Weź pożyczkę w Profi Credit i odbierz Xiaomi Redmi 9!

Promocja nieaktywna

“Weź pożyczkę i odbierz smartfon!” – taki tytuł nosi najnowsza promocja Profi Credit. Nagroda? Smartfon Xiaomi Redmi 9 3/32GB (lub inny o zbliżonych lub wyższych parametrach sprzętowych). Trzeba się jednak pospieszyć, bo bonus trafi do pierwszych 20 osób, które złożą wniosek i najszybciej spłacą co najmniej pierwszą ratę pożyczki.

Najnowszy smartfon dla pierwszych 20 klientów!

Na polskim rynku ostatnio przybywa ofert, zachęcających do świątecznych pożyczek na preferencyjnych warunkach. Jedną z nich jest najnowsza akcja przygotowana przez znanego pożyczkodawcę – Profi Credit. Przyznajemy, że jest o co walczyć, bo składając wniosek o pożyczkę (na dowolną kwotę i okres spłaty), masz szansę zgarnąć smartfona Xiaomi Redmi 9.

W Promocji mogą uczestniczyć zarówno nowi, jak i powracający klienci firmy – z czego tylko 20 z nich o największym sprycie i szybkości, zgarnie nagrodę. Sam Organizator weźmie pod uwagę zarówno czas złożenia wniosku online, jak i uregulowanie co najmniej pierwszej raty pożyczki. Z Oferty można skorzystać do 4.01.2021 r.

Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych, która swoją działalność w Polsce prowadzi od 2004 roku. W ramach sprzedaży oferuje pożyczki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Dla kogo jest Promocja?

Zanim przejdziemy do opisu szczegółów Oferty, zwróćmy uwagę na grono uczestników, do których jest skierowana. Najważniejszym warunkiem jest pełnoletność (próg wiekowy: od 25 do 75 lat) oraz posiadanie ważnego dowodu osobistego.

Pozostałe wymogi stawiane przez Pożyczkodawcę to:

 • stały adres zamieszkania w Polsce,
 • posiadanie konta bankowego,
 • otrzymywanie stałych, regularnych dochodów, które możesz udowodnić (np. wyciąg z konta bankowego),
 • brak przeterminowanego zadłużenia względem Profi Credit,
 • złożenie wniosku online najpóźniej do 4.01.2021 r. i zawarcie umowy pożyczki (od której nie możesz odstąpić!),
 • spłata co najmniej pierwszej raty pożyczki (przy czym za datę spłaty uznaje się datę wpływu kwoty raty na rachunek bankowy Organizatora. W przypadku, gdy termin płatności pierwszej raty przypadł po zakończeniu okresu Promocji, a spłata nastąpiła zgodnie z harmonogramem spłat – warunek ten uważa się za spełniony),

W ciągu 15 dni kalendarzowych (licząc od dnia spłaty pierwszej raty pożyczki) musisz także zadzwonić na infolinię Profi Credit: 881 971 376 (koszt połączenia wg stawek operatora) w celu zgłoszenia się w Promocji i podać swój numer PESEL.

Zakres wymaganych dokumentów w Profi Credit zależy od kwoty, na jaką wnioskujesz. W niektórych przypadkach wystarczy tylko kopia Twojego dowodu osobistego i dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania (np. rachunek za media) – a w innych – zaświadczenie od dochodach czy wyciągi z konta bankowego. Więcej o warunkach obowiązujących w firmie pisaliśmy pod linkiem.

Jak zagrać o Xiaomi Redmi 9?

Czas przedstawić działania, które są niezbędne do walki o nagrodę. Maksymalna kwota, o jaką możesz wnioskować jako klient indywidualny albo biznesowy – to 25 000 zł (z okresem spłaty od 24 do 36 miesięcy). Pamiętaj tylko, że przyznana suma zależy już od Twojej zdolności kredytowej.

1. Najpóźniej do 4.01.2021 r. złóż wniosek online o pożyczkę na stronie: proficredit.pl albo skorzystaj z przycisku poniżej:

Na suwaku pożyczkowym wybierz kwotę, o jaką chcesz wnioskować oraz wpisz imię i numer telefonu.

2. Kliknij przycisk “Chcę pożyczkę”. Po kilku minutach otrzymasz telefon od doradcy Pożyczkobiorcy, który w trakcie rozmowy przeprowadzi wstępny proces weryfikacji Twojej zdolności kredytowej.

3. Po akceptacji wniosku, poczekaj na przelew środków na wskazane konto bankowe.

4. Spłać co najmniej pierwszą ratę zobowiązania.

5. Zadzwoń na infolinię Profi Credit: 881 971 376 i dokonaj zgłoszenia w Promocji, w której możesz zgarnąć najnowszego Xiaomi Redmi 9.

6. Nagrodę w akcji otrzyma każdy z 20 pierwszych uczestników (według kolejności zgłoszeń: data i czas spisania wniosku o udzielenie pożyczki).

Nagroda zostanie przesłana laureatom w terminie do 90 dni od daty zakończenia okresu Promocji. Przed przekazaniem smartfona, zwycięzcy otrzymają od Organizatora wiadomość SMS na numer wskazany we wniosku pożyczkowym – z potwierdzeniem o jego wręczeniu ?

Jak wygląda ogólna oferta Profi Credit?

Przyglądając się z bliska poczynaniom Pożyczkodawcy na rynku, możemy zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Po pierwsze, Profi Credit w swojej ofercie posiada pożyczki od 1 000 do 25 000 zł (dla konsumentów prywatnych i przedsiębiorców). Po drugie w momencie, gdy będziesz mieć problem ze spłatą zobowiązania, możesz skorzystać z tzw. wakacji kredytowych, czyli usługi pod nazwą: “Twój Pakiet”. Dzięki niej, masz możliwość odroczenia lub obniżenia rat o nawet 50%. Szczegółowe informację na ten temat, otrzymasz już od doradcy firmy.

Spójrzmy jeszcze na przykład reprezentatywny pożyczki, obliczony na dzień 8.11.2020 r.

 • Całkowita kwota pożyczki: 3 000 zł,
 • Stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO): 6,89%,
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 83,02%,
 • Całkowity koszt pożyczki: 3 660 zł, na który składa się: opłata przygotowawcza: 528 zł, prowizja: 1 672 zł, oprocentowanie: 660 zł, „Twój Pakiet”: 800 zł, umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 185 zł każda,
 • Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 6 660 zł.

Pamiętaj, że warunkiem udzielenia finansowania jest pozytywna ocena zdolności kredytowej!

Szybka gotówka z bonusem dla gadżeciarzy

Możliwość pożyczenia pieniędzy, gdy tego pilnie potrzebujesz jest dużym wsparciem finansowym. Z opcją otrzymania za to dodatkowo nowoczesnego smartfona, brzmi jeszcze bardziej zachęcająco.

Warto jednak podejść do tematu odpowiedzialnie i dojrzale. Przede wszystkim nie zapominaj o oddaniu rat pożyczki w wyznaczonym terminie, byś mógł w pełni cieszyć się z przyznanych środków i nagrody. Zachęcamy Cię także do zajrzenia na nasze pozostałe pożyczki ratalne. W naszym najnowszym rankingu pożyczek długoterminowych odnajdziesz najlepsze “perełki” na rynku ?

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Weź pożyczkę i odbierz smartfon”

2. Strona Pożyczkodawcy, proficredit.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły