Załóż kartę kredytową Citibank i odbierz smartfon LG K30 Dual SIM

Promocja nieaktywna

Citi Handlowy zainaugurował V edycją karty kredytowej Citibank Citi Simplicity, w której do zgarnięcia jest nowiuteńki smartfon LG K30 Dual Sim o wartości 599 zł. Aby go otrzymać, musisz w ciągu 3 miesięcy zrealizować wspomnianą “kredytówką” transakcje o łącznej wartości 1 500 zł. Nie zwlekając, przyjrzyjmy się bliżej wszystkim szczegółom!

Karta kredytowa Citibank Citi Simplicity ze smartfonem!

Zbyt długo nie czekaliśmy na to, aby Citi Handlowy ponownie przypomniał o swoim istnieniu. Bank najwyraźniej stawia na atrakcyjność i pomysłowość proponowanych nagród, bo tym razem pełna radość za założenie karty kredytowej Citibank Citi Simplicity, zostanie nagrodzona najnowszym smartfonem LG K30 Dual SIM o wartości 599 zł.

Jednak taka miła niespodzianka czeka na Ciebie pod pewnym warunkiem. Z Oferty skorzystasz tylko wtedy, gdy jesteś nowym klientem Banku i dokonasz płatności nową Kartą na łączną sumę 1 500 zł (najpóźniej do końca 3 miesiąca kalendarzowego, licząc od miesiąca zawarcia umowy o “kredytówkę”). Na podjęcie decyzji masz czas do 23.11.2020 r.

Czy wiesz, że Karta kredytowa Citi Simplicity już 5. rok z rzędu zdobyła 1. miejsce w plebiscycie Złoty Bankier? To zestawienie, które jest przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnione są w nim banki stawiające w swojej działalności na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferujące produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Co otrzymasz z kartą kredytową Citibank Citi Simplicity?

Zanim przejdziemy do szczegółowego omówienia warunków Promocji, zapoznajmy się bliżej z korzyściami, które dołączone są do “kredytówki”. Poza szansą na zdobycie smartfona, jej posiadacz “na start” otrzymuje pakiet usług.

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie Karty (jeśli dokonasz transakcji o wartości minimum 1 000 zł/miesięcznie płacąc, np. za zakupy spożywcze, paliwo lub usługi w internecie. Gdy nie wykonasz płatności na wskazaną kwotę, to obsługa Karty wyniesie Cię 12 zł/miesięcznie). RRSO: 10,24%,
 • Wygodny kredyt bezodsetkowy do 56 dni,
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach (dzięki nim masz stałą kontrolę nad swoimi wydatkami),
 • System spłat ratalnych „Komfort” (rozłóż zakupy powyżej 100 zł na raty w Karcie),
 • Pożyczka z Karty (od 500 zł do 9 900 zł, rozłożone na 60 rat bez dokumentów dochodowych i bez decyzji kredytowej, RRSO: 19,68%)
 • Wygodne płatności telefonem: Apple Pay, Google Pay,
 • Program Korzyści Citi Specials (ponad 300 rabatów do Partnerów Banku w Polsce oraz za granicą, np. 20% na zakupy online oraz zniżki na dostawy z restauracji),
 • Program punktowy MasterCard Bezcenne Chwile (dołącz do Programu, płać Kartą oraz odbieraj cenne nagrody).

Kto może wziąć udział w Promocji?

Cenimy proste promocje o łatwych warunkach dla przyszłych klientów. Jak prezentuje się pod tym względem Oferta karty Citibank Citi Simplicity? W opisywanej akcji możesz wziąć udział, jeśli jesteś pełnoletnią osobą fizyczną (masz minimum 18 lat) i posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych oraz dodatkowo spełnisz poniższe wymagania:

 • od 1.07.2018 r. nie posiadałeś w Citi Handlowy, Karty kredytowej Citibank Citi Simplicity,
 • w okresie obowiązywania Oferty (czyli do 23.11.2020 r.) zawnioskujesz o wydanie karty płatniczej – karty kredytowej Citibank Citi Simplicity,
 • zawrzesz z Bankiem umowę o Kartę i aktywujesz “kredytówkę”,
 • w trakcie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku o wydanie Karty, dostarczysz instytucji czytelny i aktualny dokument dochodowy, który potwierdzi deklarowane we wniosku dochody!

Co bardzo ważne, Citi Handlowy przed przyznaniem “kredytówki”, bada zdolność kredytową klienta. Pracownik Banku może wziąć pod uwagę Twoje miesięczne wydatki, obecnie spłacane zobowiązania, inne aktywne limity na kartach kredytowych, liczbę osób na utrzymaniu, ale i Twoje wykształcenie oraz stan cywilny. Podczas całego procesu, Bank zagląda również do BIK, czyli Biura Informacji Krajowej.

 • Aktualny dowód osobisty (jest on potwierdzeniem wieku i najważniejszych informacji o użytkowniku),
 • Miesięczny dochód netto. Minimum 1 200 zł netto (osoba fizyczna) lub minimum 2 500 zł netto (działalność gospodarcza),
 • Zatrudnienie w obecnej firmie. Minimum 3 miesiące (osoba fizyczna) lub minimum 2 lata (działalność gospodarcza),
 • Dokument dochodowy potwierdzający zdolność kredytową. Może to być, np. wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące, decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty, PIT za ubiegły rok kalendarzowy z potwierdzeniem zapłaty podatku (lub zaświadczenie o dochodzie z US) czy też wyciąg bankowy z konta firmowego (z okresu od początku roku kalendarzowego do momentu złożenia wniosku). Szczegóły, co do dokumentów podstawowych i alternatywnych opisane są w Regulaminie Oferty1.

Bank zastrzega sobie, że jeśli dostarczony dokument nie będzie wystarczający do potwierdzenia zdolności kredytowej, to może wymagać przesłania innych dokumentów dochodowych przez Uczestnika Promocji.

Kogo Bank wyklucza z Promocji?

Poza dość oczywistymi wymogami, Citi Handlowy wprowadził pewne ograniczenia. Z akcji wykluczone są osoby, które:

 • mają status dewizowy nierezydenta,
 • są obywatelami lub rezydentami Stanów Zjednoczonych Ameryki (czyli mają stałe miejsce zamieszkania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiadają “pozwolenie na pracę” w Stanach Zjednoczonych Ameryki, czyli tzw. Zieloną Kartę lub spełniają tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki, który zasadniczo dotyczy weryfikacji długości pobytu na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki w okresie ostatnich 3 lat).

Jak założyć kartę kredytową Citibank Citi Simplicity i odebrać smartfon?

Można rzec, że Twój los leży wyłącznie w Twoich rękach, bo to od Ciebie zależy, kiedy będziesz mógł cieszyć się z nowego smartfona. Oto, jak przedstawia się harmonogram działań.

 1. Najpóźniej do 23.11.2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citibank Citi Simplicity. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Jednocześnie pamiętaj, by zaakceptować Regulamin, a także w ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku, dostarczyć instytucji czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający Twoje dochody. Ich dokładny wykaz odnajdziesz w Regulaminie Oferty.

2. Nie później niż do końca 1. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę, zaloguj się minimum 1 raz do serwisu bankowości internetowej. Dokonasz tego za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

3. Do końca 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę, zrealizuj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1 500 zł.

4. Jeśli spełnisz wszystkie warunki akcji, to Bank prześle Ci wiadomość o przyznaniu Nagrody w serwisie Citibank Online (nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki Oferty).

5. Odbierz nagrodę w postaci telefonu LG K30 Dual SIM LMX320EMW, który otrzymasz na podany adres korespondencyjny. Bank prześle go najpóźniej do końca 2. miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełnisz wszystkie warunki Oferty. Niestety, nie ma takiej opcji, byś mógł wybrać kolor smartfona.

Ważne szczegóły!

Posługiwanie się ogólnymi sformułowaniami dotyczącymi, m.in. czasu realizacji działań może być dość niezrozumiałe. Spójrzmy więc, na czym one polegają, przedstawiając je na konkretnym przykładzie. Przykładowo, jeśli złożysz wniosek o kartę kredytową w Citi Handlowym pod koniec września, to musisz zalogować się do bankowości internetowej najpóźniej pod koniec października. Z kolei, na zrealizowanie transakcji na kwotę 1 500 zł masz czas do końca grudnia.

Zwracamy również uwagę na termin “transakcje bezgotówkowe”. Citi Handlowy nie uznaje poleceń przelewu wewnętrznego w złotych lub krajowych z rachunku Karty, operacji zwróconych, a także transakcji związanych, m.in. z grami hazardowymi i bukmacherką. I co równie ważne, do czasu otrzymania telefonu nie możesz zrezygnować z karty kredytowej!

Nagroda w ramach Promocji zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Co oznacza, że nie musisz rozliczać się z niej z urzędem skarbowym.

Co warto wiedzieć o samej Nagrodzie?

Być może znajdą się osoby, które nie są znawcami wśród smartfonów i chcą dowiedzieć się nieco więcej o samej nagrodzie. Wiemy już, że miłą niespodzianką w Ofercie jest smartfon LG K30 Dual SIM, którego rynkowa wartość została wyceniona na 599 zł. Jak prezentują się jego parametry?

 • Ekran 5.45” FullVision HD+,
 • Procesor Qualcomm Snapdragon™ 425,
 • Aparat główny 8MP,
 • Pamięć 2GB / 16GB + slot microSD,
 • Bateria 3000mAh,
 • Trwałość: Standard Militarny MIL-STD 810G,
 • NFC: płatność telefonem, DUAL SIM + SD card.

Co bardzo ciekawe, LG charakteryzuje się także wytrzymałą baterią oraz wojskową normą wytrzymałości.

Citi Handlowy prowadzi równolegle konkurs karty kredytowej Citibank BP-Motokarta, w którym możesz zdobyć premię w postaci 6 kart paliwowych o łącznej wartości 3 000 zł (każda po 500 zł). Konkurs trwa do 15.12.2020 r.

Koszty kredytowe a karta kredytowa Citibank Citi Simplicity

Na sam koniec, zobaczmy jak przedstawiają się ogólne koszty użytkowania Karty i przykład reprezentatywny obliczony na dzień 31.08.2020 r.

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 10,24%,
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty: 10538,28 zł,
 • Zmienne oprocentowanie nominalne: 7,2% w skali roku,
 • Całkowity koszt kredytu: 538,28 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną: 144 zł, odsetki: 394,28 zł.),
 • 12 miesięcznych rat równych w wysokości: 878,19 zł.

Do niedawna, “kredytówka” w Citi Handlowym była ewenementem na rynku, bo Bank nie pobierał za nią żadnych opłat. Obecnie koszt za Kartę wynosi 12 zł/miesięcznie (jednak unikniesz prowizji, gdy wykonasz w danym miesiącu transakcje na minimum 1 000 zł). A jak przedstawiają się pozostałe opłaty?

 • prowizja od wypłaty gotówki z bankomatów: 10% wartości transakcji (min. 20 zł),
 • polecenie przelewu wewnętrznego: 10% wartości transakcji (min. 20 zł),
 • prowizja za przewalutowanie transakcji dokonanej w innej walucie niż PLN: 5,8% wartości transakcji,
 • miesięczna obsługa Karty w formie nośnika zbliżeniowego: 5 zł/miesięcznie,
 • usługa CitiAlerts (w tym usługa powiadomień SMS): 0 zł/miesięcznie,
 • możliwość korzystania przez Klienta z usługi bankowości telefonicznej CitiPhone: 6 zł/miesięcznie,
 • opłata roczna za wydanie Karty płatniczej (będącej Kartą dodatkową i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą dodatkową): 4 zł/miesięcznie (48 zł w skali roku),
 • ponowne wydanie Karty płatniczej (zamiast utraconej lub wydanie duplikatu Karty): 30 zł2.

Wysoka nagroda za sporą aktywność

Jeśli akurat znajdujesz się w momencie, w którym potrzebujesz dodatkowej gotówki to propozycja karty kredytowej Citibank Citi Simplicity wydaje się kusząca. Zanim jednak złożysz wniosek przemyśl, czy jesteś w stanie regularnie spłacać zaciągnięte zobowiązanie. Pamiętaj, że posiadanie “kredytówki” wiąże się terminowością i w przypadku jakichkolwiek opóźnień, możesz narazić się na dodatkowe opłaty.

Natomiast, gdy zdecydujesz się na udział w Promocji radzimy, abyś podszedł do niej z pełną mobilizacją. W końcu darmowy smartfon “piechotą nie chodzi” …

Citi Handlowy nie wymaga konieczności założenia konta osobistego. Nie jest również konieczne wykupienie ubezpieczenia w razie braku spłaty, a samo zadłużenie możesz regulować ratalnie.

Źródło:

1. Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity
i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW – edycja V”

2. Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Citibank


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły