Załóż kartę Twisto, odbierz 20 zł na spłatę należności i graj o Iphone’a 12!

Promocja nieaktywna

Mamy doskonałą wiadomość od Twisto! Fintech oprócz tego, że rozdaje 20 zł premii na spłatę należności na karcie, to w międzyczasie zainaugurował konkurs, którego zwycięzca otrzyma najnowszy model Iphone’a 12 o wartości bagatela 4 000 zł. Spieszymy z wyjaśnieniem szczegółów akcji.

Wirtualna karta Twisto z bonusami w tle

Nie chcemy ponownie zagłębiać się w szczegóły Promocji “Bonus z Twisto”, o którym zdążyliśmy dokładnie napisać jakiś czas temu. Podsyłamy link do tekstu. Pokrótce przypomnimy tylko, że czeski fintech rozdaje 20 zł premii na spłatę należności na karcie dla każdego nowego użytkownika. Elementem, na który warto zwrócić uwagę jest to, że Organizator zaakceptuje pierwsze 5 000 rejestracji.

Narzekać nie wypada z jeszcze jednej prostej przyczyny. Twisto w międzyczasie uruchomił konkurs pod nazwą: “Płać po swojemu z Twisto”. Wystarczy więc, że założysz kartę, dokonasz zgłoszenia w akcji i udzielisz odpowiedzi na pytanie konkursowe: “Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?” Do najbardziej pomysłowego twórcy trafi nagroda główna, czyli najnowszy Iphone 12 (64 GB) o wartości 3849 zł. Zgłoszenia w konkursie przyjmowane są tylko do 31.10.2020 r.

Załóż kartę Twisto i graj o Iphone'a

Co oferuje karta Twisto?

Karta Twisto do złudzenia przypomina tradycyjną kartę kredytową. Możesz nią płacić gdziekolwiek chcesz i w pełni korzystać z przyznanego limitu. Jednak w odróżnieniu od “kredytówki” ma bardziej opłacalne przewalutowania transakcji zagranicznych (przeliczane po kursie MasterCard i bez prowizji).

Wspomnijmy pokrótce jej najważniejsze usługi:

 • karta wirtualna w aplikacji na Twoim telefonie (dostępna w kilka minut po rejestracji),
 • karta fizyczna na zamówienie (istnieje też opcja zamówienia plastikowej karty w sekcji “Karta” w aplikacji). Według deklaracji prezesa Twisto, najpóźniej do 2024 r. w trosce o ekologię, fintech zaprzestanie wydawania plastikowych kart fizycznych!
 • nowoczesne płatności mobilne Google Pay (wkrótce też Apple Pay),
 • Twisto Free, czyli bezpłatny limit do 45 dni (bez naliczania opłat i prowizji). Po upływie terminu doliczana jest dodatkowa opłata. Za przesunięcie rozliczenia na kolejny okres, Twisto nakłada opłatę w wysokości 4,5 zł za każde niespłacone 100 zł,
 • opcja odroczenia płatności (do 90 proc. miesięcznych wydatków na kolejny okres). Przedłużenie terminu spłaty na kolejny okres wymaga zawarcia dodatkowej umowy, tzw. Twisto Kredyt,
 • Twisto Raty, czyli możliwość rozłożenia swoich zakupów na raty (od kwoty co najmniej 200 zł na maksymalnie 12 rat),
 • cashback, czyli zwrot za zakupy w wybranych sklepach internetowych (na liście Twisto znajdują się zniżki, m.in. 10 proc. do AliExpress, 2,1 proc. na Pyszne.pl, 5,3 proc. do Notino, 3,2 proc. do Carrefour, 2,4 proc. do Lidla czy 3,9 proc. do Guess),
 • korzystne przewalutowania przy okazji zakupów za granicą (po kursie MasterCard bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie),
 • Twisto Split, czyli dzielenie wydatków ze znajomymi (usługa, dzięki której koszty za wybraną transakcję podzielisz między sobą a kilkoma innymi osobami. Otrzymają one e-maila lub SMS z linkiem do założenia konta Twisto wraz z kwotą do zapłaty.). Od października Split jest dostępny wyłącznie w planie Space,
 • kategoryzacja wydatków (każdy zakup, który zrobisz zostanie dopisany do jednej z 20 kategorii wydatków. Dzięki czemu, możesz śledzić swoje poczynania finansowe i mieć wszystko pod kontrolą).

Kto może wziąć udział w konkursie?

Twisto kieruje akcję do pełnoletnich osób fizycznych, które posiadają obywatelstwo polskie i pełną zdolność do czynności prawnych. Poza tym wymaga też spełnienia kilku poniższych warunków:

 • zawrzyj z Twisto umowę o kartę Twisto Free,
 • dokonaj co najmniej 1 transakcji kartą wirtualną albo fizyczną oraz zawrzyj umowę o usługę płatniczą,
 • wyraź zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Twisto,
 • odpowiedz na pytanie konkursowe: “Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?”,
 • do czasu trwania konkursu, czyli do 31.10.2020 r. nie możesz zamknąć konta Twisto, a także odstąpić i wypowiedzieć umowy Twisto Free oraz umowy o usługę płatniczą. To samo tyczy się udzielonych wcześniej zgód!

Jak zawalczyć o Iphone’a 12?

Chcesz zgarnąć najnowszy model smartfona? Oto Twój plan działania!

1. Najpóźniej do 31.10.2020 r. załóż Konto oraz zawrzyj z Twisto umowę Twisto Free. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż kartę Twisto i graj o Iphone'a

Pamiętaj też, aby w tym kroku zaakceptować Regulamin Promocji oraz wyrazić zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

2. Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji na swoim koncie Twisto.

3. Wykonaj co najmniej 1 transakcję kartą wirtualną lub fizyczną. Szybka premia w postaci 20 zł na spłatę nalezności pojawi się na Twoim koncie po zrealizowaniu transakcji (ma ona postać kodu promocyjnego, który wykorzystasz na spłatę należności względem Twisto).

4. Do 31.10.2020 r. wyślij na adres e-mail Organizatora: konkurs@twisto.pl wiadomość zawierającą:

 • imię i nazwisko oraz PESEL,
 • odpowiedź na pytanie konkursowe: Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?

Zgłoszenia dokonaj z adresu e-mail, który wykorzystałeś do zakładania konta Twisto!

5. Autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi w dniu 16.11.2020 r. wyłoni trzyosobowa Komisja Organizatora. Do 22.11.2020 r., jeśli to właśnie Ty okażesz się zwycięzcą, otrzymasz od Twisto e-maila z wiadomością o wynikach konkursu oraz formularz do wypełnienia (dotyczyć będzie rozliczenia nagrody z fiskusem).

6. Iphone 12 “powędruje” do Ciebie w ciągu 14 dni od dnia otrzymania prawidłowo wypełnionego formularza na wskazany adres korespondencyjny.

Uważaj na treść!

Na etapie konkursu, komisja powołana przez Organizatora będzie się bacznie przyglądać wszystkich podesłanym odpowiedziom na pytanie konkursowe. Weźmie pod uwagę nie tylko kreatywność i pomysłowość ich autorów, ale również spełnienie przez nich określonych wymogów.

Przede wszystkim nie zaliczy zadań konkursowych, które:

 • są sporządzone w języku innym niż język polski,
 • zawierają treści wulgarne, obraźliwe, nawołujące do nienawiści lub nietolerancji na jakimkolwiek tle, treści erotyczne lub promujące przemoc,
 • są treściami nawiązującymi w negatywny sposób do płci, wieku, rasy, religii, niepełnosprawności, narodowości, przekonań politycznych, wyznania, orientacji seksualnej, jak i pochodzenia etnicznego,
 • naruszają dobre obyczaje lub godzą w powszechnie uznane wartości, itp.

Każda udzielona odpowiedź w zadaniu konkursowym, może być wykorzystana i modyfikowana przez Twisto w celach marketingowych.

Kto szuka szczęścia … wygrywa!

Nie ma co się dłużej rozpisywać na temat wspomnianej akcji. Działaj, jeśli tylko szukasz dodatkowego wsparcia finansowego i przy okazji weź udział w konkursie – bo być może to właśnie Ty okażesz się tym szczęściarzem, do którego trafi najnowszy model Iphone’a 12. Jego premiera pojawi się na polskim rynku już za kilka dni!

Naszym zdaniem gra jest warta świeczki, gdy rozglądasz się za “małym” dofinansowaniem swojego budżetu bądź zwyczajnie stać Cię na taką przyjemność. Karta Twisto może zastąpić szybki kredyt gotówkowy, standardową kartę kredytową czy nawet pożyczkę. Pamiętaj, nie ma co zbyt długo zwlekać z decyzją, bo inni mogą Cię bardzo szybko ubiec! ?

Źródło:

1. Regulamin konkursu „Płać po swojemu z Twisto”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły