420 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja ważna do 06.02.2022r.

„Kawa z premią” to doskonała okazja, by zgarnąć 2 w 1 – mianowicie 400 zł w gotówce oraz e-kod o wartości 20 zł do wykorzystania w Costa Coffee. Wystarczy, że założysz rachunek w BNP Paribas i wykonasz kilka prostych aktywności.

Spółka Hagen, czyli organizator promocji rachunków osobistych BNP Paribas, proponuje kolejną akcję, w której do zdobycia jest 420 zł. Sam bonus został rozłożony na cztery raty (125 zł + 125 zł + 150 zł) oraz voucher do Costa Coffee.

Promocja potrwa do 6 lutego 2022 r., choć może zakończyć się szybciej, gdy liczba 3 tys. uczestników zostanie przekroczona.

„Kawa z premią” to najnowsza okazja do zgarnięcia przyzwoitej premii i sięgnięcia po darmowe konto osobiste, bnpparibas.pl
Zgarnij 420 zł premii w BNP Paribas

Kto może skorzystać z promocji?

  • Nowy klient BNP Paribas, który w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie był posiadaczem ani współposiadaczem RORu w tej instytucji.

Z kolei z akcji wykluczone są osoby, które są stroną umowy ramowej w BNP Paribas, w trakcie składania wniosku o otwarcie rachunku.

Co zrobić, aby otrzymać 420 zł premii?

1. Do 6 lutego 2022 r. przystąp do promocji, wypełniając formularz rejestracyjny.

  • Na tym etapie uzupełnij go o imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu oraz
  • Zaakceptuj regulamin akcji i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
420 zł za Konto Otwarte na Ciebie

2. Po otrzymaniu wiadomości e-mail wejdź w przesłany link, który przeniesie Cię na stronę, na której złożysz wniosek o Konto Otwarte na Ciebie. Tę czynność również musisz wykonać do 6 lutego 2022 r.

3. Podpisz umowę o konto (odbywa się ona za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie Autenti) i nadaj PIN do karty. Na spełnienie tych warunków masz czas do 20 lutego 2022 r.

Za wykonanie tych czynności otrzymasz voucher podarunkowy o wartości 20 zł do Costa Coffee. Zostanie on przesłany na Twój numer telefonu, który podasz w formularzu rejestracyjnym najpóźniej do 10 marca 2022 r. Kod musisz wykorzystać do 31 marca 2022 r.

4. Do końca marca 2022 roku:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł oraz
  • otrzymaj wpływy na konto na min. 1 tys. zł.

Nagrodę w postaci 125 zł dostaniesz do 30 kwietnia 2022 r.

5. W kwietniu 2022 r.:

  • wykonaj min. 2 transakcje BLIK (na min. 200 zł),
  • otrzymaj wpływy na konto na min. 1 tys. zł.

Kolejna premia o wartości 125 zł trafi do Ciebie do 31 maja 2022 r.

6. W maju 2022 r.:

  • zrealizuj płatności bezgotówkowe na min. 300 zł oraz
  • zapewnij wpływy na rachunek na min. 1 tys. zł.

Nagrodę za aktywność w maju, czyli 150 zł, zgarniesz do 30 czerwca 2022 r.

Ważne informacje

Jeśli zdecydujesz się na premię gotówkową, to w trakcie odbioru pierwszej puli, bank prześle Ci w e-mailu link do formularza, w którym będziesz musiał podać numer nowo otwartego rachunku. Na podanie tych informacji, masz czas do 6 lutego 2022 roku.

Więcej o szczegółach w regulaminie promocji „Kawa z premią”.

Oferta BNP Paribas

Skoro już wiesz, co możesz zyskać, decydując się na udział w promocji, czas poznać się bliżej z innymi produktami BNP Paribas.

Więcej w naszym oddzielnym wpisie —> BNP Paribas – opinie i recenzja

Atrakcyjna premia w zasięgu ręki

Zasady promocji są całkiem proste i łatwe do zrealizowania. Wobec tego przewidujemy, że oferta wśród zainteresowanych klientów rozejdzie się jak świeże bułeczki. Dlatego rozważ ją, ale nie poświęcaj temu zbyt dużo czasu. Akcja jest tylko chwilowa, a chętnych na dodatkowe benefity z pewnością nie zabraknie.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Kawa z premią” w BNP Paribas

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x