Załóż Konto Przekorzystne w Pekao, odbierz 100 zł premii i zawalcz o BMW i3!

Promocja ważna do 31.10.2020r.

Bank Pekao S.A. nie stroni od ofert, które mogą przykuwać oko. Tym razem wychodzi z propozycją premii w wysokości 100 zł za otwarcie konta na selfie. Dorzuca do tego Galerię Rabatów ze zniżkami do 30%, 100 zł za każde polecenie w Programie Poleceń – a wisienką na torcie jest loteria, w której nagrodą główną jest elektryczne BMW i3 o wartości 169 000 zł. I to nie koniec dobrych wiadomości.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao S.A. i zawalcz o nagrody

Bank Pekao S.A. powrócił do swojej sztandarowej oferty i po raz kolejny wręcza nowym klientom okrągłe 100 zł za założenie Konta Przekorzystnego oraz spełnienie mało skomplikowanych warunków (przez 4 miesiąće zapewnij wpływ na rachunek na min. 500 zł, zaloguj się do aplikacji PeoPay i wykonaj min. 1 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay).

Co ciekawe, w zanadrzu rozdaje do 1 500 zł za polecenia konta (po 100 zł za każdą skuteczną rekomendację rachunku osobistego).Proponuje też 0,1% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym (odsetki od każdej wpłaconej złotówki). Dodatkowo, jeśli zapiszesz się do Programu lojalnościowego MasterCard Bezcenne Chwile to zwiększasz swoje szanse na wygranie BMW i3 o wartości 169 000 zł. Nagrodami pocieszenia w konkursie jest 3220 e-kart podarunkowych do Allegro na kwotę 50 zł (Bank codziennie rozdaje 35 kart). Loteria promocyjna „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao” trwa do 31.12.2020 r.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao i odbierz 100 zł premii

Promocja “Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 100 zł” trwa do 31.10.2020 r.. Natomiast Program Poleceń „Polecam Przekorzystnie” zakończy się 31.12.2020 r.

Konto Przekorzystne w Pekao S.A. – co możesz zyskać?

Na samym początku skupmy się na tym, co oprócz pieniężnych bonusów i atrakcyjych nagród ma do zaoferowania Konto Przekorzystne w Pekao S.A.

 • Nowoczesna aplikacja PeoPay (potwierdzanie wydatków do 120 zł odciskiem palca, dostęp do salda bez logowania, atrakcyjne oferty pożyczek i kredytów dostępne „od ręki”, błyskawiczne notowania giełdy),
 • Darmowe prowadzenie rachunku (pod warunkiem wpływu na Konto na kwotę minimum 500 zł pojedynczym przelewem z zewnątrz albo z konta firmowego w Pekao S.A. Konieczna jest też minimum 1 płatność kartą debetową do Konta lub aplikacją PeoPay),
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (przy 1 transakcji kartą w miesiącu i 500 zł wpływów na Konto). Karta Rewolucyjna do Konta jest jednocześnie kartą do rachunku złotowego oraz rachunków walutowych w USD, GBP, EUR, CHF),
 • Bezpłatne przewalutowania przy płatności kartą,
 • 0 zł prowizji banku za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 0,1% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym (od pierwszej złotówki na Koncie. Odsetki naliczane są na koniec każdego miesiąca),
 • Program MasterCard Bezcenne Chwile (czyli program lojalnościowy dla indywidualnych klientów Banku). Posiada bogatą ofertą handlowo-usługową do ponad 70 Partnerów Banku, m.in. Decathlon, Gino Rossi, Carrefour czy Douglas,
 • Atrakcyjny Program Poleceń (polecaj rachunek w Pekao S.A. maksymalnie 15 osobom i odbierz nawet 1 500 zł premii),
 • Galeria Rabatów (płać dowolną kartą płatniczą Banku Pekao S.A lub aplikacją PeoPay i zyskaj zniżki do 30% do Parnerów Banku,
 • Rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb” ( bezpłatna wspólna platfroma PeoPay KIDS dla dziecka do 18. roku życia i rodzica). 2% w skali roku przez 120 dni od dnia jego otwarcia do 3 000 zł.

Kto może ubiegać się o premię?

W specjalnej akcji zorganizowanej przez Bank, może wziąć udział konkretna grupa klientów – mianowicie osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych i przy okazji spełnią poniższe warunki:

 • podpiszą z Pekao S.A. Umowę o Konto wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay,
 • od 1.01.2019 r. do 30.09.2020 r. nie były związane z Bankiem, w tym również jako Współposiadacz Umową rachunku płatniczego bądź rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej,
 • w okresie przystąpienia do Promocji podpiszą umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium (razem z kartą płatniczą wydaną do Konta i aplikacją mobilną PeoPay).

Co bardzo ważne, każdy Uczestnik Promocji zanim przystąpi do akcji, musi wyrazić wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Bank1.

Jeśli nie udało Ci się zawrzeć umowy o Konto online lub za pomocą aplikacji mobilnej z powodu problemu z weryfikacją Twojej tożsamości, to jeszcze nic straconego. W takim przypadku możesz zawrzeć umowę w oddziale Banku, także na warunkach promocyjnych.

Jak zdobyć 100 zł na “dzień dobry”?

Kiedy świat każdego dnia rozwija się technologicznie, Pekao S.A. jeszcze bardziej upraszcza sposób, w jaki można ubiegać się o pieniężny bonus. Aby sięgnąć po 100 zł musisz założyć rachunek na tzw. umowę biometryczną. Mówiąc prościej, wszystkie dokumenty wypełnisz bez wychodzenia z domu – całkowicie online, a samą weryfikację tożsamości wykonasz za pomocą szybkiego selfie (czyli zdjęcia swojej twarzy i dowodu osobistego).

1. Najpóźniej do 31.10. 2020 r. podpisz z Pekao S.A. Umowę o Konto Przekorzystne bądź Konto Świat Premium wraz Kartą oraz aplikacją mobilną PeoPay. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao i odbierz 100 zł premii

Przy wypełnianiu formularza pamiętaj o zaakceptowaniu wymaganych zgód, które niezbędne są do udziału w Promocji.

2. Wybierz weryfikację tożsamości za pomocą selfie, podczas której zrób zdjęcie swojej twarzy.

3. Zatwierdź Umowę przez internet.

4. W każdym z 4 następujących po sobie miesięcy, czyli: w listopadzie 2020, grudniu 2020, styczniu 2021, a także w lutym 2021 wykonaj poniższe aktywności:

 • zapewnij pojedynczy wpływ na minimum 500 zł z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A.,
 • wykonaj 1 transakcję Kartą lub aplikacją PeoPay,
 • zaloguj się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

5. Nagroda w postaci 100 zł trafi na Twoje Konto najpóźniej do 31.03.2021 r.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o Promocji?

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego pamiętaj, że premię w wysokości 100 zł zdobędziesz tylko wtedy, gdy wypełnisz wniosek online z weryfikacją tożsamości “na selfie”. Co więcej, Bank nie przyzna Ci nagrody, gdy zamkniesz Konto przed 31.03.2021 r. lub gdy naruszysz prawa jako uczestnik Promocji.

Spójrzmy jeszcze, jak Pekao S.A. definuje pojęcie Wpływu na rachunek na kwotę 500 zł. Z Oferty wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki/kredytu oraz polecenia przelewów wewnętrznych między rachunkami prowadzonymi w Banku. Jeśli zatem, chcesz szybko spełnić ten warunek to wystarczy, że przelejesz wymaganą sumę z rachunku prowadzonego w innej insytucji.

Wymagane przez Pekao S.A. transakcje bezgotówkowe zrealizujesz za pomocą karty debetowej dołączonej do Konta lub aplikacji mobilnej PeoPay. Płatności BLIK-iem nie są uznawane!

Jak wziąć udział w Loterii Promocyjnej?

Przy okazji zgarnięcia premii – zawsze jest miło otrzymać „coś” dodatkowego. Bank poszedł za ciosem i dla posiadaczy kart MasterCard oraz Maestro (debetowych, kredytowych i z odroczonym terminem płatności wydanym przez Pekao S.A.) zainaugurował loterię, w której do wygrania jest elektryczne BMW i3. Sama marka mówi wiele o klasie auta. Tym bardziej, gdy jest to samochód eko – w pełni elektryczny o wartości aż 169 000 zł. Dla uczestników przygotowano również 3220 e-kart podarunkowych na kwotę 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy chociażby, że otworzysz Konto Przekorzystne w obecnej Promocji, by później zarejestrować się w loterii. Zgłoszenia przyjmowane są do 31.12.2020 r., natomiast losowanie nagrody głównej odbędzie się 20.01.2021 r. Więcej informacji odnajdziesz w Regulaminie akcji2.

W loterii biorą udział wszystkie karty debetowe i kredytowe Mastercard oraz Maestro Banku Pekao S.A., a także transakcje dokonane za pośrednictwem aplikacji PeoPay.

Konto Przekorzystne a Program Poleceń – zdobądź do 1 500 zł!

Bank zachęcając klientów do otwarcia Konto Przekorzystnego, jednocześnie nakłania do udziału w Programie Poleceń. Sam formularz przystąpienia do akcji jest banalnie prosty. Musisz wypełnić go online i polecić Konto w Banku Pekao S.A. jak największej liczbie osób (maksymalnie 15 osób). Wówczas za każdego poleconego zyskasz dodatkowe 100 zł3.

Tym sposobem, rekomendować możesz następujące rachunki:

 • Konto Przekorzystne,
 • Konto Przekorzystne dla Młodych,
 • Konto Świat Premium,
 • Konto Przekorzystne Biznes.

Program Poleceń „Polecam Przekorzystnie” trwa do 31 grudnia 2020 roku!

Konto Przekorzystne – rozwiązanie dla młodych

Przy okazji Promocji, nie może nam umknąć jeszcze jedna ważna kwestia. Do ukończenia 26. roku życia Konto Przekorzystne jest całkowicie darmowe. Bezwarunkowa jest również obsługa karty, brak prowizji za wypłaty z bankomatów w Polsce, ale i za granicą.

Pozostali konsumenci muszą zapłacić 6 zł za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę kartą, chyba że zapewnią odpowiednie wpływy (500 zł na Koncie plus 1 transakcja bezgotówkowa). Natomiast w przypadku wypłat z własnych bankomatów oraz przelewów internetowych, Pekao S.A. nie pobiera żadnej prowizji.

Ciekawa promocja z kumulacją korzyści

W skrócie, oferta Banku dla nowych klientów jest “przekorzystna” – a to naprawdę rzadkość na rynku. Zwróć uwagę, że 100 zł, jak i darmowe prowadzenie Konta zyskujesz za spełnienie naprawdę niewygórowanych wymagań. Pekao S.A. akceptuje wpływy na poziomie 500 zł, a także wymaga zrealizowania tylko 1 transakcji bezgotówkowej. W dodatku wszystkie czynności związane z założeniem rachunku zrobisz bez wychodzenia z domu.

Premia w postaci 100 zł to nie jedyna gratka dla posiadaczy Konta. Dla łowców promocyjnych “perełek”, Bank oferuje do 1 500 zł (100 zł za każdego poleconego), 0,1% na Koncie oszczędnościowym, Galerię Rabatów, darmowe przewalutowania, a także konkurs z nagrodami w postaci BMW i3 i kart podarunkowych. Dlatego szczerze zachęcamy do przemyślenia tej propozycji, bo prezentuje się nadzwyczaj korzystnie.

Źródło:

1. Regulamin Promocji: „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja III

2. Regulamin Loterii Promocyjnej: „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!”

3. Regulamin Programu Poleceń „Polecam Przekorzystnie” – edycja III

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Skorzystaj z promocji >>