Wygraj szansę i nie spłacaj pożyczki! HOT oferta w Szybka Gotówka

Wygraj szansę i nie spłacaj pożyczki! HOT oferta w Szybka Gotówka

W zawrotnym tempie mnożą się propozycje firm pożyczkowych na nadchodzące święta. Coraz częściej utwierdzamy się również w przekonaniu, że aby pożyczyć nie trzeba spłacać dodatkowych odsetek. Jednak całkowitą rewolucją jest najświeższa oferta Szybkiej Gotówki. W ramach promocji “Świąteczny Szybczyk cuduje na Wigilię” masz szansę wygrać całkowicie darmową pożyczkę – z anulowaniem jej spłaty!

Wygraj szansę i nie spłacaj pożyczki – czyli świąteczny Szybczyk cuduje na Wigilię

Przedświąteczny szał zakupowy daje się mocno we znaki. Dlatego, nie sposób pominąć najnowszej promocji jaką przygotowała dla swoich klientów Szybka Gotówka. Po dokładnej analizie rynku pożyczkowego jednogłośnie stwierdzamy, że jest to jedna z najlepszych ofert ostatniego sezonu. O co w niej chodzi?

Jeśli w dniach od 16 grudnia do 24 grudnia 2019 roku zaciągniesz pożyczkę na dowolną kwotę na stronie szybkagotowka.pl, to masz szansę wygrać anulowanie spłaty wziętej chwilówki wraz z jej odsetkami i prowizją. Co więcej, pożyczkodawca przewidział nagrody dla trzech uczestników konkursu. Brzmi kusząco? Śpiesz się zatem, bo szansa na całkowitą spłatę zobowiązania przez pożyczkodawcę jest bardzo realna.

Akcja “Świąteczny Szybczyk cuduje na Wigilię” skierowana jest zarówno do nowych, jak i powracających klientów firmy Szybka Gotówka.

Brakuje Ci gotówki na wymarzone prezenty dla bliskich? A może natłok wydatków opustoszył Twój portfel? Kliknij po promocyjną pożyczkę na święta w Szybka Gotówka!

Pożyczka na święta w Szybka Gotówka

Wigilijny Szybczyk cuduje w Szybka Gotówka – warunki uczestnictwa

Jak dokładnie działa promocja, w której „wisienką na torcie” jest gratisowa pożyczka? Pod względem warunków jest to standardowa oferta. Jej głównym wymogiem jest pełnoletność. W przypadku wnioskowania o pożyczkę w Szybka Gotówka musisz mieć ukończone tylko 18 lat. Jednak to nie wszystko. Na oficjalnej stronie pożyczkodawcy, w regulaminie odnajdziemy też poniższe kryteria, jakie musisz spełnić jako przyszły pożyczkobiorca – a są nimi:

  • pełnia praw do czynności cywilnoprawnych
  • ważny dowód osobisty, konto w banku, numer telefonu oraz adres e-mail
  • obywatelstwo polskie i stałe zamieszkanie na terenie kraju
  • brak zaległości w spłacie zaciągniętych kredytów i pożyczek, w tym również w Szybka Gotówka
  • stałe i regularne dochody, które mogą pochodzić z różnych źródeł – np. umowa o pracę, umowa o dzieło/zlecenie, emerytura/renta, świadczenia socjalne, itp.

Ponadto, aby wziąć udział w konkursie – za pośrednictwem serwisu szybkagotowka.pl musisz do 24 grudnia 2019 roku zaciągnąć pożyczkę i odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe, które otrzymasz na podany we wniosku adres e-mail, tuż po przelaniu środków na konto. Pamiętaj – liczą się w nim trzy najważniejsze kwestie: pomysłowość, zwięzłość, a także oryginalność odpowiedzi.

Zwycięzcą konkursu jest uczestnik, który udzieli odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz którego odpowiedź w ocenie jury zostanie uznana za najlepszą. Przy wyłanianiu laureatów grono oceniające będzie kierować się swobodnym uznaniem.

Kilka słów o nagrodzie – zwróć na to uwagę!

Promocja sama w sobie jest interesująca. Zwróćmy teraz uwagę na samą nagrodę. Jak podkreśla w regulaminie Szybka Gotówka: “nagrodą w Konkursie jest całkowita spłata zaciągniętej przez uczestnika Konkursu pożyczki, wziętej w okresie trwania niniejszej promocji. Oznacza to całkowitą spłatę zobowiązania (w tym anulowanie kwoty pożyczki, jej odsetek i prowizji)”1.

Szybka Gotówka oferuje pierwszą pożyczkę do 6 000 zł na 65 dni z RRSO 0%. Źródło: szybkagotowka.pl

Do 25 grudnia 2019 roku jury ogłosi trzech zwycięzców konkursu. Ich imiona i nazwiska, a także miejsce zamieszkania (miasto) zostaną przesłane e-mailowo. Ponadto, laureaci otrzymają powiadomienia o wygranej nagrodzie na adresy e-mailów, które zostały podane w momencie rejestracji na stronie szybkagotowka.pl.

Wygraj szansę i nie spłacaj pożyczki – jak wziąć udział w promocji?

Przejdźmy zatem do praktyki – a więc niezbędnych działań, jakie musisz wykonać, by zyskać szansę na szczęśliwą pożyczkę bez konieczności jej spłaty. Jako stały bywalec firmy nie musisz przechodzić poniższych etapów. Wystarczy, że zalogujesz się na swoim Profilu Klienta i tam zawnioskujesz o pożyczkę. Oto 8 prostych kroków, przez które musisz przebrnąć jako nowy pożyczkobiorca.

1. Wejdź na stronę pożyczkodawcy: szybkagotowka.pl lub skorzystaj z linku poniżej.

Pożyczka na święta w Szybka Gotówka

2. Wybierz kwotę oraz okres spłaty zobowiązania. Pamiętaj, że Szybka Gotówka posiada jedną z najwyższych darmowych pożyczek dla nowych klientów. Możesz pożyczyć nawet do 6 000 zł z RRSO 0% na 65 dni. Jako powracający klient masz możliwość wnioskować do 15 000 zł.

3. Kliknij przycisk: “Weź swoją pożyczkę”.

4. Zostaniesz odesłany do formularza rejestracyjnego. Wpisz w nim: e-mail, imię i nazwisko, telefon komórkowy, PESEL, numer dowodu osobistego, a także hasło do Profilu Klienta. Możesz także przejść rejestracje automatycznie, łącząc się z Facebookiem.

5. Potwierdź swoją tożsamość za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub usługi Blue Media. Pamiętaj jednocześnie, że pożyczkodawca nie akceptuje przelewów od SKOK!

6. Oczekuj na decyzję o przyznaniu środków, która powinna wpłynąć w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku.

7. Wejdź na e-maila podanego podczas rejestracji i odpowiedz na pytanie konkursowe nadesłane przez Szybczyka. W tym względzie, liczy się kreatywność i oryginalność wypowiedzi!

8. Ciesz się z przelanej gotówki i jednocześnie pamiętaj o wynikach losowania, które zostaną ogłoszone do 25 grudnia 2019 roku.

Brać czy nie brać? W każdym kroku zachowaj rozsądek!

Choć HOT oferta w Szybka Gotówka jest naprawdę gorąca, to nie możesz ulec emocjom. Biorąc udział w tego typu promocji musisz mieć świadomość, że istnieje też prawdopodobieństwo tego, iż nie zostaniesz jednym z trzech laureatów i będziesz zmuszony oddać pożyczoną gotówkę w terminie. A jakiekolwiek opóźnienia w spłacie oznaczają konieczność oddania nie tylko pożyczonej sumy, ale i kosztów związanych z procesem windykacyjnym.

“Świąteczny Szybczyk cuduje na Wigilię” to bez wątpienia świetna okazja na szczęśliwy traf. Jednak czujemy się w obowiązku, by zwrócić uwagę na istniejącą “ciemną stronę” konkursu. Pożyczaj odpowiedzialnie, z pełną świadomością i nie ulegaj porywom chwili. Tylko w taki sposób zaciągnięte zobowiązanie nie wyrządzi krzywdy Twoim finansom.

Źródło:

1. Regulamin Konkursu „Świąteczny Szybczyk cuduje na Wigilię! Wygraj szansę nie spłacaj pożyczki”, https://szybkagotowka.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły