierwszą pożyczkę na 61 dni!

“Niech w te Święta wszystko będzie takie, jakie chcesz …” – tymi słowami pożyczkodawca Vivus wprowadza nutkę melancholii w sercach osób, których aktualne potrzeby przewyższają możliwości finansowe. Jak wiemy, lista bożonarodzeniowych zakupów potrafi być “studnią bez dna” – a po drodze czekają nas jeszcze Mikołajki, poświąteczne promocje w galeriach oraz roztańczony Sylwester. Wydatków z dnia na dzień przybywa, a wypłata kruszeje. Dlatego w okresie listopadowo-grudniowym, wiele firm pożyczkowych stara się dostosować oferowane produkty do potrzeb konsumentów. Do tego zacnego grona dołączył także Vivus ze swoją niezwykle interesującą ofertą!

W ramach prowadzonej akcji: “Weż pożyczkę na święta i spłać ją nawet w styczniu”, pożyczkodawca proponuje zaciągnięcie zobowiązania na dłuższy niż zwyczajowo przedział czasowy. Już jako nowy klient firmy otrzymasz nie 30-sto – a 61-dniowy termin spłaty, w trakcie którego uregulujesz pożyczkę. Jest to jedyna taka okazja! Świąteczna promocja w Vivus trwa od 18 listopada do 31 grudnia 2019 roku. Nie przegap jej!

W ramach świątecznej promocji jako nowy klient masz szansę pożyczyć od 200 do 3 000 zł z RRSO 0%. Oznacza to, że oddajesz wyłącznie tyle, ile pożyczyłeś. Warunkiem jest terminowa spłata zobowiązania.

Zajrzyj też do naszego najnowszego rankingu najlepszych pożyczek na święta!

“Weź pożyczkę na święta i spłać ją nawet w styczniu” – jak skorzystać?

Vivus już od dłuższego czasu przoduje wśród szeroko popularyzowanych chwilówek online. Dlatego i warunki, na jakich przyznaje wsparcie są równie przystępne i przejrzyste. Przedstawmy je w 6 prostych krokach:

1. Złóż wniosek online na stronie pożyczkodawcy. Pamiętaj, że promocja w Vivus: „Weź pożyczkę na święta i spłać ją nawet w styczniu” wymaga od Ciebie dwóch rzeczy: ważnego dowodu osobistego oraz konta w polskim banku. Aby wziąć pożyczkę, kliknij w przycisk poniżej:

Pożyczka na święta w Vivus

2. Na suwaku pożyczkowym wybierz kwotę, okres spłaty i kliknij: “Weź pożyczkę”.

3. Zostaniesz odesłany do formularza, w którym musisz przejść proces rejestracji. Uzupełnij go o imię i nazwisko, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, adres zamieszkania, e-mail, a także numer telefonu.

4. Zaznacz wszystkie zgody i kliknij “Zarejestruj się”.

5. Potwierdź swoją tożsamość. W tym celu Vivus wymaga przelewu, w wysokości 1 zł. W zależności od banku, w jakim posiadasz rachunek na zaksięgowanie musisz poczekać do 48 godzin.

6. Oczekuj na decyzję i ciesz się z przyznanej gotówki z 61-dniowym terminem spłaty!

Świąteczna promocja w Vivus dla nowych klientów przebiega w tradycyjny sposób. Wypełniasz wniosek, otrzymujesz pieniądze na konto i w styczniu spłacasz pożyczkę. Źródło: vivus.pl

Świąteczne warunki promocji – dla kogo pożyczka?

Szybkie chwilówki online to produkt bezsprzecznie skrojony na miarę dzisiejszych potrzeb. Pieniądze otrzymujesz praktycznie od ręki i bez zaświadczeń o dochodach. Wystarczy laptop, dostęp do Internetu, telefon komórkowy i konto w banku, by móc cieszyć się z przelanych środków. Niemniej jednak – jako klient firmy musisz spełnić standardowe warunki. A są to:

  • Pełnoletność. Vivus akceptuje wnioski osób między 19 a 78. rokiem życia
  • Pełna zdolność do czynności prawnych
  • Regularne dochody
  • Ważny dowód osobisty, konto w banku, adres e-mail oraz numer telefonu
  • Pozytywna ocena zdolności kredytowej1

Sam widzisz, że kryteria nie są nazbyt skomplikowane, a termin spłaty zobowiązania został elastycznie dopasowany do Twoich możliwości finansowych. Zbliżają się Święta, a wraz z nimi bagaż pełen wydatków. Oczywiście – lepiej jest zawczasu zaplanować budżet i dysponować konkretną sumą na świąteczne szaleństwa. Niestety, w wielu przypadkach nie jest to takie proste. Dlatego pożyczka na święta w Vivus to ciekawa propozycja, jeśli brakuje Ci wciąż kilku prezentów do kompletu albo zwyczajnie zamierzasz zorganizować uroczystą Wigilię dla całej rodziny.

Po prostu – pożycz tyle pieniędzy, ile potrzebujesz! Złóż wniosek i ciesz się gotówką.

Kliknij po pożyczkę w Vivus

Źródło:

1. https://www.vivus.pl/


Komentarze (1)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
Podobne artykuły