Wonga do 20 000 zł z jedną ratą gratis i odroczeniem w spłacie!

Wonga do 20 000 zł z jedną ratą gratis i odroczeniem w spłacie!

Wonga rozpoczęła nową kampanię promocyjną i na pierwszy ogień zaprezentowała swoje najlepsze produkty finansowe. Od teraz otrzymasz w firmie pożyczkę na bankowych warunkach – nawet do 20 000 zł. Co możesz zyskać korzystając z oferty? A no, spłatę rozłożoną na 60 miesięcy z jedną ratą gratis i odroczeniem w spłacie, czyli tzw. wakacjami kredytowymi. Zobacz, co jeszcze przyszykowała dla Ciebie Wonga!

Złóź wniosek

20 000 zł z jedną ratą gratis w Wonga!

Na atrakcyjne promocje nie mogą narzekać wyłącznie nowi klienci korzystający z pożyczek online. Coraz częściej nagradzani są także stali, lojalni pożyczkobiorcy. I tak właśnie jest w firmie Wonga, która od wielu lat kojarzona jest z szybkim i przystępnym procesem wnioskowania o dodatkową gotówkę zarówno pośród nowych, jak i stałych bywalców chwilówek.

Tym razem firma oferuje swoim klientom atrakcyjną spłatę pożyczki do 20 000 zł z jedną ratą gratis. Podobne rozwiązanie istnieje także przy zaciągnięciu pożyczki na 10 000 zł. Niemożliwe? A jednak! W taki oto sposób możesz zaoszczędzić pieniądze. Na jakiej zasadzie to działa?

Wonga przygotowała dla swoich klientów nową promocję: najtańszych, najszybszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów finansowych wg zasady Pożyczanie na poziomie1.

Pożyczanie na poziomie Wonga – warunki wnioskowania

Choć kampania medialna pożyczkodawcy trwa od 10 czerwca 2019 roku, to już zdążyła przyciągnąć rzeszę wnioskodawców. Może dlatego, że do wzięcia pożyczki zaprasza nas sam aktor Piotr Fronczewski, ale może też dlatego, że Wonga wśród konkurencji wyróżnia się takimi cechami, jak: uczciwość, wiarygodność i przewidywalność.

Nic dziwnego, że pożyczkodawca ze wsparciem Piotra Fronczewskiego w niczym nie ustępuje ofertom bankowym. Aby skorzystać z promocji gratisowej raty, należy złożyć wniosek o pożyczkę w systemie ratalnym. Z tą uwagę, że oferta dostępna jest jedynie:

  • Dla pożyczek na 60 miesięcy,
  • Po upływie 13 miesięcy od wypłaty pożyczki i spłaceniu, co najmniej 12 rat,
  • Pod warunkiem braku zaległości w spłatach.

Ponadto, aktywacja promocji jest możliwa nie wcześniej niż 14 dni przed terminem płatności danej raty i nie później niż w terminie jej płatności.

Odroczenie w spłacie – czas na wakacje kredytowe w Wonga!

Kolejną “świeżynką” w szeregach firmy jest bezkosztowa przerwa w spłacaniu wskazanej przez Ciebie raty, którą regulujesz na koniec okresu na jaki udzielono Ci pożyczki. Warunek jest tylko jeden:

  • Oferta dostępna jest po spłacie minimum 2 rat, raz na 12 miesięcy i maksymalnie 3 razy w ciągu całego okresu trwania pożyczki.

Oczywiście – nie możesz też posiadać żadnych zaległości w regulowaniu rat. Wspólnie z wakacjami kredytowymi, Wonga przygotowała także rozwiązanie odroczenia w spłacie o 7 dni dla wybranej przez Ciebie raty. Działa ona w taki sam sposób, jak bezkosztowa przerwa w spłacaniu.

20 000 zł z jedną ratą gratis i odroczeniem w spłacie dla każdej wiarygodnej osoby!

Sam proces weryfikacyjny wnioskodawcy jest przystępny i mało skomplikowany – a zakres promocji nie wprowadza żadnego limitu wiekowego. Dlatego o dodatkowy “zastrzyk gotówki” może ubiegać się każda osoba, która ukończyła 18 lat, jest obywatelem RP i zamieszkuje na stałe w Polsce. Musi posiadać również ważny dowód osobisty, adres e-mail, numer telefonu i konto bankowe.

Reprezentatywny przykład pożyczki spłacanej w 60 ratach. Źródło: wonga.pl

Pożyczanie na poziomie według Wonga to również wzajemne zaufanie i bezpieczeństwo finansowe. Toteż każdy wnioskujący musi wykazywać dochody pozwalające na spłatę pożyczki w terminie.

Jedna rata gratis – jak wziąć udział w promocji?

W tym przypadku konieczne jest złożenie wniosku o pożyczkę. Możesz tego dokonać, klikając w przycisk poniżej:

Złóź wniosek
  • Za pomocą wirtualnego suwaka, określ “ile gotówki potrzebujesz” i “jak szybko chcesz ją spłacić”. Pamiętaj, że promocja tyczy się pożyczek zaciąganych od 10 000 do 20 000 zł.
  • Następnie kliknij w przycisk “Sprawdź ofertę”. W tym momencie zostaniesz odesłany do formularza, w którym albo logujesz się do Profilu Klienta – albo zakładasz nowe konto.
  • Jako nowy klient, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza. Musisz zawrzeć w nim informacje o sobie oraz swoich finansach.
  • Dokonaj weryfikacji tożsamości. Zrobisz to na dwa sposoby: logując się na swoje konto bankowe przez specjalną aplikację lub wysyłając przelew weryfikacyjny, w wysokości 10 gr.
  • Oczekuj na decyzję kredytową! Jeśli będzie pozytywna to pozostanie Ci jedynie zaakceptowanie umowy: albo w wersji elektronicznej lub w tradycyjnej wersji papierowej.
  • Po zawarciu umowy, Wonga wyśle pieniądze na Twoje konto. Pamiętaj tylko, że data wpłaty zależy od godzin pracy Twojego banku i sesji Elixir.

Pożyczka z jedną ratą gratis? Tylko w Wonga!

Ulepszone produkty pożyczkowe firmy to z pewnością atrakcyjny “haczyk” dla osób starających się o wsparcie finansowe. Główne zalety zobowiązania na 20 000 zł z jedną ratą gratis i odroczeniem płatności to przede wszystkim: darmowa jedna rata, możliwość bezpłatnego odroczenia terminu spłaty oraz wakacji kredytowych. Wonga to także prosta i szybka weryfikacja zdolności kredytowej klienta, dzięki czemu pieniądze na Twoim koncie znajdą się jeszcze tego samego dnia.

1. https://www.wonga.pl/#

Podobne artykuły
27.03.2020
Zostań w domu i zyskaj nawet 900 zł z Kontem Proste Zasady!
Co możesz przyrządzić z bonów podarunkowych do Allegro, Decathlonu i Empiku, tak aby było modnie, wygodnie i ekonomicznie? W dobie panującego kryzysu epidemiologicznego te dość niecodzienne pytanie jest, jak najbardziej na czasie. Wystarczy, że bezpiecznie w domowym zaciszu założysz Konto Proste Zasady w Getin Banku. Do zgarnięcia jest nawet 900 zł w e-bonach na zakupy […]
Skarga na czynności komornika
25.03.2020
Skarga na czynności komornika – jak napisać? Wzór do pobrania
Komornik sądowy, który przeprowadza na danym dłużniki egzekucję należności, musi przestrzegać ściśle określonych przepisów prawa. Jeżeli posiada się uzasadnione podejrzenia, że w toku postępowania przekroczył on swoje obowiązki, warto działać. Podpowiadamy, jak powinna wyglądać skarga na czynności komornika. Objęcie działaniami komornika to stresująca i problematyczna okoliczność, która jest konsekwencją nieregulowania różnego rodzaju finansowych zobowiązań. Wierzyciel, […]
raty kredytow hipotecznych
25.03.2020
Narodowy Bank Polski obniżył stopy procentowe – o ile zmniejszą się raty kredytów hipotecznych?
18 marca 2020 roku NBP (Narodowy Bank Polski) zdecydował się na obniżkę stóp procentowych, aby rozkręcić, dotkniętą koronawirusem, gospodarkę. Ta informacja na pewno zainteresowała kredytobiorców oraz pożyczkobiorców. Szczególnie jednak zadowolone mogą być osoby z kredytem hipotecznym. Sprawdź, o ile potaniały miesięczne raty spłaty hipoteki. Rada Polityki Pieniężnej 18 marca 2020 zdecydowała się na następujące obniżki […]
jak zamknąć konto w idea banku
25.03.2020
Jak zamknąć konto w Idea Banku?
Idea Bank to polski instytucja finansowa działająca od 1991 roku. Jej domeną jest obsługiwanie małych podmiotów gospodarczych, wobec których przygotowane zostały specjalne usługi i narzędzia finansowe. Sprawdźmy, w jaki sposób zamknąć konto w Idea Banku. Aby zlikwidować swój rachunek w tej polskiej instytucji finansowej, można wybrać jeden z trzech sposobów. Są to: kontakt z infolinią, […]
jak zamknąć konto w plus banku
25.03.2020
Jak zamknąć konto w Plus Banku?
Plus Bank to polska instytucja finansowa, specjalizująca się w udzielaniu kredytów oraz współpracy z klientami korporacyjnymi. Ta firma z siedzibą w Poznaniu jest ściśle powiązana z siecią komórkową Plus, na co wskazuje już samo logo, oraz polskim miliarderem Zygmuntem Solorzem-Żakiem. Sprawdzimy dzisiaj, czy zamknięcie konta w Plus Banku to trudne zadanie oraz w jak najłatwiejszy […]
jak zamknąć konto w ING
24.03.2020
Jak zamknąć konto w ING Banku Śląskim?
ING Bank Śląski to bank komercyjny z siedzibą w Katowicach. Znany jest on przede wszystkim ze współpracy z dużą ilością klientów korporacyjnych oraz spójnym marketingiem, w którym swojego wizerunku udziela od lat znany polski aktor Marek Kondrat. Sprawdźmy, w jaki sposób zamknąć konto w ING Banku Śląskim. Zamknięcie swojego rachunku w ING możliwe jest tylko […]
Komentarze (0)
Dodaj komentarz