Załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku i odbierz 100 zł do Decathlonu

Getin Bank po raz kolejny potwierdza, że wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku. Nie dość, że Konto Proste Zasady pozbawione jest dodatkowych opłat, to w Programie Poleceń zyskujesz 3,5%, a przy okazji możesz też zdobyć do 100 zł na zakupy w sklepie Decathlon. Dlaczego by więc z takiej oferty nie skorzystać?

Konto Proste Zasady w Getin Banku – odbierz 100 zł do Decathlonu!

Sytuacja, że w danej chwili będzie obowiązywała na rynku tylko jedna promocja bankowa, zdaje się być niemożliwa. Jak tylko jakaś akcja dobiega końca, na świeczniku pojawia się kolejna i cały czas możemy przebierać spośród wielu ciekawych ofert promocyjnych.

Tym razem, Getin Bank w ramach promocji: “Konto Proste Zasady z premią” powraca po długiej przerwie ze swoim sztandarowym produktem. Konto Proste Zasady to nowoczesny i bezpłatny rachunek osobisty, z darmową obsługą karty debetowej. Co więcej, dzięki bonusowi za aktywność masz szansę zgarnąć stałe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym aż przez 12 miesięcy, w wysokości 3,5%. Wisienką na torcie jest też karta e-podarunkowa do sieci sklepów Decathlon o wartości do nawet 100 zł. Promocja trwa od 20 stycznia 2020 roku do momentu zarejestrowania 2 000 uczestników. Czas więc nagli!Załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku i zyskaj korzyści

Kto może wziąć udział w akcji?

Aby móc skorzystać z szeregu wspomnianych korzyści – musisz spełnić kilka kryteriów wymaganych przez Getin Bank. Dodatkowo pamiętaj, że organizator bierze pod uwagę wnioski złożone tylko drogą internetową, a nie w oddziale banku!

Oto najważniejsze warunki przystąpienia do promocji.

 • Pełnoletność. Oferta skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych!
 • Od 1 stycznia 2019 roku nie możesz posiadać żadnych czynnych produktów w Getin Banku,
 • Złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej oraz mobilnej na stronie internetowej banku.
 • Wyraź zgody marketingowe oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.
 • Za pomocą dedykowanego formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie getinbank.pl/konto-z-premia zarejestruj się maksymalnie do 7 dni roboczych od dnia aktywowania Konta Osobistego1.

W promocji nie mogą wziąć udziału klienci, którzy posiadają rachunek wspólny w Getin Banku!

Jak odebrać 100 zł od Decathlonu?

Musisz być przygotowany na wykonanie kilku prostych czynności, które przybliżą Cię do dodatkowej premii. UWAGA: Każda z nich nagrodzona będzie przez bank pieniężnym e-bonem do Decathlonu o wartości 20 zł!

1. Wypełnij wniosek i otwórz Konto Proste Zasady. Kliknij w poniższy link odsyłający do strony:Załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku

2. Zgłoś się do promocji. W tym celu wypełnij formularz widoczny na stronie: polecam.getinbank.pl

 1. Korzystaj z Aplikacji Mobilnej i zrób przelew w ciągu miesiąca od założenia konta. Za wykonanie takiego kroku otrzymasz 20-złotowy bon do Decathlonu.
 2. Płać kartą, rób transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 200 zł przez kolejne 2 miesiące od daty otwarcia konta. Za wykonanie i tego kroku otrzymasz kolejne 20 zł.
 3. Wpłacaj na konto regularnie minimum 1 000 zł przez kolejne 3 miesiące od daty otwarcia konta. Za zrealizowanie tej czynności zgarniesz aż 40 zł.
 4. Za spełnienie wszystkich powyższych warunków, Getin Bank przyzna Ci dodatkową nagrodę o wartości 20 zł.

Jeśli któregoś z podpunktów 3-5 nie uda Ci się wykonać, to po prostu nie dostaniesz ostatniego bonu na 20 zł.

Aby wziąć udział w promocji oprócz założenia rachunku, musisz wypełnić specjalny formularz na stronie banku. Źródło: getinbank.pl

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Jak podkreśla organizator, nagroda przekazana zostanie za pomocą skrzynki w bankowości internetowej lub mobilnej w postaci linku zewnętrznego, pod którym możesz odebrać premię.

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie konta osobistego w trakcie jej odbierania oraz brak sprzeciwu przy wyrażaniu zgód marketingowych. E-karta podarunkowa ważna jest do 13 stycznia 2022 roku. Po upływie tej daty, bon traci na ważności!

Uczestnikowi promocji nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody na osobę trzecią. Nagrody nie mogą być wymienione na gotówkę ani na inne nagrody rzeczowe.

Spełnij tylko kilka prostych warunków, by móc cieszyć się zastrzykiem gotówki o wartości 100 zł! Źródło: getinbank.pl

Bardzo istotne szczegóły dotyczące Konta w Getin Banku

Konto Proste Zasady w Getin Banku to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Jej parametry prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie przy jednej płatności kartą lub BLIK-iem miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • bezpłatne wydanie i obsługa karty debetowej,
 • darmowe przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej,
 • 3,5% w skali roku (do 10 000 zł) na koncie oszczędnościowym przez 12 miesięcy,
 • 100 zł w Programie Poleceń (maksymalnie do zdobycia jest 500 zł),
 • program Rabatowy, np. 10% na zniżki w Multikinie,
 • pakiet ochrony karty za ok. 3 zł miesięcznie,
 • pakiet niezawodny zawierający, m.in. pomoc medyczną czy assistance domowy.

Co istotne, w razie niespełnienia wymogów co do darmowego prowadzenia rachunku (niewykonanie minimum 1 płatności kartą debetową lub BLIK-iem bez względu na kwotę transakcji – pobierana jest opłata w wysokości 8 zł). Wyjątek stanowią klienci, którzy nie ukończyli 26. roku życia2.

Załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku! Czy warto skorzystać?

Jeśli szukasz darmowego rachunku osobistego, które wymaga od Ciebie niewielkiej aktywności – a do tego chciałbyś zrobić bezpłatne zakupy w jednym ze sklepów sportowych Decathlonu, zarobić 100 zł na poleceniu banku znajomemu i jeszcze ulokować oszczędności na wysoko oprocentowanym koncie oszczędnościowym, to zdecydowanie warto przyjrzeć się ofercie Getin Banku.

Jedna płatność kartą lub BLIK-iem gwarantuje konto osobiste za 0 zł. Źródło: getinbank.pl

Wszystkie bonusy trafią do Ciebie, w zamian za założenie rachunku ROR oraz aktywne korzystanie z niego. W międzyczasie zajrzyj także na pozostałe Promocje pożyczkowe regularnie umieszczane na łamach Czerwonej-Skarbonki.

Źródła:

1. Regulamin Promocji „Konto Proste Zasady z premią”

2. Strona Polecam Getin Bank, https://polecam.getinbank.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Altus
04.04.2020
Altus – jak wygrać z tą firmą windykacyjną?
Altus – co to za firma? Altus zajmuje się zarządzaniem wierzytelnościami, pomaga bowiem klientom odzyskać ich należność przy jednoczesnej dbałości o dobre imię firmy i relacje biznesowe z dotychczasowymi kontrahentami. Dlatego, jak możemy przeczytać na stronie samego przedsiębiorstwa, troska o dobro klienta, to podstawa ich strategii. Altus dąży do ograniczenia ryzyka związanego z prowadzoną działalnością, […]
04.04.2020
EOS KSI – dostałeś wezwanie do zapłaty? Przeczytaj, co zrobić!
EOS KSI – co to za firma? EOS KSI oferuje zarządzanie wierzytelnościami zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w windykacji na zlecenie, zakupie należności oraz w outsourcingu procesów biznesowych obiecując „perfekcję w zarządzaniu wierzytelnościami”. Przedmiotem działalności firmy jest także windykacja terenowa. Dane firmy EOS KSI Adres: Bitwy Warszawskiej 1920 […]
Vindix
03.04.2020
Vindix wzywa do zapłaty długu? Zobacz, jak się bronić!
Vindix – co to jest? Vindix jako firma windykacyjna skupia się przede wszystkim na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Dlatego też, jak możemy przeczytać na stronie firmowej Vindix, spółka oferuje kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Do usług znajdujących się w portfolio Vindix zalicza się także budowa strategii windykacyjnej, wycena wierzytelności oraz […]
02.04.2020
BEST – czym się zajmuje i jak traktuje dłużników?
BEST – co to za firma? BEST S.A. to jeden z największych podmiotów windykacyjnych, działających na polskim rynku. Firma założona została w 1994 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe S.A. Zajmowała się wówczas sprzedażą ratalną i doradztwem w zakresie pośrednictwa kredytowego. W 2002 roku firma BEST przeszła zmiany reorganizacyjne, których pokłosiem było […]
Ranking chwilówek
02.04.2020
Ranking chwilówek – kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki online
Pożyczki pozabankowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów jako wygodne i szybko dostępne źródło wsparcia finansowego. Poszukując najlepszej oferty, warto skorzystać z zestawień gromadzących tylko te, które zasługują na zaufanie konsumenta. Przedstawiamy nasz najnowszy ranking chwilówek, który pozwoli szybko znaleźć bezpieczne pożyczki. Ranking chwilówek – kwiecień 2020 Chwilówki online cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów na przestrzeni […]
02.04.2020
Arvato do mnie wydzwania. Co robić?
Arvato – co to za firma? Arvato Financial Solutions to międzynarodowa firma windykacyjna świadcząca m.in. takie usługi jak monitoring płatności, windykacja należności, skup wierzytelności czy globalna platforma windykacyjna. Polski oddział firmy mieści się w Poznaniu. Arvato Polska obsługuje m.in. klientów z sektora finansowego, w tym tak znanych pożyczkodawców jak Hapipożyczki, MoneyMan czy Vivus. Podmiot ten […]