Weź pożyczkę w Szybka Gotówka i zgarnij prezent!

Weź pożyczkę w Szybka Gotówka i zgarnij prezent!

Pożyczki w banku nie otrzymamy bez skomplikowanych formalności. A już z pewnością nie dostaniemy nagrody w zamian za pożyczenie pieniędzy. Szybka Gotówka ma do zaoferowania “coś” szczególnego na przezwyciężenie jesiennej chandry. Każdy, kto zasięgnie po pożyczkę w dowolnej kwocie ma szansę wygrać fajne prezenty. Na uczestników czeka aż 8 nagród. Promocja trwa od 23 do 30 września 2019 roku!

Weź pożyczkę w Szybka Gotówka i zgarnij prezent w sam raz na jesień!

Krótsze dni, mniej słońca i niższe temperatury nie wpływają optymistycznie na samopoczucie. Czy jest sposób, by skutecznie poradzić sobie z jesienną chandrą? Owszem – zdrowy sen, sport, właściwa dieta, a także “łowienie” ciekawych promocji! W sam raz na jesień Szybka Gotówka przygotowała dla swoich klientów konkurs. Wystarczy, że wypełnisz proste zadanie konkursowe. Co dokładnie musisz zrobić?

1. Od 23 do 30 września (włącznie) weź pożyczkę w Szybka Gotówka na dowolną kwotę i okres spłaty – pożyczkodawca oferuje chwilówki od 100 zł do nawet 10 000 zł. Spłata w ciągu maksymalnie 65 dni.

2. Wykonaj proste zadanie konkursowe, które otrzymasz na adres e-mail tuż po zatwierdzeniu pożyczki.

3. 4 października oczekuj na ogłoszenie wyników. Kto wie, może przy okazji pożyczki zgarniesz nie tylko gotówkę, ale i „mały” bonus!

Złóż wniosek w Szybka Gotówka

8 nagród do wygrania – co dla zwycięzców przygotowała Szybka Gotówka?

Aby nie być gołosłownym, przejdźmy do kwestii, która najbardziej interesuje uczestników. Zatem, co można wygrać biorąc pożyczkę w Szybka Gotówka? Nagrodami w konkursie są:

  • 5 powerbanków Xiaomi Mi Power Bank
  • 3 bluzy typu hoodie1

Nagrody zostaną przyznane wyłącznie zwycięzcom konkursu! Każdy ma więc szansę wygrać 1 z 8 prezentów.

Imiona i nazwiska ośmiu zwycięzców wraz z miejscem zamieszkania (miasto) zostaną ogłoszone e-mailowo oraz na oficjalnej stronie pożyczkodawcy na Facebooku.

Wszystko leży w Twoich rękach! Najważniejsze jest to, aby wypełnić wszystkie warunki konkursu oraz wykazać się niemałą kreatywnością.

Wyjątkowo szybka weryfikacja dla każdego i środki od razu na koncie to jedne z zalet Szybkiej Gotówki. Źródło: szybkagotowka.pl

Warunki uczestnictwa w konkursie – co warto znać i wiedzieć?

W kwestii warunków, Szybka Gotówka nie jest oryginalna. Wystarczy spełnić 5 podstawowych wymagań:

1. W okresie od 23 do 30 września 2019 roku zaciągnij pożyczkę poprzez oficjalną stronę szybkagotowka.pl, która odeśle Cię do akcji promocyjnej: „Ocieplaj się i doładuj się”.

Złóż wniosek w Szybka Gotówka


2. Uczestnikiem konkursu może być osoba, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, w momencie składania wniosku o pożyczkę ukończyła 18 lat, posiada numer PESEL, a także stałe zameldowanie na terenie Polski.

3. Z konkursu „Ocieplaj się i doładuj się” wyłączeni są pracownicy oraz współpracownicy organizatora.

4. Uczestnicy konkursu nie mogą posiadać żadnych niespłaconych zobowiązań względem pożyczkodawcy.

5. Najważniejsze kryteria, jakimi kieruje się organizator to: kreatywność, pomysłowość, zwięzłość oraz oryginalność odpowiedzi.

4 października 2019 roku jury ogłosi 8 zwycięzców!

Weź pożyczkę od 23 do 30 września 2019 roku i stań się uczestnikiem konkursu. Do wygrania są wysokiej jakości powerbanki oraz bluzy typu hoodie. Źródło: szybkagotowka.pl

Szybka Gotówka to się opłaca!

Na rynku finansowym, rzetelny i terminowy klient jest na wagę złota. Dlatego, jeśli terminowo spłacasz swoje zobowiązania, z pewnością nie umknie to uwadze pożyczkodawcy.

Co ciekawe – Szybka Gotówka posiada w swojej ofercie atrakcyjny Program Lojalnościowy. Co to oznacza? A no fakt, że jeśli jesteś lojalnym i stałym klientem to masz możliwość otrzymania co piątej pożyczki za darmo! Ponadto nie musisz wypełniać wniosku online. Równie dobrze pożyczysz gotówkę przez telefon albo SMS-a. To wszystko czeka na Ciebie pod warunkiem, że co miesiąc spłacasz zobowiązanie w wyznaczonym terminie.

Jesteś obowiązkowy i punktualny? Świetnie! Weź pożyczkę w Szybka Gotówka i zgarnij prezent. Pamiętaj, że pożyczkodawca ocenia zdolność kredytową na podstawie różnych czynników. Nie musisz zatem posiadać stałego źródła dochodu, które otrzymujesz na podstawie pracy. Może to być, np. świadczenie Rodzina 500+ lub emerytura/renta, a nawet stypendium.

Źródło:

1. Regulamin konkursu „Ocieplaj się i doładuj się. Otrzymuj przydatne prezenty od Szybka Gotówka”, https://szybkagotowka.pl/Content/Documents/REGULAMIN_KONKURSU_23_09_2019.pdf


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły