“Z nami najlepiej” – 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

“Z nami najlepiej” - 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Hit tegorocznej jesieni powrócił! Premia w postaci 200 zł, 3% na lokacie i koncie oszczędnościowym, płatności kartą bez kosztów przewalutowania oraz jeszcze kilka atrakcyjnych bonusów. To wszystko za standardowe posiadanie rachunku osobistego w Alior Banku. Nie poprzestaje on na laurach i ponownie inauguruje kolejną już edycję promocji “Z nami najlepiej”, w ramach której za Konto Jakże Osobiste zyskasz atrakcyjne profity. Popatrzmy, jak zarobić i zgarnąć mega korzyści.

“Z nami najlepiej” – załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj 200 zł

Przyznajemy, że promocja “Z nami najlepiej” musiała odbić się szerokim echem wśród posiadaczy kont osobistych – bo ledwo co zakończyła się 2. edycja super promocji, a Alior Bank uruchomił już jej 3. odsłonę. W swojej “odświeżonej” wersji postawił na sprawdzone zasady – co oznacza, że dodatkowe 200 zł bonusu otrzymasz w identyczny sposób, jak w poprzednich miesiącach. Więcej pisaliśmy o tym w naszym wrześniowym artykule: 200 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Dla wszystkich poszukiwaczy nowych rachunków osobistych, mamy więc dobrą wiadomość. Szanse na premiowane 200 zł, jak i szereg profitów wiążących się z Kontem Jakże Osobistym są niemal na wyciągnięcie ręki. Akcja “Z nami najlepiej” została samodzielnie przygotowana przez Alior Bank i potrwa do 31 grudnia 2019 roku.

Bank posiada w ofercie również darmowe Konto Internetowe z całym pakietem profitów, m.in. 0 zł za konto, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą, a także bezpłatne przelewy krajowe.

Załóż darmowe Konto Internetowe w Alior Bank.

Załóż Konto Internetowe w Alior Bank

Dopasuj Konto pod siebie i ciesz się z bonusów – dla kogo?

Zanim zachęcimy Cię do udziału w promocji, sprawdźmy czy w ogóle warto skorzystać z oferty Banku. Najważniejszym wyznacznikiem jest posiadanie statusu nowego klienta. W myśl tego pojęcia, Alior Bank wyklucza z udziału osoby, które posiadały w tej instytucji – konto osobiste, walutowe lub Kartę Kibica po 31 października 2018 roku. Ponadto:

 • Musisz legitymować się polskim dowodem osobistym
 • W okresie od 1 czerwca do 15 listopada 2019 roku nie mogłeś złożyć wniosku o Konto Jakże Osobiste

Dlatego, jeśli podczas 2. edycji promocji założyłeś, lecz nie sfinalizowałeś konta – to niestety jesteś wykluczony z akcji. Natomiast, żadną przeszkodą nie jest posiadanie ani rachunku oszczędnościowego, firmowego, ani konta w Kantorze Walutowym Alior Banku. Z oferty śmiało mogą korzystać również właściciele kont w T-Mobile Usługi Bankowe.

Jesienna promocja w banku pozwala na zyskanie 200 zł, ale także dwóch darmowych korzyści do wyboru. Źródło: aliorbank.pl

200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – jak wziąć udział w promocji?

Skoro ustaliliśmy, dla kogo jest to promocja – to pora przejść do równie ważnej kwestii, jaką są warunki. Przedstawimy je w postaci prostych kroków, które musisz wykonać dokładnie w takiej samej kolejności, jak poniżej:

1. Złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową. Dokonaj tego w ustalonym okresie od 16 listopada do 31 grudnia 2019 roku. Samą Umowę podpisz nie później niż 30 dni od momentu złożenia wniosku!

2. Podpisz Umowę o Konto oraz Umowę o Kartę Płatniczą na stronie: kontoaliorbank.pl. Zrób to w okresie od 16 listopada 2019 roku do 30 stycznia 2020 roku.

3. Przez kolejne 3 miesiące zapewnij sobie wpływy na Konto, w wysokości minimum 1 000 zł na każdy miesiąc. Wykonaj także poniższe czynności:

 • Zrealizuj miesięcznie, minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta. Zrób to na dowolną kwotę.
 • Zaloguj się do aplikacji mobilnej, co najmniej raz w miesiącu przez 3 miesiące.

4. Spodziewaj się premii. Alior Bank przekaże ją na Twoje Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie niezbędne wymagania1.

Jesienne promocja trwa do 31 grudnia 2019 roku. Źródło: aliorbank.pl

Oto prosty przykład. Jeśli postanowisz założyć Konto w Alior Banku w listopadzie, to powyższe warunki musisz spełnić następująco: w grudniu, styczniu oraz lutym. Z doświadczenia wiemy, że łatwo jest zapomnieć o logowaniu do aplikacji mobilnej w każdy miesiącu – dlatego przestrzegamy, że musisz mieć ten fakt szczególnie na uwadze!

Do momentu otrzymania 200 zł premii nie możesz zrezygnować z Konta oraz karty. W przeciwnym razie Alior Bank nie przyzna bonusu.

Na sam koniec mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość – nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – to 200 zł i mnóstwo korzyści do wyboru!

Konto Jakże Osobiste w ramach promocji: “Z nami najlepiej” Alior Banku to zdecydowanie innowacyjna propozycja na rynku finansowym. Nie bez kozery jest to jeden z nielicznych rachunków, które możesz samodzielnie konfigurować w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że dopasujesz do niego wybrane Korzyści. Dwie z nich są całkowicie za darmo, a za każdą kolejną zapłacisz jedyne 3,50 zł miesięcznie. A są to:

 • 3% na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 000 zł)
 • Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 12,83%)
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • Pakiet bezpłatnych 5 natychmiastowych przelewów internetowych
 • Pakiet 30 darmowych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • Pomoc w nagłych wypadkach assistance: samochodowe, domowe i medyczne
 • Zwrot 1% płatności telefonem (BLIK, Apple Pay, Google Pay oraz HCE) – do 20 zł miesięcznie
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające, m.in. koszty leczenia lub zagubienie bagażu

Ponadto dobrą informacją jest również fakt, że Konto Jakże Osobiste może być całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz na nim regularny wpływ na minimum 1 500 zł (dla osób poniżej 26. roku życia Konto jest darmowe). W przeciwnym razie opłata za rachunek wynosi 10 zł. Zwróć uwagę, że jest to kwota o 500 zł wyższa niż przewidziana w promocji. Podobnie sytuacja przedstawia się z kartą debetową. Jeśli wykonasz z jej pomocą transakcje bezgotówkowe na co najmniej 300 zł miesięcznie, nie zapłacisz za jej użytkowanie ani grosza.

Źródło: aliorbank.pl

Premia w postaci 200 zł to naprawdę miły bonus zważywszy, że wymaga jedynie klasycznego korzystania z konta – które niesie ze sobą wiele interesujących profitów. Dlatego, jeśli dotąd nie skorzystałeś z tej oferty to zastanów się nad nią bardzo poważnie. Zapraszamy także do rankingu kont bankowych dostępnych na Czerwona Skarbonka.

Źródło:

1. Regulamin „Z nami najlepiej – 3 edycja”, www.aliorbank.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Vindix
03.04.2020
Vindix wzywa do zapłaty długu? Zobacz, jak się bronić!
Vindix – co to jest? Vindix jako firma windykacyjna skupia się przede wszystkim na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Dlatego też, jak możemy przeczytać na stronie firmowej Vindix, spółka oferuje kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Do usług znajdujących się w portfolio Vindix zalicza się także budowa strategii windykacyjnej, wycena wierzytelności oraz […]
02.04.2020
BEST – czym się zajmuje i jak traktuje dłużników?
BEST – co to za firma? BEST S.A. to jeden z największych podmiotów windykacyjnych, działających na polskim rynku. Firma założona została w 1994 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe S.A. Zajmowała się wówczas sprzedażą ratalną i doradztwem w zakresie pośrednictwa kredytowego. W 2002 roku firma BEST przeszła zmiany reorganizacyjne, których pokłosiem było […]
Ranking chwilówek
02.04.2020
Ranking chwilówek – kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki online
Pożyczki pozabankowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów jako wygodne i szybko dostępne źródło wsparcia finansowego. Poszukując najlepszej oferty, warto skorzystać z zestawień gromadzących tylko te, które zasługują na zaufanie konsumenta. Przedstawiamy nasz najnowszy ranking chwilówek, który pozwoli szybko znaleźć bezpieczne pożyczki. Ranking chwilówek – kwiecień 2020 Chwilówki online cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów na przestrzeni […]
02.04.2020
Arvato do mnie wydzwania. Co robić?
Arvato – co to za firma? Arvato Financial Solutions to międzynarodowa firma windykacyjna świadcząca m.in. takie usługi jak monitoring płatności, windykacja należności, skup wierzytelności czy globalna platforma windykacyjna. Polski oddział firmy mieści się w Poznaniu. Arvato Polska obsługuje m.in. klientów z sektora finansowego, w tym tak znanych pożyczkodawców jak Hapipożyczki, MoneyMan czy Vivus. Podmiot ten […]
Ranking pożyczek ratalnych: luty 2020. Najlepsze pożyczki na raty
02.04.2020
Ranking pożyczek ratalnych: kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki na raty
Legitymując się dowodem osobistym i spełniając niewygórowane kryteria, można otrzymać pozabankowe pożyczki na raty. Są to pożyczki długoterminowe, gdyż suma do spłaty zostaje rozłożona na dłuższy czas. To atrakcyjna alternatywa dla kredytów bankowych. Brak wystarczającej gotówki na większe wydatki to nie koniec świata. Jak widać, pozabankowe pożyczki ratalne na kwiecień nie kosztują tak wiele, jak przed […]
pozyczki prywatne
01.04.2020
Pożyczki prywatne – czy pożyczka prywatna jest bezpieczna? Opinie
Poza kredytami udzielanymi przez banki oraz pożyczkami, w których specjalizują się profesjonalne firmy pozabankowe, leży mroczne królestwo pożyczek prywatnych. Czym charakteryzuje się ten typ finansowania? I najważniejsze – czy pożyczki prywatne są bezpieczne? Przemierzając miasto, możemy natknąć się na karteczki z napisem „prywatne pożyczki od ręki” na tablicach ogłoszeń. Otwierając lokalną gazetę, często ujrzymy dużą […]